Dania - Australia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dania
Australia
1 : 1

Schmeichel - Kjær, Christensen, Dalsgaard, Larsen - Delaney, Eriksen, Schøne - Jørgensen (68' Cornelius), Poulsen (58' Braithwaite), Sisto
Ryan - Milligan, Behich, Risdon, Sainsbury - Mooy, Jedinak, Rogic (82' Irvine) - Leckie, Kruse (69' Arzani), Nabbout (75' Jurić)

Eriksen (8.)
Jedinak (38., karny)

Poulsen (37.) żółta kartka
Sisto (84.) żółta kartka

Mecze na żywo: Dania - Australia

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Podział punktów w pierwszym, dzisiejszym spotkaniu. Dania przybliżyła się do upragnionego awansu z grupy.
Australia, jeśli chce awansować, to musi liczyć na dobry wynik meczu Francji z Peru, oraz zwyciężyć w kolejnej serii gier.

90+3'
Pozycja spalona. Na niej został uchwycony zawodnik reprezentacji Danii.

90+2'
Cornelius mógł trochę lepiej przyłożyć się do uderzenia zza pola karnego. Zmiennik Jorgensena trafił wprost w rękawice Ryana.

90+1'
Sędzia główny dorzucił 3 minuty do podstawowego wymiaru czasu gry.

90'
Indywidualna akcja w realizacji Arzaniego. Młody Australijczyk upadł w starciu z przeciwnikiem, ale drużyna gości nie otrzymała rzutu wolnego.

89'
Schmeichel popełnił interwencję na refleks. Leckie mógł zmienić wynik meczu, lecz w końcowej fazie akcji, źle trafił w futbolówkę.

88'
Delaney przeprosił swoich kolegów, którzy znajdowali się w polu karnym. Okropnie mocne dośrodkowanie minęło wszystkich, ustawionych w szesnastce.

87'
Sisto upadł na murawę i domagał się rzutu wolnego. Sędzia nie zechciał odgwizdać rzekomego przewinienia.

85'
Ostatnie pięć minut regulaminowego czasu gry.

84'
żółta kartka Za dyskusję z arbitrem żółtą kartkę otrzymał Sisto.

83'
Faul taktyczny na Irvine. Rzut wolny dla ekipy z Australii.

82'
Zmiana. Irvine za Rogicia.

80'
Bardzo kąśliwe wgranie piłki zrealizował Arzani. Schmeichel minął się z lecącą futbolówkę, ale jego błąd nie przyniósł Danii żadnych konsekwencji.

79'

77'
7:11 - statystyka, odnosząca się do ilości strzałów.

75'
Trener Australii zrealizował błyskawiczną roszadę. Jurić w miejsce kontuzjowanego Nabbouta.

74'
Napastnik Australii nie będzie najprawdopodobniej zdolny do kontynuowania dzisiejszych zawodów.

73'
Nabbout pokazuje, że ma wyraźne problemy ze zdrowiem.

72'
Sisto bardzo ładnie, podkręconym uderzeniem zza pola karnego szukał swojego szczęścia. Piłka wylądowała obok prawego słupka bramki Ryana, który nerwowo rzucił się w jej kierunku.

70'
Efektowna próba z dystansu. Jej autorem przed chwilą został Sainsbury. Piłka poleciała tuż nad poprzeczką. Schmeichel miał wielkie pretensje do swoich kompanów z linii obrony.

69'
19-letni Arzani pojawił się na placu gry. Kruse wylądował na ławce rezerwowych.

68'
Zmiana. Cornelius w miejsce Jorgensena.

67'
Rogić znowu zepsuł akcję, która mogła przynieść realne zagrożenie pod bramką gospodarzy. Podanie na wolne pole przechwycił Christensen.

66'
Danii brakuje pomysłowości w pobliżu pola karnego Australii.

64'
W składzie gości dalej bez zmian. Aktualny wynik spotkania jest dużo korzystniejszy dla Duńczyków.

62'
Zafrasowana mina selekcjonera reprezentacji Australii.

61'
Leckie nieudolnie opanował sobie futbolówkę, w trakcie kontrataku. Australia mogła zagrozić, mając wyraźną przewagę liczebną. Dobry przechwyt Kjaera.

59'
Larsen uskarżał się na jakiś uraz.

58'
Zmiana w składzie Danii. Kartkowanego Poulsena na boisku zastąpił Braithwaite.

56'
Nakładką zagrał Larsen. Boczny obrońca z Danii został słownie upomniany przez arbitra głównego.

55'
Jorgensen sukcesywnie psuje krew australijskiej defensywie.

53'
Leckie czekał na doskonałe wgranie z prawego skrzydła boiska. Genialną asekuracją błysnął Larsen.

51'
Obie drużyny stawiają w ostatnich minutach na szybkie rozgrywanie piłki. W obu przypadkach szwankuje precyzja.

50'
Sisto miał kapitalną okazję na zmianę wyniku! Napastnik Danii efektownym uderzeniem z piętki próbował zaskoczyć bramkarza. Futbolówka poleciała jednak obok prawego słupka bramki.

48'
Delaney szukał dośrodkowaniem z prawego skrzydła boiska kolegę z drużyny. Pomocnik zanotował wrzutkę, ale zagranie okazało się mocno niedokładne.

47'
W czasie przerwy nie doszło do zmian w składach.

46'
II połowa meczu!

Gwizdek sędziego. To oznacza, że I część gry dobiegła końca.

45+1'
Dania spokojnie holuje futbolówkę.

45'
Trwa czas doliczony. Przypomnę, że sędzia I połowę przedłużył o dwie minuty.

43'
Mooy zbyt silnie kopnął piłkę od rzutu wolnego. Wielu jego kolegów skakało do futbolówki, ale żadnemu z nich nie udało się dotrzeć do zbyt mocnego wgrania.

41'
Sainsbury był o krok przed zdobyciem gola samobójczego! Niefortunne odbicie piłki zatrzymał błyskawicznie Ryan! Eriksen bardzo sprytnie, płasko wgrał futbolówkę.

40'
Dania zyskała rzut wolny z pobliża pola karnego.

39'
żółta kartka Kilka chwil wcześniej żółtą kartkę obejrzał Poulsen. Z racji przekroczenia limitu kartkowego, tego gracza nie zobaczymy w 3. kolejce.

38'
Gooooool! 1:1! Jedinak wykazał ogromny spokój, przy egzekucji rzutu karnego! Pewny strzał w prawy, dolny róg bramki Danii.

37'
Arbiter przyznał Australii rzut karny! Będzie wyborna szansa na doprowadzenie do remisu.

36'
Arbiter główny udał się w kierunku sędziów systemu VAR. Jest możliwość, że w poprzedniej akcji była ręka.

35'
Australijczycy reklamowali zagranie piłki ręką w szesnastce Danii. Sędzia główny szybko puścił grę.

33'
Rogić wrócił do dalszej gry. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które sympatyzują Australii.

32'
Milligan doskonale pracuje na swojej flance boiska. Kolejna niezła interwencja, przy próbie dryblingu w wykonaniu duńskiego piłkarza.

31'
Uraz zasygnalizował Rogić. Być może będzie potrzebna pomoc ze strony medycznej.

29'
Dania chaotycznie broni dostępu do swojej bramki. Nabbout miał piłkę na swojej nodze, na ósmy metrze, silnie uderzona futbolówka została zatrzymana przez jednego ze stoperów.

28'
Jorgensen usiłował minąć na prawym skrzydle boiska Milligana. Ten, jednak, wybornie zatrzymał zapędy duńskiego gwiazdora. Czysta interwencja.

27'
Australia nie oddała jeszcze ani jednego celnego uderzenia na bramkę.

25'
Australijczycy próbują wrzutkami zagrozić bramce Schmeichela.

24'
Jorgensen klasowo urwał się dwóm stoperom Australii! Strzał głową z najbliższej odległości powędrował tuż obok prawego słupka bramki Ryana.

22'
Rogić nie mógł mówić o wielkiej presji, podczas oddawania strzału z dalszej odległości. Pomocnikowi gości tego meczu koszmarnie zeszła futbolówka z nogi.

21'
Ryan pewnie zatrzymał ogromnie silny strzał z dystansu. Yurary poprawił statystyki Danii, pod względem ilości podjętych prób.

19'
Kruse został sprytnie nabity futbolówką. Wślizg Strigera uchronił gospodarzy przed być może wielkim zagrożeniem.

18'
Australia miała szansę z kontry. Kruse, jednak, będąc pod polem karnym Danii, podał piłkę wprost na nogę rywala.

16'
Eriksen znowu nie wykonał stałego fragmentu gry skutecznie. Za krótkie dośrodkowanie od rzutu wolnego.

15'
Sisto został z premedytacją odepchnięty. Rzut wolny dla reprezentacji Danii.

14'

12'
Dania nie śpieszy się z wymianą piłki. Wielki spokój u gospodarzy tego pojedynku.

11'
Na stadionie zameldowany jest wóz transmisyjny z systemem VAR.

9'
Obrona Danii poradziła sobie z dośrodkowaniem, z rzutu rożnego. Dalsgaard bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym.

8'
Gooooool! Dania wyprowadziła zabójczy cios! Christian Eriksen przepięknie ulokował piłkę pod poprzeczką bramki! Ryan był kompletnie bez szans na udaną interwencję.

6'
Akcja ze stałego fragmentu gry w wykonaniu przyjezdnych zakończyła się sytuacją strzelecką. Behich ładnie zachował się w polu karnym rywala, i nieznacznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

5'
Zablokowany został Rogić. Australia wyszła z naprawdę szybkim, interesującym kontratakiem.

3'
Christensen wysoko wyskoczył do wrzutki z lewej flanki boiska. Behich przerwał ważną rywalizację powietrzną. Na jego szczęście stoper Danii niewłaściwie trafił piłkę głową.

2'
Eriksen wykonał swój pierwszy, dzisiejszy rzut wolny w tym meczu. Jego centra nie dotarła do napastników Danii.

1'
Nie minęła nawet dwudziesta sekunda, a tu już pierwszy faul. Kruse podciął nogę przeciwnika.

*'

*'
Na początku odśpiewywanie zostanie hymn Danii. Tuż po nim czas na Australię.

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na murawę.

*'
Cosmos Arena - na tym stadionie zostanie rozegrane jakże ciekawie zapowiadające się widowisko.

*'
Antonio Mateu Lahoz będzie odpowiedzialny za wydawanie sprawiedliwych decyzji.

*'
Sytuacja w tabeli przed 2. serią gier.

*'
Pierwsze starcie 2.kolejki w grupie "C" rozpocznie się o godz. 14:00

*'
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu Mistrzostw Świata: Dania - Australia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Dania - Australia, to zapraszamy do śledzenia meczu online