Szwecja - Szwajcaria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szwecja
Szwajcaria
1 : 0

Olsen - Lustig (82' Krafth), Lindelöf, Granqvist, Augustinsson - Claesson, Svensson, Ekdal, Forsberg (81' Olsson) - Berg (89' Thelin), Toivonen
Sommer - Lang, Djourou, Akanji, Rodriguez - Behrami, Xhaka - Shaqiri, Dzemaili (73' Embolo), Suber (73' Seferović) - Drmić

Forsberg (66.)

Lustig (28.) żółta kartka
Behrami (60.) żółta kartka
Xhaka (67.) żółta kartka
Lang (90+3.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Szwecja - Szwajcaria

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Reprezentacja Szwecji dołączyła do zaszczytnego zestawu ćwierćfinalistów aktualnie rozgrywanego turnieju.

90+5'
Mocna i niezła próba od rzutu wolnego. Uderzenie w wykonaniu Toivonena zostało doskonale wybronione przez Sommera.

90+4'
System VAR uznał, że nie będzie rzutu karnego! Okazało się, że wcześniej wspomniane przewinienie zostało zrealizowane tuż pod polem karnym!

90+3'
czerwona kartka Lang był ostatnim zawodnikiem. Faul musiał się spotkać z taką karą.

90+2'
Rzut karny dla Szwecji! Olsson odepchnięty! Zawodnik już przymierzał się do oddania strzału.

90+1'
Desperackie ataki Szwajcarii.

90'
3 minuty dłużej potrwają dzisiejsze zawody.

89'
Berga na placu gry zastąpił Thelin.

88'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

87'
Szwecja próbuje kraść cenny czas swoim przeciwnikom.

85'
Olsen umiejętnie zbił piłkę przed skaczącym przeciwnikiem. Kolejne, niezłe dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

84'
Szwajcarom się ogromnie śpieszy.

82'
Debiut na tym turnieju zaliczy Krafth. Lustig już wśród innych rezerwowych.

81'
Forsberg odebrał podziękowania za swój dobry występ. Olsson w jego miejsce.

79'
Olsen bardzo pewnie zatrzymał wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Shaqiri popisał się wielce technicznym zagraniem.

78'
Forsberg uratował Szwecję! Napastnik wybił z niemal linii bramkowej piłkę, którą uderzył jeden ze Szwajcarów, po wgraniu z rzutu rożnego!

77'
Granqvist jest niezastąpiony w obronie Szwedów. Kolejny pojedynek powietrzny, który został wygrany przez stopera.

75'
Berg upadł w polu karnym przeciwnika. Świetnie ustawiony arbiter główny nie dostrzegł przewinienia.

74'
Cała drużyna Szwecji zmobilizowana do obrony dostępu do własnej bramki.

73'
Podwójna zmiana w składzie Szwajcarii. Seferović oraz Embolo wejdą na plac gry. Suber i Dzemaili kierują się na ławkę rezerwowych.

71'
Zablokowano strzał Shaqiriego. Szwajcaria zdominowała wydarzenia na boisku.

70'
Akanji wywalczył rzut wolny dla Szwajcarów. Odległość jest niezła, by zagrozić bramce Olsena.

68'
Efektownie miejsce do strzału wypracował sobie Ekdal. Uwolnił się spod opieki dwóch obrońców, ale bardzo mocna próba minęła światło bramki Sommera.

67'
żółta kartka Żółta kartka dla Xhaki. Klasyczne przewinienie taktyczne.

66'
Gooooooool! 1:0! Silnym kropnięciem zza pola karnego Sommera zaskoczył Forsberg! Piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do bramki.

65'
Obaj szkoleniowcy mają w dalszym ciągu komplet zmian do zrealizowania.

63'
Forsberg nie pokonał dwóch zawodników Szwajcarii, którzy mieli za zadanie stać w murze. Silnie kopnięta futbolówka nie zdołała zagrozić bramce Sommera.

61'
Tuż pod szesnastką Szwajcarii faulował Behrami.

60'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Behrami. Ta karta powoduje absencję w następnym meczu, jeśli oczywiście Szwajcaria zdoła dzisiaj awansować do 1/4 finału.

59'
Xhaka nie potrafił dokładnie uderzyć w piłkę. Była szansa na to, by kopnąć w światło bramki, z okolic dwudziestu metrów.

57'
Szwecja przekombinowała pod polem karnym Szwajcarów. Crossowe podanie do Berga okazało się mocno niecelne.

56'
Daleko wyrzucona piłka przez Szwedów. Szwajcaria doskonale się zorganizowała w defensywie.

54'
Szwecja stara się odpowiedzieć na lepszą grę Szwajcarii.

53'
Nieprzyjemna centra w wykonaniu Shaqiriego. Drmić minimalnie się spóźnił z zagraniem głową. Olsen skutecznie wypiąstkował futbolówkę.

51'
Berg nie wytrzymał próby nerwów. Djourou został przewrócony.

50'
Toivonen koszmarnie przestrzelił. Napastnik nie trafił czysto w futbolówkę, będąc w polu karnym Szwajcarii.

48'
Augustinsson daleko posłał piłkę od stałego fragmentu gry. Futbolówkę zatrzymał Djourou.

47'
Zagranie piłki ręką odgwizdano u Subera.

46'
II część gry!

Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy!

45'
Jedna minuta została doliczona do I odsłony.

44'
Shaqiri za łatwo dla bramkarza wrzucił futbolówkę ze stałego fragmentu gry.

43'
1:1 - statystyka (ilość wykonanych rzutów rożnych).

41'
Ekdal miał na swojej nodze stuprocentową okazję na zdobycie gola. Nie mając żadnej presji, będąc blisko bramki rywala, koszmarnie zewnętrzną częścią stopy ulokował futbolówkę wysoko na trybuny.

40'
Defensywa gości zdała egzamin. Udało się zatrzymać wrzutkę z lewego narożnika boiska.

38'
Sommer patrzył, jak piłka leci obok prawego słupka jego bramki. Bardzo groźny rykoszet po strzale z rzutu wolnego.

37'
Wśród kibiców ze Szwajcarów jęk wielkiego zawodu!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Szwecja - Szwajcaria, to zapraszamy do śledzenia meczu online