Brazylia - Belgia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Brazylia
Belgia
1 : 2

Alisson - Fagner, Silva, Miranda, Marcelo - Paulinho (73' Augusto), Fernandinho, Coutinho - Willian (HT' Firmino), Jesus (58' Costa), Neymar.
Courtois - Alderweireld, Kompany, Vertonghen - Meunier, Fellaini, Witsel, Chadli (82' Vermaelen) - De Bruyne, Lukaku (87' Tielemans), E. Hazard.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Brazylia wykorzystała moment słabości rywala, ale dało im to tylko bramkę kontaktową. Na więcej nie było ich już stać. Belgowie w 1/2 finału mundialu zmierzą się z Francją.

Koniec spotkania! Belgia w półfinale mistrzostw świata!

90+4'
Genialna parada Courtoisa po świetnym strzale Neymara! Golkiper uchronił Belgię od remisu.

90+1'
Neymar domagał się rzutu karnego po starciu z rywalem w polu karnym, ale sędzia z Serbii zauważył, że gracz PSG bardzo dużo dołożył od siebie.

90'
Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

90'
żółta kartka Żółta kartka dla Fagnera za nieprzepisowe zatrzymanie Hazarda.

87'
Kolejna zmiana w Belgii: Tielemans zajął miejsce Lukaku.

85'
żółta kartka "Żółtko" dla Fernandinho za przewinienie taktyczne.

84'
Wielkie pudło zanotował Coutinho! Neymar przeprowadził akcję flanką, wyłożył piłkę swojemu koledze, ten powinien, zamiast na siłę, uderzyć precyzyjnie po ziemi. Zrobił jednak na odwrót.

82'
Zmiana w belgijskiej drużynie: Vermaelen za Chadliego.

81'
Augusto! Jak blisko był pomocnik Brazylia trafienia do siatki po raz drugi! Uderzenie z siedemnastu metrów przeszło jednak minimalnie obok lewego słupka.

80'
Fellaini wygrał pojedynek w powietrzu z Silvą i wybił piłkę poza obręb własnej szesnastki.

79'
Costa wywalczył rzut rożny.

78'
Firmino minimalnie chybił po odwróceniu się z futbolówką w polu karnym Belgii! "Canarinhos" cały czas w ataku.

76'
1:2! Augusto zdobył gola kontaktowego!
Niedawno wprowadzony na boisko gracz wykorzystał dokładne zagranie ze skrzydła oraz zaspanie Kompany'ego, Vertonghena i pokonał bramkarza celną główką.

75'
Courtois zatrzymał kolejne uderzenie - tym razem obronił próbę Costy.

74'
Nieprecyzyjne dośrodkowanie Costy opuściło pole gry.

73'
Ostatnia roszada w Brazylii: Augusto wszedł w miejsce Paulinho.

72'
Belgijski golkiper zatrzymał uderzenie Costy zza szesnastki.

71'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym obejrzał Meunier po faulu na Neymarze.

69'
Gra wznowiona.

68'
To także okazja dla szkoleniowców do przekazania swoim podopiecznym uwag dotyczących ich gry.

67'
Chwilowa przerwa w grze, Witsel i Fernandinho potrzebują pomocy sztabu medycznego.

65'

63'
Paulinho fatalnie skiksował, przy próbie dobicia odbitego przez Courtoisa strzału Costy.

62'
Hazard huknął obok słupka z pola karnego! Wydaje się, że gracz Chelsea powinien, zamiast uderzać, podać do Lukaku, który nie był pilnowany.

60'
Brazylijczycy mają coraz mniej czasu na odrobienie strat.

58'
Druga korekta w składzie Brazylii: Costa zastąpił Jesusa.

57'
Nie ma "jedenastki"! Sędzia zmienił swoją decyzję - od bramki wznowi grę Courtois.

56'
Spóźnione wejście Kompany'ego, który trafił dryblującego w szesnastce Jesusa. Arbiter wskazał na rzut karny, ale konsultuje jeszcze swoją decyzję z VARem.

54'
Rajd, jaki przeprowadził Paulinho, został zakończony strzałem. Courtois zatrzymał jednak próbę pomocnika Barcelony.

53'
Powtórki potwierdzają słuszność decyzji serbskiego sędziego - brazylijski gwiazdor nurkował.

52'
Neymar upadł w polu karnym po wejściu rywala, arbiter natychmiast pokazał, że nie ma mowy o "jedenastce".

51'
Centymetrów zabrakło Firmino do zamknięcia centry Marcelo. Gdyby napastnikowi Liverpoolu udało się trafić piłkę, to być może Belgia prowadziłaby już tylko 2:1.

49'
Lukaku wpadł z piłką w szesnastkę, jednak po chwili łatwo powstrzymał go Miranda.

48'
żółta kartka Żółty kartonik dla Alderweirelda za przewinienie taktyczne w okolicy środka placu gry.

47'
Belgowie postanowili krótko rozegrać ten rzut wolny, ostatecznie skończyło na braku zagrożenia.

46'
Hazard wywalczył stały fragment gry niedaleko szesnastki pięciokrotnych mistrzów świata.

46'

*'
Pierwsza zmiana w Brazylii: Firmino zajął miejsce Williana.

*'
Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

*'
Belgia całkowicie zasłużenie prowadzi z Brazylią 2:0. Kontroluje przebieg spotkania, skutecznie blokuje przeciwnikowi dostęp do swojej szesnastki. "Canarinhos" muszą zagrać dużo lepiej, jeśli chcą dalej grać na mundialu.

45+1'
Neymar złapany na pozycji spalonej.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

42'
Kompany zaskakująco strzelił "piętą", bramkarz nie dał się zaskoczyć.

41'
Bezpośrednie uderzenie samego poszkodowanego zostało sparowane przez Alissona na korner.

40'
Faul na De Bruyne w pobliżu pola karnego "Canarinhos". Stały fragment gry dla Belgii.

38'
Piłkarze trenera Martineza są bardziej konkretni w swoich atakach.

37'
Doskonała interwencja Courtoisa po finezyjnym uderzeniu Coutinho z daleka.

36'

35'
Jesus nie wykorzystał błędu Kompany'ego, który minął się z centrą Marcelo. Zawodnik Manchesteru City źle złożył się do strzału głową.

33'
Brazylijczycy atakują, ale trudno jest im się przedrzeć przez zasieki obronne przeciwnika.

31'
0:2! Co za kontratak, co za gol De Bruyne!
Fenomenalnie rozegrana kontra, przede wszystkim przez Lukaku. Napastnik wyłożył piłkę swojemu partnerowi z pomocy, a ten potężnie kropnął z okolicy osiemnastego metra. Futbolówka wpadła do celu, Alisson nie miał żadnych szans na obronę.

31'
Nie było zagrożenia, jest natomiast kontra Belgii.

30'
Kocioł w szesnastce, ostatecznie skończyło się na kornerze dla graczy z Ameryki Południowej.

29'
Następne przewinienie wcześniej wspomnianego defensora, tym razem na Paulinho. Rzut wolny dla Brazylii na wysokości pola karnego rywala.

28'
Ostre starcie powietrzne pomiędzy Vertonghenem i Willianem, sędzia odgwizdał faul.

27'
Neymar chwilo poza boiskiem, jest opatrywany przez sztab medyczny.

26'
Udana interwencja Courtoisa po mocnym strzale sprzed szesnastki Marcelo.

25'
Podopieczni Tite wciąż naciskają swojego przeciwnika.

23'

21'
Kolejne dogranie w kierunku rosłego snajpera Belgów, kolejny raz szybsi byli gracze Brazylii.

20'
Meunier chciał posłać dokładne podanie do szarżującego w polu karnym Lukaku, ale na drodze stanęli mu brazylijscy stoperzy.

19'
Potężną bombę posłał z dystansu Coutinho. Golkiper nie miał jednak kłopotów ze złapaniem piłki.

17'
Chadli dośrodkował w pole karne, jednak prosto na głowę Silvy.

15'
Brazylia rzuciła się do huraganowych ataków. Belgowie są praktycznie zamknięci na swojej połowie.

13'
0:1! Belgia objęła prowadzenie!
Wrzutka z rzutu rożnego niefortunnie odbiła się od Fernandinho i wpadła do bramki, obok bezradnego Alissona.

12'
Miranda zablokował strzał Fellainiego. Od narożnika boiska wznowią grę Belgowie.

11'
Paulinho nie spodziewał się, że dośrodkowanie do niego dotrze i sytuacyjnie próbował uderzyć. Ta sztuka do końca mu się nie udała, gdyż futbolówka właściwie się od gracza Barcelony tak naprawdę się odbiła.

10'
Potężne zamieszanie w szesnastce Belgii, Paulinho nie zdążył strzelić, ale będzie korner dla pięciokrotnych mistrzów świata.

9'
Silne, ale mocno niecelne uderzenie Chadliego z dystansu.

8'
Silva trafił w słupek! Defensor PSG nie zdołał wykorzystać doskonałej sytuacji po zgraniu głową Mirandy. Udało mu się nieczysto kopnąć piłkę i to spowodowało, że nie wpadła ona do siatki.

7'
Rzut rożny dla Brazylii.

6'
Meunier próbował zgrać dograną z lewej flanki futbolówkę do Lukaku, ale zagrał wprost pod nogi Silvy.

5'
Spóźnione wejście Fellainiego w nogi Coutinho. Arbiter oszczędził winowajcę i pokazał mu żółtej kartki.

3'
Niedokładna centra Neymara w kierunku Jesusa padła łupem Courtoisa.

2'
De Bruyne oddał groźny strzał zza pola karnego, który jednak nie znalazł drogi do bramki. Pomocnik Manchesteru City zabrał piłkę swojemu koledze z klubu - Fernandinho.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Po hymnach, za moment rozpocznie się rywalizacja.

*'
Piłkarze są już na murawie. Czas na hymny obu państw.

*'
Rezerwowi: Cassio, Ederson, Geromel, Luis, Marquinhos, Danilo, Augusto, Fred, Costa, Firmino, Taison.

*'
Poznaliśmy także wyjściowe zestawienie Brazylijczyków.

*'
Ławka rezerwowych: Mignolet, Casteels, Vermaelen, Boyata, Dendoncker, Carrasco, T. Hazard, Tielemans, Dembele, Mertens, Januzaj, Batshuayi.

*'
Skład reprezentacji Belgii został zaprezentowany.

*'
W roli rozjemcy zawodów wystąpi pochodzący z Serbii, Milorad Mażić.

*'
W 1/8 finału lepiej zaprezentowali się gospodarze dzisiejszego pojedynku. Brazylijczycy dość pewnie wygrali z Meksykiem 2:0, natomiast Belgowie wywalczyli zwycięstwo 3:2 nad Japonią dopiero w ostatniej minucie spotkania.

*'
Mecz zostanie rozegrany na Kazań Arienie, w stolicy Republiki Tatarstanu.

*'
O godzinie 20:00 rozpocznie się niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie: Brazylia zmierzy się z Belgią. Siła obydwu kadr jest na tyle duża, że trudno jest wskazać jednoznacznego faworyta. Stawką jest awans do półfinału.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Brazylia - Belgia, to zapraszamy do śledzenia meczu online