Argentyna - Chorwacja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Argentyna
Chorwacja
0 : 3

Caballero - Mercado, Otamendi, Tagliafico - Salvio (56' Pavon), Mascherano, Perez (68' Dybala), Acuna - Messi, Meza - Aguero (55' Higuain).
Subasić - Vrsaljko, Strinić, Lovren, Vida - Rakitić, Modrić, Brozović - Perisić (82' Kovacić), Mandżukić (90+3' Corluka), Rebić (57' Kramarić).

*'
Choć nic tego nie zapowiadało, Chorwacja rozbiła Argentynę i zagwarantowała sobie wyjście z grupy D. Należy podkreślić, że zespół z Europy, swoją postawą w drugiej połowie, całkowicie sobie zasłużył na końcowy wynik.

90+3'
Roszada w kadrze chorwackiej: Corluka wszedł za Mandżukicia.

90+1'
0:3! Rakitić zagwarantował Chorwacji zwycięstwo!
Najpierw gracz FC Barcelony huknął z dystansu, zdołał to odbić do boku Caballero, ale na jego nieszczęście, do piłki dopadł Kovacić, który wyłożył piłkę Rakiticiowi, a ten dopełnił formalności.

90'
Cztery minuty doliczone.

90'
Meza, po dwóch zwodach, znalazł sobie miejsce do zdobycia gola kontaktowego, ale zdążył go Vida zablokować.

89'
Modrić spróbował zaskoczyć Caballero z daleka po raz drugi, ale tym razem chybił znacznie.

87'
żółta kartka Acuna z żółtym kartonikiem na koncie.

87'
Poprzeczka po strzale Rakiticia! Niewiele zabrakło do trzeciego gola dla Chorwacji.

86'
Chorwaci po tej sytuacji rozpoczną grę od rzutu wolnego. Być może pójdzie bezpośrednie uderzenie na bramkę.

85'
żółta kartka Otamendi zobaczył żółtą kartkę. Na murawie wybuchło małe zamieszanie po bardzo niesportowym zachowaniu obrońcy Argentyny - kopnął piłkę w twarz leżącego Rakiticia.

84'
Higuain oddał celny strzał zza pola karnego, Subasić z łatwością jednak zatrzymał tę próbę.

83'

82'
Druga zmiana w Chorwacji: Kovacić wszedł w miejsce Perisicia.

80'
0:2! Modrić zdobył cudownego gola z dystansu!
Kapitalny strzał z okolicy dwudziestego piątego metra piłkarza Realu Madryt, Caballero bez większych szans na obronę.

79'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

78'
Rzut rożny dla dwukrotnych mistrzów świata.

76'

74'
Dośrodkowanie Acuny nie znalazło adresata w polu karnym, nie wiadomo do kogo chciał zagrać piłkarz Argentyny.

73'
Chorwaci zepsuli znakomitą szansę na podwyższenie prowadzenia! Kramarić dał sobie jednak odebrać piłkę w polu karnym.

71'
Dybala znalazł sobie miejsce do oddania strzału, ale przeniósł futbolówkę bardzo wysoko nad poprzeczką.

70'
Chaos w grze Argentyńczyków.

68'
Ostatnia zmiana w Argentynie: Dybala zastąpił Pereza.

67'
żółta kartka Vrsaljko otrzymał żółtą kartkę.

66'
Mandżukić uderzył obok słupka z pola karnego po centrze Vrsaljko.

65'
Niecelna główka Otamendiego. Wznowi grę chorwacki bramkarz.

64'
Subasić wraz z Rakiticiem uchronili Chorwację przed stratą gola! Strzelał Meza, a później Messi, z bardzo bliskiej odległości. Rzut rożny dla Argentyńczyków.

63'
Na ofsajdzie złapany Rakitić.

62'
Indywidualny rajd Messiego zastopowany przez linię obronny rywala.

61'
Mocna centra Pavona została wybita przez Lovrena.

60'
Teraz widać, jak wielki wpływ na grę argentyńskiego zespołu miał błąd ich golkipera. Graczom selekcjonera Sampaoliego brakuje dokładności w grze.

59'
żółta kartka Mandżukić obejrzał żółtą kartkę za brzydki faul w okolicy środka placu gry.

57'
Za kontuzjowanego Chorwata wszedł Kramarić.

56'
Druga zmiana w Argentynie: Pavon zastąpił Salvio.

56'
Rebić nie jest w stanie kontynuować gry. Będzie konieczna zmiana.

55'
Pierwsza korekta w składzie Argentyny: Higuain zajął miejsce Aguero.

53'
0:1! Rebić wykorzystał fatalny błąd Caballero!
Bramkarz grający w londyńskiej Chelsea fatalnie zagrał piłkę, chcąc podać do Mercado. Rebiciowi piłka spadła idealnie na woleja i futbolówka zatrzepotała w siatce.

53'
Świetna akcja Argentyny zakończyła się celnym strzałem Aguero. Spokojnie zatrzymał to jednak Subasić.

51'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Mercado za przewinienie taktyczne na rozpędzającym się Rebiciu.

49'
Uderzenie Acuny zza szesnastki zablokowali defensorzy reprezentacji Chorwacji.

48'
Spokojny i wyrównany początek drugiej części meczu.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

*'
Dużo dzieje się na placu gry. Trudno jest wskazać drużynę wyraźnie lepszą. Obydwa zespoły zmarnowały po jednej stuprocentowej okazji do objęcia prowadzenia.

45+2'
Źle zakończył kontrę Rebić! Prostopadłe podanie, jakie otrzymał od swoich kolegów, zamienił po chwili na bardzo niecelny strzał. Nie zauważył wbiegającego w pole karne partnera.

45'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
Spóźnione, niezrozumiałe wejście wślizgiem trafienia w piłkę Mezy w Vrsaljko. Arbiter nie pokazał jednak nawet żółtej kartki.

42'
Mascherano sfaulował w ofensywie Rakiticia.

41'
Pojedynek się wyrównał, ciężko obecnie wskazać drużynę wyraźnie lepszą.

39'
żółta kartka Żółta kartka dla Rebicia za przewinienie na połowie Argentyny.

37'
Mercado powrócił na murawę.

36'
Sztab medyczny Argentyny już przy poszkodowanym defensorze.

35'
Kolejne ostre starcie fizyczne o piłkę w tym meczu. Zderzył się Rebić z Mercado. Sędzia główny odgwizdał faul chorwackiego gracza.

32'
Mandżukić również nie wykorzystał świetnej okazji! Chorwacki snajper uciekł defensorom, otrzymał dokładną wrzutkę od Vrsaljko, doszedł do strzału głową, ale nie zmieścił piłkę w bramce.

30'
Fatalne pudło Pereza w doskonałej sytuacji! Wielkie nieporozumienie w szeregach obronnych Chorwacji pomiędzy Subasiciem i Lovrenem sprezentowało okazję pomocnikowi Argentyny. Ten jednak, nie wiedzieć czemu, mając przed sobą pustą bramkę, uderzył obok.

28'
Dogranie Messiego padło łupem Subasicia.

27'
Bardzo słabe dośrodkowanie Mezy trafiło w boczną siatkę.

26'
Aguero nieco zbyt długo czekał z centrą na środek pola karnego, przez co późniejsze zagranie zostało zablokowane. Rzut rożny.

25'
Meza złapany na spalonym.

23'
Moment lepszej gry Chorwatów, to oni od pewnego czasu mają przewagę na boisku.

21'
Poprzeczka po centrostrzale Acuny! Golkiper Chorwacji nie spodziewał się takiego zakończenia akcji. Piłka jednak po odbiciu się od obramowania bramki, wypadła poza plac gry.

20'
Argentyńczycy bliscy straty futbolówki we własnej szesnastce. Na ich szczęście Mandżukić przekroczył przepisy.

18'
Błędne wybicie Subasicia stworzyło okazję dla Argentyny. Dwukrotni mistrzowie świata nie wykorzystali jednak tej okazji, głównie za sprawą Pereza, który wyraźnie chciał wywalczyć rzut wolny tuż przed linią szesnastki, a go nie zdobył, lecz stracił futbolówkę.

16'
Ostre starcie w środku pola pomiędzy Rakiticiem i Perezem. Poszkodowany Chorwat, sędzia główny odgwizdał przewinienie. Bez kartonika dla winowajcy, co było słuszną decyzją rozjemcy tego spotkania.

14'
Piłkarze z południowoamerykańskiego kraju nie stworzyli zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

13'
Lovren ofiarnie zablokował strzał Mezy. Piłka leciała w światło bramki. Korner dla Argentyny.

12'
Centymetrów zabrakło Messiemu do zmiany lotu piłki zagranej przez Pereza w pole karne.

11'

10'
Rebić w ostatniej chwili dał się uprzedzić Tagliafico w szesnastce. Gdyby gracz Eintrachtu Frankfurt był szybszy, to Caballero mógłby być w sporych opałach.

8'
Dwójkowa akcja Messiego z Salvio została zastopowana przez chorwacką obronę.

7'
Brzydki faul Mandżukicia na Otamendim. Napastnik turyńskiego Juventusu nadepnął środkowego defensora. Arbiter nie zdecydował się na pokazanie doświadczonemu snajperowi żółtej kartki.

6'
Obyło się bez większego zagrożenia, podopieczni Jorge Sampaoliego szybko zażegnali niebezpieczeństwo.

5'
Caballero znakomicie odbił płaskie uderzenie Perisicia z pola karnego! Rzut rożny dla Chorwacji.

4'
Argentyńczycy od samego początku chcą dłużej utrzymywać się przy piłce, co im się udaje.

2'
Długie podanie Otamendiego z własnej połowy do szarżującego prawym skrzydłem Pereza prawie doszło do adresata. Pomocnik hiszpańskiej Valencii nie zdołał jednak opanować futbolówki przed linią końcową.

1'
Rozpoczęli Chorwaci!

*'
Po hymnach. Za moment początek zawodów.

*'
Nadszedł czas na hymny obydwu państw.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza zawodników obu reprezentacji na murawę.

*'
Arbitrem rywalizacji będzie pochodzący z Uzbekistanu, Rawszan Irmatow.

*'
Ławka rezerwowych Chorwacji: Livaković, L. Kalinić, Corluka, Jedvaj, Caleta-Car, Pivarić, Kovacić, Bradarić, Badelj, Kramarić, Pjaca.

*'
Rezerwowi dwukrotnych mistrzów świata: Guzman, Armani, Ansaldi, Fazio, Rojo, Biglia, Banega, Di Maria, Lo Celso, Pavon, Higuain, Dybala.

*'
Poznaliśmy także skład drużyny z państwa leżącego na Półwyspie Bałkańskim.

*'
Jorge Sampaoli, selekcjoner kadry argentyńskiej, postawił na wyżej wymienionych zawodników.

*'
Stadion Łokomotiw w Niżnym Nowogrodzie to arena dzisiejszego spotkania.

*'
W inaugurującej kolejce spotkań tej grupy, Chorwacja zdobyła komplet punktów. Natomiast Argentyńczycy, dość nieoczekiwanie, zremisowali z Islandią 1:1.

*'
Na godzinę 20:00 zaplanowano rozpoczęcie meczu.

* '
Emocji związanych z mundialem ciąg dalszy.
Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji tekstowej z bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia w grupie D, gdzie Argentyna zmierzy się z Chorwacją.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Argentyna - Chorwacja, to zapraszamy do śledzenia meczu online