Korea Południowa - Meksyk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Korea Południowa
Meksyk
1 : 2

Jo; Y. Lee, W. Kim, G. Kim, Jang; Ju (64' S.W. Lee), Ki; J.S. Lee, Moon; Son, Hwang.
Ochoa; Salcedo, Moreno, Herrera, Alvarez; Layun, Guardado (68' Marquez), Gallardo; Vela (77' Dos Santos), Hernandez, Lozano (71' Corona).

'
Dziś zapraszamy jeszcze do śledzenia meczu Niemcy - Szwecja na żywo.

90+5'
Koniec meczu. Meksyk pokonał Koreę Płd. 2:1.

90+3'
Gool! Bardzo ładny strzał Sona sprzed pola karnego znalazł drogę do bramki. Już tylko 2:1.

90+2'
Herrera z dystansu uderzył bardzo wysoko nad bramką.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

88'
Fatalny strzał Sona z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

84'
Brzydszy fragment meczu. Koreańczycy popełniają wiele brzydkich fauli.

80'
żółta kartka Jung ukarany żółtą kartką.

77'
Jung zastąpił Moona.

77'
Dos Santos zastąpił Velę.

75'
Son znalazł się w dobrej sytuacji po błędzie Marqueza, ale kapitan Meksyku zdołał naprawić swój błąd.

72'
żółta kartka S.W. Lee ukarany żółtą kartką.

71'
Corona zastąpił Lozano.

70'
Hwang uderzał sprzed pola karnego. Ochoa bez problemu złapał piłkę.

68'
Marquez zastąpił Guardado.

66'
Gool! Dobra kontra Meksyku zakończona golem. Hernandez otrzymał dobre podanie w polu karnym, nawinął obrońcę i pokonał Jo. 2:0!

64'
Ju opuścił boisko, a zastąpił go S.W. Lee.

63'
żółta kartka Lee Y. ukarany żółtą kartką.

62'
Odpowiedź Meksyku. Layun uderzał sprzed pola karnego nad bramką.

62'
Teraz Korea Płd. mogła doprowadzić do remisu, ale groźny strzał z pola karnego został zablokowany.

60'
Lozano znalazł się w dobrej sytuacji, ale został zablokowany.

58'
Guardado mógł zdobyć drugą bramkę. Jego strzał z piętnastu metrów znakomicie obronił Jo.

58'
żółta kartka Kim ukarany żółtą kartką.

56'
Syki potężnie uderzył z narożnika pola karnego i Ochoa na raty złapał piłkę.

52'
Koreańczycy domagają się rzutu karnego, ale innego zdania jest sędzia. Nie ma mowy o jedenastce.

52'
Hernandez zdecydował się na strzał z dystansu, ale również posłał piłkę za wysoko.

50'
Lozano uderzał sprzed linii pola karnego, ale wyraźnie nad bramką.

46'
Rozpoczęła się druga część meczu.

45'
Koniec pierwszej połowy. Meksyk zasłużenie prowadzi z Koreą Południową 1:0.

43'
Indywidualna akcja Lozano zakończona strzałem nad poprzeczką.

39'
Son urwał się obrońcom, ale Ochoa zdołał go powstrzymać i odbił piłkę na rzut rożny.

38'
Meksyk przeważa, ale musi uważać na groźne kontry Korei Południowej.

31'
Song z rzutu wolnego uderzył mocno, ale nad bramką.

28'
Carlos Vela wbiegł w pole karne, wyłożył piłkę do Layuna, który uderzył tuż nad poprzeczką. Będzie jednak rzut rożny.

26'
Gool! Carlos Vela pewnym strzałem zamienił rzut karny na bramkę!!

24'
Rzut karny dla Meksyku za zagranie ręką Janga!

24'
Po błędzie obrońców piłka trafiła do Hernandeza, ten dośrodkował do Lozano, ale napastnik Meksyku nie zdążył do niej dojść.

23'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał jeden z Koreańczyków i Ochoa przeniósł piłkę nad poprzeczką.

22'
Meksyk przeważa, ale to Korea znów stworzyła zagrożenie. W dobrej okazji znalazł się Son, ale dwukrotnie został zablokowany.

20'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

17'
Meksyk ma dużą przewagę w posiadaniu piłki.

13'
Znakomita akcja Korei. Hwang znakomicie ograł rywala, dośrodkował w pole karne, gdzie akcję zamykał Lee, ale w ostatniej chwili obrońca uniemożliwił oddanie mu skutecznego strzału.

12'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową obok bramki uderzał Hernendez.

10'
Dobrze jak na razie radzi sobie defensywa Korei Południowej.

6'
Meksyk ma przewagę, ale jeszcze nie zagroził bramce Korei.

4'
Jak na razie spokojny mecz. Dłużej przy piłce utrzymuje się Meksyk.

1'

'

'
W pierwszym meczu Korea Płd przegrała 0:1 ze Szwecją, a Meksyk pokonał Niemcy 1:0.

'
Początek meczu o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korea Południowa - Meksyk, to zapraszamy do śledzenia meczu online