Górnik Zabrze - Zoria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zoria
1 : 0

Loska – Wolniewicz, Wiśniewski, Suarez, Gryszkiewicz – Ambrosiewicz, Matuszek, Żurkowski, Ryczkowski – Jimenez, Angulo.
Livsit – Burlacu, L. Silva, Dumbravanu, Yermak – Da Silva, Gomez – Conrado, Culceac, Jean Patric – Aleksiejew.

Angulo (87.)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Zoria

'
Relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie. Zapraszamy do oglądania legalnej transmisji.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ.

'
W przerwie meczu zapraszamy do śledzenia meczu Lech - Gandzasar.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ TEN MECZ NA ŻYWO

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Górnik remisuje z Zorią 0:0.

44'
Górnik przeważa, ale nie przekłada tego na ilość sytuacji strzeleckich.

42'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

40'
O 20:45 eliminacje Ligi Europy rozpocznie Lech Poznań, który zmierzy się z Gandzasarem Kapan.

37'
Prosty błąd Górnika na własnej połowie mógł źle się skończyć. Ostatecznie jednak goście nie zdołali skierować piłki do bramki.

35'
Ambrosiewicz zagrał do Angulo, ten uderzył głową nie wiele obok bramki.

32'
Kolejny raz Górnik był bliski zdobycia gola z rzutu wolnego. Tym razem uderzał Żurkowski, ale bramkarz zdołał odbić piłkę.

29'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

25'
Po dośrodkowanie z prawej strony boiska głową uderzał Jimenez. Piłka minęła jednak bramkę.

23'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad bramką uderzał Wiśniewski.

23'
Strona przeważającą jest obecnie Górnik Zabrze.

21'
Zablokowany strzał Żurkowskiego sprzed pola karnego.

20'
Ładna akcja Górnika, ale prostej piłki w polu karnym nie opanował Jimenez, który miałby idealną sytuację do oddania bardzo groźnego strzału.

19'
Loska pewnie wyłapał płaskie dośrodkowanie z prawej strony boiska.

18'
Gra toczy się w środku pola.

15'
Dośrodkowanie w pole karne Zorii, ale górą obrońcy.

12'
Jimenez zdecydował się na strzał z dystansu. Nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała daleko obok bramki.

9'
Loska zdołał obronić strzał Aleksiejewa w sytuacji sam na sam!

9'
Kolejne ataki na bramkę Górnika. Póki co defensywa zażegnuje niebezpieczeństwa.

7'
Ależ bliski szczęścia był Górnik. Z rzutu wolnego kapitalnie uderzył Angulo! Piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła w pole, ale żaden z piłkarzy Górnika nie zdołał dobić tego efektownego strzału.

5'
Rzut wolny dla Zorii. Dośrodkowanie w kierunku Jean Patric, który nie sięgnął piłki.

4'
Jak na razie lepiej prezentują się goście.

1'
Początek spotkania.

'
Zapraszamy na relację live z meczu Górnik Zabrze - Zoria Balti. Początek meczu o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Zoria, to zapraszamy do śledzenia meczu online