Barcelona - Eibar online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Eibar
3 : 0

Bravo, Alves, Piqué, Mathieu, Alba, Sergi Roberto (55.Iniesta), Mascherano, Xavi, Pedro(71. Ramirez) Neymar(77. El Haddadi), Messi
Irureta, Bóveda, Albentosa, Ekiza, Abraham, Lillo, Dani García, Errasti, Capa(75. Boateng), Saul Berjón(77. Nieto), Javi Lara(57. Piovaccarai)

Mecze na żywo: Barcelona - Eibar

90+3'
Dziękuję za uwagę. Dobranoc.

90+3'
Koniec meczu. Barcelona spokojnie wygrywa na Camp Nou 3-0 tydzień przed wielkim Gran Derbi.

90+3'
Ależ zagranie Iniesty wrzucił leciutko piłkę na głowę Leo Messiego lecz dziubnął piłkę w bramkarza.

90+2'
Rzut rożny dla Eibar i niespodziewanie piłka blisko mija słupek bramki strzeżonej przez kapitana reprezentacji Chile.

90+1'
Sędzia doliczył 3 minuty.

89'
Messi zakręcił paroma piłkarzami Eibar, strzela mocno, ale piłka leci prosto w bramkarza, który paruję strzał.

87'
Mecz się nam trochę uspokoił. Na razie bez większych sytuacji dla obu drużyn.

82'
Iniesta ukarany żółtą kartką za faul taktyczny..

80'
Barcelona spokojnie kontroluję mecz i zdaję się, że nic już im nie grozi.

76'
Zmiana w ekipie gospodarzy. Neymar out, Munir in.

74'
I 3-0!!!! Messi!! Po indywidualnej akcji i klepce z Neymarem zdobył gola strzelając płaskim kopnięciem z lewej strony pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i ląduję w bramce.

72'
Gooool!!! 2-0! Alves wrzuca piłkę do Neymara, a ten kapitalnym stzałem z woleja zdobywa swoją kolejną bramkę w lidze.

71'
Pedro został zmieniony przez wychowanka Barcelony, Ramireza.

69'
Piovaccari uwolnił się spod opieki obrońców Barcy, ale pod naciskiem Pique nie oddał zbyt mocnego strzału.

67'
Messi zaskakująco z ostrego kąta, na bramce jednak Irureta.

64'
Faul na Neymarze i do piłki podchodzi Xavi, który śle niezbyt udaną wrzutkę.

62'
Iniesta piękne długie zagranie do Pedro, ale skrzydłowy z Wysp Kanaryjskich nie wykorzystał szansy.

60'
Jest Goool! Kapitalne prostopadłe podanie Messiego do Xaviego, a kapitan Barcy piękną podcinką pokonał Irurete..

57'
Piovaccari zmienił Javego Lare.

55'
Andres Iniesta zmienił Seriego Roberto, który ucierpiał w jednym ze starć.

53'
Żółtą kartką ukarany Lara za faul taktyczny..

52'
Kolejny raz Pique z główki ponad bramką.

51'
Rozgrzewa się Andres Iniesta.

50'
Gospodarze z zapałem zaczęli drugą połowę i atakują bramkę Eibar.

48'
Faul na Danim Alvesu z lewej strony pola karnego gości, wrzuca Leo Messi, do piłki dochodzi Pique leczy strzela wysoko nad bramką.

46'
Sędzia zaczął drugą połowę.

45'

45'
Koniec pierwszej połowy. Obie drużyny miały szanse na zdobycie bramki.

44'
Kolejna sytuacja przyjezdnych, Saul sam na sam z Claudio Bravo, ale ten drugi wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.

44'
Wrzutka Pedro w pole karne wprost na głowę Messiego, ale ten prosto w Iruretę.

42'
Xavi z dystansu piłka leci przy prawym słupku, ale na posterunku Irureta.

41'
Niesamowita sytuacja Eibar, Capa minął Bravo i nie trafił na pustą bramkę.

40'
Żółta kartka dla Neymara za niesportowe zachowanie zdaniem sędziego..

39'
Niepotrzebny faul Neymara w polu karnym przeciwnika i goście mogą spokojnie zacząć grę.

36'
Centro-strzał Leo Messiego i bramkarz zmylony przez wejście Xaviego, który mija się z piłką, mimo to footbolówka nie zmierzała do siatki.

32'
Przygniatające posiadanie piłki przez Barcelonę, bo aż 82%/18%.

28'
Barcelona bez problemu sobie klepie na 25 metrze, co i raz nękają Eibar trudnymi wrzutkami.

25'
Messi potężnie z lewej nogi, piłka minimalnie mija lewy słupek.

20'
Niesamowite prostopadłe podanie Alvesa do Messiego, a ten sam na sam zmarnował sytuację próbując kopnąć między nogami bramkarza, piłka wyszła na aut bramkowy.

20'
Neymar indywidualnie i zrobiło się groźnie.

18'
Barcelona zamknęła gości na ich połowie, ale bez żadnych większych rezultatów.

15'
Wrzutka Leo Messiego, ale piłka nie znalazła adresata.

14'
Faulowany Messi. Będzie rzut wolny z ciekawej odległości.

13'
Piłkarze z Katalonii wychodzili z kontrą, a konkretnie Neymar ale ładnie powstrzymał całą akcję jeden z piłkarzy gości.

10'
Kolejna składna akcja Barcelony, ale dalej bez żadnego rezultatu.

8'
Neymar do Messiego i niewiele teraz zabrakło, aby mógł oddać strzał i piłka wyszła na rzut rożny.

7'
Obie drużyny spokojnie zaczęły mecz. Barcelona utrzymuję się przy piłce, a drużyna Eibar broni się całą jedenastką.

3'
Ładna akcja Barcelony. Sergi Roberto po podaniu od Messiego strzela prosto w obrońce.

1'
Zaczęli !

0'
Piłkarze już na murawie. Zaraz zaczną.

0'
Ławka rezerwowa Eibar: Boateng, Jimenez, Lekic, Navas, Nieto, Piovaccari, Vila.

0'
Ławka rezerwowa Barcelony: Adriano, Bartra, Ter Stegen, Iniesta, Rafinha, Ramirez, El Haddadi.

0'
Barcelona z 19 punktami na koncie prowadzi w lidze w dalszym ciągu bez straconej bramki. Eibar zajmuję dziewiątą lokatę i zgromadziło 9 pkt.

0'
Zapraszamy na naszą relację LIVE z meczu FC Barcelona-SD Eibar. Jeśli nie możesz obejrzeć meczu w telewizji, śledź wszystko tutaj.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Eibar, to zapraszamy do śledzenia meczu online