Korea Południowa - Niemcy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Korea Południowa
Niemcy
2 : 0

Woo Choo - Lee Yong, Yun, Hong, YG Kim - Jang, Jung, Koo (55' Hwang), Lee Jae-Sung, Moon (69' Ju) - Son
Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Hector (76' Brandt) - Khedira (58' Gomez), Kroos, Goretzka - Özil, Reus, Werner

Jung (90+3.)
Son (90+6.)

Jung (8.) żółta kartka
Moon (49.) żółta kartka
Son (65.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korea Południowa - Niemcy

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Doczekaliśmy się jednej z największych sensacji tego turnieju! Mistrzowie Świata 2014 odpadają już w fazie grupowej.
Korea Południowa popisała się wielką cierpliwością w końcowej fazie pojedynku.

90+8'
Mats Hummels przed kolejną szansą! Znów brak skuteczności zdecydował o tym, że stoper nie wpisał się na listy strzelców.

90+7'
Będzie korner dla Niemiec.

90+6'
Goooool! 2:0! Ogromny błąd Neuera, który nie potrafił umiejętnie szybko wrócić do własnej bramki! Son wpakował futbolówkę do pustej bramki.

90+4'
Mats Hummels minimalnie skiksował głową! Jego zawiesina powędrowała tuż nad poprzeczką.

90+3'
Gooooool! A jednak! Korea na prowadzeniu! Jung najlepiej zachował się w polu karnym Niemców, przy rzucie rożnym.

90+2'
Amerykański arbiter idzie w kierunku wozu transmisyjnego z systemem VAR.

90+1'
Korea miała powody do wielkiej radości, bo Jung pokonał Neuera! Radość, krótką, przerwał sędzia asystent, wskazując ofsajd.

90'
6 minut dłużej potrwają dzisiejsze zawody.

89'
Korner dla Korei. Sule zablokował bombową próbę zza pola karnego. Chwilę temu ofiarny przechwyt zanotował Sung.

88'
Woo Choo wyciągnął wielce nieprzyjemny strzał z dystansu. Znów Toni Kroos. Chyba jego najlepsza próba w tym spotkaniu.

87'
Mats Hummels pomylił się w dogodnej okazji bramkowej! Nie mając krycia posłał futbolówkę głową wysoko nad poprzeczką!

85'
Sule przeciął prostopadłe podanie w kierunku Sona. Dobra interwencja.

84'
Toni Kroos ponownie przestrzelił. Zbyt wiele nerwów nie sprzyjało dobremu wykonaniu.

83'
Faul. Joshua Kimmich nie miał szans przy brutalnej grze przeciwnika.

81'
Thomas Muller ukradł dośrodkowanie swojemu koledze. Werner był dużo lepiej ustawiony w szesnastce Koreańczyków.

80'
Coraz większa frustracja na twarzach niemieckich piłkarzy.

79'
Korea po raz kolejny zawiodła w kluczowym momencie akcji. Lee, zamiast odegrania do lepiej ustawionego kolegi, to wybrał samotną finalizację akcji.

77'
Son doskonale pociągnął z piłką pod polem karnym i uderzył. Futbolówka minimalnie poleciała obok lewego słupka bramki Neuera.

76'
Brandt ostatnim zmiennikiem u Niemców. Hector powędrował w kierunku ławki rezerwowych.

75'
Już tylko kwadrans gry pozostał do końca regulaminowego wymiaru czasu spotkania.

74'
Manuel Neuer bardzo wysoko wyszedł z bramki. Goalkeeper przerwał kapitalnie zapowiadający się kontratak.

73'
Przewagę w posiadaniu piłki ma niemiecka ekipa. 81% - Niemcy.

71'
Mario Gomez nieznacznie się spóźnił przy finalizacji zagrania z prawego skrzydła boiska. Wielka desperacja u gości tego meczu.

70'
Toni Kroos niedokładnie wstrzelił się w piłkę. Gwiazda "Królewskich" przeniosła futbolówkę nad poprzeczką bramki.

69'
Mooon dał szansę innym piłkarzom. Ju zameldował się na boisku.

68'
Woo Choo odebrał gromkie brawa! Koreański goalkeeper klasowo zgarnął piłkę po strzale głową Gomeza.

67'
Zabrakło decyzyjności! Moon kompletnie przeszarżował na jedenastym metrze! Zamiast szybkiego uderzenia, to wykonał nieudolny drybling.

65'
żółta kartka Niesportowe zachowanie - próba wymuszenia rzutu karnego. Takiego zachowania dopuścił się Son.

64'
Werner kopnął jedynie w boczną siatkę! Snajper nie krył swojego rozczarowania. Niemcy bardzo dobrze zrealizowali korner.

63'
Son okropnie przestrzelił! Bardzo dobrze rokowała kontra Korei.

61'
Reprezentacja Szwecji podwyższyła wynik. Drugiego gola dla Szwedów zdobył Granqvist.

60'
Ozil nieudolnie dośrodkował w kierunku napastników. Bardzo źle kopnięta futbolówka. Od swojej bramki nową grę wznowi Woo Choo.

58'
Khedira został ściągnięty z placu gry. Gomez ma wnieść więcej piłkarskiej jakości.

57'
Kontry nie wychodzą gospodarzom. Brakuje większej precyzji i spokoju w kluczowych momentach.

55'
Zmiana, która jest w pełni wymuszona kontuzją. Koo zastąpiony przez Hwanga.

54'
Korea również podejmuje ofensywne próby. Ale jak na razie, brakuje precyzji w pobliżu pola karnego rywala.

52'
Niemcy ruszyli do ataków. Szwecja prowadzi 1:0 z Meksykiem.

51'
Werner nie mógł uwierzyć w swoje wykończenie akcji! Napastnik, mając sporo miejsca do strzału wolejem, koszmarnie skiksował.

49'
żółta kartka Moon przeprosił Kroosa. Faul taktyczny nie był sportową wizytówką tego piłkarza.

48'
Woo Cho błysnął kapitalną robinsonadą! W genialny sposób został wybroniony strzał głową Goretzki!

47'
Manuel Neuer pewnie zatrzymał sygnalizowany strzał z dalszej odległości. Koo skierował piłkę w samo centrum bramki.

46'
Korea Południowa zainaugurowała II połowę meczu!

Arbiter odgwizdał koniec I części gry!

45+1'
Dużo niedokładności w grze piłkarzy Joachima Loewa. Ciężko wypracować sobie bramkową okazję.

45'
Sędziowie dodali 3 minuty.

44'
Son nie był zadowolony z decyzji sędziego. Ten nie dostrzegł faulu na napastniku w polu karnym Niemiec.

43'
Gra przerwana. Hector zbyt ostro wślizgiem zagrał w polu karnym Korei Południowej. Sędzia musiał zareagować.

41'
Jakiś uraz pojawił się u Lee. Pomoc medyczna okazała się w tym przypadku niezbędna.

40'
Piłkarski bilard w szesnastce Koreańczyków. Piłka była dotykana przez ogrom zawodników, jednak finalnie najskuteczniej zareagował Woo Choo.

39'
Zablokowane uderzenie Wernera. Wielką czujnością w swoim polu karnym błysnął Lee Young.

38'
Spóźniony wślizg Wernera. Arbiter postanowił nie karać go żółtą kartką.

37'
3:2 - statystyka, która odnosi się do ilości strzałów.

35'
Cała drużyna Korei Południowej skupiona na grze w obronie.

34'
Boczni obrońcy gospodarzy tego spotkania mają bardzo wiele pracy. Niemcy wymieniają wiele podań na skrzydłach.

32'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Hector był na bardzo wyraźnym ofsajdzie.

31'
Na rozgrzewkę udało się kilku piłkarzy rezerwowych zespołu Niemiec.

29'
Niemcy przeważają, ale to ekipa Korei Południowej stworzyła dwie najgroźniejsze akcje do tej pory.

28'
Kolejny raz Korei udało się powstrzymać centrę z bocznego sektora boiska.

26'
Kimmich wywalczył dla swojego zespołu rzut wolny. Faul na graczu Bayernu Monachium.

25'
Kolejne zagrożenie pod bramką Neuera! Urodziwy wolej z bliskiej odległości wykonał Son! Futbolówka powędrowała tylko w boczną siatkę.

23'
W obu meczach bezbramkowe remisy. Przy takim układzie do następnej fazy awansują: Meksyk oraz Niemcy.

22'
Woo Choo najwyżej poszybował do wrzutki z prawego skrzydła boiska. Marco Reus bardzo rozczarowany porażką z bramkarzem.

21'
Niemcy od kilku dobrych minut grają skrzydłami.

20'
Rozkręca się widowisko.

18'
Manuel Neuer z ogromnymi problemami wybronił silny strzał z rzutu wolnego. Niemiecki goalkeeper, na swoje szczęście, ubiegł próbującego dobić piłkę przeciwnika.

17'
Khedira zbyt wysoko podniósł swoją nogę. To mogło się źle skończyć dla blisko ustawionego przeciwnika.

16'
Gwizdek sędziego. Jeden z obrońców południowej Korei niefortunnie upadł w swoim polu karnym.

15'
Woo Choo dobrze zgarnął zbyt głęboko wrzuconą futbolówkę od rzutu rożnego.

14'
Yun świetnie przeciął wgranie Wernera. Na piłkę pod bramką czekał Reus.

13'
Na stadionie w Kazaniu stacjonuje wóz transmisyjny z systemem VAR.

11'
Toni Kroos nieudolnie wykonał stały fragment gry. Obrońcy Korei Południowej skutecznie oddalili zagrożenie od własnej szesnastki.

9'
Niemcy coraz szybciej i groźniej nękają szesnastkę gospodarzy.

8'
żółta kartka Żółta kartka dla Junga. Pomocnik Korei nie patyczkował się z Hectorem.

6'
Werner ofiarą niewłaściwego bloku. Rzut wolny dla obrońców tytułu.

5'
Marco Reus uderzył piłkę efektownym wolejem. Niemiec miał sporo miejsca na lewej flance pola karnego, ale jego strzał okazał się dużym kiksem.

4'
Przewinienie taktyczne zrealizował Jung. Toni Kroos nie zdołał wyprowadzić akcji ofensywnej.

2'
Khedira popełnił techniczny błąd w środkowej strefie boiska. Pomocnik ratował sytuację, popełniając faul.

1'
Zespół z Niemiec rozpoczął dzisiejsze widowisko.

*'

*'
Piłkarze wkroczyli na murawę. Już za chwilę uroczysta chwila - odsłuchanie hymnów.

*'
Amerykanin Mark Geiger będzie odpowiedzialny za wydawanie sprawiedliwych wyroków na placu gry.

*'
Mecz ważny dla losów grupy "F" zostanie rozegrany w Kazaniu.

*'

*'
Reprezentacja Niemiec ma "nóż na gardle". Podopieczni Joachima Loewa muszą dzisiaj zdobyć komplet punktów i liczyć na korzystny wynik innego meczu tej grupy.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE na naszym portalu, z meczu: Korea Południowa - Niemcy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korea Południowa - Niemcy, to zapraszamy do śledzenia meczu online