Chorwacja - Anglia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chorwacja
Anglia
2 : 1

Subasić - Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinić (95' Pivarić) - Rakitić, Modrić (118' Badelj) - Rebić (101' Kramarić), Brozović, Perisić; Mandzukić (115' Corluka)
Pickford - Walker (111' Vardy), Stones, Maguire - Trippier, Henderson (97' Dier), Young (91' Rose) - Lingard, Dele - Sterling (74' Rashford) - Kane

Mecze na żywo: Chorwacja - Anglia

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

W finale Mistrzostw Świata 2018 ujrzymy parę: Francja - Chorwacja.
Reprezentacji Anglii pozostał już jedynie bój o 3. miejsce. O najniższy stopień podium Anglikom dane się będzie mierzyć z Belgią.

Euforia wśród Chorwatów! Koniec spotkania!

120+5'
Chorwacja się wybroniła! Nic już jej nie może dziś złego się stać.

120+4'
Anglia ma rzut wolny.

120+2'
Chorwaci próbują w niemal każdy sposób kraść czas swoim przeciwnikom.

120+1'
Wszystko na jedną kartę stawiają piłkarze z Anglii.

120'
4.minuty - tyle wynosi bonusowy czas.

119'
Wielki zawód wśród Chorwatów! Perisić zachował się zbyt egoistycznie w polu karnym przeciwnika! Zamiast dogrywać do lepiej ustawionego kolegi, to wolał niecelnie uderzyć.

118'
Gromkie brawa od kibiców otrzymał Modrić. Badelj już wśród innych piłkarzy na boisku.

117'
Anglia zmuszona do gry w osłabieniu. Trippier doznał poważniejszego urazu.

116'
Pickford intuicyjnie zatrzymał bombową próbę z dystansu. Ucieka czas Anglikom.

115'
Mario Mandzukić - najprawdopodobniej MVP dzisiejszych zawodów, opuścił plac gry. Corluka ma pomóc w utrzymaniu znakomitego rezultatu.

114'
Mimo korzystnego wyniku, Chorwacja dalej próbuje w ofensywie.

112'
Subasić wygrał wielce ważną rywalizację w powietrzu. Chorwacki bramkarz pokonał skaczących, wysokich napastników Anglii.

111'
Vardy wkroczył na boisko. Snajper dał zmianę za Walkera.

109'
Gooooooooool! 2:1! Kompletnie pogubiona obrona Anglii w swoim polu karnym! Do prostopadłego podania doszedł Mario Mandzukić, a następnie sprytną podcinką pokonał Pickforda!

107'
Brozović posłał futbolówkę tuż obok światła bramki. Pomocnik Chorwacji spróbował swojego szczęścia po strzale bez przyjęcia piłki.

106'
II połowa dogrywki - start!

Arbiter odgwizdał koniec I odsłony dogrywki!

105+3'
Kontuzji przy próbie skutecznego wykończenia akcji nabawił się Mario Mandzukić.

105+2'
Pickforf na refleks! Wyborne wyjście do strzelającego Mandzukicia uratowało Anglię przed utratą bramki! Z lewego skrzydła powędrowało doskonałe dośrodkowanie.

105+1'
Akcja za akcję. Cios za cios. Na boisku nie możemy dostrzec nudy.

105'
120. sekund - tyle dłużej potrwa I część dogrywki.

103'
Faul taktyczny. Harry Kane przyznał się do swojej winy.

101'
Kramarić zameldował się na placu gry. Rebić wykazał się dzisiaj dużą ambicją.

100'
Wślizg bardzo solidny wykonał Rashford. Napastnik nie obejrzał kary indywidualnej.

99'
Jak to nie wpadło?! Z linii bramkowej futbolówkę wybił Vrsaljko! Anglia konkretnie zagroziła po stałym fragmencie gry! Jeden ze skaczących Anglików znakomicie uderzył piłkę głową!

97'
Kolejna zmiana. Henderson opuścił boisko, Dier wszedł na płytę murawy.

96'
żółta kartka Podręcznikowy faul taktyczny popełnił Rebić. Za podcięcie rywala musiał obejrzeć żółtą kartkę.

95'
Wymuszona zmiana. Kontuzjowanego Strinicia zastąpił Pivarić.

94'
Przedstawiciel sztabu medycznego Chorwacji pojawił się na placu gry. Strinić z jakimś urazem.

93'
Rebić znów nie wytrzymał próby nerwów. Zupełnie niepotrzebny faul w jego wykonaniu.

91'
Druga zmiana w angielskim składzie. Rose zastąpił Young'a.

91'
Startujemy z dogrywką!

Do wyłonienia wygranego potrzebna będzie dogrywka!

90+1'
Zacięta walka o dośrodkowanie z rzutu wolnego, w polu karnym Chorwacji. Harry Kane mocno niecelnie trafił futbolówkę głową.

90'
Sędzia techniczny oznajmił, że mecz potrwa 3 minuty dłużej.

88'

86'
Lingard wyraźnie pociągał przeciwnika za koszulkę. Sędzia musiał przerwać akcję.

85'
Przeważa i to bardzo Chorwacja.

83'
Ależ gafa Pickforda! Nieudolne wyjście z bramki umożliwiło przeciwnikowi zdobycie gola! Nieczyste zagranie piętką poleciało jednak minimalnie nad poprzeczką.

82'
Kolejna okazja dla Chorwacji! Mario Mandzukić efektownie zgasił klatką piersiową crossowe zagranie i silnie kropnął. Sytuację dla Anglii uratował doskonale ustawiony Pickford.

80'
Przed Nami ostatnie dziesięć minut regulaminowego wymiaru czasu gry. Jeśli taki wynik się utrzyma, to do rozstrzygnięcia zwycięzcy potrzebna będzie Nam minimum dogrywka.

78'
Nikt na placu gry nie odpuszcza. Twarda rywalizacja o każdy centymetr murawy.

77'
Lingard za głęboko wrzucił z prawego skrzydła boiska. Nikt z jego kolegów z drużyny nie wyruszył do podania.

75'
Chorwaci usiłują wykorzystać dobrą koniunkturę. Wielka determinacja do zdobycia drugiego gola po stronie gospodarzy.

74'
Sztab szkoleniowy Anglii dokonał pierwszej korekty. Rashford zastąpił na murawie Sterlinga.

73'
Mocno i niecelne kopnął Brozović. Futbolówka kopnięta na vivat pofrunęła bardzo wysoko nad poprzeczką.

72'
Co to była za akcja! Ivan Perisić popisał się wybitną, indywidualną szarżą! Ta zakończyła się wyśmienitym strzałem, który obił prawy słupek!

71'
Nie ma zmian w obu ekipach. Być może selekcjonerzy liczą na dogrywkę.

69'
Wielka euforia na trybunach, gdzie siedzą kibice z Chorwacji.

68'
Gooooooool! Chwila nieuwagi w obronie Anglię kosztowała stratę gola! Ivan Perisić znakomicie uprzedził jednego ze stoperów i efektowną piętką zaskoczył Pickforda.

67'
Harry Kane nie miał innego wyjścia, jak uderzać z bardzo ostrego kąta. Mocno kopnięta futbolówka poleciała w boczną siatkę bramki Chorwacji.

65'
Walker nabawił się urazu. Przy okazji obie drużyny mogą skorzystać z chwili na uzupełnienie płynów.

64'
Dwóch angielskich obrońców musiało wślizgami blokować bardzo silną próbę z okolic linii pola karnego! Zatrzęsło się.

63'

61'
Ivan Rakitić mocno huknął z woleja. Szybka i ryzykowna decyzja nie wygenerowała wielkiego zamieszania pod bramką Pickforda.

60'
Pickford udanie na przedpolu. Goalkeeper doskonałym piąstkowaniem uprzedził skaczących napastników drużyny Chorwacji.

58'
Strinić zawiódł w kulminacyjnej części akcji. Jego podanie z głębi szesnastki powędrował pod nogi angielskich obrońców.

57'
Mało zabrakło, aby efektowny "szczupak" na piłkę zakończył się golem. Kane minimalnie się spóźnił ze skutecznym wykończeniem.

55'
Faul w szesnastce Anglii. Rażąco przepisy gry przekroczył Lovren.

54'
żółta kartka Nerwy puściły zawodnikom Anglii. Walker dał się szybko wyprowadzić z równowagi.

52'
Kane próbował przedrzeć się z piłką na lewej flance boiska. Zawodnik został jednak kapitalnie zatrzymany.

51'
żółta kartka Korekta. Żółtą kartkę w sytuacji z 48. minuty, otrzymał jednak Mario Mandzukić. Asystenci sędziego głównego pomogli mu odpowiednio zidentyfikować graczy.

49'
Nie dostrzegłem żadnych zmian w składach obu drużyn.

48'
żółta kartka Żółty kartonik dla Rebicia. Zbyt bardzo rozpychał się łokciami w starciu.

46'
Parę sekund i... faul. Sterling delikatnie odepchnął swojego rywala.

46'
Chorwacja zainaugurowała II połowę tego pojedynku!

Sędzia główny zakończył I część gry!

45+2'
Rzut wolny nie przyniósł groźnej akcji pod angielską bramką.

45+1'
Trwa jedna, doliczona minuta.

45'
Ivan Rakitić przegrał potyczkę w polu karnym Anglii. Stones mógł mówić o sporym triumfie indywidualnym.

44'
Ostatnie sekundy podstawowego czasu gry I odsłony meczu.

42'
Vrsaljko wzbudził gwizdy wśród publiczności. Koszmarny strzał z dalszej odległości poleciał w kierunku trybun.

41'
51% posiadania piłki - Chorwacja
49% posiadania piłki - Anglia.

39'
Słowną reprymendę od arbitra otrzymał Rebić. To już raczej ostatnie ostrzeżenie...

38'
Goście próbują odsuwać swoich rywali jak najdalej od pola karnego.

36'
Anglia w natarciu.

34'
Było ogromnie blisko! Precyzyjne podanie na przedpole karne otrzymał Lingard! Pomocnik próbował podwyższyć wynik technicznym strzałem, ale futbolówka finalnie powędrowała minimalnie obok prawego słupka.

32'
Pickford był faulowany. Rywalizacja w powietrzu nie odbyła się w duchu sportowej atmosfery.

31'
Pickford skutecznie zatrzymał uderzenie o wielkiej sile. Chwilę wcześniej jego stoper, Stones, genialnym wślizgiem przeciął podanie w kierunku Mandzukicia.

30'
Minął drugi kwadrans gry tego spotkania.

29'
Harry Kane znalazł się po raz kolejny na pozycji spalonej.

28'

26'
Subasić podjął bardzo dobrą decyzję o wyjściu do centry z rzutu wolnego. Dobre warunki fizyczne pomogły w walce o górną piłkę.

25'
Lovren z pełną premedytacją przerwał szarżę Lingarda. Obyło się bez kary indywidualnej - kartki.

23'
Chaotycznie pracuje blok obronny Chorwacji. Sterling już dwa razy był bliski przejęcia piłki pod polem karnym Chorwacji.

22'
Podniesiona chorągiewka arbitra liniowego. Harry Kane na bezdyskusyjnym ofsajdzie.

21'
Boiskowym wydarzeniom bacznie przypatrują się sędziowie w wozie transmisyjnym systemu VAR.

20'
Rebić zablokowany w ostatniej chwili. Jego uderzenia było ogromnie silne. Wyśmienicie zareagowała para stoperów reprezentacji Anglii.

18'
Ivan Perisić rozgoryczony decyzją sędziego, który nie przyznał jego ekipie rzutu rożnego. Pomocnik uważał, że po jego strzale z dystansu, któryś z Anglików odbił piłkę.
Sędzia był innego zdania.

17'
Miękkie, crossowe wgranie w kierunku wbiegającego Sterlinga. Podanie okazało się ciut za mocne.

15'
Ewidentny faul na Harry'm Kane'.

14'
Bardzo blisko drugiego gola dla Anglii! Minimalnie po strzale głową pomylił się Maguire! Futbolówka poleciała obok prawego słupka bramki!

13'
Zablokowana centra, którą z prawej flanki boiska zaprezentował Harry Kane.

11'
Przewinienie w polu karnym Chorwacji. Zbyt ostro o piłkę z rzutu rożnego walczył Maguire.

10'
Wysoki pressing wykonują chorwaccy zawodnicy. Nie mają innego wyjścia.

9'
Anglicy chaotycznie wybronili się po kornerze dla Chorwacji. Wielkie zamieszanie w ich polu karnym.

7'
Rebić za krótko dośrodkował z lewego skrzydła boiska. Chorwacja rzuciła się do ataków pola karnego Anglii.

6'
Goooooooll! Fantastycznie zaczęła Anglia! Kapitalnie wybity rzut wolny przez Trippiera! Genialne uderzenie w prawy sektor bramki Subasicia.

4'
Rzut wolny dla Anglików. Modrić przewrócił swojego przeciwnika w pobliżu własnej szesnastki.

3'
Gwizdek sędziego głównego. On dostrzegł przewinienie Mandzukicia. Napastnik w niedozwolony sposób walczył o piłkę w powietrzu.

2'
Faul. Rywala, obrońcę Chorwacji, wyraźnie odepchnął Lingard.

1'
Angielscy piłkarze rozpoczęli dzisiejsze spotkanie!

*'

*'
Przed Nami doniosła część - odsłuchanie oficjalnych hymnów narodowych.

*'
Cuneyt Cakir - ten arbiter poprowadzi mecz Anglików z Chorwatami.

*'
Stawka tej nadchodzącej rywalizacji jest ogromnie duża, a mianowicie finał Mistrzostw Świata 2018.
Wczoraj do finału awansowała Francja.

*'
Spotkanie rozpocznie się punktualnie o 20:00.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Chorwacja - Anglia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chorwacja - Anglia, to zapraszamy do śledzenia meczu online