Nigeria - Argentyna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Nigeria
Argentyna
1 : 2

Uzoho - Idowu, Ekong, Balogun, Omeruo (89' Iwobi) - Ndidi, Etebo, Mikel - Moses, Iheanacho, Musa (90+2' Nwankwo)
Armani - Mercado, Otamendi, Rojo, Tagliafico (80' Aguero) - Mascherano, Perez (60' Pavon), Banega - Messi, Higuain, Di Maria (70' Meza)

Mecze na żywo: Nigeria - Argentyna

Chciałbym Wszystkim podziękować za uwagę.

Rzutem na taśmę Argentyna wywalczyła awans do 1/8 finału Mistrzostw Świata. Nigeria, niestety, żegna się z rosyjskim turniejem.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie kartką został obdarowany Leo Messi.

90+3'
Argentyna usiłuje jak najdłużej utrzymywać się przy futbolówce.

90+2'
Nwankwo zastąpił Musę.

90'
Cztery minuty - tyle dłużej potrwa ten mecz.

89'
Trenerzy Nigerii zdjęli Omeruo. Na ostatnie minuty wkroczył Iwobi.

88'
W tej chwili w ogromnym tarapatach znajduje się kadra Nigerii. Aktualny układ eliminuje ją z Mundialu.

87'
Goooool! Euforia w sektorze argentyńskich kibiców! Mercado wykonał kapitalną wrzutkę z prawego skrzydła! Rojo efektownym wolejem ulokował piłkę w prawym, dolnym rogu bramki.

85'
Etebo wyraźnie wystraszył zawodników z Argentyny! Bardzo dobrze wykonany rzut wolny. Piłka, po bezpośredniej próbie, powędrowała tylko w boczną siatkę.

84'
Armani przedłużył życie Argentyny! Goalkeeper wybornie stanął na linii strzału Iheanacho! Napastnik mógł, a nawet powinien zdobyć bramkę, w tak dogodnej sytuacji.

82'
Argentyńczycy przejęli bardzo wyraźną inicjatywę. Nigeria ma problemy z wyjściem z własnego pola karnego.

81'
Gonzalo Higuain miał na swojej nodze kapitalną sposobność na gola! Z okolic dwunastego metra, bez żadnego krycia, kopnął piłkę na wysokie sektory trybun!

80'
Kun Aguero pojawił się na placu gry. Tagliafico opuścił boisko.

79'
Argentyna już na chaos atakuje pole karne rywala.

77'
Sędzia główny dał jasny komunikat. Żadnego przekroczenia reguł w polu karnym Argentyny nie było!

76'
Arbiter główny skorzysta z pomocy systemu VAR. Jest wątpliwość w sytuacji, gdzie obrońca z Argentyny zagrał piłkę ręką.

75'
Pavon ma problemy z precyzyjnymi dośrodkowaniami.

74'
Nigeria już wszystkimi siłami broni dostępu do swojej bramki.

72'
Wielka mobilizacja w ofensywie - Argentyna. Dalej, jednak, brakuje dokładności w kluczowych sytuacjach.

70'
Meza wkroczył na plac gry. Z boiska zszedł Di Maria.

69'
Potężne uderzenie z dystansu zanotował Ndidi! Piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką bramki.

68'

66'
Pavon zrobił bramkarzowi z Nigerii wielki prezent, koszmarnie dośrodkowując z bocznego sektora boiska. Uzoho dobrze wyłapał lecącą futbolówkę.

65'
żółta kartka Eder Banega nie kalkulował w żadnym stopniu, przy próbie odbioru piłki. Argentyńczyk nie trafił jednak w futbolówkę.

63'
Angel Di Maria miał okazję, by skutecznie dograć do Argentyńczyków, w polu karnym. Ta okazja okazała się wielkim niewypałem - obrońcy udanie zatrzymali piłkę.

62'
Efektowny rajd z piłką przy nodze zaliczył Pavon. Chwilę później obejrzeliśmy wrzutkę w jego wykonaniu, jednak dobrym przecięciem popisał się Balogun.

60'
Pół godziny regulaminowego czasu gry dostał Pavon. Perez udał się do rezerwy.

59'
Mascherano dał się ograć Musie. Napastnik próbował jeszcze odegrać do swoich kolegów, ale jeden ze stoperów gości bardzo dobrze przeciął podanie.

58'
Za krótko i za nisko futbolówkę od rzutu wolnego kopnął Lionel Messi. Ta próba nie była wielkim wyzwaniem dla defensywy z Nigerii.

56'
Ekong zbyt bardzo się rozpychał, w trakcie rywalizacji o górną piłkę. Odgwizdano przewinienie.

55'
Iheanacho bardzo mocno odczuł walkę w powietrzu. Sędzia główny przyznał afrykańskiej drużynie stały fragment gry.

53'
Udany wślizg Banegi. Pomocnik wiele ryzykował, wykonując atak w swoim polu karnym. Ryzyko się w pełni opłaciło.

52'
Angel Di Maria próbował wywalczyć dla swojego zespołu rzut karny. Arbiter uznał, że skrzydłowy nie był faulowany.

51'
Goooool! Moses nie pozostawił wielkich złudzeń Argentyńczykom! Bardzo pewny strzał w środek bramki.

50'
Niepotrzebne przepychanki w pobliżu pola karnego Argentyny.

49'
Rzut karny dla Nigerii! Javier Mascherano łapał przeciwnika za koszulkę!

48'
Etebo wysłał długą "zawiesinę" w pole karne Argentyny. Ta bardzo dobrze się w defensywnie zorganizowała.

47'
Obie drużyny przystąpiły do gry w II połowie bez zmian w swoich składach.

46'
II odsłona spotkania przed Nami!

Koniec I połowy.

45+2'
Argentyna zdołała się wybronić. Armiani bardzo skutecznie zatrzymał strzał bez większego przygotowania.

45+1'
Nie było żółtej kartki dla Mercado. Sędzia przyznał Nigerii stały fragment gry.

45'
O dwie minuty zespół sędziowski postanowił przedłużyć I odsłonę tego boju.

43'
Bardzo wysoko podniesiona noga przez Rojo. Nakładki jednak nie dostrzegł arbiter główny. Iheanacho ucierpiał przy tej interwencji.

41'
Lionel Messi pracuje na boisku, jak mrówka. Gwiazdor "Dumy Katalonii" jest na placu gry niemal wszędzie. Przed momentem popracował w bloku obronnym.

40'
Bardzo daleka wycieczka Armaniego. Szybka interwencja na przedpolu przeszkodziła Musie, który wyszedł do bardzo ciekawego prostopadłego zagrania.

38'
Angel Di Maria został skutecznie zablokowany przez dwóch obrońców Nigerii. Skrzydłowy próbował zdobyć gola, konkretnie uderzając z głębi szesnastki.

37'

35'
Nigeria próbuje się przeciwstawić wyżej notowanemu przeciwnikowi.

33'
To powinien być gol! Fantastyczny strzał bezpośrednio od rzutu wolnego oddał Lionel Messi! Ekipę Nigerii uratował prawy słupek.

32'
żółta kartka Żółta kartka, w pełni zasłużona, powędrowała w kierunku Baloguna, który nie pozwolił na to, by Higuain wyszedł na pojedynek z bramkarzem.

30'
Messi i spółka starają się szanować piłkę.

29'
Argentyna robi wiele na boisku, aby kontrolować korzystną dla siebie sytuację.

28'
Bramkarz nigeryjskiego zespołu nabawił się jakiegoś urazu.

27'
Uzoho ofiarnie i w pełni kapitalnie zachował się na przedpolu! Goalkeeper Nigerii daleko wyszedł, by zablokować Higuaina, który starał się sfinalizować wyborne podanie na wolne pole.

26'
63% posiadania piłki przy reprezentacji Argentyny.

24'

23'
Balogun w prosty sposób przeciął prostopadłe podanie, które w kierunku Higuaina próbował wymienić Perez.

21'
Środek pola jest ogromnie zagęszczony. Nie ma tam miejsca na rozgrywanie.

20'
Goście tego pojedynku mają przewagę w ostatnich minutach. Widać wielką determinację, by zdobywać kolejne bramki.

18'
Iheanacho zmarnował szansę, jaką był korner. Zawodnik posłał piłkę tam, gdzie stał Otamendi.

17'
Gwizdek sędziego. W trakcie walki o centrę od rzutu wolnego, przewinił któryś z piłkarzy Argentyny.

16'
Gol dla Argentyny powinien pobudzić ekipę gospodarzy do podejmowania śmielszych prób w ofensywie.

15'
Gooooool! Wielka radość w Argentynie! Leo Messi przejął crossowe podanie, a następnie bardzo silnym uderzeniem z głębi pola karnego, zaskoczył Uzoho.

13'
Iheanacho zbyt długo czekał z decyzją, w jaki sposób wykorzystać nieudolność obrony przeciwnika. Napastnik zdecydował się na uderzenie, ale w ostatnim momencie jego strzał zablokowali wślizgiem defensorzy Argentyny.

12'
W centralnej części boiska przewinienie popełnił Gonzalo Higuain.

11'
Mercado zanotował dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Ekong bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym.

9'
Musa spróbował zaskoczyć Armaniego, poprzez silny strzał zza pola karnego. Piłka została bardzo nieczysto trafiona. Poleciała na trybuny stadionu.

8'
Tagliafico pojawił się w polu karnym rywala i solidnie kopnął w piłkę. Będąc pod wielką presją obrońca gości posłał futbolówkę daleko od światła bramki.

6'
Leo Messi był faulowany. Argentyna próbowała wyprowadzić szybki, groźny kontratak.

5'
Gwizdek sędziego głównego. Arbiter asystent wskazał na ofsajd. Di Maria nie mógł kontynuować swojej akcji.

3'
Przewinienie. Perez został ewidentnie podcięty przez nigeryjskiego zawodnika.

2'
Argentynie awans do następnej fazy turnieju daje jedynie zwycięstwo.

1'
Nigeria wystartowała.

*'
Mecz się już rozpoczął!

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na płytę murawy. Już za chwilę wysłuchamy narodowe hymny.

*'
Obie reprezentacje znów mierzą się ze sobą w jednej grupie. W dwóch poprzednich Mundialach Argentyna była ekipą lepszą.

MŚ 2010 - (Argentyna 1:0 Nigeria)
MŚ 2014 - (Argentyna 3:2 Nigeria)

*'
Pan Cuneyt Cakir poprowadzi nadchodzące widowisko.

*'
Rywalizacja w tej grupie potrwa do ostatniej sekundy.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy punktualnie o godz. 20:00

*'
Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Nigeria - Argentyna.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Nigeria - Argentyna, to zapraszamy do śledzenia meczu online