Francja - Belgia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Belgia
1 : 0

Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez - Pogba, Kante, Matuidi (86' Tolisso) - Mbappe, Giroud (85' Nzonzi), Griezmann.
Courtois - Alderweireld, Kompany, Vertonghen - Chadli (90+1' Batshuayi), Fellaini (80 Carrasco), Witsel, M. Dembele (60' Mertens) - De Bruyne, Lukaku, E. Hazard.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Starcie w Petersburgu nie zawiodło. Ostatecznie to Francuzi jadą do finał do stolicy Rosji, a jutro poznają swojego rywala. Natomiast Belgowie w sobotę powalczą o brązowy medal z drużyną, która jutro przegra.

Koniec spotkania! Francja w finale mistrzostw świata!

90+5'
Kapitalna parada Courtoisa po uderzeniu Tolisso z pola karnego! To powinno być 2:0!

90+4'
żółta kartka Żółtą kartką ukarany Vertonghen.

90+3'
Źle rozegrał akcję pod pole karnym Belgii Mbappe. Próbował prosty zwodem minąć Kompany'ego, ale defensor Manchesteru City nie pozwolił się oszukać.

90+3'
Courtois zatrzymał płaski zatrzymał Griezmanna.

90+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Mbappe za opóźnianie wznowienia gry.

90+1'
Trzecia zmiana w zespole Roberto Martineza: Batshuayi wszedł za Chadliego.

90+1'
Chadli przekroczył przepisy w starciu z Pogbą. Stały fragment gry na wysokości szesnastki Belgii.

90'
Sześć minut doliczone do drugiej połowy meczu.

88'
Bliski sprezentowania okazji rywalowi do zmiany rezultatu był Nzonzi. Pomocnik Sevilli wybijając piłkę głową, trafił prosto w Varane'a. Ostatecznie futbolówka została wyekspediowana.

87'
żółta kartka Kante otrzymał żółty kartonik za faul na Hazardzie. Będzie rzut wolny dla Belgów w pobliżu pola karnego Francji.

86'
Matuidi nie jest w stanie dalej grać w tym spotkaniu. Na placu gry zastąpił go Tolisso.

85'
Roszada w francuskiej drużynie: Nzonzi wszedł w miejsce Girouda.

84'
Coraz mniej czasu mają na odrobienie start Belgowie.

82'
Niebezpieczne zderzenie między Hazardem i Matuidim. Sztaby medyczne przy poszkodowanych graczach.

81'
Lloris odbił potężną bombę, jaką na jego bramkę posłał z dystansu Witsel.

80'
Druga zmiana w Belgii: Carrasco zajął miejsce Fellainiego.

80'
Urugwajski arbiter nie wychwycił ewidentnego przewinienia Girouda na Hazardzie blisko francuskiego pola karnego.

79'
Nie było zagrożenia pod bramką Courtoisa.

78'
Faul na Mbappe na połowie Belgów popełnił Fellaini. Stały fragment gry dla jednokrotnych mistrzów świata.

77'
Mocno przeciągnięte dośrodkowanie Mertensa. Piłka opuściła pole gry.

76'
Tragikomiczne uderzenie De Bruyne z dystansu. Futbolówka poszybowała kilkanaście metrów nad poprzeczką.

74'
Defensor jest już gotowy do dalszej rywalizacji. Gra wznowiona.

73'
Umtiti został trafiony futbolówką w twarz. Chwilowa przerwa w grze.

71'
żółta kartka Alderweireld ukarany żółtą kartką po taktycznym przewinieniu na Matuidim.

70'
Nikt nie zamknął centry Mertensa z prawej strony boiska.

67'
Bardzo niecelny strzał Girouda po podaniu Griezmanna. Wcześniej znakomity rajd przeprowadził Mbappe.

65'
Fellaini niewiele się pomylił po strzale głową z obrębu szesnastki.

64'
Udane piąstkowanie francuskiego bramkarza po centrze Mertensa.

63'
żółta kartka Obyło się bez niebezpieczeństwa pod francuską bramką. Po chwili Hazard popełnił faul taktyczny i obejrzał żółtą kartkę.

62'
Chadli zdobył rzut rożny.

61'
Gdyby De Bruyne lepiej trafił futbolówkę wrzuconą przez Mertensa, to jej lot najpewniej zakończyłby się w siatce. Tak się jednak nie stało, a Lloris pewnie zatrzymał tę próbę.

60'
Pierwsza korekta w składzie Belgii: Mertens zastąpił Dembele.

59'
Piłkarze trenera Martineza od straty gola nie wiedzą, jak przeciwstawić się swojemu przeciwnikowi.

58'
Mocno niecelne uderzenie z daleka Alderweirelda.

56'
Niesamowite zamieszanie w szesnastce Belgów jakimś cudem nie zakończyło się drugim golem dla Francji. Najpierw zablokowany został Matuidi, a chwilę później także Giroud.

55'

54'
Kompany zażegnał niebezpieczeństwo po wrzutce Griezmanna.

53'
Matuidi sfaulowany przez Dembele w pobliżu szesnastki rywala. Za chwilę ponownie może być groźnie pod belgijską bramką.

51'
1:0! Umtiti pokonał Courtoisa!
Środkowy defensor uprzedził źle ustawionego Fellainiego i celną główką nie dał szans golkiperowi na udaną interwencję.

50'
Giroudowi udało się obrócić z futbolówką w polu karnym, jednak jego późniejszy strzał został przyblokowany. Korner dla Francji.

49'
Pogba uprzedził Fellainiego w walce o górne podanie z prawego skrzydła.

47'
Niecelna główka Lukaku po dośrodkowaniu Witsela.

46'
Kłopoty w defensywie mieli Francuzi, ostateczni wyszli jednak z tego z obronną ręką.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Gracze obu stron powrócili na plac gry.

*'
Sporo dzieje się w Petersburgu. Żadna z reprezentacji jednak nie dominuje jednoznacznie nad drugą.

45+1'
Lukaku nie skorzystał z wielkiego prezentu od Umtitiego! Napastnik Manchesteru United nie spodziewał się, że defensor Barcelony minie się z wrzuconą przez De Bruyne futbolówką i ta "tylko" odbiła się od niego.

45'
Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'
Kompletnie nieudana próba Griezmanna. Trafił w środek muru.

43'
Pogba wywalczył rzut wolny w miejscu, gdzie można bezpośrednio zagrozić bramce Courtoisa.

41'

40'
Courtois doskonale wybronił strzał Pavarda! Gdyby nie ta parada, to wynik uległby zmianie.

39'
Dembele zablokował własnym ciałem strzał Griezmanna.

38'
Gra wznowiona.

37'
Giroud leży na murawie. Sztab medyczny przy francuskim snajperze.

37'
Griezmann podjął decyzję o uderzeniu, ale chybił znacznie.

35'

34'
Giroud nie wykorzystał znakomitego podania Mbappe! Napastnik Chelsea nieczysto trafił w piłkę, przez co próba nie znalazła drogi do bramki. Gdyby było inaczej, to być może Francuzi objęliby prowadzenie.

33'
Nieudane uderzenie Griezmanna ze słabszej, prawej nogi.

32'
Szalona akcja Hazarda mogła skończyć się powodzeniem, gdyby nie fakt, że skrzydłowemu uciekła futbolowka.

31'
Krótkie rozegranie, po chwili Pavard dograł na głowę Girouda, który główkował niecelnie.

30'
Vertonghen popełnił przewinienie na Mbappe. Rzut wolny dla Francji na połowie przeciwnika.

29'
Chadli łatwo odebrał piłkę w defensywie Hernandezowi przy linii bocznej.

27'
Umtiti wybił płaską wrzutkę De Bruyne.

25'
Hernandez szukał miejsca do uderzenia, ale został zablokowany.

24'
Wznowią grę Francuzi z lewego narożnika placu gry.

23'
Giroud nie zdołał opanować futbolówki zagranej z głębi pola.

22'
Cudowna parada Llorisa po strzale Alderweirelda! Bramkarz Francji zapobiegł zmianie rezultatu.

21'
Varane nie dopuścił do tego, aby Fellaini wygrał pojedynek powietrzny w walce o dorzuconą przez De Bruyne piłkę.

20'
Linia obronna Francuzów nie dopuściła do zagrożenia po tym rzucie rożnym.

19'
Interwencja Varane'a po mocnym uderzeniu Hazarda omal nie skończyło się samobójem! Tylko korner dla podopiecznych Roberto Martineza.

18'
Niebezpieczny strzał oddał z dystansu Matuidi, ale przymierzył wprost w golkipera.

17'
Zakotłowało się na połowie Belgów po błędzie Alderweirelda, ostatecznie koledzy defensora Tottenhamu Hotspur naprawili jego pomyłkę.

16'
Uderzenie Hazarda z obrębu szesnastki minęło cel w niewielkiej odległości.

15'
Kante powstrzymał De Bruyne, który szukał miejsca do podania w kierunku Lukaku.

14'
Lukaku złapany na spalonym.

13'
Świetne, prostopadłe podanie posłał Pogba do wybiegającego Mbappe. Francuskiego napastnika zdołał jednak uprzedzić Courtois.

11'
Mbappe był bliski opanowania zagrania w polu karnym, ale uciekła mu piłka.

10'
Kompany wyekspediował dograną przez Hernandeza futbolówkę z lewej flanki.

9'
Wyrównany mecz, choć minimalna przewaga mają Belgowie.

7'
Chadli posłał bardzo słabe dośrodkowanie. Piłka, nie znajdując adresata, wyszła za linię końcową.

6'
Rajd Hazarda zakończył niebezpiecznym wstrzeleniem w pole karne jednokrotnych mistrzów świata. Będzie rzut rożny.

4'
Obrońcy Francji powstrzymali szarżującego w szesnastkę Chadliego.

3'
Hernandez przyblokował próbę centry Chadliego.

1'
Mbappe znakomicie przedarł się prawym skrzydłem, po indywidualnej akcji gracz PSG dograł w pole karne, gdzie bliski oddania groźnego strzału był Griezmann, który jednak został zablokowany.

1'
Rozpoczęli Francuzi!

*'
Po hymnach. Za moment początek potyczki.

*'
Gracze wyszli na płytę boiska. Czas na hymny obydwu państw.

*'
Rezerwowi: Mandanda, Areola, Kimpembe, Rami, Sidibe, Mendy, Tolisso, Nzonzi, Lemar, O. Dembele, Fekir, Thauvin.

*'
Skład Francji został zaprezentowany!

*'
Ławka rezerwowych: Mignolet, Casteels, Vermaelen, Boyata, Dendoncker, Carrasco, T. Hazard, Tielemans, Mertens, Januzaj, Batshuayi.

*'
Poznaliśmy skład Belgii!

*'
W roli sędziego głównego wystąpi Andres Cunha z Urugwaju.

*'
Areną rywalizacji będzie Stadion Kriestowskij w Petersburgu.

*'
W ćwierćfinale obydwie drużyny nie miały łatwych rywali, choć sprawę awansu rozstrzygnęły w regulaminowym czasie gry. Francuzi wyeliminowali Urugwaj, a Belgowie Brazylię.

*'
Niebywale ciekawie zapowiadające się spotkanie zacznie się o godzinie 20:00.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Dzisiaj poznamy pierwszego finalistę mundialu. Stronami rywalizacji będą dwie, bardzo mocne kadrowo reprezentacje - Francja oraz Belgia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Francja - Belgia, to zapraszamy do śledzenia meczu online