Kolumbia - Anglia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Kolumbia
Anglia
1 : 1

Ospina - Arias (116' Zapata), Mina, Davinson, Mojica - Sanchez (79' Uribe), Lerma (62' Bacca), Barrios - J. Cuadrado, Quintero (88' Muriel) - Falcao.
Pickford - Walker (113' Rashford), Stones, Maguire - Henderson - Trippier, Lingard, Alli (80' Dier), Young (102' Rose) - Sterling (89' Vardy), Kane.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Choć rzuty karne przyniosły ogromne emocje, to samo spotkanie nie stało na najwyższym poziomie. Brakowało dokładności, okazji podbramkowych i ogólnej piłkarskiej jakości.

"Synowie Albionu" zmierzą się w tamtej fazie ze Szwedami.

*'
Dier trafił do siatki! Anglicy ostatnim ćwierćfinalistą!

PT'
Egzekutorem Dier.

*'
Pickford zatrzymał uderzenie Bacci! Jeśli teraz Anglicy trafią, to awansują do ćwierćfinału.

PT'
Piąty strzelec Kolumbii to Bacca.

*'
Trippier bardzo precyzyjne, w górny róg bramki! 3:3!

PT'
Czwartym z Anglików jest Trippier.

*'
Pickford odbił strzał Uribe! Wynik nie ulega zmianie.

PT'
Kolejnym egzekutorem Uribe.

*'
Ospina wybronił uderzenie gracza Liverpoolu! Złe wykonanie pomocnika Anglii. Dalej 3:2 dla Kolumbii.

PT'
Podchodzi do piłki Henderson.

*'
Sprytny strzał po ziemi, Pickford całkowicie zmylony! 3:2!

PT'
Teraz podchodzi Muriel.

*'
Celnie i pewnie - Ospina nie obronił! 2:2!

PT'
Następny wykonawca to Rashford.

*'
Bardzo mocno i celnie - Pickford bez szans na obronę! 2:1!

PT'
Kolejnym strzelcem będzie Cuadrado.

*'
Silne, pewne uderzenie w lewy róg bramki! 1:1!

PT'
Teraz podchodzi Kane.

*'
Pewny strzał w środek bramki! 1:0!

PT'
Zaczną Kolumbijczycy, pierwszym egzekutorem Falcao.

*'
Koniec dogrywki! Będzie seria "jedenastek".

120'
Sędzia główny doliczył minutę do gry.

119'
Wiele wskazuje na to, że zwycięzcę tej pary poznany dopiero po serii rzutów karnych.

118'
żółta kartka Cuadrado zobaczył żółtą kartkę za przewinienie na Rosie.

116'
Roszada w Kolumbii: Arias opuścił boisko, za niego wszedł Zapata.

115'
Dier powinien dużo lepiej główkować po dograniu z narożnika placu gry. Uderzył jednak wysoko nad poprzeczką.

113'
Czwarta zmiana w Anglii: Rashford zastąpił Walkera.

112'
Rose był bardzo bliski pokonania Ospiny! Po wymianie podań, obrońca Tottenhamu Hotspur otrzymał futbolówkę w obrębie szesnastki i płasko strzelił na bramkę. Zabrakło niewiele.

111'
Vardy niedokładnie dograł na środek pola karnego, co ułatwiło interwencję Minie.

109'
Szarża Vardy'ego po lewym skrzydle zastopowana przez obrońców Kolumbii.

107'
Zablokowane uderzenie Vardy'ego z ostrego kąta w szesnastce.

106'
Vardy złapany na ofsajdzie.

106'
Rozpoczęła się druga połowa dogrywki!

*'
Koniec pierwszej części dogrywki.

105+1'
Arbiter doliczył minutę.

105'
Fatalna centra Mojicy wyszła poza boisko.

104'
Strzał głową Falcao po dośrodkowaniu Muriela przeszedł obok bramki.

102'
Trzecia zmiana w reprezentacji Garetha Southgate'a: Rose zajął miejsce Younga.

101'
Nieczysto i niecelnie główkował po centrze Cuadrado Mina.

100'
Korner dla Kolumbii.

99'
Widać zmęczenie obydwu drużyn.

97'

95'
Bacca był bliski zamknięcia wrzutki Mojicy. Napastnikowi zabrakło jednak kilkunastu centymetrów do zamknięcia zagrania z flanki.

93'
Kolejny faul w okolicy środka placu gry, tym razem Dier sfaulował Baccę.

92'
Ostre starcie pomiędzy Barriosem i Youngiem, będzie rzut wolny dla Anglii.

91'
Rozpoczęła się pierwsza połowa dogrywki!

*'
Angielski zespół sam sprowadził na siebie kłopoty - mógł, a wręcz powinien zamknąć rywalizację w tym spotkaniu, gdy miał przewagę. Kolumbijczycy mieli niewiele okazji, ale jedną z nich wykorzystali i to przyniosło dodatkowe trzydzieści minut, jakie rywalizujące strony będą musieli jeszcze rozegrać.

*'
Koniec regulaminowego czasu gry! Będzie dogrywka.

90+5'
Anglicy starają się jeszcze odzyskać prowadzenie, ale ich próby wyglądają bardzo rozpaczliwie.

90+3'
Mina wyrównał stan spotkania!
Defensor uderzył głową, piłka podbiła się od murawy, Trippier stojący na linii bramkowej nie zdołał wybić jej wybić.

90+2'
Niesamowity strzał oddał Uribe z ponad trzydziestu, Pickford cudem broni.

90'
Pięć minut zostało doliczone do drugiej połowy.

89'
Druga roszada w Anglii: Vardy za Sterlinga.

88'
Ostatnia zmiana w zespole z Kolumbii: Muriel zajął miejsce Quintero.

87'
Pickford łatwo zatrzymał lekki strzał Falcao zza pola karnego.

85'
Rośnie napór Kolumbijczyków, teraz Falcao chciał efektownie uderzyć głową, ale nie trafił w nią czysto.

83'
Maguire oddał strzał głową, który nie znalazł drogi do celu.

81'
Cuadrado fatalnie zepsuł dobrą okazję do wyrównania! Gracz turyńskiego Juventusu otrzymał piłkę w polu karnym, nie był kryty, miał sporo czasu do oddania celnego strzału, ale zamiast tego, huknął nad poprzeczką.

80'
Jest także zmiana w Anglii: Alli zszedł, Dier wszedł.

79'
Druga zmiana w Kolumbii: Sancheza zastąpił Uribe.

78'
Lingard padł w szesnastce, ale arbiter od razu pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

76'
Kolumbijczycy nie potrafią się przedrzeć przez linię defensywną brytyjskiego zespołu.

74'
Kane był bardzo bliski zamknięcia centry Younga uderzeniem.

73'
Maguire główkował ponad poprzeczką.

72'
Davinson w ostatniej chwili udanie zablokował podanie Lingarda. Rzut rożny.

71'
"Synowie Albionu" nie forsują tempa gry, co zrozumiałe, gdyż wynik jest dla nich całkowicie korzystny.

69'
żółta kartka Lingard otrzymał "żółtko" za brzydkie przewinienie w okolicy środka pola.

68'
Piłkarz Manchesteru United, jak pokazują powtórki, był faulowany przy centrze. Sztab medyczny już przy nim, za moment powinien wrócić do gry.

67'
Niedokładne dośrodkowanie Younga, nikt nie doszedł do tego zagrania z lewego skrzydła.

66'

64'
żółta kartka Bacca z żółtym kartonikiem na koncie za przewinienie w ofensywie na Stonesie.

63'
żółta kartka Falcao ukarany żółtą kartką za słowa skierowane w kierunku sędziego.

62'
Pierwsza korekta w składzie Kolumbijczyków: Lerma zszedł z murawy, jego miejsce zajął Bacca.

61'
Całkowicie nieudane dośrodkowanie Mojicy wylądowało pod nogami Stonesa.

59'
Kolumbia stara się odpowiedzieć, ale trudno jest im się przedrzeć przez zasieki obronne rywala.

57'
0:1! Pewne uderzenie Kane'a w środek bramki Ospiny!

56'
żółta kartka Henderson także otrzymał żółtą kartkę.

55'
Kolumbijczycy dyskutują z sędzią, nie mogąc się pogodzić z jego decyzją. Ta jednak nie ulegnie zmianie.

54'
żółta kartka Rzut karny dla Anglików!
Sanchez przewrócił Kane'a we własnej szesnastce. Kartka dla piłkarza hiszpańskiego Espanyolu.

53'
Davinson zdjął piłkę z głowy Maguire'a. Gdyby nie ta interwencja, to najprawdopodobniej padłaby bramka.

52'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla winowajcy.

51'
Rzut wolny dla reprezentacji Anglii po faulu Ariasa na Kane'a.

49'
Gracze prowadzeni przez Garetha Southgate'a starają się jak najdłużej utrzymać się przy futbolówce.

48'
Dosyć statyczna i zachowawcza gra Anglików od samego początku.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Niewiele dzieje się na placu gry w stolicy Rosji. Spotkanie nieco rozczarowuje - sytuacji bramkowych było mało, a dokładność nie jest główną cechą gry obu drużyn.

45+3'
Alli chwilowo poza boiskiem, sztab medyczny przy pomocniku Anglii.

45+3'
Lingard uderzył z powietrza w polu karnym, jednak była to bardzo niecelna próba.

45+2'
Celny strzał Quintero z dystansu, ale zbyt słaby, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Pickforda.

45'
Arbiter doliczył trzy minuty.

44'
Kane podjął decyzję o próbie zaskoczenia Ospiny z ponad dwudziestu pięciu metrów. Futbolówka poszybowała jednak obok lewego słupka.

43'
Wciąż brakuje precyzji w budowaniu akcji przez obydwie reprezentacje.

42'
Trippier uderzył obok bramki. Wznowi grę golkiper.

41'
żółta kartka Barrios obejrzał żółtą kartkę za to zachowanie.

39'
Przepychanki na boisku, Barrios brzydko uderzył Hendersona. Stały fragment nie został jeszcze wykonany.

38'
Lerma sfaulował Kane'a tuż przed linią szesnastki, prawie na wprost bramki Ospiny. Będzie okazja do zaskoczenia bramkarza bezpośrednim strzałem.

36'
Ciekawe górne podanie Hendersona niemal doszło do Kane'a. Zawodnik grający na szpicy nie zdołał opanować futbolówki.

35'
Quintero szukał podaniem Falcao, ale dobre ustawienie obrony Anglików umożliwiło im przejęcie piłki.

33'
Bardzo niecelne uderzenie Quintero z pierwszej piłki z okolicy dwudziestego trzeciego metra.

31'
Rajd Sterlinga zakończył się zablokowanym strzałem. Zespół z Wysp Brytyjskich nie potrafi jednak udokumentować swojej przewagi.

29'

28'
Mina wyekspediował dorzuconą z narożnika futbolówkę.

27'
Następny rzut rożny dla Anglii.

25'
Świetnie dzisiaj prezentuje się angielska obrona.

23'
Zabrakło precyzji w zagraniu Cuadrado do Falcao. Snajpera AS Monaco uprzedził w dojściu do piłki Walker.

22'
Cuadrado znalazł sobie miejsce do oddania strzału, jednak próba została przyblokowana.

20'
Mistrzowie świata z 1966 roku budują swoją przewagę, ale nie mogą wyzbyć się niedokładności w grze.

18'
Falcao nie zdołał dojść do dogrania Ariasa z prawej flanki.

16'
Kane nie wykorzystał świetnej okazji do objęcia prowadzenia! Napastnik Tottenhamu Hotspur nie trafił czysto głową w dośrodkowaną przez Trippiera piłkę, choć miał przed sobą praktycznie pustą bramkę. Futbolówka ostatecznie wylądowała na górnej siatce.

13'
Uderzenie Sterlinga zza pola karnego zostało zablokowane.

12'
Przewinienie Miny na Sterlingu na połowie Kolumbii. Stały fragment gry dla podopiecznych trenera Southgate'a.

10'
Brakuje dokładności w grze obu zespołów.

9'
Obyło się bez zagrożenia pod bramką Ospiny.

8'
Zablokowany strzał Sterlinga z pola karnego, następny korner dla "Synów Albionu".

7'
Nieudana wrzutka Younga, piłka padła łupem golkipera.

6'
Udana interwencja Ospiny po bezpośrednim uderzeniu Younga. Będzie rzut rożny.

5'
Rzut wolny dla Anglików po zgraniu ręką Miny na wysokości własnego pola karnego.

3'
Centrę Mojicy wybili obrońcy przeciwnika.

2'
Lepszy początek zespołu z Ameryki Południowej, który napiera na drużynę Anglii.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego!

*'
Po hymnach. Od środka rozpoczną Kolumbijczycy.

*'
Gracze obu reprezentacji zameldowali się na placu gry. Za moment hymny.

*'
Rezerwowi: Vargas, J. F. Cuadrado, Zapata, Murillo, Fabra, Aguilar, Uribe, Bacca, Muriel, Borja, Izquierdo.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład Kolumbii!

*'
Ławka rezerwowych: Butland, Pope, Rose, Alexander-Arnold, Dier, Cahill, Jones, Loftus-Cheek, Vardy, Welbeck, Rashoford.

*'
Gareth Southgate, szkoleniowiec Anglii postawił na wyżej wymienioną 11-stkę!

*'
W roli rozjemcy pojedynku wystąpi pochodzący z USA, Mark Geiger.

*'
Areną zawodów będzie Otkrytije Ariena w Moskwie.

*'
Wygrany nadchodzącej rywalizacji zmierzy się ze Szwecją.

*'
Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Przed nami ostatnie starcie 1/8 finału pomiędzy Kolumbią i Anglią. Zwycięzca tego spotkanie zostanie ostatnim ćwierćfinalistą mundialu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Kolumbia - Anglia, to zapraszamy do śledzenia meczu online