Nigeria - Islandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Nigeria
Islandia
2 : 0

Uzoho - Omeruo, Ekong, Balogun, Idowu (46' Ebuehi) - Moses, Mikel, Ndidi, Etebo (90+1' Iwobi), Musa - Iheanacho (85' Ighalo)
Halldorsson - Saevarsson, Arnason, R. Sigurdsson (64' Ingason), Magnusson - Gislason, G. Sigurdsson, Gunnarsson, Bjarnason, Finnbogason - Bödvarsson (71' Sigurdasson)

Musa (49.)
Musa (76.)

Idowu (44.) żółta kartka

Mecze na żywo: Nigeria - Islandia

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Drużyna Nigerii wygrała dla siebie iście kluczowy pojedynek! Przed 3. serią gier afrykańska ekipa przystępuje z bardzo korzystnej pozycji, w swojej tabeli.

Koniec gry!

90+7'
Już chyba nic nie zabierze Nigerii zwycięstwa.

90+5'
Kontuzji nabawił się jeden z piłkarzy reprezentacji Nigerii. Na murawie znalazł się przed chwilą sztab medyczny.

90+4'
Saeverson zawiedziony swoim wykonaniem podania z prawego skrzydła boiska. Boczny defensor Islandii kopnął wprost pod nogi swojego przeciwnika.

90+2'
Islandczykom brakuje większej werwy.

90+1'
Sędzia doliczył aż 6 minut do regulaminowego czasu gry.

90'
Zmiana w składzie Nigerii. Etebo zastąpiony przez Iwobiego.

89'
Nigeria gra daleko od swojej szesnastki. Islandia coraz bardziej bezradna.

87'
Uzoho poradził sobie z wielką klasą, z bardzo niebezpiecznym wstrzeleniem piłki z głębi pola karnego. Goalkeeper umiejętnie sparował futbolówkę na bok.

86'
Ighalo spróbował szczęścia, przeprowadzając indywidualną akcję. Do pełnej satysfakcji, czyli zdobycia gola, zabrakło zdecydowanie większej szybkości w polu karnym rywala.

85'
Zmiana w linii napadu u Nigerii. Iheanacho udostępnił miejsce na boisku Ighalo.

84'
Iheanach uderzył, z dystansu, z niemal miejsca. Zaskoczył obronę rywala. Zaskoczył, ale już nie potrafił pokonać bramkarza reprezentacji Islandii, ponieważ piłka poleciała daleko od prawego słupka bramki.

83'
G.Sigurdsson nieudolnie wykonał rzut karny! Piłka posłana wysoko nad poprzeczką bramki! Islandia może nie mieć już dzisiaj lepsze okazji strzeleckiej.

82'
Rzut karny dla Islandii! W polu karnym był faul. Arbitrowi w podjęciu decyzji pomógł system VAR.

81'
Kontrowersja! W polu karnym Nigerii zahaczony został napastnik Islandii! Goście domagają się interwencji ze strony systemu VAR.

80'
Magnusson ustawił się w dobrym miejscu, w swoim polu karnym. Centra z rzutu rożnego nie dotarła do żadnego z ofensywnych piłkarzy Nigerii.

78'
Islandia, jeśli marzy o zdobyczy punktowej, to musi jak najszybciej zareagować i spróbować grać dużo śmielej w ofensywie.

76'
Goooool! Musa po raz drugi w tym meczu! Zawodnik Nigerii ośmieszył niemal cały blok defensywny Islandii!

75'
Musa otrzymał fenomenalny prezent, w postaci sporej przestrzeni do silnego strzału zza pola karnego! Mocne uderzenie obiło poprzeczkę bramki Islandii!

74'
Islandia cofnęła się do głębszej defensywy.

73'
Była szansa na podwyższenie! Dobre warunki fizyczne mogły przybliżyć Baloguna do zdobycia gola na 2:0! Niezły strzał głową poleciał jednak trochę nad poprzeczką bramki.

71'
Kolejna roszada personalna u Islandii. Sigurdasson w miejsce Bodvarssona.

70'
Etebo dośrodkował piłkę z lewego narożnika boiska. Saevarsson doskonale głową uprzedził ofensywnych graczy Nigerii.

68'
Gislason postanowił o sobie przypomnieć. Zrobił to poprzez mocno nieudolny strzał zza pola karnego. Futbolówka, po jego zagraniu, powędrowała w okolice trybun.

67'

65'
Moses zdecydowanie huknął z głębi pola karnego Islandii. Soczyste uderzenie powędrowało obok prawego słupka bramki, która jest strzeżona przez Halldorssona.

64'
R. Sigurdsson opuścił strefę boiska. Ingason otrzymał swoją wymarzoną szansę.

63'
Rzut wolny mógł być lepiej wykonany przez gości tego spotkania. Dośrodkowanie z rzutu wolnego okazało się zdecydowanie za głębokie. Piłka w rękawicach Uzoho.

61'
Rzut wolny dla Islandii. Bardzo nieroztropnie pod swoim polem karnym zachował się Ndidi.

60'
Chaos w pobliżu bramki Uzoho. Jego kompanii z bloku defensywnego wyszli zwycięsko z możliwego zagrożenia. Goście niebezpiecznie dla rywala wykonali rzut rożny.

58'
Korner nie okazał się być dobrze wykonany przez Nigerię. Islandia zasłużyła na gromkie brawa.

57'
Nagimnastykować się musiał Halldorsson! Islandzki goalkeeper kapitalnie przeniósł nad poprzeczkę futbolówkę, która została posłana z blisko trzydziestu metrów!

56'

54'
R. Sigurdsson musiał zmienić koszulkę. Islandia przez chwilę grać będzie w osłabieniu.

53'
R. Sigurdsson ma na swojej głowie opatrunek.

51'
Obrońca Islandii wciąż musi korzystać z pomocy medycznej. Obaj trenerzy, z kolei, mają czas na przekazanie swoich uwag taktycznych.

50'
Sztab medyczny Islandii wkroczył na plac boiska. R. Sigurdsson korzysta z jego opieki.

49'
Gooooool! Nieoczekiwany obrót spraw! Nigeria na prowadzeniu! Musa kapitalnie przejął crossowe podanie, i będąc blisko bramki, uderzył mocno, nie do obrony dla Halldorssona.

47'
W składzie Nigerii przeprowadzono jedną zmianę. Idowu został zastąpiony przez Ebuehi.

46'
Nigeria rozpoczęła drugą połowę od celnej próby. Etebo zanotował celne, sygnalizowane uderzenie zza pola karnego. Halldorsson bez trudu wyłapał lecącą piłkę.

Pierwsza połowa tego spotkania dobiegła końca!

45+1'
Trwa właśnie czas doliczony. Sędziowie zdecydowali się na 2 minuty.

45'
Finnbogason był bardzo bliski skutecznego strącenia futbolówki, po niezłej centrze ze stałego fragmentu gry. Zabrakło naprawdę niewiele.

44'
żółta kartka Żółta kartka dla Idowu. Wielka agresja przy próbie odbioru piłki została wyceniona na taką sankcję indywidualną.

44'
Iheanacho zawiódł swoich kolegów, którzy znajdowali się w polu karnym rywala i liczyli na dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka została kopnięta zdecydowanie za mocno.

43'
Halldorsson wykonał daleką wycieczkę od własnej bramki. Goalkeeper, w czasie pełnienia interwencji, był nieczysto blokowany przez Musę.

41'
Jest reakcja sędziego liniowego. Iheanacho znalazł się na pozycji spalonej. Zabrakło odpowiedniego ustawienia.

40'

38'
Iheanacho zdecydowanie za krótko kopnął piłkę ze stałego fragmentu gry. Islandzka ekipa nie miała żadnego kłopotów z zabezpieczeniem własnej bramki.

37'
Na wysokości pola karnego Islandii faul na Mosesie. Jeden z obrońców gości sprokurował zagrożenie.

35'
Dwóch graczy Islandii wyruszyło do finalizacji długiego zagrania z prawego skrzydła boiska. Omeruo skutecznie uprzedził Bodvarssona.

34'
Wiele pojedynków powietrznych oglądamy w tych zawodach.

32'
Finnbogason przewrócił się w pobliżu pola karnego Nigerii. Sędzia nie dostrzegł naruszenia przepisów gry.

31'
65% - posiadanie piłki przez Nigerię. 35% - Islandia.

29'
Gwizdek sędziego. R. Sigurdsson z premedytacją przewrócił Iheanacho. Nigeryjski napastnik próbował bardzo efektownie minąć obrońcę.

28'
Nigeria stara się coś skonstruować, poprzez atak pozycyjny.

26'
Wciąż nie doczekaliśmy się dobrych sytuacji bramkowych. Ale nie można nikomu z bohaterów odmówić zaangażowania i ducha walki.

25'
Para stoperów Islandii doskonale przypilnowała Iheanacho. Dobra komunikacja uchroniła gości przed możliwym, wielkim zagrożeniem.

23'
Ndidi podjął próbę ambitnego, prostopadłego podania w kierunku napastników. Wspomnianą próbę umiejętnie przerwał Arnason.

22'
Faul taktyczny Magnussona. Rzut wolny dla afrykańskiego teamu.

20'
Ofiarna interwencja Mosesa. Pomocnik nigeryjskiej drużyny na swoje ciało wziął silny strzał z głębi pola karnego. Należą się brawa za heroiczny czyn.

19'
Ponownie długi wyrzut z autu zaprezentowali goście. Obrońcy Nigerii skutecznie się ustawiają.

18'

16'
Gospodarze tego spotkania spróbowali przejąć inicjatywę. Dwa dłuższe wgrania w pole karne Islandii. W obu przypadkach nie udało się nic groźnego wypracować.

15'
Twarda o walka o każdą piłkę, o każdy centymetr murawy. Nikt nie odpuszcza na placu gry.

14'
Znowu oglądaliśmy długie zagranie od autu, w realizacji piłkarzy Islandii. Po raz kolejny dobrze z zagrożeniem poradziła sobie defensywa Nigerii.

12'
Gunnarsson w błyskawicznym tempie wrócił do dalszej gry. Uraz nie okazał się tak groźny.

11'
Na uraz skarży się kapitan zespołu Islandii.

10'
Etebo nieprzepisowo zatrzymany przez islandzkiego obrońcę. Arbiter główny przyznał Nigerii rzut wolny.

8'
Islandia poradziła sobie z kornerem, wykonywanym przez Nigerię. Arnason popisał się doskonałym zagraniem głową.

6'
Sigurdsson dostał znakomitą okazję do oddania soczystego strzału zza pola karnego. Technika była, ale futbolówka poleciała wprost w bramkarza Nigerii.

5'
Za koszulkę łapany był Gislason. Sędzia główny uznał, że przewinienie nie klasyfikowało się na odgwizdanie. Gra została puszczona dalej.

4'
Uzoho odebrał brawa od nigeryjskiej publiczności. Dobre wyjście i niezły chwyt futbolówki. Islandia miała przed chwilą rzut rożny.

3'
Uzoho asekuracyjnie odbił na korner piłkę, którą od rzutu wolnego ładnie uderzył Sigurdsson.

2'
Długi wyrzut piłki od autu w wykonaniu graczy Islandii. Obrońcy z Nigerii skutecznie zażegnali niebezpieczeństwo od swojej bramki.

1'
Jako pierwsza piłkę kopnęła drużyna Nigerii.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Tabela grupy "D".

*'
Matt Conger poprowadzi nadchodzące zawody.

*'
Spotkanie, którym będziemy się zajmować, rozpocznie się o godz. 17:00

*'
Zapraszamy Wszystkich kibiców do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Nigeria - Islandia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Nigeria - Islandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online