Legia Warszawa - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 3

Malarz - Wieteska, Remy, Astiz, Vesović (HT' Hlousek) - Mączyński (57' Cafu), Philipps - Kucharczyk, Szymański (82' Nagy), Radović (57' Carlitos) - Kante (73' Hamalainen).
Steinbors - Zbozień, Marić (60' Maghoma), Helstrup, Marciniak - Nalepa, Bodganov (77' Sołdecki) - Zarandia (88' Socha), Janota (72' Siemaszko), Cvijanović (HT' Danielak) - Kolev.

*'
Druga połowa nie przyniosła takich emocji, jak pierwsza, ale okazji do zmiany rezultatu nie brakowało. Ostatecznie gdynianie dowieźli korzystny wynik z pierwszej części meczu do końca i mogą cieszyć się ze zdobycia trofeum.

Koniec spotkania! Arka Gdynia po raz drugi z rzędu zdobyła Superpuchar Polski!

90+5'
Kucharczyk chciał wymusić rzut wolny blisko bramki Arki Gdynia. Zauważył to sędzia i nakazał mu wstać.

90+3'
Legioniści cały czas szukają okazji do wyrównania - ich ataki są jednak schematyczne, dodatkowo warszawianom brakuje precyzji.

90+2'
żółta kartka Kucharczyk otrzymał kartonik w kolorze żółtym.

90'
Arbiter doliczył pięć minut.

90'
Kolev miał wyborną okazję do zdobycia czwartego gola dla Arki! Bułgar strzelił jednak obok prawego słupka.

90'
Całkowicie nieudane uderzenie Koleva - futbolówka przeszła w bardzo dużej odległości od bramki Legii.

89'
Arkowcy wywalczyli rzut wolny w miejscu, z którego można spróbować zaskoczyć Malarza.

88'
Zmiana w Arce: Socha w miejsce Zarandii.

86'
Maghoma w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Carlitosa. Powinien być korner dla gospodarzy, a arbiter wskazał jednak, że grę będzie wznawiał Steinbors.

85'
Udane piąstkowanie Steinborsa po dośrodkowaniu Carlitosa.

84'
Marciniak popełnił faul na Carlitosie na swojej połowie. Kolejny stały fragment gry dla miejscowych.

83'
Było bardzo groźnie pod bramką gdynian! Nikt jednak nie przeciął mocnej centry Carlitosa.

83'
Rzut wolny dla warszawian na wysokości pola karnego Arki Gdynia.

82'
Ostatnia zmiana w Legii Warszawa: Nagy zajął miejsce Szymańskiego.

81'
Strzał głową Astiza minął cel o centymetry! Hiszpan powinien w tej sytuacji umieścić piłkę w siatce.

80'
Rzut rożny dla zawodników trenera Klafuricia.

79'
żółta kartka Nalepa obejrzał "żółtko" za faul taktyczny.

78'
Zarandia otrzymał złe podanie od Siemaszki, przez co liczba możliwości do rozegrania akcji drastycznie spadła. Ostatecznie Gruzin chciał zagrywać do Sołdeckiego, ale podał mu za plecy.

77'
Kolejna zmiana w Arce: Sołdecki zameldował się na boisku, murawę opuścił Bogdanov.

76'
Znakomita interwencja Steinborsa po główce Hamalainena uchroniła Arkę przed stratą gola wyrównującego!

75'
Nieudane dogranie Szymańskiego z prawego skrzydła.

74'
Zarandia, nie mając pomysłu na zakończenie kontry, oddał strzał zza pola karnego. Próba została jednak zablokowana.

73'
Roszada w Legii Warszawa: Hamalainen za Kante.

72'
Zmiana w Arce Gdynia: Siemaszko wszedł w miejsce Janoty.

71'
Fatalny strzał Szymańskiego ze stojącej piłki - bardzo daleko od bramki.

70'
Carlitos wywalczył rzut wolny blisko szesnastki arkowców. Będzie okazja do strzału na bramkę Steinborsa.

68'
Rośnie przewaga gospodarzy - Arka od dłuższej chwili broni się na własnej połowie.

66'
Tragikomiczne uderzenie Kante z dystansu - piłka poleciała kilkanaście metrów nad poprzeczką.

65'
Carlitos dobił odbity strzał Cafu i trafił do siatki! Sędzia liniowy zauważył jednak niewielkiego spalonego - dlatego uniósł chorągiewkę - rezultat nie uległ zmianie.

64'
Gdynianie są teraz na połowie Legii, starają się jak najdłużej przy futbolówce.

62'
żółta kartka Szymański dostał żółty kartonik.

61'
żółta kartka Żółty kartonik dla Carlitosa za spóźniony wślizg w nogi Nalepy.

60'
Roszada w Arce Gdynia: Maghoma zastąpił Maricia.

59'
Kocioł w szesnastce gości, po którym niecelnie uderzył Kante.

58'
Groźnie główkował Carlitos, jednak świetną paradą popisał się Steinbors. Niewiele zabrakło Hiszpanowi do zdobycia gola w pierwszym kontakcie z piłką w nowej drużynie.

57'
Korner dla "Wojskowych".

57'
Dwie korekty w składzie mistrza Polski: Cafu w miejsce Mączyńskiego oraz Carlitos za Radovicia.

55'
Wrzutka Kucharczyka wprost w ręce łotewskiego bramkarza Arki.

54'
Było groźnie pod bramką legionistów, ostatecznie jednak Kolev trafił tylko w boczną siatkę.

52'
Przeciągnięte dośrodkowanie Hlouska padło łupem defensorów Arki Gdynia.

50'
Dużo nieprecyzyjnych zagrań w grze obu zespołów.

49'
Kolev nie skończył najlepiej dokładnej centry z lewej flanki. Główka Bułgara nie trafiła nawet w światło bramki.

48'
Prostopadłe podanie Szymańskiego nie doszło do Kante. Piłkę przejął Steinbors.

46'

*'
Po jednej zmianie w obu ekipach: w Legii Hlousek zastąpił Vesovicia, w Arce Danielak zajął miejsce Cvijanovicia.

*'
Gracze powrócili na murawę po zakończonej przerwie.

*'

*'
Wielkie emocje w Warszawie - nikt nie może narzekać na nudę. Pięć goli, sporo sytuacji podbramkowych. Nie pozostaje nic innego, jak z niecierpliwością czekać na drugą połowę.

45+3'
3:2 dla Arki Gdynia!
Janota uderzył "od niechcenia" po centrze Zbozienia, Malarz nie spodziewał się, że piłka dokręci się w stronę bramki i zatrzepocze w siatce. Tak się jednak stało i Legia przegrywa 2:3.

45+1'
Radović, zamiast od razu uderzyć po otrzymaniu piłki w polu karnym, postanowił przyjmować. Z tego powodu stracił futbolówkę.

45'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
żółta kartka Vesović także obejrzał żółty kartonik.

43'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym zobaczył Mączyński za taktyczne przewinienie na Zarandii.

42'
Obrońcy Arki nie dopuścili do niebezpieczeństwa.

41'
Rzut rożny dla piłkarzy Deana Klafuricia.

40'

39'
Świetna obrona Steinborsa po mocnym strzale Kante z daleka.

38'
2:2! Cudowny gol Bogdanova z rzutu wolnego!
Ukrainiec huknął ze stojącej piłki nad murem, ta po drodze odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

37'
Spóźnione wejście Mączyńskiego w starciu z Bogdanovem skończyło się rzutem wolnym dla Arki Gdynia na połowie mistrza Polski.

36'
Steinbors udanie wypiąstkował piłkę po wrzutce Szymańskiego.

35'
Przewinienie Nalepy przyniosło Legii stały fragment gry na gdyńskiej części placu gry.

34'
Cvijanović próbował się przedrzeć lewą stroną boiska, ale został powstrzymany.

32'
Nieudane uderzenie zza pola karnego Janoty. Futbolówka przeszła kilka metrów nad celem.

31'
żółta kartka Marić obejrzał żółty kartonik za przewinienie na swojej połowie.

30'
2:1! Piękny gol Philippsa!
Luksemburski piłkarz uderzył bez przyjęcia z ponad dwudziestu metrów - Steinbors, choć mocno się wyciągnął, nie zdołał uratować swojego zespołu przed stratą gola.

29'
Niebezpieczny rykoszet po strzale z dystansu Kucharczyka przeszedł tuż obok prawego słupka bramki.

29'
Nie było zagrożenia pod warszawską bramką.

28'
Korner dla Arki.

27'
żółta kartka Brzydki faul Kante na Kolevie. Zasłużona żółta kartka dla hiszpańskiego napastnika.

26'
Próba Mączyńskiego poszybowała nad poprzeczką.

25'
Ostre wejście Bogdanova w starciu Kante. Arbiter odgwizdał rzut wolny dla legionistów w miejscu, gdzie można bezpośrednio uderzyć na bramkę.

24'
Niecelnie główkował Kante po dośrodkowaniu Vesovicia.

22'
Zdobywca gola wyrównującego za moment powróci na plac gry.

21'
Gruziński gracz siedzi na murawie. Gra przerwana, sztab medyczny przy skrzydłowym gdynian.

19'
1:1! Wolej Zarandii zakończył swój lot w siatce!
Dokładna wrzutka Marciniaka idealnie "siadła" na nodze Gruzinowi, który nie będąc kryty w szesnastce przeciwnika, nie dał szans Malarzowi na udaną interwencję.

18'
Do dogrania Szymańskiego nie zdołał dojść żaden z jego kolegów. Od bramki rozpocznie Steinbors.

17'
Rzut wolny dla gospodarzy w pobliżu szesnastki rywala.

16'
Decyzja nie została zmieniona - gramy dalej.

15'
Sędzia Złotek udaje się do kamery w celu wideoweryfikacji.

14'
Zarandia w sytuacji "sam na sam" padł w polu karnym po kontakcie z Malarzem. Arbiter nie podyktował "jedenastki". Powtórki nie dają jednoznacznej odpowiedzi, czy powinien być rzut karny.

13'
Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Arki Gdynia.

12'
Rykoszet po uderzeniu Mączyńskiego omal nie zaskoczył Steinborsa. Na jego szczęście, futbolówka trafiła w boczną siatkę. Rzut rożny.

11'
Centra Vesovicia nie doszła do Kante.

10'
Zarandia szarżował prawą stroną, znalazł podaniem partnera, ale piłka została wycofana do środka boiska.

8'
Stołeczny zespół sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie.

7'
Wielkie zamieszanie w polu karnym Arki, po którym kilku piłkarzy Legii było bliskich oddania celnego strzału, ostatecznie defensorzy zdołali wyekspediować piłkę.

5'
Gdynianie starają się odgryźć legionistom, jednak brakuje im dokładności w konstruowaniu akcji.

4'
Zbozień daleko wyrzucił futbolówkę z autu, w szesnastce najszybciej do niej doszedł Astiz.

2'
1:0! Gol samobójczy Bogdanova!
Vesović z dziecinną łatwością ograł Marciniak, wpadł w pole karne, zagrywał w kierunku Szymańskiego, a jego podanie niefortunną interwencję przeciął ukraiński gracz i piłka wturlała się do siatki.

1'
Rozpoczęli miejscowi!

*'
Zanim to jednak nastąpi, zawodnicy uczczą minutą ciszy pamięć zmarłego Ireneusza Zawadzkiego, wieloletniego kierownika drużyny Legii Warszawa.

*'
Piłkarze obydwu klubów są już na murawie. Za moment rozpoczną się zawody.

*'
Dla Legii będzie to drugi mecz w tym sezonie. Piłkarze Deana Klafuricia w środku tygodnia rozegrali pierwsze spotkanie przeciwko irlandzkiemu klubowi Cork City, które wygrali 1:0. Z kolei dla Arki będzie to inauguracja nowych rozgrywek.

*'
Rezerwowi arkowców: Staniszewski, Socha, Maghoma, Sulewski, Sołdecki, Danielak, Siemaszko.

*'
Ławka rezerwowych warszawian: Cierzniak, Hlousek, Żyro, Cafu, Nagy, Hamalainen, Carlitos.

*'
Skład Arki także został przedstawiony!

*'
Poznaliśmy wyjściowe zestawienie gospodarzy!

*'
W roli arbitra nadchodzących zawodów wystąpi pochodzący ze Stalowej Woli, Mariusz Złotek.

*'
Areną starcia, podobnie jak rok temu, będzie Stadion Wojska Polskiego w Warszawie, gdzie swoje domowe spotkania rozgrywają legioniści.

*'
W ubiegłorocznej edycji tych rozgrywek zmierzyły się te same drużyny. Wtedy zwyciężyli gdynianie, choć zespół wygrany musiała wyłonić seria rzutów karnych.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego planowo ma rozbrzmieć o godzinie 20:00.

*'
Witamy wszystkich kibiców na naszym portalu!
Przed nami spotkanie Superpucharu Polski 2018, w którym zmierzy się mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski - Legia Warszawa i finalista Pucharu Polski - Arka Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online