Hiszpania - Rosja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hiszpania
Rosja
1 : 1

De Gea - Alba, Ramos, Pique, Nacho (70' Carvajal) - Busquets, Koke - Asensio (104' Rodrigo), Isco, Silva (67' Iniesta) - Costa (78' Aspas)
Akinfeev - Fernandes, Ignashevich, Kutepov, Kudryashov - Zhirkov (46' Granat), Zobnin, Samedov (60' Cherysev), Kuzyaev (96' Erokhin), Golovin - Dzyuba (65' Smolov)

Dziękuję pięknie Wszystkim za uwagę.

Reprezentacja Rosji awansowała do następnej fazy turnieju w swojej ojczyźnie! Hiszpania jedzie do domu.

120'
3:4 - Aspas się pomylił! Nie trafił w światło bramki!

120'
3:4 - Cherysev z bramką. W sam środek bramki trafił napastnik.

120'
3:3 - Sergio Ramos doprowadził do remisu. Bardzo pewne wykonanie.

120'
2:3 - Golovin zdobył gola! Płaski, kąśliwy strzał w centralną część bramki.

120'
2:2 - Akinfeev wyczuł Koke! Rosyjski bramkarz kapitalnie rzucił się w lewą stronę swojej bramki.

120'
2:2 - Ignashevich wybornie wyegzekwował jedenastkę. Futbolówka powędrowała w prawy, dolny róg.

120'
2:1 - Gol! Sergio Ramos silnie i dokładnie w lewy sektor bramki.

120'
1:1 - Smolov pokonał bramkarza. De Gea dobrze ruszył w lewym kierunku, ale uderzenie okazało się wielce precyzyjne.

120'
1:0 - Iniesta zdobył gola. Dobry strzał w prawy, dolny róg bramki.

Obaj trenerzy jeszcze motywują swoich podopiecznych i przekazują im uwagi.

Będzie konkurs jedenastek!

120+1'
Rodrigo Moreno bardzo sygnalizowanie z dystansu. Igor Akinfeev w pełni skutecznie wyłapał strzał.

120'
60 sekund dłużej potrwa ta dogrywka.

118'
Golovin niecelnie nakrył futbolówkę głową, po centrze z prawego narożnika boiska. Rosja dużo aktywniej w ofensywie.

117'
Cherysev zmarnował szansę, którą sprokurowali rywale. Gwiazda Rosji, będąc w polu karnym, nieudolnie odgrywał do Smolova.

116'
Sędzia główny i sędziowie w systemie VAR nie dostrzegli złamania reguł gry. Nie ma rzutu karnego.

115'
Zawiesinę z rzutu wolnego posłał Koke. Hiszpanie reklamują faul w polu karnym Rosji. Być może będzie potrzebna interwencja systemu VAR.

114'
Coraz więcej przewinień realizują piłkarze reprezentacji Rosji.

112'
Hiszpanom konkurs rzutów karnych się nie marzy. Widać u nich determinację, by rozstrzygnąć wszystko w dogrywce.

111'
Obaj selekcjonerzy przeprowadzili już wszystkie możliwe zmiany personalne w tym spotkaniu.

109'
Igor Akinfeev pokazał swój wielki kunszt bramkarski! Udało mu się w genialnym stylu zatrzymać groźne uderzenie z głębi pola karnego, autorstwa Rodrigo!

108'
Za wysoko i za głęboko piłkę na pole karne oponenta posłał Dani Carvajal. Igor Akinfeev nie miał problemów z wyłapaniem futbolówki.

107'
Wślizg jednego z obrońców Rosji powstrzymał dobrze zapowiadający się strzał Andresa Iniesty.

106'
II połowa dogrywki!

Pierwsza odsłona dogrywki nie przyniosła zmiany wyniku.

105'
Isco odczuł groźny wślizg ze strony przeciwnika. Golovin popełnił niebezpieczne zagranie.

104'
Ostatnia na dziś zmiana. Marco Asensio usiądzie na ławce rezerwowych, Rodrigo Moreno już na boisku.

102'
Wyraźna przewaga dla zawodników, prowadzonych przez Fernando Hierro.

101'
Aspas próbował skutecznie wykończyć kontrę. Strzał z głębi pola karnego zatrzymał jeden z wracających obrońców Rosji.

99'
Z niemal miejsca efektownie kropnął Marco Asensio. Techniczne rozwiązanie akcji mogło się podobać publiczności. Uderzenie w centralną część bramki wyłapał Igor Akinfeev.

98'
Minął półmetek pierwszej części dogrywki.

96'
Czwarta zmiana w składzie Rosji. Erokhin zastąpił Kuzyayeva.

95'
Koke posłał uderzenie na vivat. Futbolówka, po tej bardzo mizernej próbie, powędrowała na wyższe sektory trybun.

94'
Kąśliwe dogranie z prawego skrzydła wykonał Aspas. Niewygodną centrę zatrzymał Ignashevich.

93'
Hiszpania rozgrywa piłkę. Można odnieść wrażenie, że Hiszpanom bardziej zależy na wygranej w tym meczu.

92'
W przypadku braku rozstrzygnięcia w dogrywce, to zwycięzcę wskaże konkurs rzutów karnych.

91'
Ruszyła dogrywka!

Będzie dogrywka! Regulaminowy wymiar czasu gry nie przyniósł ostatecznego rozwiązania.

90+3'
Smolov mocno niecelnie, z okolic 14 metra. Piłka poszybowała daleko od prawego słupka bramki Hiszpanii.

90+2'
Coraz więcej przesłanek za dogrywkę. Jeśli tak się stanie, to będzie premierowa dogrywka na tym rosyjskim turnieju.

90'
Trwa właśnie czas doliczony. Sędziowie dodali 4 minuty.

89'
Sergio Ramos przeniósł piłkę nad poprzeczką. Stoper "Królewskich" niecelnie uderzył futbolówkę głową. Zmarnowany korner.

88'
Pique najwyżej wyskoczył do zagrania z rzutu rożnego. Jednak jego strzał powstrzymała rosyjska defensywa.

87'
Hiszpania próbuje podjąć większe ryzyko.

85'
Sędzia główny zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

84'
Igor Akinfeev dwukrotnie pokazał wielką klasę! Goalkeeper wyśmienicie wyciągnął niebezpieczny strzał Iniesty, który poleciał w lewy, dolny róg bramki!
Chwilę potem skutecznie zatrzymał dobitkę z głębi pola karnego.

82'
Po szybkiej konsultacji arbiter dostał informację, że nie było zagrania piłki ręką.

81'
Hiszpanie reklamowali zagranie piłki ręką w polu karnym Rosji. Sędzia główny chyba skorzysta z systemu VAR.

80'

78'
Trzecia roszada u Hiszpanów. Aspas za Costę.

76'
Brakuje groźnych akcji ofensywnych.

75'
Już tylko kwadrans pozostał do zakończenia regulaminowego czasu gry tego spotkania. Aktualny rezultat przyniósłby Nam dogrywkę.

73'
Ogrom krótkich podań, które zamieniają ze sobą hiszpańscy piłkarze.

72'
żółta kartka Zobnin obejrzał żółty kartonik. Sędzia główny wrócił do wcześniejszego przewinienia.

70'
Druga zmiana autorstwa trenera Hierro. Carvajal w miejsce Nacho.

69'
Isco przewrócony przez Zobnina. Rzut wolny dla Mistrzów Europy 2012.

67'
Iniesta zameldował się na płycie murawy w Moskwie. Doświadczony pomocnik zmienił Silvę.

66'
Sędzia główny dał jasny komunikat. W polu karnym Hiszpanii nie było faulu na Golovinie. Ten się po prostu przewrócił.

65'
Stanislav Czerczesow dokonał kolejnego taktycznego posunięcia. Smolov za Dzyubę.

64'
Długo z werdyktem o spalonym zwlekał arbiter liniowy. Diego Costa na ofsajdzie.

63'
Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii nie dokonał jeszcze żadnych zmian.

62'
Faul taktyczny na Cherysevie. Sergio Ramos był zdziwiony decyzją arbitra głównego.

60'
Druga zmiana w Sbornej. Samedov udał się na ławkę rezerwowych, owacje odebrał wchodzący Cherysev.

59'
Silva nieudanie głową finalizował dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

57'
Isco został zablokowany przez trzech obrońców Rosji! Ci nie dopuścili, by futbolówka przeszła do napastników kadry Hiszpanii.

56'
Niedokładne wrzutki na pole karne Hiszpanów.

54'
Nieudolny, długi cross zaprezentował Sergio Ramos. Piłka do nikogo. Od autu grę rozpoczną Rosjanie.

53'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tym pojedynku. Kutepov wyraźnie przegrał rywalizację biegową z przeciwnikiem.

52'
Hiszpania próbuje kombinacyjnym zagraniami uruchomić Costę. Defensorzy Rosji w porę bloku podania.

50'
Nieudanie głową akcję ze stałego fragmentu gry zakończył Diego Costa. Futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Akinfeeva.

49'
Na intensywniejszą rozgrzewkę udał się Andres Iniesta.

48'
Efektowny chwyt futbolówki zaliczył Igor Akinfeev. Asensio oddał niebezpieczną próbę z okolic szesnastego metra od bramki Rosji.

47'
Stanislav Czerczesow przeprowadził korektę personalną w swoim składzie. Granat w miejsce Zhirkova.

46'
Czas na II połowę meczu!

Remis 1:1 do przerwy!

45+1'
Dobre wyjście z bramki zanotował Akinfeev. Rosyjski goalkeeper wyśmienicie skrócił kąt strzelającemu Diego Coście.

45'
Pierwsza połowa tego meczu potrwa dwie minuty dłużej.

44'
Samedov był kompletnie spóźniony z wejściem na piłkę. Faul został odgwizdany przez arbitra głównego.

42'
Dla snajpera reprezentacji Rosji był to 3. gol na tych Mistrzostwach Świata.

41'
Goooool! Dzyuba uszczęśliwił swoich kolegów i kibiców! Bardzo dobrze wykonany rzut karny! Świetny strzał w prawy sektor bramki!

39'
Rzut karny dla kadry Rosji! Pique dotknął futbolówkę ręką! Bardzo wysoko uniesiona ręka.

38'
Szybka akcja Rosji. Ramos musiał interweniować, po bardzo kąśliwym wgraniu z prawego skrzydła boiska.

36'
Diego Costa odepchnął interweniującego obrońcę z Rosji. Gra została przerwana. Rzut wolny dla piłkarzy Stanislava Czerczesowa.

35'
Golovin przeprowadził ciekawy drybling pod polem karnym rywala! Akcja zakończyła się wielce technicznym, urodziwym uderzeniem! Podkręcona futbolówka przeleciała obok prawego słupka bramki.

33'
Bardzo cierpliwie swoje ataki na pole karne Rosji budują Hiszpanie.

31'

30'
Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Hiszpanii. Samedov upadł w polu karnym.
Arbiter główny, szybko, jednak, dał znać, że jedenastki dla Rosji nie będzie.

28'
Brakuje sytuacji bramkowych w ostatnich minutach. Wiele niedokładności na boisku.

27'
Hiszpańska drużyna ma sposób na radzenie sobie z centrami z rzutów rożnych. Przed chwilą kolejna próba nie przyniosła Rosji bramki, a nawet sytuacji strzeleckiej.

25'
Kolejny korner dla gospodarzy tego turnieju, Rosji.

24'
Głębszy pressing u Hiszpanii daje jej owoce. Rosja notuje wiele strat na swojej połowie boiska.

23'
Hiszpańska obrona skutecznie popracowała w swoim polu karnym. Udało się jej zatrzymać wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

21'
Sergio Ramos popełnił faul w powietrznej rywalizacji. Rzut wolny dla kadry Rosji.

20'
W spornych i bardzo kontrowersyjnych sytuacjach sędziemu głównemu pomoże system VAR.

18'
Rosji trudno jest rozgrywać futbolówkę przy tak wysokim pressingu ze strony hiszpańskiej.

17'

15'
Pique skutecznie zainterweniował na wysokości swojego pola karnego. Zobnin próbował namówić sędziego na uznanie faulu, ale ten nie doszukał się złamania przepisów gry.

14'
Zobnin, nie mając wiele miejsca, oddał strzał zza pola karnego. Piłka powędrowała w kierunku kibiców, zgromadzonych na trybunach.

13'
Dzyuba uchwycony na pozycji spalonej. Sędzia asystent nie miał żadnych wątpliwości.

12'
Gooooool! Hiszpania zdobyła upragnionego gola! Sergio Ramos kapitalnie uprzedził kryjącego go przeciwnika! Defensor Realu Madryt umieścił piłkę w siatce, po centrze z rzutu wolnego!

10'
Z bliskiej odległości od pola karnego faulowany był Nacho. Zhirkov bardzo bezpardonowo zaatakował swojego rywala.

9'
Samedov ewidentnie odepchnął swojego przeciwnika. Rzut wolny dla "gospodarzy" tego meczu.

8'
Bardzo dobrze zapowiadała się kontra Rosji, ale Kuzyaev nie potrafił dokładnie odegrać do wbiegającego Dzyuby.

7'
Bardzo wysoki pressing stosują zawodnicy z Hiszpanii. Środkowa strefa placu gry jest przez nich opanowana.

5'
Rzut rożny okazał się być łatwy do zneutralizowania dla bloku defensywnego Hiszpanów.

4'
Golovin został skutecznie zatrzymany na prawej flance boiska. Korner.

3'
Podopieczni Hierro próbują coś wskórać atakiem pozycyjnym.

1'
W środkowej strefie boiska doszło do przewinienia na graczu Hiszpanii. Ta drużyna zacznie nową akcję od stałego fragmentu gry.

*'
Usłyszeliśmy pierwszy gwizdek sędziego głównego!

*'
W tej chwili trwa przedstawienie obu reprezentacji. Na początek - Hiszpanii.

*'
Arbiter główny w towarzystwie piłkarzy obu ekip wkroczył na płytę murawy.

*'
Piłka będzie rozgrywana na Stadionie Łużniki.

*'
Hiszpania, jedna z najbardziej utytułowanych ekip na Mistrzostwach, w swoim zestawieniu, grupie, okazała się najlepsza.
Piłkarze trenera Hierro rywalizowali z: Portugalią, Iranem oraz Marokiem.

*'
Gospodarze aktualnie rozgrywanego turnieju, Rosja, wyszli ze swojej grupy, "A", z 2. miejsca. W walce o awans z pierwszej lokaty podopieczni Stanisława Czerczesowa ulegli Urugwajowi.

*'
Bjorn Kuipers otrzymał szansę sędziowania jakże prestiżowego spotkania na tej imprezie.

*'
Spotkanie 1/8 finału Mistrzostw Świata 2018 rozpocznie się o godzinie 16:00.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Hiszpania - Rosja.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hiszpania - Rosja, to zapraszamy do śledzenia meczu online