Rosja - Chorwacja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rosja
Chorwacja
2 : 2

Akinfiejew - Fernandes, Ignashevich, Kutepov, Kudryashov - Zobnin, Samedov (54' Jerochin), Kuzyaev - Cheryshev (67' Smołow), Golovin (102' Dzagoev) - Dzyuba (79' Gazinski).
Subasić - Vrsaljko (97' Corluka), Lovren, Vida, Strinić (74' Pivarić) - Rakitić, Modrić - Perisić (63' Brozović), Kramarić (88' Kovacić), Rebić - Mandżukić.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

Podopieczni Zlatko Dalicia w 1/2 finału zmierzą się z Anglią.

*'
Rakitić trafił! Chorwacja w półfinale mistrzostw świata!

PT'
Rakitić podchodzi do futbolówki, jeśli trafi, to Chorwaci będą w półfinale.

*'
Gigantyczne szczęście Modricia, bramkarz odbił strzał, ale piłka po słupka wpadła do siatki!

PT'
Do futbolówki podszedł Modrić.

*'
Fatalne pudło! Gracz Rosji nie trafił nawet w bramkę!

PT'
Kolejnym strzelcem Fernandes.

*'
Akinfiejew zatrzymał słabe uderzenie pomocnika! Wciąż remis!

*'
Pewny strzał Chorwata, golkiper bez szans!

PT'
Kolejnym strzelcem Brozović.

*'
Subasić wybronił strzał Smołowa! Nieudana podcinka.

PT'
Rozpoczną Rosjanie, a konkretnie Smołow.

*'
Koniec dogrywki, rzuty karne wyłonią zwycięzcę!

120+1'
Jak niewiele zabrakło Brozoviciowi do przyjęcia niedokładnego strzału z daleka i tym samym, stanięcia "oko w oko" z golkiperem. Gdyby doszedł do tej sytuacji, to Chorwacja zapewne wygrałaby to spotkanie.

120'
Minuta została doliczona.

119'
Subasić ze stoickim spokojem zatrzymał silne uderzenie Zobnina z dystansu.

117'
Konkurs "jedenastek" coraz bliżej.

115'
2:2! Fernandes wyrównał!
Doskonałą centrą popisał się Dzagoev, a prawy defensor Rosji celną główką nie dał najmniejszych szans na obronę Subasiciowi.

114'
żółta kartka Żółta kartka dla Pivaricia za zagranie ręką w pobliżu swojego pola karnego.

113'
Gospodarze coraz mocniej napierają na Chorwatów.

112'
Subasić w znakomity sposób zatrzymał mocne uderzenie Kuzyaeva.

111'
Kolejny rzut rożny dla Rosji.

110'
Celny strzał z dystansu zanotował Mandżukić, ale zabrakło w tej próbie siły. Akinfiejew łatwo złapał futbolówkę.

109'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Gazinskiego za faul taktyczny.

106'
Początek drugiej połowy dogrywki!

*'
Koniec pierwszej części dogrywki!

105+3'
Ogromny kocioł, ostatecznie jeden z graczy popełnił faul na Subasiciu, co nie umknęło uwadze arbitra.

105+2'
Dzagoev wywalczył rzut wolny niedaleko szesnastki Chorwacji.

105'
Sędzia doliczył dwie minuty.

105'
Niecelnie główkował Jerochin.

104'
Korner dla Rosji.

102'
Szybka reakcja trenera Czerczesowa: na murawie pojawił się Dzagoev, opuścił je natomiast Golovin.

101'
2:1 dla Chorwatów!
Mocną główką popisał się Vida, a piłka po rykoszecie wturlała się do siatki.

100'
Rzut rożny dla Chorwacji.

99'
Smołow padł w polu karnym po starciu z Lovrenem! Arbiter od razu pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym. Powtórki potwierdzają słuszność decyzji.

98'
Świetną szarżę przeprowadził Modrić, ale w końcowej fazie został zatrzymany przez defensorów Rosji.

97'
Czwarta zmiana w Chorwacji: Corluka zajął miejsce kontuzjowanego Vrsaljko.

96'
Poszkodowany zawodnik nie jest w stanie dalej grać w tym meczu.

94'
Vrsaljko kuleje, gracz Atletico Madryt chwilowo poza placem gry.

92'

91'
Rozpoczęła się pierwsza połowa dogrywki!

*'
Widać ogromne zmęczenie w obu drużynach. To przekłada się na grę. Niezwykle trudno wskazać, który zespół ostatecznie będzie górą.

*'
Będzie dogrywka!

90+4'
Zaskakujące uderzenie Smołowa z bardzo ostrego kąta, bramkarz udanie interweniował.

90+3'
Chorwaci jeszcze walczą o zdobycia gola, ale próby nie przynoszą efektów.

90'
Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

90'
Medycy opanowali sytuację, Subasić, przynajmniej na jakiś czas, wraca do gry.

89'
Subasić leży na murawie, trzymając się za udo. To wielki kłopot Chorwatów, bo jeśli ten gracz nie będzie w stanie grać dalej, to jego drużyna będzie musiała sobie radzić w dziesiątkę do końca regulaminowego czasu gry z piłkarzem z pola na bramce.

88'
Roszada w chorwackiej reprezentacji: Kovacić wszedł za Kramaricia.

88'
Sędzia zauważył przewinienie Lovrena w ofensywie.

87'
Korner dla Chorwacji.

86'
Coraz więcej wskazuje, że rozstrzygnięcie zapadnie najwcześniej w dogrywce. Obu stronom brakuje sił.

85'
Obrońcy wybili piłkę po wrzutce Golowina.

84'
Brazylijski arbiter dostrzegł zagranie ręką Vrsaljko w pobliżu szesnastki Chorwacji. Rzut wolny dla Rosjan.

82'
Gra wznowiona.

80'
Krótka przerwa w grze - Jerochin leży na murawie i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

79'
Ostatnia zmiana w Rosji: Gazinski zastąpił Dzyubę.

77'
Mandżukić posłał uderzenie głową, które minęło cel w sporej odległości.

76'
Było bardzo gorąco w polu karnym Rosji! Najpierw Mandżukić zgrał piłkę po centrze Kramaricia, Modrić opanował futbolówkę, ale nieczysto w nią trafił, po chwili potężna bomba Vrsaljko została zablokowana. Rzut rożny.

74'
Zmiana w Chorwacji: Pivarić za Strinicia.

72'
Do strzału głową doszedł Jerochin, ale nie trafił w światło bramki.

70'
Piłkarze z Półwyspu Bałkańskiego cały czas szukają dziury w linii defensywnej przeciwnika.

69'
Gracze trenera Czerczesowa liczą przede wszystkim na kontrataki.

67'
Druga roszada w rosyjskim zespole: Smołow wszedł w miejsce Cherysheva.

65'
Chorwaci zaczynają przejmować inicjatywę, powoli rośnie ich przewaga.

63'
Pierwsza korekta w składzie Chorwacji: Brozović zajął miejsce Perisicia.

62'
Do główki doszedł Dzyuba, ale trafił wprost w Subasicia.

61'
Rosjanie zdobyli rzut rożny.

60'
Perisić trafił w słupek! Chorwat, po dużym zamieszaniu w szesnaste, przyjął sobie futbolówkę w polu karnym, minął golkipera, obrońcę i strzelił po ziemi na praktycznie pustą bramkę. Ta jednak "tylko" odbiła się od jej obramowania.

58'
Mocno niecelne uderzenie z daleka Rebicia.

56'
Trudno jest wskazać drużynę, która jednoznacznie dominuje nad drugą.

54'
Zmiana w Rosji: Jerochin zastąpił Samedova.

52'
Efektowna przewrotka Kramaricia nie mogła zaskoczyć rosyjskiego golkipera, gdyż nie było siły w tym uderzeniu.

50'
Niecelny strzał zza szesnastki Modricia.

49'
Kramarić długo zwlekał z decyzją o uderzeniu i został zablokowany.

48'
Spokojny początek, nikt nie forsuje tempa gry.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

*'
Wyrównane starcie w Soczi. Z gry minimalnie więcej miała Chorwacja. Rezultat wydaje się być sprawiedliwy.

45'
Dwie minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

43'

41'
Chorwaccy defensorzy nie dopuścili do niebezpieczeństwa po dośrodkowaniu Cherysheva.

40'
Kolejne przewinienie Strinicia. Od rzutu wolnego rozpocznie reprezentacja Rosji.

39'
1:1! Kramarić wykorzystał dokładne podanie od Mandżukicia! Błąd popełniła cała linia obronna Rosjan, asystent przy golu nie był przez nikogo pilnowany, co umożliwiło mu dokładne zagranie, a zdobywca gola nie miał prawa zmarnować tej okazji.

38'
żółta kartka Faul taktyczny Strinicia na Samedovie. Żółty kartonik dla lewego obrońcy.

37'
Słaba centra Kramaricia została przechwycona przez Rosjan.

36'
Dzyuba dał się sfaulować na połowie rywala. Chorwacja nie ma pomysłu, jak stworzyć sobie sytuację, która mogłaby przynieść wyrównanie.

35'
żółta kartka Żółta kartka dla Lovrena za przewinienie taktyczne.

35'
Rosja nie dopuściła do zagrożenia po tym rzucie rożnym.

34'
Korner po interwencji Ignashevicha.

33'

31'
1:0! Co za gol Cherysheva!
Skrzydłowy Rosjan huknął z ponad dwudziestu pięciu metrów, futbolówka wpadła w okienko chorwackiej bramki.

30'
Głębokie dośrodkowanie Cherysheva wyłapał Subasić.

29'
Rosjanie zdobyli rzut wolny niedaleko pola karnego Chorwatów.

28'
Perisić główkował tuż obok lewego słupka! Niewiele brakowało do zmiany rezultatu.

26'
Brakuje precyzji w grze obu zespołów.

24'
Piłkarze Zlatko Dalicia stracili nieco koncepcję na grę. Rosjanie skutecznie się bronią.

21'
Zobnin posłał bardzo niedokładne podanie w szesnastkę przeciwnika. Żaden z jego partnerów nie miał szans na dojście do tego zagrania.

20'
Rosjanie spróbowali skontrować rywala, ale szybko stracili futbolówkę.

19'
Chorwaci długo budowali atak pozycyjny i ostatecznie stracili piłkę na prawej flance.

17'
Samedov źle zabrał się z piłką w polu karnym Chorwatów i akcja zakończyła się niepowodzeniem.

16'
Nieudana próba Rakitica poszybowała wysoko ponad bramką.

15'
Fatalnie skiksował Rebić po dośrodkowaniu Rakiticia, ale już po chwili wywalczył stały fragment gry w okolicach dwudziestego metra. Będzie okazja do bezpośredniego uderzenia.

14'
Kudryashov wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Rebiciem. Rzut wolny dla Chorwacji na połowie Rosji.

13'
Ignashevich oddalił niebezpieczeństwo po dograniu Vrsaljko.

12'
Nieczysto trafił w futbolówkę Mandżukić, przez co wrzutka Vrsaljko nie została wykorzystana w odpowiedni sposób.

11'
Obyło się bez najmniejszego zagrożenia pod rosyjską bramką po centrze Modricia.

10'
Od rzutu rożnego wznowią grę goście.

9'
Mandżukić był bliski zamknięcia precyzyjnej centry Kramaricia. Uprzedził go jednak Kutepov.

8'

7'
Groźnie główkował Rebić, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

6'
Niebezpieczne zagranie Rebicia w kierunku Perisicia zbił na korner Akinfiejew.

5'
Dośrodkowanie było niskiej jakości i od razu padło łupem graczy Chorwacji.

4'
Bardziej konkretni na razie są podopieczni Stanisława Czerczesowa. Kolejne uderzenie, tym razem Dzyuby przyblokował Lovren. Rzut rożny.

2'
Szybka akcja Rosjan zakończyła się strzałem Cherysheva. Próba skrzydłowego została jednak zablokowana.

1'
Rozpoczęli Chorwaci!

*'
Za krótką chwilę nastąpi inauguracja meczu.

*'
Gracze obu reprezentacji są już na murawie. Czas na hymny obydwu państw.

*'
Sędzią głównym nadchodzących zawodów będzie pochodzący z Brazylii, Sandro Ricci.

*'
Areną spotkania będzie Stadion Olimpijski w Soczi.

*'
Rezerwowi: Livaković, L. Kalinić, Corluka, Jedvaj, Ćaleta-Car, Pivarić, Kovacić, Brozović, Bradarić, Badelj, N. Kalinić, Pjaca.

*'
Skład Chorwacji został zaprezentowany.

*'
Ławka rezerwowych Rosji: Łuniow, Gabułow, Siemionow, Granat, Smolnikow, Gazinski, Aleksiej Miranczuk, Anton Miranczuk, Zhirkov, Jerochin, Dzagoev, Smołow.

*'
Rosjanie wystąpią w wyżej wymienionym składzie.

*'
Obydwie drużyny łączy fakt, że swoich rywali w 1/8 finału wyeliminowali dopiero po serii rzutów karnych.

*'
Zwycięzca tej pary zagra w półfinale z reprezentacją Anglii.

*'
Pojedynek zacznie się o godzinie 20:00

*'
Witamy serdecznie wszystkich kibiców!
Przed nami ostatnie starcie ćwierćfinałowe pomiędzy gospodarzami turnieju - Rosją oraz rewelacją tego mundialu - Chorwacją.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rosja - Chorwacja, to zapraszamy do śledzenia meczu online