Brazylia - Kostaryka online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Brazylia
Kostaryka
2 : 0

Alisson - Fagner, Silva, Miranda, Marcelo - Paulinho (69' Firmino), Casemiro, Coutinho - Willian (47' Costa), Jesus (90+3' Fernandinho), Neymar
Navas - Duarte, Gonzalez, Acosta - Gamboa (75' Calvo), Borges, Guzman (84' Tejeda), Oviedo - Ruiz, Venegas - Ureña (55' Bolanos)

Coutinho (90+2.)
Neymar (90+7.)

Neymar (82.) żółta kartka
Acosta (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Brazylia - Kostaryka

Dziękuję pięknie Wszystkim za uwagę.

Brazylia przybliżyła się do wywalczenia promocji do następnej fazy tej imprezy. Gra do końca popłaciła.
Kostaryka, z powodu drugiej porażki, straciła jakiekolwiek szanse na dalszą grę w tym Mundialu.

Ostatni gwizdek arbitra!

90+7'
Gooooool! Brazylia podwyższyła stan spotkania! Neymar ulokował piłkę do pustej bramki! Gospodarze kompletnie rozmontowali blok obronny Kostaryki.

90+5'
Brazylia zacznie za chwilę od kornera. To już chyba koniec marzeń Kostaryki.

90+4'
Brazylia chce ostatecznie dobić rywala. Kostaryka, z kolei, pragnie wyprowadzić atak.

90+3'
Zmiana taktyczna. Fernandinho zastąpił Jesusa.

90+2'
Gooooooool! Już bez żadnych wątpliwości Brazylia zaskoczyła Kostarykę! Coutinho sprytnym strzałem z bliskiej odległości pokonał Navasa, umieszczając piłkę pod jego nogami!

90'
Sędzia techniczny zasygnalizował, że mecz potrwa o 6 minut dłużej.

90'
Keylor Navas kapitalnie na przedpolu wypiąstkował lecącą futbolówkę. W czasie interwencji, nadział się na starcie ze skaczącym przeciwnikiem.

89'
Urazy w ekipie Kostaryki. Medycy rozpoczęli swoje działania.

88'
Solidny strzał zza pola karnego oddał Casemiro. Pomimo wielkiego zamieszania w szesnastce Navas udanie zatrzymał kąśliwe zagranie.

87'

86'
Urodziwy, ale i również przewidywalny strzał z dalszej odległości zaprezentował Coutinho. Navas nie mógł skapitulować przy uderzeniu w sam środek jego bramki.

85'
żółta kartka Acosta, w opinii sędziego, zbyt długo zwlekał z rozpoczęciem akcji. Żółty kartonik.

84'
Zmiana nr. 3 u gości. Tejeda za Guzmana.

82'
żółta kartka Niesportowe zachowanie zaprezentował Neymar. Żółta kartka powędrowała na jego konto.

82'
Wielka determinacja w ofensywie po stronie Brazylii. Zablokowana wrzutka, którą zanotował Marcelo.

81'
Sędzia główny, po konsultacjach z innymi arbitrami, anulował swoją poprzednią decyzję! Nie będzie jedenastki dla Brazylii.

80'
Arbiter główny skonsultuje się z systemem VAR.

79'
Będzie rzut karny dla Brazylii! W polu karnym Kostaryki Neymar został nieprzepisowo zatrzymany!

78'
Aktualny rezultat nie może satysfakcjonować obu ekip.

76'
Upadł w polu karnym jeden z Brazylijczyków. Sędzia uznał, że przewinienia nie było. Nie wskazał na jedenasty metr.

75'
Zapowiadana roszada. Calvo w miejsce Gamboa'ę.

74'
Za chwilę kolejne zmiany w Kostaryce.

72'
Neymar znakomicie odebrał futbolówkę na połowie przeciwnika, i mając wiele miejsca pokusił się o podkręcony strzał! Keylor Navas miał ogrom szczęścia, że piłka powędrowała tuż obok prawego słupka.

70'
Casemiro znalazł sobie miejsce do oddania strzału głową, po wrzutce z rzutu rożnego. Keylor Navas skutecznie wyłapał lecącą futbolówkę.

69'
W składzie Brazylii - zmiana. Paulinho zszedł z boiska, Roberto Firmino na placu gry.

68'

66'
Neymar popełnił faul w ofensywie. Niebezpieczne zagranie nogą mogło zaszkodzić zdrowiu jednemu z obrońców Kostaryki.

65'
Alisson udanie wyszedł ze swojej bramki. Ruiz nie doszedł do prostopadłej piłki.

64'
Keylor Navas wypruł przed siebie dosyć sygnalizowanie posłaną futbolówkę. Bramkarz miał szczęście, że napastnicy Brazylii nie mieli okazji do dobitki.

62'
Zawodnik Kostaryki, Venegas, był przetrzymywany za koszulkę. Od rzutu wolnego zaczną jego koledzy.

61'
Świetnie ustawił się Acosta. Czarować w polu karnym Kostaryki próbował Jesus. Jego uderzenie zostało powstrzymane.

60'
Za krótko poleciała wrzutka z rzutu rożnego. Szansę mogła mieć reprezentacja Kostaryki.

58'
Na kolejną próbę wystawiony został Keylor Navas. Gospodarze bardzo szybko rozgrywają swoje akcje. Coutinho oddał mocny strzał w sam środek bramki.

57'
Keylor Navas wyśmienicie zainterweniował na swojej linii! Bramkarz Kostaryki przepięknie wyciągnął bardzo dobrą próbę z bliskiej odległości, autorstwa Neymara!

55'
Boisko opuścił Urena. Napastnik został zmieniony przez Bolanosa.

54'
Trener Kostaryki ma już gotową zmianę.

52'
Świetnym "szczupakiem" piłkę z własnej szesnastki wybił Gonzalez. Kolejny korner nie przyniósł Brazylii splendoru.

51'
Dobrze zorganizowała się obrona gości, przy stałym fragmencie gry. Brazylia próbuje zdominować swojego oponenta.

50'
Co za akcja! Jesus był ogromnie bliski zmiany wyniku! Świetnie uderzona piłka głową odbiła się od spojenia bramki Kostaryki!

49'
Neymar był agresorem w poprzednio wspomnianej sytuacji.

48'
Gwizdek sędziego. Keylor Navas bez pardonu potraktowany w swojej strefie boiska. Brazylia skonstruowała ciekawą akcję na jeden kontakt.

47'
Douglas Costa wszedł na płytę boiska. Plac gry opuścił Willian.

46'
Czas na II odsłonę!

Sędzia główny zakończył I część gry!

45+1'
Kostaryka nie potrafiła wypracować groźnej akcji po stałym fragmencie gry.

45'
O 1 minutę przedłużono pierwszą odsłonę widowiska.

44'
Ostatnie sekundy czasu gry w I połowie meczu.

42'
Fagner nieudolnie wykonał wrzutkę z prawej flanki boiska. Navas pewnie zgarnął futbolówkę. Dogranie okazało się zbyt głębokie.

41'
Keylor Navas okazał się czujny na linii bramkowej. Goalkeeper Kostaryki świetnie zatrzymał kąśliwą próbę z dystansu, autorstwa Marcelo.

39'
Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd. Urena kompletnie nie kontrolował swojego ustawienia.

38'
W polu Kostaryki przewrócił się Paulinho. Jego koledzy z reprezentacji reklamowali jedenastkę, ale sędzia nie dostrzegł złamania przepisów na piłkarzu FC Barcelona.

37'
Zablokowana centra Williana. Rzut rożny dla gospodarzy.

36'

34'
Brazylia stara się znaleźć lukę w bloku defensywnym Kostaryki. Wciąż ta sztuka się nie udała.

33'
Willian zepsuł swoją indywidualną akcję. Pomocnik zszedł z prawego skrzydła do środka, i oddał silny strzał. Piłka odkręcała się zbyt daleko od prawego słupka bramki.

31'
Kostaryka w mocnej defensywie. Brazylia szturmuje pole karne swojego przeciwnika. Dwóch stoperów musiało przykryć i uprzedzić Jesusa.

29'
Brazylijczycy zaprezentowali maraton prób z dalszych odległości. Przed chwilą - Coutinho. Pomocnik niewłaściwie wstrzelił się w futbolówkę. Ta powędrowała w kierunku trybun.

28'
Marcelo jest graczem, który potrafi uderzyć zza pola karnego. Boczny obrońca Brazylii nieudolnie jednak trafił w piłkę. Jego klubowy kolega, Keylor Navas, spokojnie patrzył na lot futbolówki.

27'
Bardzo dobrze z bramki wyszedł Keylor Navas. Goalkeeper "Królewskich" przeszkodził Neymarowi, który efektownie urwał się obrońcom na lewej flance boiska.

26'
Gol dla Brazylii, ale sędzia go nie uznał, ponieważ na ewidentnym spalonym znajdował się Jesus. Arbitrowie podjęli bardzo słuszną decyzję.

25'
Zagęszczony w wielkim stopniu jest środek pola boiska.

23'
Urena nie uniknął pozycji spalonej. Sędzia asystent podniósł chorągiewkę.

22'
Po raz kolejny Brazylii nie udało się stworzyć zagrożenia, po wgraniu z rzutu wolnego. Silva nieudolnie przedłużył futbolówkę głową.

21'

19'
Keylor Navas spokojnie wyłapał zbyt głęboką centrę od rzutu wolnego.

18'
Neymar wziął się za wykonanie rzutu wolnego. Kąśliwe wgranie nie dotarło jednak na głowę jego kolegi z drużyny. Kostaryka ponownie zdała egzamin.

17'
Duarte zahaczył pomocnika reprezentacji Brazylii. Będzie stały fragment gry dla gospodarzy tego pojedynku.

15'
Lepszy okres gry Kostaryki. Brazylia się trochę pogubiła na placu gry.

14'
Gola na 0:1 mógł zdobyć Borges! Pomocnik Kostaryki miał idealną szansę, otrzymując podanie na trzynasty metr! W kapitalnym położeniu trafił tuż obok lewego słupka bramki.

13'
Neymar popełnił przewinienie natury taktycznej. Sędzia musiał przerwać zawody.

12'
Brazylia w swoim stylu - próbuje koronkowo rozgrywać futbolówkę.

10'
Willian posłał interesujące dośrodkowanie z rzutu wolnego. Walkę w powietrzu, w swoim polu karnym, wygrali defensorzy "przyjezdnych".

9'
Willian próbował dośrodkowaniem z prawego skrzydła znaleźć kolegów z drużyny. Podanie, w ostatniej chwili wślizgiem przerwał defensor z Kostaryki.

7'
Brazylia swój pierwszy mecz na tym Mundialu zremisowała ze Szwajcarią (1:1). Ekipa Kostaryki musiała z kolei uznać wyższość Serbii (0:1).

6'
Ten mecz obsługują również sędziowie w systemie VAR.

4'
Coutinho spróbował swojego szczęścia, uderzając mocno z dystansu. Futbolówka poleciała daleko od prawego słupka bramki.

3'
Dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu Brazylijczyków. Jeden ze stoperów gości udanie wybił piłkę.

2'
Przewinienie. Zahaczony o nogę został Willian.

1'
Kostaryka rozpoczęła dzisiejsze zawody.

*'

*'
Czas na zaprezentowanie oficjalnych hymnów.

*'
Zenit Arena - miejsce, na którym odbędzie się starcie Brazylii z Kostaryką.

*'
Arbiter z Holandii, Pan Bjorn Kuipers, będzie rozjemcą nadchodzącego widowiska piłkarskiego.

*'
Pierwszy, piątkowy pojedynek rozpocznie się o godz. 14:00

*'
Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Brazylia - Kostaryka.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Brazylia - Kostaryka, to zapraszamy do śledzenia meczu online