Brazylia - Meksyk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Brazylia
Meksyk
2 : 0

Alisson - Fagner, Miranda, Thiago Silva, Filipe Luis - Coutinho (85' Firmino), Casemiro, Paulinho (79' Fernandinho) - Willian (90+1' Marquinhos), Gabriel Jesus, Neymar
Ochoa - Alvarez (57' Dos Santos), Salcedo, Ayala, Gallardo - Marquez (46' Layun) - Vela, Hector Herrera, Guardado, Lozano - Hernandez

Dziękuję Wszystkim za uwagę.

Brazylia wywalczyła awans do następnej rundy. Skuteczność pod bramką rywala oraz wielka konsekwencja w obronie przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+5'
Alisson dzisiaj nie miał wiele pracy. Bramkarz AS Roma niemal bezrobotny. Na jego bramkę nie powędrowało wiele kąśliwych strzałów.

90+4'
Ambitnie do końca walczą goście tego pojedynku.

90+2'
żółta kartka Guardado ukarany żółtym kartonikiem.

90+1'
Marquinhos na ostatnie minuty. Willian powędrował na ławkę rezerwowych.

90'
Do regulaminowego czasu gry sędzia główny doliczył 6 minut.

88'
Gooooooool! 2:0! Brazylia podwyższyła stan spotkania! Firmino wykończył podanie od Neymara! Mając pustą bramkę zawodnik nie mógł się w żaden sposób pomylić.

86'
Sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej. Na niej był Vela.

85'
Zmiana w składzie gospodarzy. Firmino w miejsce Coutinho.

84'
Meksyk nie ma większego pomysłu na zagrożenie pola karnego przeciwnika.

82'
Stoperowi Brazylii pomaga sztab medyczny. Do wejścia przygotowywany jest kolejny rezerwowy z Brazylii.

81'
Faul w ofensywie. Jeden z pomocników meksykańskiej ekipy dopuścił się przewinienia na Thiago Silvię.

80'
Meksyk stawia już wszystko na jedną kartę. Brazylijczycy starają się trzymać przeciwnika na dystans.

79'
Zmiana. Fernandinho za Paulinho.

77'
Podziękowania odbiera Fagner. Boczny obrońca kadry Brazylii kapitalnym zagraniem wślizgiem zatrzymał, a potem obił piłką nogę napastnika Meksyku.
Od bramki zacznie Alisson.

76'
żółta kartka Salcedo - kolejny zawodnik Meksyku, który otrzymał żółtą kartkę. Faul taktyczny na Neymarze.

74'
Sygnalizowana próba w wykonaniu Williana. Ochoa dostał szansę na popełnienie bardzo skutecznej interwencji. Uderzenie w centralną część bramki.

73'
Wrzutka w kierunku napastników reprezentacji Meksyku. Miranda skutecznie zablokował zagranie z lewego skrzydła boiska.

71'
Napastnikowi PSG udzielana jest w tej chwili pomoc medyczna.

70'
Neymar zwija się z bólu. Gra przerwana.

69'
Thiago Silva oraz Miranda kapitalnie się ustawiają i uzupełniają. Kolejne, silne uderzenie zza pola karnego nie przeszło przez tych dwóch stoperów.

67'
Niewiele zabrakło Brazylii, aby podwyższyć wynik dzisiejszego spotkania! Strzał Neymara udało się w ostatniej chwili zblokować obrońcom.

66'

64'
Marcelo podniósł się z ławki rezerwowych.

63'
Ależ bomba! Willian zachwycił publiczność! Ale i bardziej w tej akcji zasłużył się Ochoa, który fenomenalnie zatrzymał piłkę z ogromną siłą.

61'
Carlos Vela popisał się znakomitym zagraniem zza pola karnego! Efektownie posłaną futbolówkę pewnie nad poprzeczkę odbił Alisson.

60'
żółta kartka Sędzia główny dopatrzył się złamania przepisów gry u Casemiro. Jeśli Brazylia uzyska dzisiaj awans, to tego zawodnika nie zobaczymy w następnej kolejce.

59'
Cudowna interwencja na linii! Dokonał jej Ochoa! Bramkarz wyciągnął niemal straconą sytuację, jaką był silny strzał Paulinho z bardzo bliskiej odległości!

57'
Dos Santos zameldował się na płycie boiska. Alvarez opuścił plac gry.

56'
żółta kartka Faul taktyczny. Hector Herrera przetrzymywał rozpędzonego Williana za koszulkę.

55'
Alisson skutecznie zgarnął zablokowany strzał z dystansu. Layun mocno kropnął z okolic 25 metrów od bramki Brazylijczyków.

54'
Meksyk ostro ruszył do ofensywy.

52'
Thiago Silva dobrze się ustawił. Silna próba autorstwa Guadrado odbiła się od nóg wspomnianego przeze mnie obrońcy Brazylii.

51'
Gooooool! Neymar wpisał się na listę strzelców! Doskonałe wykończenie indywidualnej akcji Williana! Ten znakomicie przedarł się na lewej flance boiska, a potem dograł do swojego kolegi z drużyny.

50'
Neymar nie potrafił sobie dokładnie przyjąć piłki pod polem karnym Meksyku. Gdyby mu się to udało, to gwiazdor miałby wiele miejsca do posłania ciekawego strzału.

48'
Ochoa znów na posterunku! Wyśmienita robinsonada po silnym strzale Coutinho! Ten próbował z okolic dwunastu metrów!

47'
W składzie Meksyku została przeprowadzona zmiana. Marqueza zastąpił Layun.

46'
Drużyna Brazylii zainaugurowała II odsłonę tego spotkania.

46'
Czas na dalszą grę!

Koniec I części gry!

44'
Zawodnicy ofensywni Meksyku zbyt długo grają pod polem karnym Brazylii. Brak decyzyjności może razić w oczy ich kibiców.

42'
żółta kartka Felipe Luis otrzymał żółty kartonik. Arbiter główny szybko zareagował na dosyć spóźniony atak.

40'
Ochoa efektownie zatrzymał kąśliwe, płaskie wgranie z prawej flanki boiska.

38'
Neymar nie krył rozczarowany po tym, jak wykonał rzut wolny. Napastnikowi gospodarzy udało się minąć mur, ale futbolówka poszybowała daleko od prawego słupka bramki.

37'
żółta kartka Po raz pierwszy w tym spotkaniu została wystosowana kara indywidualna. Alvarez bardzo ostro zaatakował Neymara.

36'
Brazylia przeważa w ostatnich minutach.

34'
Gabriel Jesus oraz Casemiro byli bardzo zdeterminowani, by dotrzeć do centry z rzutu rożnego. Obaj wysoko wyskoczyli, ale i również obaj sobie nawzajem przeszkadzali.

32'
Kolejna interwencja w wykonaniu Ochoa! Bramkarz doskonale sparował nieprzyjemne uderzenie, oddane z okolic jedenastu metrów. Brazylia jest coraz bliższa zdobycia upragnionego gola.

31'
Willian nie zdołał minąć podaniem dwóch przeciwników. Dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska nie przedostało się w okolice bramki Ochoa.

29'
Alvarez otrzymał salwę braw od publiczności. Jego profesorski wślizg zatrzymał szarżę Neymara. Każdy obrońca powinien obejrzeć sobie tę interwencję.

28'

26'
Brazylia się rozkręciła! Bardzo dobrze wykonany rzut wolny, Ochoa instynktownie zainterweniował na przedpolu.

25'
Neymar przed szansą! Snajper reprezentacji Brazylii wykonał kapitalny rajd na prawej stronie boiska! W kluczowej fazie akcji napastnika zatrzymał daleko wychodzący Ochoa.

23'
Jeszcze nie doczekaliśmy się pierwszej, poważniej okazji bramkowej.

22'
51% - 49%. Statystyka - posiadanie piłki.

20'
Hector Herrera został zablokowany w sytuacji, która mogła dać Meksykowi gola! Pomocnik miał ogrom miejsca do oddania strzału, ale zbyt długo zwlekał z decyzją.

19'
Brazylijska ekipa ciągle szuka sposobu na rozmontowanie bloku defensywnego Meksyku.

17'
Carlos Vela został zahaczony o nogę. Sędzia dał Meksykowi rzut wolny.

16'
Willian zagrał futbolówkę z prawego narożnika boiska. Meksykańscy defensorzy skutecznie przypilnowali kolegów Williana.

14'
Brazylia pogubiona na placu gry. Meksyk bardzo dynamicznie operuje futbolówką na murawie.

13'
Mecz obserwują arbitrzy w wozie transmisyjnym z systemem VAR.

12'
Meksyk po raz kolejny spróbował zagrozić rywalom. Piłka jest bardzo dobrze rozgrywana przez gości tego spotkania.

11'
Hernandez zbyt długo dryblował w polu karnym Brazylii. Miranda skutecznie wyczekał swojego przeciwnika.

9'
Gwizdek sędziego. Pozycja spalona Hernandeza.

8'
Ayala stał w bardzo dobrym miejscu w swoim polu karnym. Nie udał się stały fragment gry Brazylijczykom.

7'
Kolejne przewinienie na Neymarze. Piłkarz Barcelony został wzięty w kleszcze.

5'
Ochoa został poddany pierwszemu, poważniejszemu testowi! Neymar solidnie kropnął zza pola karnego! Meksykański goalkeeper umiejętnie zbił piłkę przed siebie.

4'
Faul. Neymar przewrócony przez Hernandeza.

2'
Meksyk bardzo energicznie! Groźne wgranie z prawego skrzydła boiska zrobiło wiele zamieszania w brazylijskiej defensywie.

1'
Reprezentacja Meksyku rozpoczęła dzisiejsze zawody.

*'

*'
Kontuzja wyeliminowała z tego starcia Douglasa Costę.

*'
Czas na prezentację obu hymnów.

*'
Gianluca Rocchi będzie rozjemcą głównym tego meczu.

*'
Spotkanie, które wyłoni kolejnego ćwierćfinalistę, rozpocznie się o godz. 16:00

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji tekstowych LIVE z meczu: Brazylia - Meksyk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Brazylia - Meksyk, to zapraszamy do śledzenia meczu online