Serbia - Brazylia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Serbia
Brazylia
0 : 2

Stojkovic - Rukavina, Veljkovic, Milenkovic, Kolarov - Matic, Milinkovic-Savic, Tadic, Kostic (82' Radonjić), Ljajic (74' Zivković) - Mitrovic (89' Jović)
Alisson - Fagner, Silva, Miranda, Marcelo (10' Luis) - Paulinho (66' Fernandinho), Casemiro, Coutinho (79' Augusto) - Willian, Gabriel Jesus, Neymar

Dziękuję pięknie Wszystkim odbiorcom.

90+3'
W pojedynku z Neymarem po raz kolejny lepszy okazał się Stojković! Ofiarna interwencja ciałem zatrzymała niemal bramkowy strzał.

90+2'
Ostatnie próby w wykonaniu serbskiego zespołu.

90'
Jeszcze 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

89'
Kilka dobrych minut na swoją szansę czekał Jović. Mitrović dzisiaj bez zdobyczy bramkowej.

88'
Neymar ambitnie dąży do swojego gola w dzisiejszym pojedynku.

86'
W stylu bramkarza piłki ręcznej zareagował Stojković! Ekwilibrystyczna robinsonada zaprzepaściła nadzieję Neymara, który w doskonałym stylu urwał się obronie i oddał sytuacyjny strzał.

85'
Już przygotowywany do wejścia na boisko jest Jojić.

83'
Tuż nad poprzeczką poleciała piłką, którą w efektownym stylu kropnął Neymar! Widać wielką determinację w zdobyciu gola u gwiazdora "Dumy Katalonii".

82'
Na przedostatnią korektę personalną zdecydował się selekcjoner reprezentacji Serbii. Kosticia zmienił Radonjić.

80'
Wiele krótkich podań zamieniają goście tego spotkania.

79'
Renato Augusto dał zmianę za Coutinho.

77'
Casemiro zupełnie na vivat kopnął z ogromnej odległości od bramki Stojkovicia. Piłkarz Realu Madryt posłał futbolówkę na wysokie sektory trybun.

76'
Kostaryka zdołała doprowadzić do wyrównania w starciu ze Szwajcarią (1:1).

74'
Na ławkę rezerwowych wylądował Ljajić. Zivković wpuszczony na plac boju.

73'
Za moment zostanie wykonana zmiana u Serbów.

72'
Goście chcą przypieczętować swój awans, aplikując kolejne gole w tym pojedynku.

70'
żółta kartka Do notesu arbitra głównego trafił Mitrović. Napastnik niepotrzebnie komentował pracę sędziego.

69'
Z minuty na minutę Serbii oddala się wizja dalszej gry na Mundialu.

68'
Gooool! Korner przyniósł Brazylijczykom podwyższenie rezultatu! Thiago Silva świetnie przymierzył głową w prawy sektor bramki Serbii.

66'
Paulinho zszedł z boiska. Jego gol być może da Brazylii pierwszą lokatę w grupie. Za strzelca bramki na murawę wkroczył Fernandinho.

65'
Bramkarz AS Roma, Alisson, skutecznie zatrzymał kąśliwe uderzenie, które efektownie głową zaliczył Mitrović.

64'
Brazylia cofnęła się do głębszej defensywy.

62'
Bardzo dobry czas gry w wykonaniu Serbii. Za moment być może dojdzie do wyrównania wyniku.

60'
Ależ szczęście po stronie Brazylii! Mitrović dostał świetną okazję do dobitki, ale będąc kompletnie zaskoczony, uderzył piłkę głową wprost w obrońcę, a potem w rękawice bramkarza.

59'
Goście dopieszczają każdą akcję. Można nawet stwierdzić, że najchętniej weszliby do bramki Serbii.

57'
Brazylia wyprowadziła klasowy kontratak! Neymar stanął przed fenomenalną okazją na podwyższenie, ale uderzenie z głębi pola karnego, świetnie nogami odbił Stojković.

56'
Miranda nie porozumiał się z wychodzącym Alissonem. Środkowy defensor był bliski tego, by zaskoczyć własnego goalkeepera.

55'
Mecz, w razie przypadku wystąpienia możliwości konsultacji, obserwuje system VAR.

53'
Serbowie starają się bardziej zaangażować w ofensywę. W tym momencie nie pozostaje nic innego, jak walczenie o wyrównanie.

52'
Tadić zepsuł kontrę Serbów! Pomocnik podał zdecydowanie za plecy Mitrovicia.

50'
W innym pojedynku w tej grupie, Szwajcaria prowadzi 1:0 z Kostaryką. Taki układ spraw powoduje, że do 1/8 finału awansowałyby: Brazylia oraz Szwajcaria.

49'
żółta kartka To był klasyczny faul taktyczny. Matić ostro wślizgiem zatrzymał Gabriela Jesusa.

47'
Obie drużyny przystąpiły do gry w niezmienionych składach.

46'
II część gry!

Sędzia dał znak - koniec pierwszej połowy spotkania w Moskwie.

45+2'
Neymar oddał całkiem niespodziewany strzał z dalszej odległości. Piłka przepięknie się podkręciła w swoim locie, ale finalnie powędrowała tuż obok prawego słupka.

45'
Minimum 2 minuty dłużej potrwa I odsłona tego widowiska.

44'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

42'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca regulaminowego czasu gry I połowy meczu.

41'
Kolejne wgranie piłki od kornera, przez Serbów. I po raz kolejny futbolówka posłana w miejsce, gdzie najwięcej stało brazylijskich obrońców.

39'
Alisson znów bez błędów w grze na przedpolu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie sprawiło wielkiego problemu brazylijskiej defensywie.

38'
Kombinacyjnie, w swoim stylu, piłką operują gracze z Brazylii.

36'
Goooool! Wielka radość u Brazylijczyków! Paulinho, gracz FC Barcelona, kapitalnie urwał się obrońcom, a potem efektownym lobem zaskoczył Stojkovicia.

34'
Mitrović postanowił wielce efektowną przewrotką próbował zmienić wynik tego spotkania. Należy pochwalić za ambitną próbę, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

33'
żółta kartka Ljajić okazał się zawodnikiem, który sprokurował niebezpieczne zdarzenie.

32'
Neymar stracił równowagę na boisku, po konkretnym wślizgu jednego z obrońców Serbii.

30'
Minął już drugi kwadrans gry.

28'
Gabriel Jesus po raz drugi genialnie obsłużony prostopadłym zagraniem przez Neymara! Snajper "The Citizens", jednak będąc w polu karnym, zbyt długo myślał nad rozwiązaniem akcji.
Ostatecznie, jego strzał zablokował Milenković.

27'
Brazylia przeważa na murawie.

25'
Gabriel Jesus wrócił na plac gry. Napastnik przez chwilę korzystał z usług medycznych.

24'
Brazylia mogła wyjść na prowadzenie! Ponownie zimną krew przy technicznej próbie Neymara, pokazał Stojković! Serbski bramkarz sparował futbolówkę w bok.

23'
Brazylia wolno rozprowadza piłkę. Z kolei, Serbia nie chce stosować wysokiego pressingu.

21'
Alisson po raz kolejny skutecznie na przedpolu. Tym razem bramkarzowi udało się zneutralizować zagranie z lewego narożnika boiska.

20'

18'
Paulinho bardzo mocno wstrzelił futbolówkę z prawego skrzydła boiska. Jego wgranie zablokowała serbska defensywa.

17'
Efektowny cross za obronę do Neymara. Gwieździe brazylijskiej piłki zabrakło ciut więcej szybkości, by dotrzeć do błyskotliwego zagrania.

15'
Serbia nie chce być chłopcem do bicia. Podopieczni trenera Krstajica odważnie szturmują okolice pola karnego Brazylii.

14'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Szwajcaria bezbramkowo remisuje z Kostaryką.

12'
Alisson zaliczył bardzo dobrą interwencję na przedpolu. Goalkeeper AS Roma wypiąstkował futbolówkę, która powędrowała z rzutu wolnego.

11'
Faul taktyczny na rozpędzonym Kosticiu. Rzut wolny dla Serbów.

10'
Marcelo otrzymał pomoc ze sztabu medycznego. Felipe Luis pojawił się już na murawie.

9'
Marcelo wyraźnie utyka. Trener reprezentacji Brazylii został zmuszony do przygotowania korekty.

7'
Serbia próbuje coś groźniejszego wypracować pod bramką Alissona. Gospodarze posyłali niebezpieczne centry z bocznych sektorów boiska.

6'
Kolarov zmierzył się z Marcelo w starciu siłowym. Sędzia uznał, że większym agresorem był boczny obrońca Realu Madryt.

4'
Gabriel Jesus miał wyborną szansę na otwarcie wyniku! Napastnik Manchesteru City, będąc w pojedynku z bramkarzem, kopnął piłkę w jego nogi! Stojković zachował zimną krew!

3'
Neymar został nieprzepisowo przewrócony na murawę. Savić sfaulował z pełną premedytacją.

2'
Pozycja spalona. W dosyć przypadkowy sposób Coutinho nabił Gabriela Jesusa, który stał na linii strzału.

1'
Brazylia wygrała losowanie. Neymar, jako pierwszy, kopnął futbolówkę.

*'
Gwizdek sędziego głównego! Gra rozpoczęta!

*'
Czas na ekspozycję oficjalnych hymnów.

*'
Miejscem rozgrywania spotkania będzie Otkrytije Ariena.

*'
Alireza Faghani - godność arbitra głównego.

*'
Obie drużyny muszą nadchodzący pojedynek potraktować wielce poważnie.

*'
Witamy i od razu zapraszamy na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Serbia - Brazylia.
Początek starcia o 20:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Serbia - Brazylia, to zapraszamy do śledzenia meczu online