Belgia - Japonia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Belgia
Japonia
3 : 2

Courtois - Alderweireld, Kompany, Vermaelen - Meunier, De Bruyne, Witsel, Carrasco (65' Chadli) - Mertens (65' Fellaini), E. Hazard - Lukaku.
Kawashima - H. Sakai, Yoshida, Shoji, Nagatomo - Shibasaki (81' Yamaguchi), Hasebe - Haraguchi (81' Honda), Kagawa, Inui - Osako.

*'
Gra Belgów po stracie drugiego gola pozostawiała bardzo dużo do życzenia. Zespół Roberto Martineza wrócił do gry za sprawą kuriozalnej bramki Vertonghena, przy której całą winę ponosi Kawashima. To wydarzenie dodało Belgom sił i to ostatecznie oni wygrali to spotkanie.

Koniec spotkania! Belgia zagra w ćwierćfinale z Brazylią!

90+4'
3:2 dla Belgii!
Zabójczy kontratak zakończył celnym uderzeniem do pustej bramki Chadli.

90+4'
Nic nie wynikło z tego kornera, kontra Belgii.

90+3'
Zaskakujące uderzenie z takiej odległości sparował na rzut rożny golkiper.

90+3'
Rzut wolny dla Japonii na połowie Belgii. Odległości do bramki wynosi nieco ponad trzydzieści pięć metrów.

90+1'
De Bruyne wyekspediował piłkę po centrze z narożnika placu gry.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
Udana interwencja Courtoisa po niefortunnym zagraniu Witsela. Rzut rożny.

88'
Przewinienie w ofensywie Lukaku na Yoshidzie nie umknęło uwadze sędziego.

87'
Silny strzał z dystansu Vertonghena udanie zastopował japoński bramkarz.

86'
Dwie znakomite parady Kawashimy uratowało Japończyków przed stratą gola, najpierw po główce Chadliego, a później Lukaku!

84'
Dogranie Kagawy padło łupem Courtoisa.

83'
Honda zablokowany po świetnej, kombinacyjnej akcji Japończyków.

81'
Dwie korekty w składzie Japonii: Yamaguchi i Honda zastąpili Shibasakiego i Haraguchiego.

81'
Całkowicie nieudany rzut rożny, wznowi grę Kawashima.

80'
Korner dla reprezentacji Belgii.

78'
Niecelna strzał głową Lukaku po miękkim dośrodkowaniu Chadliego.

76'
Belgowie "poczuli krew". Rośnie ich przewaga z każdą minutą.

74'
2:2! Fellaini doprowadził do remisu!
Wysoki gracz wykorzystał swoje warunki fizyczne i celnym strzałem głową, który wpadł do siatki, zamknął centrę Hazarda.

72'
Shoji świetnie przyblokował płaski strzał De Bruyne.

70'
Japończycy sami sobie skomplikowali sytuację - bardzo pomogli Belgom w strzeleniu gola kontaktowego.

69'
1:2! Wielki błąd Kawashimy wykorzystał Vertonghen!
Bramkarz Japonii nieudanie wypiąstkował futbolówkę, a defensor Belgii zdecydował się na lob głową, który zakończył swój lot w siatce.

68'
Zablokowane uderzenie Lukaku z szesnastki.

67'
Coraz mniej czasu mają Belgowie na odrobienie strat, ale nic na razie nie wskazuje, aby udało im się zdobyć choćby jednego gola.

65'
Podwójna zmiana w Belgii: boisko opuścili Mertens i Carrasco, ich miejsce zajęli Fellaini i Chadli.

64'
Niewiele zabrakło Haraguchiemu do zdobycia swojej drugiej bramki w tym meczu! Nie trafił jednak czysto w piłkę w polu karnym.

62'
Główka Lukaku przeszła tuż obok bramki w stuprocentowej sytuacji! Duże szczęście Japonii.

61'

60'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod bramką Courtoisa.

59'
Korner dla piłkarzy z azjatyckiego kraju.

57'
Belgia jest bezradna. Japończycy nie dopuszczają ich do zbyt wielu sytuacji.

56'
Carrasco oddał fatalny strzał z woleja.

54'
Belgowie wyglądają na całkowicie zaskoczonych takim obrotem spraw.

52'
0:2! Inui potężną bombą z dystansu zdobył bramkę!
Cudowne uderzenie Japończyka, Courtois bez najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

51'
Kawashima wyłapał dośrodkowanie Meuniera.

49'
Hazard trafił w słupek! Zawodnik londyńskiej Chelsea zamknął mocnym uderzeniem wrzutkę Meuniera i tylko centymetry dzieliły go od zdobycia gola wyrównującego.

48'
1:0 dla Japonii! Haraguchi pokonał Courtoisa!
Skrzydłowy Japończyków wpadł w szesnastkę, podjął decyzję o strzale i belgijski golkiper nie zdołał zatrzymać piłki.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze obu zespołów powrócili na płytę boiska.

*'
Przebieg meczu nieco zaskakuje. Belgowie, pomimo silniejszego "na papierze" składu, nie są w stanie przedrzeć się przez zasieki obronne Japończyków.

45+1'
Kawashima pewnie zatrzymał uderzenie z dystansu Mertensa.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części tych zawodów.

44'
Courtois był bliski wbicia sobie piłki do siatki!
Wysoki bramkarz popełnił błąd przy próbie łapania piłki po lekkim uderzeniu Osako, ale na swoje szczęście, zdążył ją złapać przed linią bramkową.

43'
Belgowie przeprowadzają znacznie więcej ataków, które nie przynoszą jednak wymiernych efektów.

42'
Nagatomo uprzedził Meuniera w dojściu do zacentrowanej przez Hazarda piłki.

40'
żółta kartka Żółta kartka dla Shibasakiego za taktyczny faul na Hazardzie.

38'
Vertonghen zgrywał dośrodkowaną piłkę, ale nikt z jego partnerów nie skorzystał z tego podania.

37'
Kolejny rzut rożny dla piłkarzy prowadzony przez Roberto Martineza.

36'
Techniczny strzał Hazarda z daleka został zablokowany, późniejsza siłowa próba Witsela z nieco większej odległości poszybowała nad poprzeczką.

35'
Uciekła futbolówka Mertensowi w obrębie szesnastki rywala.

33'
Niedokładna centra z prawej flanki uniemożliwiła Osako zamknięcie akcji strzałem.

31'
Courtois zastopował celną główkę jednego z graczy Japonii.

30'
W grę Japończyków wkradł się chaos.

28'
Kompany źle trafił w dorzuconą przez De Bruyne piłkę. Rośnie przewaga Belgii.

27'
Yoshida wybił piłkę poza pole gry. Od narożnika boiska wznowią grę Belgowie.

26'
Golkiper Japonii udanie odbił mocny strzał Hazarda.

25'
Lukaku nie wykorzystał wybornej okazji do zdobycia gola! Rosły snajper nie trafił w świetnie dograną ze skrzydła futbolówkę, ta zagubiła mu się między nogami i nie zdołał uderzyć na bramkę Kawashimy.

24'
Carrasco wrzucił piłkę "na oślep" w pole karne, przez co żaden z jego kolegów nie mógł dojść do tego zagrania.

23'
Belgowie nie mają pomysłu, jak przedrzeć się przez zasieki obronne Japonii.

21'
Lukaku znalazł sobie miejsce do strzału, z czego skorzystał, ale jego próbę przyblokowali defensorzy.

20'
Japończycy nie dopuszczają do większego zagrożenia pod własną bramką.

18'
Do uderzenia z powietrza złożył się Kompany, ale nie trafił w piłkę.

17'
Zablokowany strzał Lukaku, będzie kolejny korner dla Belgii.

16'
Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, po którym nie było żadnego zagrożenia pod japońską bramką.

15'
Rykoszet po uderzeniu z dystansu Witsela. Rzut rożny dla Belgów.

13'
Spotkanie jest bardzo wyrównane.

11'

10'
Zaskakujące górne podanie De Bruyne w kierunku wbiegającego w szesnastkę Mertensa było bliskie powodzenia. Graczowi Napoli nie udało się jednak przyjąć tego zagrania.

9'
Kompany zażegnał niebezpieczeństwo po centrze Inuiego.

8'
Akcja Belgii z dużą liczbą podań zakończyła się niepowodzeniem - podopieczni Roberto Martineza zbyt długo zwlekali z decyzją o strzale, co skończyło się stratą.

7'
Alderweireld udanie wybił futbolówkę po dośrodkowaniu Inuiego.

5'
Japończycy sprawiają duże problemy Belgom, głównie za sprawą wysokiego pressingu.

3'
Złe przyjęcie Mertensa zamieniło się w niezłe podanie do Lukaku, jednak napastnik Manchesteru United nie zdołał opanować piłki.

2'
Osako złapany na pozycji spalonej.

1'
Niebezpieczny strzał Kagawy sprzed pola karnego przeszedł obok prawego słupka bramki Courtoisa.

1'
Rozpoczęli piłkarze z Europy!

*'
Czas na hymny obydwu państw.

*'
Zawodnicy wychodzą na plac gry. Początek spotkania za moment.

*'
Rezerwowi japońskiej drużyny: Higashiguchi, Nakamura, Ueda, Endo, Makino, G. Sakai, Honda, Usami, Yamaguchi, Oshima, Okazaki, Muto.

*'
Ławka rezerwowych Belgii: Mignolet, Casteels, Vertonghen, Boyata, Dendoncker, Fellaini, T. Hazard, Tielemans, Dembele, Chadli, Januzaj, Batshuayi.

*'
Poznaliśmy także skład Japonii!

*'
Skład Belgów został zaprezentowany!

*'
Arbitrem nadchodzących zawodów będzie pochodzący z Senegalu, Malang Diedhiou.

*'
Mecz zostanie rozegrany na Rostow Arienie.

*'
W fazie grupowej lepiej zaprezentowali się Belgowie, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania. Z kolei Japończycy zdobyli cztery punkty, zanotowali jedno zwycięstwo, remis i porażkę.

*'
Dzisiaj poznamy szóstego ćwierćfinalistę. Zwycięzca tej pary zmierzy się z Brazylią.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek meczu o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Belgia - Japonia, to zapraszamy do śledzenia meczu online