Gandzasar Kapan - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Gandzasar Kapan
2 : 1

Meliksetyan – Sverchinski, Tomić, Ishkhanyan, Khachatryan – Musonda, Yusbashyan (64' Ohanya), Angulo, Alex Junior – Nranyan (83' Pogosyan), Harutyunyan.
Putnocky - Janicki, Vujadinović, De Marco - Makuszewski, Trałka, Cywka, Gajos (60' Radut), Tiba (60' Jevtić), Tomasik - Gytkjaer.

Mecze na żywo: Gandzasar Kapan - Lech Poznań

90+4'
Koniec meczu. Lech cudem uniknął dogrywki, ale był to katastrofalny mecz w jego wykonaniu.

90+4'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola głową zdobył Trałka!

90+3'
żółta kartka Khachatryan i Makuszewski ukarani żółtymi kartkami.

90+2'
Niecelny strzał głową Vujadinovicia.

90+1'
Makuszewski dośrodkował do Tomasika, ale ten za długo składał się do strzału i w dodatku uderzył nieudanie.

89'
Gytkjaer przypomniał, że jest na boisku. Jego strzał z pola karnego odbił jednak bramkarz.

87'
Musonda przyjął piłkę w pole karne, ale dobrze wrócił Jevtić i wybił piłkę.

84'
żółta kartka Sverchinski ukarany żółtą kartką.

83'
Pogosyan zastąpił Nranyana.

81'
Makuszewski minął obrońcę, znakomicie wyłożył piłkę Jevticiowi, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

81'
Musonda znalazł się w dobrej sytuacji, ale na szczęście dla Lecha zdecydował się podawać, a nie strzelać i nic z tego nie wyszło.

76'
Wreszcie bardzo ładna akcja Lecha! Tomasik znalazł się sam przed bramkarzem, trafił w słupek, a potem w głowę obrońcy, na którego szczęścia futbolówka wyszła na rzut rożny.

74'
Cywka znów ograny przez Alexa Juniora, ale piłkę na rzut rożny wybił Vujadinović.

71'
Zablokowany strzał Jevticia sprzed pola karnego.

68'
Ależ szczęście gospodarzy. Bramkarz wybił piłkę prosto pod nogi Tomasika, ten uderzył na pustą bramkę, ale obrońca szczupakiem zdołał wybić piłkę.

68'
Lech w opałach. Gandzasar odrobił straty z pierwszego spotkania.

67'
Gol! 2:0! Harutyunyan popisał się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego i zapakował piłkę w samym okienku bramki Lecha

64'
Ohanya zastąpił Yusbashyana.

63'
Mógł być remis! Najpierw z dystansu uderzył Trałka, a po chwili strzelał również Radut. W obu przypadkach piłkę odbijał Meliksetyan.

60'
Za mocne dośrodkowanie Tomasika z pola karnego. Powinien lepiej się zachować zawodnik Lecha.

60'
Dwie zmiany w Lechu. Jevtić i Radut zastąpili Tibę i Gajosa.

58'
Zamieszanie w polu karnym Gandzasaru, ale ostatecznie obrońcy zdołali wybić piłkę.

55'
Mogło być 2:0. Musonda znakomicie dośrodkował do Harutyunyana, który nie trafił w piłkę chcąc uderzyć szczupakiem.

54'
Gospodarze starają się atakować i zdobyć drugą bramkę.

53'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Janicki.

52'
Zablokowany strzał Tiby sprzed pola karnego i będzie kolejny rzut rożny.

51'
Odpowiedź Lecha. Z pola karnego uderzał jeden z pomocników, al obrońcy zablokowali to uderzenie i będzie rzut rożny.

50'
Gool! Zagranie w pole karne do Harutyunyana, ten zgrał klatką piersiową do Musandy, który potężnym strzałem z powietrza nie dał szans Putnocky'emu

47'
Znów groźnie pod bramką Lecha. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nranyan uderzył tuż obok bramki.

46'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek, ale lepsze okazje mieli gospodarze.

45+3'
Z rzutu wolnego uderzył Harutyunyan, ale Putnocky zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

44'
Alex Junior po raz kolejny z łatwością ograł Cywkę, dośrodkował do Musondy, który z kilku metrów uderzył niecelnie. Znów Gandzasar mógł objąć prowadzenie.

42'
Mecz stoi na bardzo niskim poziomie.

40'
Alex Junior dośrodkował w ręce Putnocky'ego.

37'
Zablokowany strzał Cywki sprzed pola karnego.

34'
Na trybunach nie brakuje kibiców Lecha Poznań.

33'
Znakomite dośrodkowanie De Marco z lewej strony boiska do niepilnowanego Makuszewskiego, a ten mając sporo miejsca nie trafił w piłkę.

32'
Z ok. 30 metrów uderzał Wbeymar, ale piłka przeleciała obok słupka.

30'
Szybkością popisał się Tomasik, który doszedł do piłki i zdołał dośrodkować spod linii końcowej. Pewnie interweniował jednak bramkarz.

25'
W polu karnym przewrócił się Gajos, ale nie ma rzutu karnego. Zawodnik Lecha ucierpiał w tym starciu i potrzebował pomocy sztabu medycznego.

24'
Długie wybicie piłki przez Meliksetyan i wybiciem piłki głową niebezpieczeństwo zażegnał Putnocky.

24'
Dośrodkowanie z lewej strony boiska, niepewnie interweniował bramkarz Gandzasaru, ale piłkę złapał bramkarz.

24'
Tiba zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z narożnika pola karnego, ale Meliksetyan zdołał odbić piłkę.

21'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce, ale tempo akcji jest bardzo niskie.

20'
W grze Lecha jest sporo niedokładności.

15'
Makuszewski dobrze zagrał po ziemi do Gajosa na siedemnasty metr, ale ten źle przyjmował piłkę i ją stracił.

'

12'
Mogło być 1:0 dla gospodarzy. Alex Junior urwał się Cywce, który popełnił prosty błąd, dośrodkował w pole karne, gdzie szczupakiem uderzał Harutyunyan, ale na szczęście dla Lecha pewnie interweniował Putnocky.

9'
Groźne dośrodkowanie poznaniaków z lewej strony boiska, ale bramkarz odbił piłkę i nikt do niej nie doszedł.

6'
Po raz kolejny czujny musiał być Putnocky, który wyszedł z bramki i złapał piłkę.

6'
Jak na razie gra Lecha nie wygląda najlepiej.

4'
Zaatakował Gandzasar. Najpierw jednak ze strzału wyszło rozciągnięcie gry do prawej strony boiska, a potem zagranie dośrodkowanie wybił Vujadinović.

3'
Jak na razie spokojne tempo. Obie drużyny starają się konstruować ataki z własnej połowy.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Jeśli Lech przejdzie Gandzasar, to w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Europy zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś). Pierwsze spotkanie Białorusini wygrali na wyjeździe 3:1.

'
Skład Lecha Poznań:

'
W pierwszym meczu Lech Poznań pokonał Gandzasar Kapan 2:0. Obie bramki strzelił Christian Gytkjaer. Początek spotkania wskazywał na to, że będzie pogrom, ale potem Lech spuścił z tonu, zmarnował kilka okazji i więcej goli nie padło.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Gandzasar Kapan - Lech Poznań na żywo. Początek w czwartek o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Gandzasar Kapan - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online