Urugwaj - Portugalia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Urugwaj
Portugalia
2 : 1

Muslera; Caceres, Gimenez, Godin, Laxalt; Torreira; Nandez (81' Sanchez), Vecino; Betancur (63' Rodriguez); Cavani (74' Stuani), Suarez.
Rui Patricio; Guerreiro, Fonte, Pepe, Raphael; Mario (85' Fernandes), Adrien (65' Quaresma), Carvalho, B. Silva; Ronaldo, Guedes (74' A. Silva).

W ćwierćfinale Urugwaj zagra z Francją.

90+6'
Koniec meczu! Urugwaj wygrał 2:1 i wyeliminował Portugalię.

90+5'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł... Rui Patricio. Portugalczycy reklamowali zagranie ręką, ale to bramkarz Portugalii nią zagrywał.

90+5'
Quaresma uderzył z pola karnego, ale Muslera zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

90+3'
żółta kartka Ronaldo ukarany żółtą kartką za krytykowanie decyzji sędziego.

90+3'
Kontra Urugwaju. Suarez zagrał w pole karne, ale piłki nie zdołał opanować jeden z jego kolegów.

90+2'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Urugwaju, ale znów lepsi obrońcy.

90+1'
Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Ronaldo.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Zablokowany strzał Ronaldo sprzed pola karnego.

88'
62% - 38%. Posiadanie piłki na korzyść Portugalii.

87'
Kolejny strzał Fernandesa. Nie była to chyba rozsądna decyzja. Tym razem niecelna próba.

86'
Fernandes zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka trafiła prosto w Muslerę.

85'
Fernandes zastąpił Mario.

83'
Ładna akcja Portugalii, ale bez zagrożenia.

81'
Ronaldo zdecydował się na indywidualną akcję, ale bez problemów powstrzymał go Godin.

81'
Sanchez zastąpił Nandeza.

80'
B. Silva wstrzelił piłkę spod linii końcowej, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

77'
Raphael sprzed pola karnego uderzył nad bramką.

74'
Stuani wszedł w miejsce Cavaniego. Urugwaj już w komplecie.

74'
A. Silva zastąpił Guedesa.

73'
Portugalczycy starają się doprowadzić do remisu. Gra toczy się w okolicach pola karnego Urugwaju, który jednak skutecznie się broni.

71'
Ależ pech Cavaniego. Urugwajczyk doznał kontuzji i jest już poza boiskiem.

70'
Było groźnie. Po dośrokowaniu sprzed pola karnego Raphaela niepewnie interweniował Muslera, ale ostatecznie zdążył ją złapać, a potem został sfaulowany.

68'
Znów fragment meczu, w którym niewiele się dzieje.

65'
Quaresma zastąpił A. Silvę.

63'
Rodriguez zastąpił Betancura.

62'
GOOOL! 2:1! Co za odpowiedź Urugwaju. Cavani otrzymał podanie, miał sporo miejsca i precyzyjnym strzałem z linii szesnastego metra pokonał Rui Patricio. Asystę zaliczył Betancur.

58'
Portugalia stara się atakować i zdobyć kolejną bramkę.

55'
Gool! Po krótko rozegranym rzucie rożnym obrońcom urwał się Pepe i strzałem głową doprowadził do wyrównania. 1:1!

54'
Adrien uderzył sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

52'
Pereira uderzył z dystansu, ale nad bramką.

49'
Obraz gry się nie zmienił. Portugalia chce atakować, a Urugwaj jest znakomicie zorganizowany.

46'
Obie drużyny do gry przystąpiły bez zmian.

46'

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Urugwaj prowadzi z Portugalią 1:0.

45+2'
Cavani dobrze zastawił się w polu karnym i zdołał oddać strzał z ostrego kąta. Był on jednak niecielny.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze dwie minuty.

44'
Suarez padł na murawę jakby raził go piorun i długo się z niej nie podnosił. Był kontakt z rywalem, ale na pewno nie mogła boleć go głową. Kolejny "teatrzyk" w jego wykonaniu.

40'
Nuuuda. Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Portugalczycy utrzymują się przy piłce, ale Urugwaj nie dopuszcza do zagrożenia.

37'
Urugwaj w defensywie jest bezbłędny.

34'
Brakuje groźnych sytuacji w tym meczu.

32'
Portugalczycy mieli rzut wolny z ok. 20 metrów. Ronaldo trafił jednak w mur i nie było zagrożenia.

27'
Portugalczycy mają problem ze sforsowaniem szczelnej obrony Urugwajem.

24'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Portugalia (58% - 42%), ale to Urugwaj ma korzystny wynik.

22'
Suarez oddał płaski strzał z 25 metrów z rzutu wolnego, ale Rui Patricio zdołał odbić piłkę. Bardzo nieszczelny był mur Portugalczyków.

19'
Dośrodkowanie w kierunku Ronaldo, ale Gimenez zdołał wybić piłkę.

19'
Ronaldo często szuka miejsca do oddania strzału sprzed pola karnego, ale Urugwajczycy nie pozostawiają mu miejsca.

16'
Carvalho odebrał piłkę rywalowi, zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany.

14'
Strzał Suareza z pola karnego został zablokowany.

13'
Zablokowany strzał Ronaldo z dystansu.

11'
Fonte zamknął akcję po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale uderzył obok bramki.

9'
Ciekawostka dotycząca Cavaniego i Suareza.

7'
GOOOL! Cavani! Kapitalnie z lewej strony boiska dośrodkował Suarez, Cavani uciekł obrońcom i strzałem głową, a może barkiem z bliskiej odległości wpakował piłkę od bramki.

6'
Ronaldo oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale Muslera pewnie interweniował.

4'
Rzut rożny dla Urugwaju. Dośrodkowanie w pole karne, ale Ronaldo wybił piłkę.

2'
Mario dośrodkował z lewej strony, akcję zamknął B. Silva, ale z trudnej pozycji oddał bardzo niecelny strzał głową.

1'
Zwycięzca tego meczu w ćwierćfinale zagra z Francją, która pokonała Argentynę 4:3.

1'
Rozpoczął Urugwaj.

'
Piłkarze są już na boisku. Czas na hymny narodowe.

'
Urugwaj w grupie A był pierwszy. Zdobył 9 punktów i może pochwalić się imponującym bilansem bramek 5:0. Portugalia była druga w grupie B. Zdobyła pięć punktów, tyle samo co Hiszpania, ale miała gorszy bilans bramek.

'
Składy:

'
Zapraszamy na godzinę 20:00.

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Urugwaj - Portugalia, to zapraszamy do śledzenia meczu online