Levante - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Levante
0 : 2

Marino, Ivan, Hector, Ruben, Morales, Juanfran, Gavilan, Casadesus, Pedro Lopez, Diop, Camarasa.
Casillas, Carvajal, Pepe, Nacho, Marcelo, Kroos, Modrić, Isco, James, Ronaldo, Chicharito.

*'
Z przyczyn technicznych (problemy z bazą danych) relacja LIVE musi zostać przerwana. Przepraszamy i zapraszamy na transmisję z Gran Derbi. Już za tydzień Real Madryt - Barcelona.

49'
Dobrze rozpoczęli zawodnicy Levante, ale dośrodkowania w pole karne Realu nie przyniosły zagrożenia.

46'
W przerwie Perez zastąpił Gavilana.

46'

45'

45'
Żółta kartka dla Pedro Lopeza za niesportowe zachowanie.

44'
Była okazja dla Levante, ale strzał jednego z zawodników został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

43'
Rozdriquez zagrywał po ziemi do Chicharito, ale ten nie zdołał skierować piłki do bramki.

43'
Tak padł gol na 2:0:

38'
Goool! Rodriquez dośrodkował w pola karne i Chicharito strzałem głową podwyższył wynik.

36'
Ronaldo zagrał do Modricia, który z linii pola karnego uderzył bardzo mocno. Efektownie interweniował jednak Marino.

33'
Jeden z piłkarzy Levante padł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

28'
Żółta kartka dla Gavilana.

26'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ładnie uderzał Camarasa i piłkę z linii bramkowej wybił Modrić!! Sporo szczęścia miał teraz Real!

24'
Żółtą kartką ukarany Camarasa.

22'
Po krótko rozegranym rzucie wolnym zablokowany strzał Rodriqueza.

21'
Zablokowany Kroosa zza pola karnego.

19'
Gavilan starał się zaskoczyć Casillasa, ale nie trafił w światło bramki.

17'
Niecelne uderzenie Levante.

13'
Goool! Rzut karny na bramkę zamienił Cristiano Ronaldo!

12'
Karny dla Realu! Żółta kartka dla Juanfrana.

9'
Levante przedostało się pod bramkę Realu, ale Casadesus niecelnie uderzał głową.

7'
Levante miało okazję do kontrataku, ale po niedokładnym rozegraniu piłkę przejęli obrońcy.

4'
Kolejny niecelny strzał Cristiano Ronaldo.

2'
Mocne uderzenie Ronaldo, ale niecelne. To była groźna okazja.

1'

*'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Keylor Navas, Diego Llorente, Alvaro Medran, Gareth Bale, Sami Khedira, Alvaro Arbeloa, Asier Illarramendi.

*'
Ławka rezerwowych Levante: Jesus Fernandez, Issam El Adoua, Jordi Xumetra, Victor Perez, Andreas Ivanschitz, Mohamed Sissoko, Simao Junior, David Barral.

*'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

*'
Początek meczu Levante - Real Madryt o godzinie 16:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Levante - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online