Chorwacja - Dania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chorwacja
Dania
1 : 1

Subasić; Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinić (81' Pivarić); Rakitić, Brozović (71' Kovacić), Modrić; Rebić, Mandżukić (108' Badelj), Perisić (97' Kramarić)
Schmeichel – Knudsen, Kjaer , M. Joergensen, Dalsgaard – Christensen (46' Schoene), Delaney (98' Krohn-Dehli), Eriksen – Y. Poulsen, Cornelius (66' N. Joergensen), Braithwaite (106' Sisto).

Mandżukić (4.)
M. Joergensen (1.)

M. Joergensen (114.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chorwacja - Dania

'
Dziękujemy za śledzenie dzisiejszych meczów na żywo. Zapraszamy w poniedziałek na mecze Brazylia - Meksyk i Belgia - Japonia.

'
Chorwacja w ćwierćfinale! 7 lipca zagrają z Rosją. Ależ emocji na koniec meczu!

'

3:2 - Rakitić zmylił Schmeichela i zapewnia awans!!

'
2:2 - NIE MA GOLA! Subasić broni nogami strzał N. Joergensena!

'
2:2 - Pivarić i kolejna znakomita interwencja Schmeichela! Coś nieprawdopodobnego!!!

'
2:2 - Subasić broni strzał Schoene!

'
2:2 - Modrić podszedł do piłki, uderzył w środek bramki i pokonał Schmeichela, chociaż Duńczyk był bliski odbicia strzału nogami.

'
1:2 - Krohn-Dehli pewnym strzałem pokonał Subasicia.

'
1:1 - Kramarić pewnym strzałem pokonał Schmeichela. Bramkarz Danii protestował, że Chorwat się zatrzymał w trakcie rozbiegu. Gol uznany.

'
0:1 - Kjaer mocnym i pewnym strzałem pokonał bramkarza Chorwacji.

'
0:0 - Nie ma gola!! Schmeichel obronił strzał Badelja!

'
0:0 - Nie ma gola! Strzał Eriksena po rękach Subasicia trafił w słupek!

'
Rozpoczną Duńczycy.

'

Koniec, a więc znów o awansie zadecydują rzuty karne.

120'
Sędzia doliczył 60 sekund.

120'
Kramarić uderzył z dystansu niecelnie.

119'
Modrić uderzył sprzed pola karnego, ale za lekko i pewnie interweniował Schmeichel.

118'
Chorwacja próbuje atakować.

116'
NIE MA GOLA! Schmeichel broni strzał Modricia!!

116'
Do piłki podchodzi Modrić.

115'
Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie decyzji.

114'
Rzut karny dla Chorwacji! Modrić kapitalnie zagrał do Rebicia, ten był sam przed bramkarzem minął go, a potem został sfaulowany przez M. Joergensena! Żółta kartka dla Duńczyka. żółta kartka

113'
Z ostrego kąta niecelnie uderzał N. Joergensen.

108'
Badelj zastąpił Mandżukicia.

108'
Sisto ładnie obrócił się w polu karnym, uderzył po długim słupku, ale niecelnie.

106'
Zablokowany strzał Kovacicia z dystansu.

106'

106'
Sisto zastąpił Braithwaite'a.

105+1'
Koniec pierwszej połowy dogrywki.

105+1'
Płaskie dośrodkowanie Modricia wybił Joergensen.

105'
Duńczycy poradzili sobie z dośrodkowaniami Chorwatów.

104'
Gra przeniosła się pod pole karne Danii. Brakuje jednak groźnych okazji.

99'
Schoene oddał strzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

98'
Krohn-Dehli zastąpił Deleney'a.

97'
Kramarić zastąpił Perisicia.

96'
Knudsen po raz kolejny daleko wrzucił piłkę z autu i zakotłowało się w polu karnym. Ostatecznie nikt nie oddał strzału.

95'
Od początku dogrywki atakują Duńczycy.

93'
Knudsen biega z jednej strony na drugą, aby wykonać daleki wrzut z autu.

92'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Mandżukić, który nadział się na łokieć Schoene.

91'
Dośrodkowanie w pole Chorwacji, ale górą defensywa.

91'
Rozpoczęła się dogrywka.

90+3'
Koniec drugiej połowy. Będzie dogrywka.

90+3'
Subasić wypiąstkował piłkę przed pole karne, tam od razu uderzał Braithwaite, ale nie trafił w bramkę.

90+2'
Rakitić huknął z dystansu, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty. Zanosi się na drugą dzisiaj dogrywkę.

87'
Schoene sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

87'
Schemichel pewnie złapał piłkę po niegroźnym strzale głową Rakiticia.

86'
Gorąco pod bramką Danii. Rebić znakomicie zakręcił obrońcą, podawał do Rakiticia, ale obrońcy zdołali wybić piłkę. Sprzed pola karnego uderzał jeszcze Pivarić, ale będzie tylko rzut rożny.

84'
Po dośrodkowaniu Pivaricia niecelnie głową uderzał Perisić.

81'
Strinić opuścił boisko, a zastąpił go Pivarić.

79'

78'
Schmeichel pewnie obronił strzał Rebicia z 20 metrów.

77'
Modrić uderzył z dystansu bardzo niecelnie.

74'
Eriksen sprzed pola karnego uderzył wyraźnie obok bramki.

73'
12:7 w strzałach na korzyść Chorwacji. Obie reprezentacje w bramkę trafiły tylko po trzy razy.

72'
Poulsen zagrał do Joergensen, który uderzył prawą nogą, ale prosto w Subasicia. Było groźnie!

71'
Kovacić zastąpił Brozovicia.

66'
Cornelius opuścił boisko, a wszedł N. Joergensen.

65'
Zaatakowała Chorwacja, ale defensywa Danii znów bez zarzutu.

63'
Bardzo dobrze gra dziś Delaney. Teraz wbiegł w pole karne, ale Braithwaite nie opanował piłki i od bramki grę wznowił bramkarz.

62'
Senna atmosfera. Chorwaci w łatwy sposób tracą piłkę.

61'
Ładna akcja Poulsena, ale ostatecznie zabrakło precyzji.

59'
Perisić dośrodkował w pole karne, gdzie było sporo miejsca, ale Rakitić nie zdążył do piłki.

58'
Słabo gra Chorwacja w drugiej połowie. Spokojniejszy fragment meczu.

56'
Braithwaite dopadł do piłki w polu karnym, ale fatalnie spudłował.

53'
Po przerwie obraz gry się zmienił. Dłużej przy piłce utrzymuje się Dania. Niewykluczone, że Chorwaci chcą wciągnąc rywala na własną połowę.

50'
Dośrodkowanie w pole karne Chorwacji, ale pewnie interweniował bramkarz.

46'
Schoene zastąpił Christensena.

46'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Chorwacja - Dania 1:1.

45'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Mandżukić.

44'
Płaski strzał Rakiticia z pola karnego pewnie obronił Schmeichel.

42'
Eriksen najpierw nie znalazł miejsca do strzału, a potem piłka po jego dośrodkowaniu (?) odbiła się od zewnętrznej części słupka i opuściła boisko.

39'
Modrić świetnie dośrodkował w pole karne, ale Lovrenowi trochę zabrakło do oddania strzału.

35'
Eriksen nieczysto trafił w piłkę i oddał nieudany strzał.

33'
Przedzierał się Strinić w pole karne, ale sędzia odgwizdał faul w ataku.

29'
Teraz groźnie zaatakowała Chorwacja. Trzykrotnie w jednej sytuacji musiał interweniować Schmeichel. Najpierw obronił strzał z dystansu Rakiticia, potem z ostrego kąta Rebicia, a następnie musiał wyjść z bramki i utrudnić oddanie celnego strzału Perisiciowi. Było bardzo groźnie.

27'
Mogło być 2:1 dla Duńczyków. Eriksen kapitalnie zagrał do Braithwaite, który znalazł się przed Subasiciem, ale bramkarz Chorwacji zdołał odbić piłkę.

23'
Eriksen zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

22'
Brakuje trochę strzałów w tym meczu. Defensywa Danii spisuje się bardzo dobrze. Nie licząc oczywiście sytuacji, gdy padła bramka.

20'
Mandżukić padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia był innego zdania i podjął słuszną decyzję.

17'

15'
Chorwaci mają wyraźną przewagę.

13'
Modrić zagrał do Rebić, ale jego dośrodkowanie było za mocne.

12'
Perisić trafił prosto w głowę Delaneya, który wbił piłkę na rzut rożny.

11'
Rebić faulowany tuż przed polem karnym i będzie rzut wolny z dogodnej pozycji.

9'
Znów daleki wrzut z autu w pole karne Chorwacji, ale tym razem czujna była defensywa.

8'
Znakomicie rozpoczęło się to spotkanie. Teraz jednak spokojniejszy okres gry. Obie drużyny jeszcze raz próbują wejść w mecz.

4'
Goool! REMIS! Co za mecz. Duńczycy nieudanie wybijali piłkę z pola karnego i ta trafiła do Mandżukicia, który z bliska pokonał bezradnego bramkarza.

3'
Dania z pewnością skupi się teraz na defensywie. Mamy nadzieję, że nie ucierpi na tym widowisko.

1'
Gool! Co za początek. Dania prowadzi. Po wrzucie z autu piłkę w polu karnym opanował Delaney i dość niespodziewanie strzał z bliska oddał M. Joergensen, który zaskoczył Subasicia. Bramkarz Chorwacji mógł lepiej zachować się w tej sytuacji.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Czas na hymny narodowe.

'
Zwycięzca tego meczu zmierzy się z Rosją, która wyeliminowała Hiszpanię po rzutach karnych.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek meczu o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chorwacja - Dania, to zapraszamy do śledzenia meczu online