Urugwaj - Francja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Urugwaj
Francja
0 : 2

Muslera – Caceres, Gimenez, Godin, Laxalt – Nandez (73' Urretaviscaya), Torreira, Vecino, Bentancur (59' Rodriguez) – Suarez, Stuani (59' Gomez).
Lloris – Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez – Pogba, Kante – Mbappe (88' Dembele), Griezmann (90+3' Fekir), Tolisso (73' Nzonzi) – Giroud.

Varane (40.)
Griezmann (61.)

Bentancur (38.) żółta kartka
Hernandez (33.) żółta kartka

Mecze na żywo: Urugwaj - Francja

'
O godzinie 20:00 zapraszamy na mecz Brazylia - Belgia na żywo.

'
Końcówka meczu nie była pasjonująca. Francja wygrała z Urugwajem 2:0 i awansowała do półfinału mistrzostw świata.

90+5'

90+3'
Fekir zastąpił Griezmanna.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

89'
Griezmann z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

88'
Dembele zastąpił Mbappe.

83'
Tempo meczu spadło. Francuzi spokojnie kontrolują to spotkanie.

79'
Nzonzi zastąpił Tolisso.

76'
Niecelny strzał Giroud z linii pola karnego.

73'
Urretaviscaya zastąpił Nandeza.

73'
Tolisso uderzył z siedemnastu metrów. Zdecydował się na techniczny strzał, ale posłał piłkę nad bramką.

69'
Mbappe przebiegał koło Rodrigueza i padł na murawę po kontakcie z jego ręką. Potem było nerwowo przez długi czas.

69'
żółta kartka Mbappe i Rodriguez ukarani żółtymi kartkami.

67'
Nerwowo na boisku. Doszło do przepychanek.

67'
Urugwaj stara się zdobyć bramkę kontaktową.

64'
Rodriguez uderzył dwa razy sprzed pola karnego. Najpierw został zablokowany, a przy dobitce posłał piłkę tuż obok słupka.

61'
Goool! Griezmann potężnie uderzył z dystansu, błąd popełnił Muslera, któremu piłka przełamała ręce i wpadła do bramki. Katastroflany błąd. 2:0!.

59'
Rodriguez zastąpił Bentancura.

59'
Gomez zastąpił Stuaniego.

58'
Okres przewagi Urugwaju.

56'
Umtiti niepotrzebnie kombinował we własnym polu karnym, w końcu wybił piłkę pod nogi Bentancura, który uderzył bardzo niecelnie.

53'
Pavard bardzo nieudanie uderzał z dystansu.

52'
Mbappe dryblował w polu karnym. Wywalczył rzut rożny.

51'
Mbappe dobrze dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego w kierunku Pogby, ale Muslera wypiąstkował piłkę.

48'
Muslera próbował dryblować z Griezmannem i był bliski straty piłki. Ostatecznie opuściła ona boisko.

47'
Griezmann dośrodkowywał z rzutu wolnego z podobnego miejsca jak w 40. minucie, ale tym razem prosto w ręce bramkarza.

46'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Francja prowadzi z Urugwajem 1:0.

45+1'
Przewagę mają piłkarze Urugwaju.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

44'
NIEPRAWDOPODOBNA INTERWENCJA LLORISA! Bramkarz Francji cudownie odbił piłkę po strzale głową Caceres. Dobijać z metra próbował jeszcze Godin, ale z trudnej pozycji uderzył wysoko nad bramką.

42'
Lloris pewnie złapał piłkę po strzale z bardzo dużej odległości.

40'
Goool! Griezmann dośrodkował z rzutu wolnego, kapitalnie na piłkę nabiegł Varane i strzałem głową pokonał bramkarza! 1:0 dla Francji.

38'
żółta kartka Bentancur ukarany żółtą kartką. Gdyby Urugwaj awansował do półfinału, to zawodnik ten będzie pauzował.

38'
Bardzo ładna i szybka akcja Francuzów w okolicy pola karnego Urugwaju. Obrońcy nie dopuścili jednak do zagrożenia.

35'
Mbappe znakomicie urwał się obrońcom, dośrodkował płasko w pole karne, ale żaden z partnerów nie nadążył za akcją.

33'
żółta kartka Hernandez ukarany żółtą kartką.

32'
Nie brakuje walki w środku pola.

30'
Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę strącił Mbappe, ale Tolisso został uprzedzony przez obrońcę.

28'
Przewagę mają Francuzi.

26'
Indywidualna akcja Mbappe. Francuz wywalczył rzut rożny.

23'
Posiadanie piłki: 61% - 39% dla Francji.

21'
Tempo meczu niezłe, ale do tej pory doczekaliśmy się tylko jednej groźnej sytuacji.

19'
Bardzo niecelnie z dystansu uderzał Pogba.

15'
Powinno być 1:0 dla Francji. Giroud dobrze zgrał piłkę głową do Mbappe, który w polu karnym miał mnóstwo miejsca, ale zdecydował się na strzał głową i posłał piłkę nad bramką. Fatalnie zachował się młody Francuz.

14'
Torreira dośrodkował z rzutu rożnego, jeden z piłkarzy Urugwaju zgrał piłkę głową i chciał ją jeszcze do bramki skierować Stuani, ale Lloris zdołał wybić futbolówkę.

11'
Griezmann dośrodkował z rzutu wolnego, ale Francuzi nie zdołali oddać groźnego strzału.

8'
Jeden i drugi zespół stara się atakować. Po chwili przewagi Urugwaju, teraz przy piłce utrzymuje się Francja.

7'
Mocne dośrodkowanie w pole karne Urugwaju, ale obrońcy zdołali ją wybić.

7'
Hernandez wstrzelił piłkę w pole karne Urugwaju, ale Giroud nie zdołał jej opanować.

7'
Francja ma problemy z Urugwajem, który gra wysokim i agresywnym pressingiem.

5'
Kolejna akcja Urugwaju, ale po strzale Stuaniego piłka przeleciała wzdłuż bramki i prawie wyszła na aut.

4'
Zakotłowało się pod bramką Francji. Najpierw piłka przeszła przez całe pole karne, a potem dośrodkowanie z prawej strony wybili obrońcy, choć do strzału składał się Suarez.

2'
Przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Giroud.

1'

'
Składy:

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek meczu Urugwaj - Francja o godzinie 16:00. Francuzi w 1/8 finału pokonali Argentynę 4:3, a Urugwaj wyeliminował Portugalię zwyciężając 2:1.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Urugwaj - Francja, to zapraszamy do śledzenia meczu online