Urugwaj - Rosja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Urugwaj
Rosja
3 : 0

Muslera - Coates, Godín, Cáceres - Laxalt, Nández (72' Rodriguez), Torreira, Bentancur (62' De Arrascaeta), Vecino - Suárez, Cavani (90+3' Gomez)
Akinfeev - Smolnikov (37' Fermandes), Kutepov, Ignashevich, Kurdjasov - Samedov, Gazinskiy (46' Kuzyayev), Miranchuk (59' Smolov), Zobnin, Cheryshev - Dzyuba

Mecze na żywo: Urugwaj - Rosja

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Reprezentacja Urugwaju wygrała grupę "A". Ekipa z Ameryki Południowej potrafiła dzisiaj wykorzystać wszelkie niedoskonałości po stronie Rosjan.

90+4'
Fernando Muslera spokojnie wyłapał futbolówkę, która była zagrana od rzutu wolnego.

90+3'
Gomez zameldował się na placu gry. Cavani odebrał gorące podziękowania za swój dzisiejszy występ.

90+2'
Trwa właśnie czas doliczony. Zespół arbitrów doliczył 4 minuty.

90+1'
Gooooool! Cavani doczekał się swojego trafienia! Snajper wykorzystał ogromny chaos w polu karnym rywala, przy stałym fragmencie gry.

90'
Akinfeev błysnął kapitalną robinsonadą! Rodriguez zachwycił kibiców, swoim doskonałym, technicznym uderzeniem zza pola karnego.

89'
Samedov znów zawiódł, przy wykonaniu rzutu wolnego. Bardzo złe dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, piłka poleciała za linię końcową boiska.

88'
Mało brakowało, by zagranie bezpośrednio z rzutu rożnego przelobowało Akinfeeva. Ten skutecznie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

87'
Cavani też chce się wpisać na listę strzelecką w tym meczu. Jego strzał z 14 metrów zablokowała para stoperów Rosji.

86'
Fernando Muslera pokrzyżował świetną, indywidualną akcję Smolova. Bramkarz wyłapał podanie w kierunku rosyjskich zawodników.

85'
Caceres złapał się za głowę. Obrońca z Urugwaju był ogromnie bliski finalizacji centry z rzutu rożnego. Zabrakło naprawdę niewiele, by piłkę zagraniem głową ulokować w bramce.

83'
Sztab medyczny Rosji pomaga jednemu z obrońców. Chodzi o Kurdjasova.

82'
Akinfeev skutecznie wybronił silne kropnięcie zza pola karnego. Piłkę, którą nabrała ładną rotację, uderzył Rodriguez.

80'
Urugwaj zmarnował wybitną szansę na skuteczną kontrę. Luis Suarez, będąc w sytuacji strzeleckiej, zamiast uderzyć w kierunku bramki, to próbował jeszcze dogrywać do Cavaniego. Podanie okazało się zbyt mocne.

78'
Torreira, po szybkiej interwencji medycznej, wrócił do gry.

77'
Na jakiś uraz nogi skarży się Torreira. Kuzyayev był trochę spóźniony ze swoim wślizgiem.

76'
W innym meczu tej grupy Egipt remisuje 1:1 z Arabią Saudyjską.

75'
Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało już tylko 15 minut.

73'
Dzyuba koszmarnie przestrzelił w bardzo dogodnej sytuacji na zmianę wyniku. Napastnik reprezentacji Rosji, mając piłkę, na 15 metrze od bramki, posłał ją ogromnie daleko od lewego słupka bramki.

72'
Rodriguez otrzymał swoją szansę. Na ławkę rezerwowych udał się Nandez.

69'
Zeszła z nogi piłka Cavaniemu. Gwiazdor PSG próbował swoich umiejętności strzeleckich z okolic piętnastego metra od bramki Rosji. Futbolówka poleciała daleko od prawego słupka.

68'

66'
Dzyuba trzymał swojego przeciwnika za koszulkę. Sędziowie przerwali akcję Rosji. Rzut wolny dla zespołu z Ameryki Południowej.

65'
Rosja usiłuje zdynamizować swoje próby ofensywne.

63'
Edinson Cavani przewrócił się w polu karnym Rosji. Sędzia puścił grę dalej.

62'
Bentancur opuścił plac gry. De Arrascaeta już wśród piłkarzy, zgromadzonych na murawie.

61'
Oscar Tabarez przekazuje taktyczne informacje jednemu z rezerwowych. W najbliższych minutach powinniśmy zobaczyć korektę personalną w składzie Urugwaju.

59'
Zmiana. Już ostatnia w szeregach Rosji. Smolov za Miranchuka.

58'
Kurdjavos ofiarnie powstrzymał silne uderzenie w kierunku jego bramki. Bentancur próbował efektownie wkręcić futbolówkę w prawy sektor bramki Rosji.

56'
Urugwaj spokojnie atakiem pozycyjnym operuje na placu gry.

55'
Brakuje Rosjanom większego opanowania w rozgrywaniu piłki tuż pod szesnastką Urugwaju.

53'
Gospodarze dzisiejszego pojedynku starają się trzymać piłkę z dala od własnego pola karnego.

52'
Cavani odepchnął walczącego o piłkę rywala. Wszystko miało miejsce w pobliżu pola karnego Rosji.

50'
Samedov ma problemy z precyzją swoich dośrodkowań. Kolejne wgranie od stałego fragmentu gry nie okazało się znakomite.

49'
Skład Urugwaju bez zmian. Trener Tabarez ma pełne prawo do odczuwania satysfakcji z gry swoich piłkarzy.

47'
Edinson Cavani nie trafił dobrze w piłkę, w czasie wykonywania rzutu wolnego. Świetnie ustawiony mur zablokował próbę.

46'
Trener Czerczesow z placu gry zdjął Gazinskiyego. Na murawie znajduje się Kuzyayev.

46'
Rozpoczęła się już II odsłona tego meczu.

Sędzia główny zasygnalizował koniec I części gry!

45+1'
Nandez w niedozwolony sposób walczył o piłkę w polu karnym Rosji. Sędzia przyznał gospodarzom Mundialu stały fragment gry.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona.

43'
Nie idzie Rosjanom w ofensywie. Niemal każde podanie z wysokości pola karnego Urugwaju nie potrafi dotrzeć do adresata.

41'
Dzyuba schwytany w pułapkę ofsajdową. Była reakcja arbitra liniowego.

40'
Bentancur, będąc na lewej flance boiska, posłał piłkę zbyt głęboko. Akinfeev pewnie zgarnął futbolówkę.

39'
Samedov próbował wymusić na arbitrze decyzję o przyznaniu rzutu wolnego. Sędzia uznał, że interwencja dwóch obrońców Urugwaju mieściła się w duchu sportowym.

37'
Zmiana taktyczna. Cheryshev pożegnał się z placem gry, Fernandes pojawił się na murawie.

36'
żółta kartka czerwona kartka Rosja w osłabieniu! Igor Smolnikov zaryzykował i wykonał ostry wślizg na nogi rozpędzonego przeciwnika. Obrońca został wyrzucony z boiska.

35'
W ofensywie przepisy złamał. Torreira nie mógł liczyć na taryfę ulgową od jednego z przeciwników.

33'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Urugwaj - Rosja, to zapraszamy do śledzenia meczu online