Bayern Monachium - Werder Brema online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Werder Brema
6 : 0

Neuer – Alaba, Dante, Boateng – Hojbjerg, Alonso, Lahm, Rafinha – Goetze, Robben – Muller
Wolf – Fritz, Prodl, Mulongoti, Garcia – Bartels, Kroos, Makiadi, Junuzović – Di Santo, Elia

Lahm (20.)
Alonso (27.)
Muller (43.)
Lahm (78.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Werder Brema

90'
Koniec meczu. Mecz bez wielkiej historii, bez większych emocji, ale zakończony efektownym zwycięstwem Bayernu! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

86'
Goool! Po podaniu Mullera Goetze uderza z pierwszej piłki zza pola karnego i jest już 6:0!.

83'
Mecz na stadionie ogląda 71 tysięcy kibiców.

78'
Gool. Wreszcie. Świetnie rozegrana piłka w polu karnym i ostatecznie Lahm zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

75'
Żółta kartka dla Galveza.

70'
Mało dzieje się na boisku. Bayern kontroluje spotkanie, ale przy takim wyniku nie musi specjalnie forsować tempa.

66'
Dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale żaden z zawodników Bayernu nie sięgnął piłki.

62'
Zmiana w Werderze, Galvez zastąpił Kroosa.

61'
Dwie zmiany w Bayernie. Na boisko weszli Shaqiri i Ribery, a zeszli Alonso i Robben.

60'
Ładna akcja Robbena z Goetze. Ostatecznie ten pierwszy w dogodnej sytuacji nie trafia w światło bramki.

56'
Bayern przeważa, lecz w tej połowie nie strzelił jeszcze gola.

53'
Robben sygnalizował, że był faulowany w okolicach linii pola karnego, ale sędzia był innego zdania.

49'
Mogło być bardzo groźnie pod bramką Werderu, ale Muller przeszkodził Goetze w oddaniu strzału i obyło się bez zagrożenia.

47'
Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę łapie Wolf.

46'

46'
Zmiana również w Bayernie. Bernat za Alabę.

46'
Elia opuścił boisko, a zastąpił go Busch.

45'

45'
Goool! 4:0! Alaba zagrał do Goetze, ten świetnie zwiódł obrońcę i strzałem w długi róg pokonał Wolfa.

43'
Gool! Muller pewnie wykorzystuje rzut karny.

42'
Rzut karny dla Bayernu! Sędzia najpierw podyktował rzut wolny, ale po chwili zmienił decyzję i mamy jedenastkę.

38'
Mało emocji dostarcza to spotkanie. Bayern kontroluje przebieg meczu.

36'
Muller podał dobrze do Hojbjerga, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Tylko rzut rożny.

32'
Słabo gra Werder.

27'
Gool! Fantastycznie rozegrany rzut wolny. Alonso uderzył po ziemi, mur podskoczył do góry i totalnie zaskoczony Wolf musiał wyjąć piłkę z siatki.

25'
Świetna akcja Bayernu, ale Robben fatalnie przyjął piłkę i ta opuściła boisko. Holender mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

24'
Tak padł gol dla Bayernu:

23'
Bayern dąży do strzelenia drugiej bramki.

20'
Gool! Alaba dośrodkował w pole karne, Muller zgrał piłkę do nadbiegającego Lahma, a ten mocnym strzałem zaskoczył bramkarza Werderu.

17'
Zablokowany strzał Robbena i będzie rzut rożny.

16'
Werder zamknięty w polu karnym, ale Bayern nie zdołał sforsować defensywy gości.

14'
Dośrodkowanie w pole karne Bayernu, ale górą obrońcy.

10'
Werder zamknięty na swojej połowie, ale Bayern nie stworzył na razie większego zagrożenia.

8'
Bayern ma przewagę optyczną.

5'
Goetze uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką.

3'
Spokojny początek meczu.

1'
Początek spotkania.

*'
Piłkarze już na boisku, zaraz początek spotkania.

*'
Prezentujemy już składy obu drużyn. Robert Lewandowski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

*'
Początek meczu Bayern - Werder o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Werder Brema, to zapraszamy do śledzenia meczu online