Anglia - Belgia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anglia
Belgia
0 : 1

Pickford; Jones (46' Maguire), Stones, Cahill; Alexander-Arnold (79' Welbeck), Dier, Loftus-Cheek, Delph, Rose; Rashford, Vardy.
Courtois; Dendoncker, Boyata, Vermaelen (74' Kompany); Chadli, Dembélé, Fellaini, T. Hazard; Tielemans, Januzaj (86' Mertens), Batshuayi.

Januzaj (51.)

Tielemans (19.) żółta kartka
Dendonckera (33.) żółta kartka

Mecze na żywo: Anglia - Belgia

90+3'
Koniec meczu. Belgia pokonała Anglię 1:0.

90+2'
Kolejna szansa! Fellaini w doskonałej okazji uderzył jednak w boczną siatkę.

90+1'
Mogło być 2:0. Spore zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie jeden z Belgów faulował.

89'
Kapitalnie sprzed pola karnego huknął Mertens, ale Pickford zdołał odbić piłkę.

86'
Mertens zastąpił Januzaja.

85'
Loftus-Cheek ładnie minął obrońcę, ale dośrodkowanie było bardzo nieudane.

83'
Welbeck uderzył z pola karnego i Fellaini zablokował piłkę.

81'
Rashford z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

79'
Welbeck wszedł na boisko, a opuścił je Alexander-Arnold.

76'
Anglicy mają przewagę, ale defensywa Belgów dobrze się spisuje.

74'
Kompany zastąpił Vermaelena.

70'
Zablokowany strzał Delpha sprzed pola karnego.

66'
Rashford znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale uderzył obok bramki. To powinien być remis!

60'
Loftus-Cheek przedarł się prawą stroną boiska, dośrodkował spod linii końcowej, ale Courtois zdołał odbić piłkę.

55'
Zablokowany strzał jednego z Belgów z pola karnego.

54'
Alexander-Arnold z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

51'
Goool! Belgia prowadzi i obejmuje pozycję lidera. Januzaj ładnie zwiódł obrońcę i kapitalnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Anglii..

48'
Rashford chciał technicznym strzałem z pola karnego zaskoczyć Courtoisa, ale uderzył obok dalszego słupka.

46'
Maguire zastąpił Stonesa.

46'

45'

45'
Dośrodkowanie w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił obrońca.

41'
Nuuuda.

37'
Katastrofalny strzał Januzaja. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

36'
Rashford dośrodkował do Vardy'ego, ale ten nie zdołał oddać strzału.

34'
Po dośrodkowaniu rzutu rożnego głową obok bramki uderzał Loftus-Cheek.

33'
żółta kartka Dendoncker ukarany żółtą kartką. Belgia "umacnia" się na drugiej pozycji.

31'
Dośrodkowanie Alexandera-Arnolda prawie zaskoczyło Courtoisa. Nie było to udane zagranie Anglika, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

30'
Znów gra toczy się w środku pola.

27'
Groźnie pod bramką Anglików! Fellaini oddał mocny strzał, ale piłkę zmierzającą do siatki tuż przed bramką wybił obrońca.

27'
Batshuayi urwał się obrońcom, ale ostatecznie jego strzał został zablokowany.

24'
Pierwsze gwizdy z trybun. Tempo spadło, brakuje emocji.

21'
Brakuje groźnych sytuacji strzeleckich.

19'
żółta kartka Tielemans ukarany żółtą kartką.

14'
Alexander-Arnold dośrodkował do Vardy'ego, który głową uderzył daleko od bramki.

12'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jones uderzył obok bramki.

10'
Znów groźnie pod bramką Anglii. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłkę głową zgrał Fellaini do Batshuayi'a. Wydawało się, że Pickford ma już piłkę, ale wypuścił ją z rąk i z linii bramkowej wybijał ją jeden z obrońców.

7'
Tielemans oddał dobry strzał na bramkę Anglii i z trudem interweniował bramkarz Anglii.

4'
W pierwszych minutach lepsze wrażenie sprawiają Anglicy.

2'
Prosta strata Belgów. Mocne dośrodkowanie z prawej strony boiska w wykonaniu Anglików, ale bramkarz Belgów odbił piłkę.

1'

'
Trenerzy obu reprezentacji wystawili sporo rezerwowych zawodników. Nie będzie więc to taki hit, jakiego można by się spodziewać.

'
Anglia i Belgia mają obecnie taki sam bilans. W przypadku remisu o wyższej lokacie zadecyduje fair play. Belgowie do tej pory otrzymali trzy żółte kartki, a Anglicy dwie, czyli obecnie to oni są wyżej w tabeli. Może być to więc mecz nie na gole, a na kartki. Zobaczymy jakie podejście do tego meczu będą miały obie reprezentacje.

'
Mecz zapowiada się ciekawie? W teorii tak, w praktyce może być różnie. Sporo mówi się o tym, że w tej grupie lepiej zająć drugie miejsce. W 1/8 finału zagra się wtedy co prawda z Kolumbią, a nie Japonią, ale za to w ćwierćfinale ma się łatwiejszego rywala (Szwajcaria lub Szwecja zamiast Brazylii.

'
Składy:

'
Początek meczu o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anglia - Belgia, to zapraszamy do śledzenia meczu online