Japonia - Senegal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Japonia
Senegal
2 : 2

Kawashima - Sakai, Yoshida, Shoji, Nagatomo - Shibasaki, Hasebe, Kagawa (72' Honda), Haraguchi (75' Okazaki), Inui (87' Usami) - Osako`
K.N'Diaye - Wagué, Sané, Koulibaly, Sabaly - Alfred N'Diaye (65' Kouyate), Gueye, P.N'Diaye (81' N'Doye) - Mané, Niang (85' Diouf), Sarr

'
Znamy już składy na Polska - Kolumbia. Jest sporo zmian.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ POLSKA - KOLUMBIA NA ŻYWO

90+4'
Koniec meczu. Japonia - Senegal 2:2. Taki wynik oznacza, że przegrany w meczu Polska - Kolumbia straci szanse na wyjście z grupy.

90+4'
żółta kartka Hasebe ukarany żółtą kartką.

90+2'
Przypominamy, że o godzinie 20:00 rozpocznie się mecz Polska - Kolumbia.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
[Z] N'Doye ukarany żółtą kartką.

90'
żółta kartka Żółta kartka dla Sabaly'ego.

87'
Inui opuścił boisko, a zastąpił go Usami.

85'
Diouf zastąpił Niang.

84'
Po dośrodkowaniu niecelnie głową uderzał N'Doye.

82'
Japonia ma przewagę i chce przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

81'
N'Doye wszedł za P. N'Diaye.

78'
Goool! Remis! Po dośrodkowaniu sprzed pola karnego źle do piłki wyszedł bramkarz Senegalu. Akcję zamknął Inui, który wyłożył piłkę do Hondy, a ten z kilku metrów umieścił ją w bramce. 2:2.

75'
Okazaki zastąpił Harguchiego.

75'
Strzał Osako został zablokowany. Japończycy domagali się rzutu karnego, ale takich zagrań ręką się nie gwiżdże.

72'
Honda zastąpił Kagawę.

71'
Goool! Senegal prowadzi, choć to Japonia była lepsza! Po dośrodkowaniu z lewej strony znakomicie akcję zamknął Wague i mocnym strzałem pokonał bramkarza.

70'
Coraz słabiej prezentuje się Senegal, który ma problem z wymianą celnych podań.

68'
żółta kartka Inui sfaulował Sarra w okolicy pola karnego i zobaczył żółtą kartkę.

67'
Zdecydowanie więcej jakości piłkarskiej jest po stronie Japonii.

65'
Kouyate zastąpił Alfreda N'Diaye.

64'
Kapitalna akcja Japonii! Osako znakomicie piętą zagrał do Inuiego, którego techniczny strzał odbił się od poprzeczki!

62'
Senegalczycy domagali się odgwizdaniu faulu w okolicy linii pola karnego, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

60'
Mogło być 2:1 dla Japonii. Senegal w prosty sposób stracił piłkę na własnej połowie. Po dośrodkowaniu z prawej strony w idealnej sytuacji znalazł się Osaka, ale nie trafił w piłkę będąc trzy metry od bramki!

58'
żółta kartka Niang ukarany żółtą kartką.

55'
Sakai uderzył prosto w bramkarza, który pewnie złapał piłkę.

55'
Mane zagrywał z pola karnego, do przewrotki składał się jeden z Senegalczyków, ale nie sięgnął piłki.

51'
Kolejna akcja Senegalczyków. Hasebe z 20 metrów posłał piłkę jednak wysoko nad bramką.

50'
Niang uderzył z powietrza z 16 metrów, ale nad bramką.

49'
Osako uderzał głową z pola karnego, ale zabrakło mocy w tym strzale.

48'
Kolejny rzut rożny, który nie przyniósł zagrożenia.

47'
Dośrodkowanie w pole karne Senegalu i piłkę na rzut rożny wybił jeden z obrońców.

46'

'
Sprawdzamy nastroje przed meczem Polska - Kolumbia.

'
Taki wynik nie jest najlepszy dla reprezentacji Polski. W przypadku zwycięstwa Senegalu, Polacy mieliby szansę na wyjście z grupy nawet w przypadku porażki z Kolumbią. Mamy nadzieję, że biało-czerwoni wygrają dziś wieczorem. Już teraz zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w naszym serwisie.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Japonia remisuje z Senegalem 1:1.

44'
Gra toczy się w obrębie pola karnego Japończyków.

44'
Zamieszanie w polu karnym Japonii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

40'
Haraguchi uderzył sprzed pola karnego wysoko nad bramką.

39'
Mogło być 2:1 dla Senegalu. Niang znalazł się w doskonałej sytuacji, ale bramkarz Japonii zdołał odbić jego strzał.

38'
Senegal ma problemy z przedarciem się przez obronę Japończyków.

34'
Gool! Remis! Japończycy grali coraz lepiej i przyniosło to efekty. Inui ładnym i precyzyjnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Senegalu.

33'
Od dłuższego czasu brakuje sytuacji strzeleckich.

29'
Japończycy starają się dłużej utrzymać przy piłce.

27'
Niang dośrodkował w pole karne, tem strzał głową oddał N'Diaye, ale trafił w obrońcę.

23'
Posiadanie piłki: 55% - 45% na korzyść Japonii.

22'
Wague dośrodkował w pole karne, tam z trudnej pozycji uderzył Sarr, ale bez problemów piłkę złapał tym razem Kawashima.

21'
Przewaga Senegalu zmalała. Japonia coraz częściej przedostaje się pod pole karne rywala.

19'
Spokojniejszy fragment meczu. Gra toczy się w środku pola.

16'
Wreszcie zaatakowali Japończycy. Z dystansu potężnie uderzył Hasebe, ale trafił w kolegę z własnej reprezentacji.

14'
Senegal w dalszym ciągu stara się atakować.

14'

13'
Senegal zdobył trzecią bramkę na mundialu i po raz trzeci miał przy tym sporo szczęścia.

11'
Gool! Senegal prowadzi! Z pola karnego uderzał Sabaly, piłke prosto na Mane odbił Kawashima i ta wpadła do bramki.

7'
Dośrodkowanie spod linii końcowej złapał Kawashima.

6'
Sabaly zdecydował się na strzał z 40 metrów, ale posłał piłkę wysoko nad bramką.

5'
Jak na razie przeważa Senegal.

3'
Seria dośrodkowań w pole karne Japonii, ale nie było zagrożenia.

3'
Senegalczycy wywalczyli rzut rożny. Stałe fragmenty gry mogą być ich silną bronią, ponieważ mają o wiele lepsze warunki fizyczne.

2'
Dośrodkowanie do Mane, ale w ostatniej chwili powstrzymał go obrońca.

1'
Rozpoczęła Japonia.

'
Składy:

'
Dla Polaków lepszym rezultatem byłoby zwycięstwo Senegalu. Pozwoliłoby zachować szanse na awans nawet w przypadku porażki z Kolumbią.

'
Senegal i Japonia w pierwszej kolejce zdobyły trzy punkty.

'
Piłkarze są już na murawie. Czas na hymny narodowe, a potem początek spotkania.

'
Początek meczu o godzinie 17:00.

Przy włączonym AdBlocku mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Japonia - Senegal, to zapraszamy do śledzenia meczu online