Anglia - Panama online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anglia
Panama
6 : 1

Pickford - Maguire, Stones, Walker, Trippier - Young, Henderson, Lingard, Loftus-Cheek, Sterling - Kane
Penedo - Murillo, Torres, Escobar, Davis - Gomez (68' Bayol), Barcenas (68' Arroyo), Cooper, Godoy (62' Avila), Rodriguez - Perez

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

90+3'
Davis usiłował efektowną przewrotką zmienić wynik. Próba ambitna, ale obrońca Panamy minimalnie się spóźnił z uderzeniem.

90+1'
Anglia ma dużą przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki.

90'
4 minuty - tyle dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

89'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

87'
Rodriguez próbował się przedrzeć pod pole karne rywala. Przegrał jednak rywalizację biegową z obrońcą Anglii.

85'
Zagęszczony środek pola.

83'
Gol pobudził Panamę do dużo śmielszej gry na placu boiska.

81'
W następnej kolejce Anglia zmierzy się z Belgią. Ta potyczka zdecyduje o tym, kto wyjdzie z grupy, z pierwszego miejsca.

79'

77'
Goooooool! Wielka radość wśród kibiców Panamy! Genialnie wykonany stały fragment gry! Znakomite dośrodkowanie wykończył Bayol.

75'
Roman Torres nieznacznie się pomylił, po strzale głową. Zabrakło kilku centymetrów, aby rzut rożny przyniósł gościom gola.

74'
Anglia dąży do kolejnych goli.

70'
żółta kartka Murillo miał wielką determinację, by przewrócić swojego przeciwnika. Zasłużona żółta kartka.

68'
Dwie zmiany u gości. Arroyo za Barcenasa oraz Bayol w miejsce Gomeza.

65'
Z niemal linii brakowej piłkę wybiło dwóch stoperów reprezentacji Anglii. Efektowną podcinką gola chciał zdobyć Murillo.

62'
Avila dał zmianę za Godoy'a.

61'
Zmiana. Kane zastąpiony przez Vardy'ego.

60'
Gooooool! Anglia zdobyła kolejną bramkę! Rykoszet zmylił Penedo.

59'
Gospodarze tego meczu nie dają rozwinąć skrzydeł swoim oponentów. Ścisłe krycie na swojej połowie boiska.

57'
310 - tyle podań wykonali angielscy piłkarze.

55'
Dalej bez zmian. Obaj selekcjonerzy ufają swoim wybrańcom.

54'

51'
Faul. Dobrze ustawiony arbiter główny wyłapał przewinienie, które zrealizował Godoy. Rzut wolny.

50'
Panama, mimo słabego wyniku, dalej stara się walczyć o gole.

49'
Zabrakło precyzji w ostatecznym podania u Godoy'a. Perez znajdował się w dobrym miejscu w polu karnym przeciwnika.

47'
Nie doszło do żadnych zmian w składach obu ekip.

46'
Czas na kontynuację zawodów!

Koniec I odsłony tego widowiska!

45+1'
Sędzia dorzucił dwie minuty do czasu gry w I połowie.

45'
Gooooool! Nie miał litości dla bramkarza Harry Kane! Soczyste uderzenie w lewy sektor bramki!

43'
Anglia otrzymała kolejną jedenastkę! Sędzia doszukał się faulu, w trakcie walki o dośrodkowanie z rzutu rożnego.

41'
Obronie Panamy udało się zneutralizować strzał, który zmierzał w kierunku jej bramki.

40'
Arbiter główny, po konsultacji z systemem VAR, potwierdził zgodność bramki na 4:0.

39'
Goooool! Zanosi się na pogrom! Ciekawie zrealizowany rzut wolny. Wiele efektownych zagrań otworzyło drogę do zdobycia bramki Stonsowi. Defensor nie miał żadnych problemów ze skuteczną dobitką.

37'
Pickford spokojnym wzrokiem odprowadził piłkę, która została kopnięta zza pola karnego. Uderzenie poleciała daleko od prawego słupka bramki. Swojego szczęścia próbował Rodriguez.

36'
Goooooool! 3:0! Fantastycznie z dystansu huknął Lingard! Wybornie posłana futbolówka wylądowała w prawym oknie bramki Penedo.

34'
Anglicy spokojnie wymieniają pomiędzy sobą krótkie podania.

33'
Efektownie głową bramkarza Panamy próbował zaskoczyć Cheek. Piłka powędrowała tuż nad poprzeczką bramki gości.

31'
Po raz kolejny obejrzeliśmy przewinienie taktyczne w wykonaniu piłkarza Panamy.

30'
Jesteśmy już po dwóch kwadransach dzisiejszych zawodów. Anglia jest drużyną, która kontroluje boiskową rzeczywistość.

28'
Goście tego spotkania nie mają łatwego zadania. Linia obrony Anglii umiejętnie się ustawia i przesuwa w pobliżu własnej szesnastki.

27'
Panama próbuje odnaleźć sposób na angielską defensywę.

25'
Długi cross w kierunku Pereza. Napastnik pokazał gest dziękczynny, ale podanie okazało się zbyt mocne dla niego.

24'
żółta kartka Loftus- Cheek otrzymał sankcję indywidualną. Anglik rażąco naruszył obowiązujące przepisy gry.

22'
Gooooool! Zmiana wyniku! Piekielnie mocny strzał w lewy sektor bramki był nie do obrony dla Penedo.

21'
Nieodpowiedzialna interwencja może dać szansę gospodarzom na podwyższenie wyniku.

20'
Escobar sprokurował dla Anglii rzut karny!

18'
Dzisiejsze widowisko obsługuje system VAR.

17'
Z pomocy medycznej korzysta Torres.

15'
Barcenas kapitalnie znalazł sobie miejsce pod polem karnym i oddał dobrze obiecujący się strzał. Futbolówka minimalnie obok prawego słupka bramki poleciała.

14'
63% posiadania piłki przy Anglii.

13'

11'
W przypadku dzisiejszej porażki ekipa z Panamy traci jakiekolwiek szanse na wyjście z fazy grupowej.

9'
żółta kartka Cooper wykonał ewidentny wślizg w nogi rywala. Żółta kartka. Zawodnik nie zagra w następnej serii gier.

8'
Gooooool! 1:0! Rzut rożny przyniósł gospodarzom gola! Wyśmienite dośrodkowanie Trippiera! Stones, z kolei, popisał się genialnym uderzeniem głową.

6'
Godoy zmarnował świetną okazję do zmiany wynik. Nie mając żadnej presji, w polu karnym, koszmarnie strzelił bez przyjęcia piłki. Ta poleciała w kierunku trybun.

5'
Sędzia główny był blisko ustawiony. Reprezentant gospodarzy popełnił przewinienie taktyczne.

3'
Jednemu z zawodników Anglii pojawił się uraz. Medycy na płycie murawy.

2'
Nieźle zapowiadała się akcja na prawej flance boiska, którą zainicjowała Anglia. Precyzyjne podanie do Sterlinga, ale ten będąc w polu karnym przeciwnika, nieudolnie przyjął sobie futbolówkę.

1'

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Anglia - Panama.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anglia - Panama, to zapraszamy do śledzenia meczu online