QPR - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
QPR
Liverpool
2 : 3

McCarthy, Isla, Onuoha(Philiips 45'), Dunne, Caulker, Suk-Young, Henry, Fer, Sandro(Traoer 59'), Austin, Zamora (Vargas 78')
Mignolet, Johnson, Skrtel, Lovren, Enrique, Gerrard, Can(Allen66'), Henderson, Lallana(Coutinho 66'), Sterling, Balotelli.

*'
Świetna końcówka w wykonaniu obu zespołów! Za uwagę dziękuję Italianio.

90+4'
Koniec spotkania!!

90+4'
CO SIĘ TU DZIEJE!!!!!!!!!
KOntratak Liverpoolu. Świetnie zagranie Gerrarda do Sterlinga który wchodzi sam na sam w pole karne. Chce zagrać do Balotelliego jednak obrońca przecina podanie i piłka trafia do siatki!!!

90+3'
Rzut wolny dla QPR 40 metrów przed bramką the Reds!

90+2'
Doliczone 4 minuty.

90+1'
CO ZA ODPOWIEDŹ QPR !!! Rzut rożny z lewej strony i Vargas po raz drugi pakuje piłkę przy bliższym słupku!!!

90'
CO ZA AKCJA COUTINHO!!!!!! Brazylijczyk otrzymał podanie na lewą stronę pola karnego. Wszedł z dryblingiem w pole karne i mocnym strzałem po ziemi w długi róg pokonuje McCartiego!

89'
Znowu zamieszanie w polu karnym! Tym razem w podobnej sytuacji znowu znalazł się Vargas jednak Skrtel ściągnął mu piłkę z głowy na 4 metrze!

88'
QPR w natariu. Ta bramka dodała im odwagi!

86'
Zamieszanie przed polem karnym po rzucie wolnym, kończy sie dośrodkowaniem na 5 metr do Vargasa któy pokonuje MIgnoleta z najbliższej odległości

85'
Coutinho otrzymuję żółtą kartkę za faul przy lini środkowej.

84'
Było blisko! Po kilku odbiciach piłki głową z 4 metra nie trafia napastnik gospodarzy. Świetnie broni Mignolet.

83'
Korner dla QPR.

81'
Kolejna kartka w tym meczu> Martin Skrtel ukarany za faul 30 metrów przed bramką.

79'
Żółta kartka dla Henrego. Zasłużona za faul w środkowej części boiska.

77'
Zmiana w ekipie gospodarzy. Zamora opuszcza boisko a w jego miejsce Vargas.

76'
Kolejny strzał Balotelliego zatrzymał się na obrońcach. Szkoda bo ładną kombinacyjną akcję pomocnicy the Reds przeprowadzili w środku boiska.

74'
Niewykorzystana akcja przez Balotellego:

73'
Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy. Dośrodkowanie Coutinho w pole karne. Piłkę jednak wybijają obrońcy tuż przed głową Balotelliego.

70'
Wolny dla QPR. Traore zatrzymywany przez Johnsona przed polem karnym. Żółta kartka dla Anglika.

68'
Co za pech Dunna! Szybko rozegrany rzut wolny po prawej stronie przez Liverpool. Dośrodkowanie na 4 metr i piłka odbija się od obrońcy i wpada do bramki. Samobój zawodnika QPR.

65'
Dwie zmiany w ekipie Liverpoolu. Za Lallane wchodzi Coutihno a za Can'a na boisku melduje się Allen.

64'
Oba zespoły próbują stworzyć sobie jakąś okazję do zdobycia bramki. Niestety nic nie wychodzi obu ekipom.

60'
Co za okazja Liverpoolu! Świetny rajd Sterlinga po prawej stronie. Zszedł do środka i podaje do Lallany. Anglik oddaje strzał jednak świetnie broni McCarthy. Piłka leci w kierunku dobrze ustawionego Baloteligo któy z 7 metra nie trafia na pustą bramkę QPR! To nie jest dobry dzień napastnika the Reds.

59'
Tak jest, będzie zmiana. Boisko opuszcza Sandro a w jego miejsce Traore.

58'
Sandro siedzi na murawie. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

56'
Gracze gospodarzy dzięki wysokiemu pressingowi skutecznie blokują akcje the Reds.

53'
Liverpool stara się kontrolować mecz. Od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce na połowie QPR.

51'
Jedna z popisowych dziś akcji Mario Balotellego:

49'
Balotelli na spalonym. Dzisiejszy dzień włoch nie zaliczy do udanych. Przy całej akcji jeszcze się poślizgnął i położył na murawie.

47'
Gospodarze dobrze zaczęli drugą połowę! Dośrodkowanie z prawej strony, piłkę wybija Lovren jednak piłka trafia do Zamory który strzela w długi róg bramki. Tylko dobry refleks bramkarza ratuję the Reds od straty gola.

46'
Mamy jedną zmianę w ekipie QPR. Philiips za Onuoha.

45'
Zawodnicy już na murawie boiska. Gospodarze od środka.

45+1'
Koniec pierwszej części gry. Zapraszam na drugą połowę po krótkiej przerwie.

45+1'
Szybki atak gości. Piłkę otrzymuję Balotelli który oddaje strzał zza pola karnego. Bardzo niecelnie.

45'
Sędzia doliczył 1 minutę.

44'
Była szansa dla Liverpoolu. Gerrard znalazł sobie miejsce przez polem karnym QPR, doszedł do okazji na 11 metrze jednak jego strzał mija bramkę obok prawego słupka.

42'
Strzał Zamory nad poprzeczką, od bramki Mignolet.

41'
Będzie rzut wolny w niebezpiecznej odległości przed bramką Liverpoolu.

36'
Pierwsza połowa w wykonaniu Liverpoolu bardzo słaba pod względem skutecznych podań. Kolejne ataki gości kończą się niedokładnym podaniem piłki.

33'
Kolejna świetna akcja! Dośrodkowanie z prawej strony Zamory. Do piłki dochodzi Austin który wyprzedził Mignoleta w walce o piłkę. Jego strzał głową trafia jednak w poprzeczkę. Piłka spada na 3 metr, dobitka Austina blokowana przez Lovrena. Cała akcja kończy się wybiciem piłki przez Skrtela na aut.

30'
Zejście do środka Johnsona z prawej strony. Strzał zza pola karnego z lewej nogi. Piłka mija bramkę niespełna o metr. Mogło wyjść coś groźnego z tej akcji Anglika.

29'
Kolejna indywidualna akcja Super Mario i mamy rzut rożny.

27'
Co za okazja QPR! Kontratak gospodarzy. Do sytuacji po dośrodkowaniu z prawej strony. Leroy Fer z najbliższej odległości trafia jednak w poprzeczkę!

26'
Indywidualna akcja Balotellego. Włoch otrzymał piłkę po lewej stronie pola karnego QPR. Kilka zwodów na obrońcach. Jego strzał w stronę bramki odbija się od obrońców i bramkarz gości z łątwością broni.

24'
Dużo dalekich podań ze strony Liverpoolu w kierunku Balotellego, wszystkie jednak piłki trafiają pod nogi obrońców QPR.

23'
Yun próbował przelobować Mignoleta z lini bocznej środka boiska. Niecelne zagranie i bramkarz the Reds zacznie od bramki.

20'
Błąd sędziego. Dobre zagranie ze strefy obronnej do Hendrsona. Anglik wszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Chorągiewka sędziego poszybowała jednak w górę. Powtórki pokazują że sędzia popełnił błąd.

18'
Kolejna strata piłki przez Balotelliego. Atak gości dziś się jeszcze chyba nie obudził.

17'
Faul Adama Lallany na Zamorze w strefie środkowej. Obyło się bez żółtej kartki.

16'
Oba zespoły nadal niedokładnie, lecz nadal można dostrzec lekką przewagę QPR.

13'
Super Mario też nie rozpoczął mecz na wysokim poziomie. Dobre podanie w jego kierunku. Włoch doszedł do podania przy lini końcowej jednak obrońca z łatwością odbiera mu piłkę.

10'
Liverpool próbuje skonstruować jakąś akcje, jednak ich próby kończą się niedokładnymi podaniami.

8'
Dobra okazji Austina! przedarł się na przed polu przez dwóch obrońców gości. Jego strzał zablokował MIgnolet jednak piłka wróciła pod nogi napastnika lecz ten nie potrafił umieścić piłki w siatce. Tylko boczna siatka.

7'
The Reds zamknięci na własnej połowie. Ataki QPR nadal nieskuteczne, większość z nich kończy się wybiciem od bramki.

6'
Liverpool oddał środek pola gry. Gospodarze czują się dziś bardzo dobrze.

6'
Dobry kontratak Liverpoolu. Piłkę w pole karne dośrodkowuję z lewej strony Lallana. Niestety nie dość dokłądnie w kierunku Balotalliego.

5'
Wydaje się że przez pierwsze minuty meczu to jednak ekipa gospodarzy prowadzi grę na boisku.

3'
Stały fragment gry QPR. DOśrodkowanie ze środkowej częsci boiska. Jeden z zawodników oddał strzał głową jednak zbyt lekko jak na umiejętności Mignoleta.

1'
Piękne słońce w Londynie dziś towarzyszy piłkarzom obu ekip.
Liverpool zaczął dość spokojnie.Przez co pierwszą okazję mieli gospodarze. Dalekie podanie do Austina który zgrywa piłkę klatką piersiowa na 16 metr do Zamory. Strzał napastnika QPR jednak nad bramką.

0'
Zawodnicy już gotowi do gry! Od środka zacznie ekipa gości.

*'
Zawodnicy już wchodzą na boisko. Za kilka chwil początek spotkania.

*'
Składy obu zespołów:
QPR
McCarthy, Isla, Onuoha, Dunne, Caulker, Suk-Young, Henry, Fer, Sandro, Austin, Zamora
Ławka rezerwowych
Ferdinand, Hoilett, Kranjcar, Murphy, Phillips, Traore,Vargas

Liverpool
Mignolet, Johnson, Skrtel, Lovren, Enrique, Gerrard, Can, Henderson, Lallana, Sterling, Balotelli
Allen, Coutihno, Jones, Lambert, Manquillo ,Marković, Toure

*'
Głównym arbitrem spotkania będzie Phil Dowd.

*'
Witam na niedzielnej transmisji zmagań o Mistrzostwo Angielskiej Premier League. Początek starcia pomiędzy QPR a Liverpoolem o 14:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z QPR - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online