Francja - Peru online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Peru
1 : 0

Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernández - Pogba (89' N'Zonzi), Kanté - Matuidi, Griezmann (79' Fekir), Mbappé (75' Dembele) - Giroud
Gallese - Advincula, Rodriguez (46' Santa Maria), Ramos, Trauco - Aquino, Yotún (46' Farfan) - Flores , Cueva (82' Ruidiaz), Carrillo - Guerrero

Dziękuję Wszystkim za uwagę.

Francja wywalczyła awans z fazy grupowej. Dwie wygrane dają możliwość walki o 1.lokatę w grupie.
Peru, w 3. kolejce, zagra już tylko w ramach pożegnalnego meczu. Ekipa z Ameryki Południowej nie ma już żadnych szans na awans.

90+3'
Przed Nami ostatnie sekundy tego meczu. Peru musi odważniej zagrać, jeśli marzy o przedłużeniu swoich szans na tym Mundialu.

90+2'
Nieudolnie wykonany rzut wolny przez Francję starał się uratować Matuidi, ale jego strzał zza pola karnego był koszmarnym kiksem.

90+1'
Francja gra już na czas. Każda sekunda przybliża ich do osiągnięcia celu.

90'
Cztery minuty - o tyle dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Trenerzy zdjęli Pogbę. Na ostatnie minuty tego boju został wpuszczony N'Zonzi.

87'
Paulo Guerrero oddał wysoce sygnalizowany strzał w środek bramki Francji. Tak od rzutu wolnego nie można zaskoczyć Hugo Llorisa.

86'
żółta kartka Żółta kartka dla Pogby. Pomocnik gospodarzy nie miał większej litości dla Farfana.

85'
Piłkarze z Francji próbują wywierać jakąkolwiek presję na swoich rywalach.

84'
Peruwiańczycy już nie kalkulują w żaden sposób.

82'
Ruidiaz zameldował się na placu gry. Sporo pracy w dzisiejszy mecz włożył Cueva.

81'
żółta kartka Arbiter główny popełnił błąd przy identyfikacji zawodników Peru, we wcześniej akcji. Żółta kartka poleciała w kierunku Aquino.

80'
żółta kartka Kara indywidualna, w postaci żółtej kartki, powędrowała na konto Floresa.

79'
Dojdzie do zmiany u gospodarzy. Fekir w miejsce Griezmanna.

77'
Wyraźny ofsajd. Paulo Guerrero nie przypatrzył się dokładnie, jak ustawieni są obrońcy Francji.

76'
Faul taktyczny na Pogbie. Gwiazda francuskiego zespołu nie zdołała rozpędzić się z futbolówką przy nodze.

75'
Zmiana u Francuzów. Dembele w miejsce Mbappe.

73'
Jęk zawodu wśród kibiców z Peru! Jefferson Farfan trafił tylko w boczną siatkę, po bardzo dynamicznej akcji jego zespołu. Peru ma ogromny problem ze skutecznością.

72'

70'
Boczni obrońcy Francji mają kłopoty z celnością swoich wrzutek.

69'
Jeden z walczących Peruwiańczyków o piłkę z rzutu rożnego, popełnił rażący faul. Arbiter główny zasygnalizował przerwanie akcji Peru.

68'
Kolejna, dobra próba próba zza pola karnego. Santa Maria udowodnił, że potrafi nieźle huknąć z dystansu. Futbolówka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

67'
Posiadanie piłki: 45%-55%.

65'
Peru silnie stara się coś stworzyć, poprzez liczne wrzutki z bocznych stref boiska.

64'
Didier Deschamps, selekcjoner wicemistrzów Europy, ciągle czeka ze zmianami.

62'
Carrillo nie mógł uwierzyć w to, że piłka nie zechciała polecieć w światło bramki. Pomocnik oddał całkiem zgrabny strzał z blisko 20 metrów.

61'
Peruwiańczycy wzięli się do ambitniejszej pracy w ofensywie. Szczególnie na skrzydłach goście starają się coś niebezpiecznego wypracować.

60'
Francję dzieli w tej chwili pół godziny od wywalczenia promocji do następnej fazy Mundialu.

59'
Carrillo wyraźnie przeciągnął wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Guerrero znów nie miał, jak skorzystać z pomocy swoich kolegów.

57'
Twarda walka o dośrodkowanie piłki, z lewego narożnika boiska. Gallese chaotycznie, ale skutecznie popracował na przedpolu.

56'
Gospodarze dążą do podwyższenia rezultatu. Peru nie ma wielu szans na wyjście z groźnym atakiem.

54'
Umtiti był zawodnikiem, który miał największe szanse na dotarcie do wrzutki, w wykonaniu Griezmanna. Piłkę od rzutu wolnego dobrze jednak przeciął Ramos.

53'
Francja otrzymała cenny stały fragment gry. Hernandez został podcięty o nogę.

51'
Doskonałą decyzję o strzale z dystansu podjął Aguino! Fenomenalnie kopnięta piłka odbiła się od spojenia bramki Llorisa! To mogło się podobać publiczności na stadionie.

50'
Środkowy obrońca Francji aktualnie znajduje się poza placem gry. Jednak wiele wskazuje na to, że za chwilę wróci do dalszej gry.

49'
Mobilizacja wśród rezerwowych Francji. Kontuzję zasygnalizował Umtiti.

48'
Na murawie znajdują się już: Santa Maria oraz Jefferson Farfan. Z boiska zeszli: Yotun i Rodriguez.

47'
Matuidi nie wytrzymał próby nerwów. Zawodnik najpierw łatwo stracił piłkę, a potem z pełną premedytacją szarpał swojego przeciwnika za koszulkę.

46'
Rozpoczęła się II połowa tego spotkania!

Dane statystyczne.

Koniec I części gry!

45+1'
Próba akcji na jeden kontakt w wykonaniu Francji. Odegranie piłki na pamięć przez Griezmanna do Giroud'a powstrzymał Advincula.

45'
Arbiter główny dodał 2 minuty do regulaminowego czasu gry w I odsłonie tego meczu.

43'
Dobrą okazję na podwyższenie wyniku otrzymał Hernandez! Boczny obrońca Francji solidnie huknął z głębi szesnastki! Świetnie ustawiony Gallese zbił silnie uderzoną piłkę.

42'
Francja od kilku dobrych minut wygląda na drużynę, która kontroluje wydarzenia na boisku.

41'

39'
Gallese zebrał gromkie brawa. Goalkeeper uprzedził Giroud, który miałby idealną szansę na zdobycie bramki, bo w czasie podania nie był w żaden sposób kryty.

38'
Giroud nie spodziewał się, że sędzia odgwiżdże przewinienie taktyczne. Rzut wolny dla reprezentacji Peru.

37'
Peru nie ma w tym momencie innego wyjścia. Goście muszą zaatakować śmielej okolice pola karnego rywala.

35'
Goooool! 1:0! Mbappe zdobył swoją upragnioną bramkę! Napastnik PSG nie miał prawa spudłować, będąc na czwartym metrze od linii bramkowej!

34'
Mbappe chciał wielce ekwilibrystycznie zdobyć gola. Uderzenie efektowną piętką nie sprawił jednak wiele problemów bramkarzowi.

31'
Hugo Lloris popisał się wybitną interwencją na linii! Francuski bramkarz instynktownie nogami zatrzymał wysoce silne uderzenie w wykonaniu Paulo Guerrero.

30'
Za Nami już dwa kwadranse gry.

28'
Dość opieszale wygląda próby ofensywne "Trójkolorowych". Peru trochę szybciej operują futbolówką.

27'
Flores zmarnował okazję do przyśpieszenia kontry. Pomocnik wdał się w niepotrzebny drybling na wysokości pola karnego. Francja udaremniła atak.

25'
Gwizdek sędziego. Matuidi wystąpił w roli poszkodowanego.

24'
Kolejny korner, z którym poradziła sobie obrona francuskiej drużyny. Oglądamy wyrównany mecz.

23'
żółta kartka Niesportowe zachowanie przedstawił Paulo Guerrero. Napastnik z Peru dostał żółty kartonik.

22'
Rzut wolny dla Peru. Matuidi nieprzepisowo blokował Guerrero.

20'
Peru nie potrafiło skorzystać ze stałego fragmentu gry. Sędzia dostrzegł przewinienie, które popełnił gracz Peru, walczący o pozycję.

19'
Arbiter główny zauważył zagranie piłki ręką. Pavard nie dopuścił do tego, by dośrodkowanie z lewego skrzydła doszło do napastników Peru.

18'

16'
żółta kartka Matuidi otrzymał w pełni zasłużoną żółtą kartkę. Defensywny pomocnik z dużą zawziętością trzymał przeciwnika za koszulkę.

15'
Mbappe upadł w szesnastce Peruwiańczyków. Sędzia główny nie zauważył przekroczenia zasad gry.

14'
Defensywa Peru tym razem się mocno zdrzemnęła! Taką gafę mógł wykorzystać Varane, który najwyżej wyskoczył i zaliczył ładne uderzenie głową! Futbolówka poleciała tuż obok prawego słupka.

13'
Obrońcy Peru wygrali rywalizację powietrzną w swoim polu karnym, po centrze z kornera.

12'
Gallese miał wiele szczęścia, bo fantastyczny, ale ciut niecelny strzał z blisko 30 metra, oddał Paul Pogba! Futbolówka dostała kozła i powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

10'
Antoine Griezmann koszmarnie spudłował w sytuacji, którą mógł spokojnie zamienić na gola. Ogromnie silnie uderzenie z głębi pola karnego poleciało w kierunku trybun.

9'
Rodriguez posłał długie dośrodkowanie w kierunku strefy bramkarza. Guerrero był bez żadnych szans przy finalizacji akcji. Futbolówkę przejął Lloris.

7'
Chaos w polu karnym Peru. Obrona gości udanie zażegnała niebezpieczeństwo po akcji z prawej flanki boiska.

6'
Yotun podjął się wykonania ambitnej misji, jaką było przelobowanie wysuniętego z bramki Llorisa. Uderzenie oddane z niemal środka pola gry powędrowało znacznie nad poprzeczką.

4'
Na tym spotkaniu jest wóz transmisyjny z systemem VAR.

3'
Nieudany cross z środka boiska wykonał Ngolo Kante. Aut dla drużyny gości.

1'
Hernandez bardzo dobrze wykonanym wślizgiem zatrzymał akcję Peru na prawej flance boiska.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Piłkarze już na boisku. Czas na odegranie hymnów narodowych.

*'
Stadion Centralny - ta arena w Yekaterinburgu przywita kibiców.

*'
Mohammed Abdulla Hassan został wyznaczony przez "centralę" do prowadzenia nadchodzącego starcia.

*'
Francja, w przypadku zwycięstwa w nadchodzącym meczu, zapewnia sobie awans z grupy "C".

*'
Obie drużyny dzisiaj się zmierzą w ramach 2.kolejki spotkań fazy grupowej.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Francja - Peru.
Początek spotkania - godz. 17:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Francja - Peru, to zapraszamy do śledzenia meczu online