Miedź Legnica - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
1 : 0

Sapela - Bartczak, De Amo, Bozić, Kwame - Augustyniak, Marquitos (65' Forsell) - Santana - Łobodziński, Ojaama (74' Piasecki) - Piątkowski.
Bursztyn - Niepsuj, Walukiewicz, Dvali, Nunes - Hołota, Drygas (86' Stec) - Frączczak, Majewski, Kowalczyk (HT' Kozulj) - Buksa (57' Matynia).

Forsell (90+1.)

Łobodziński (89.) żółta kartka
Kozulj (71.) żółta kartka

Mecze na żywo: Miedź Legnica - Pogoń Szczecin

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Choć niewiele wskazywało na to, aby któraś z drużyn zdobyła komplet punktów, to absolutnie fantastyczna bramka Forsella zadecydowała o wyniku starcia. Trafienie Fina to z pewnością kandydat do gola sezonu.

90+1'
1:0! Cudowny gol Forsella!
Fin przyjął sobie na klatkę piersiową w polu karnym górne podanie Łobodzińskiego i uderzył z półwoleja. Futbolówka odbiła się od słupka i zatrzepotała w siatce.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Łobodziński.

88'
Coraz więcej wskazuje, że spotkanie zakończy się bezbramkowym podziałem punktów.

86'
Ostatnia zmiana w drużynie gości: Stec w miejsce Drygasa.

84'
Gra wznowiona.

83'
Drygas leży na murawie. Zawodnik Pogoni potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

82'
Doskonałej okazji nie wykorzystał Majewski! Popularny "Maja" otrzymał podanie od Kozulja, nie był pilnowany, a mimo to jego strzał został przyblokowany.

79'
5897 widzów obserwuje dzisiejsze spotkanie.

78'
Matynia posłał uderzenie z daleka. Próba minęła bramkę.

76'

74'
Druga zmiana w Miedzi: Piasecki za Ojaamę.

73'
Niebywały kiks zaliczył Bartczak przy próbie zagrania głową piłki w pole karne przeciwnika.

71'
żółta kartka Żółta kartka dla Kozulja za przewinienie na Ojaamie.

69'
Upadek Majewskiego w polu karnym po kontakcie z rywalem, ale arbiter natychmiast pokazał, że nie ma mowy o "jedenastce".

68'
Nie było niebezpieczeństwa pod bramką gospodarzy.

67'
Po interwencji Kwame będzie korner dla Pogoni Szczecin.

65'
Pierwsza zmiana w Miedzi Legnica: Forsell zastąpił Marquitosa.

63'
Lekki strzał Majewskiego zza szesnastki nie zaskoczył Sapeli.

62'
Uderzenie z powietrza Santany nie odnalazło drogi do celu.

59'
Przeciągnięte dośrodkowanie Bartczaka, nikt nie miał szans na dojście do takiego zagrania.

58'
Kolejny, fatalny wolej Hołoty zza pola karnego.

57'
Druga korekta w składzie przyjezdnych: Matynia zajął miejsce Buksy.

56'
Strzał Kozulja z dystansu przeszedł wysoko nad poprzeczką.

55'
Zagęszczona linia defensywna gospodarzy uniemożliwia gościom przedarcie się.

53'
Piątkowski chciał nabić Dvaliego w celu wywalczenia rzutu rożnego, ale ta sztuka mu się nie udała.

51'
Obraz gry nie zmienił się w stosunku do tego, co działo się w pierwszej części pojedynku.

49'
Zupełnie nieudany strzał Marquitosa z linii pola karnego. Piłka poszybowała w trybuny.

48'
Majewski złapany na spalonym.

46'
Świetna akcja zakończona bardzo dobrym uderzeniem Walukiewicza! Sapela odbił piłkę do boku.

46'

*'
W zespole ze Szczecina nastąpiła zmiana: Kozulj wszedł w miejsce Kowalczyka.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'

*'
Nie można powiedzieć, że w boisku w Legnicy nic się nie dzieje. Sporo sytuacji podbramkowych, dużo walki, brakuje tylko goli.

Przerwa.

45+1'
Ciekawe zagranie Majewskiego miało dojść do Buksy, ale padło łupem Kwame.

45'
Nie ma zmiany decyzji. Gramy dalej. Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'
Buksa protestuje po rzekomym zagraniu ręką w polu karnym Bozicia. Arbiter nie podyktował karnego, ale konsultuje się z VARem.

43'
Sędzia boczny wskazał pozycję spaloną jednego z piłkarzy gości.

42'
Kowalczyk sfaulowany w pobliżu szesnastki Miedzi. Może być groźnie pod bramką Miedzi Legnica.

41'

39'
Celny, ale nieudany strzał Marquitosa nie mógł zmusić bramkarza Pogoni Szczecin do kapitulacji.

37'
Kwame trafił w słupek! Lewy obrońca uderzył bez przyjęcia z szesnastki. Poprawka Ojaamy była już niecelna.

36'
Sędzia Raczkowski nakazał grać dalej. Nie będzie rzutu karnego dla legnickiej drużyny.

35'
Powtórki pokazały, że Walukiewicz chwilę przed tą próbą zagrał ręką. Arbiter udaje się do VARu w celu weryfikacji tej sytuacji.

34'
Piątkowski nie oddał najlepszego strzału po przyjęciu futbolówki w polu karnym. Były napastnik m.in. Jagiellonii Białystok zbyt długo zwlekał z podjęciem decyzji.

33'
Centra Nunesa ostatecznie trafiła do Hołoty, a ten tragikomicznie uderzył z woleja. Wznowi grę Sapela.

32'
Hołota zdobył korner.

30'
Zakotłowało się pod bramką Bursztyna! Najpierw do główki doszedł Augustyniak, ale nie trafił czysto, jednak już po chwili potężną bombę z powietrza posłał w kierunku celu Ojaama. Próba okazała się niecelna.

29'
Od rzutu rożnego rozpocznie Miedź.

28'
Marquitos wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu.

27'
Tempo meczu spadło. Brakuje dokładności w grze obydwu klubów.

25'
Hołota bardzo niecelnie z dystansu.

24'

22'
Frąćzczak fatalnie skiksował przy próbie zaskoczenia golkipera zza szesnastki.

21'
Niecelną główką posłał w kierunku bramki przeciwnika jeden z piłkarzy Pogoni.

20'
Od prawego narożnika placu gry wznowią grę przyjezdni.

20'
Obyło się bez zagrożenia pod bramką zespołu ze Szczecina.

19'
Korner dla podopiecznych Dominika Nowaka. Centrostrzałem omal nie zaskoczył Sapeli Santana.

18'
De Amo udanie zablokował próbę strzału Buksy z obrębu pola karnego.

16'

14'
Silne uderzenie Łobodzińskiego z okolicy dwudziestego metra przeszło tuż obok lewego słupka.

13'
Znakomita parada Sapeli uchroniła legniczan od straty gola! Golkiper zatrzymał mocny strzał głową Hołoty z bliskiej odległości.

12'
Bartczak zażegnał niebezpieczeństwo we własnej szesnastce po górnym podaniu Niepsuja.

11'
Majewski szukał możliwości do rozegrania dwójkowej akcji z Buską. Napastnik Pogoni niedokładnie zagrał jednak do inicjującego akcję pomocnika.

9'
Ojaama dorzucił piłkę wprost na głowę Walukiewicza.

8'
Było gorąco w polu karnym gości po wrzutce Kwame. Piątkowski chciał celną główką zaskoczyć Bursztyna, ale defensorzy rywala nie dopuścili do tego.

6'
Drygas próbował przedrzeć się prawą flanką i następnie podać piłkę Frączczakowi. Zagranie zostało jednak przecięte.

5'
Kontratak miejscowych po odbiorze Santany zakończył się niepowodzeniem po niedokładnym podaniu Łobodzińskiego.

3'
Do uderzenia po dograniu z narożnika doszedł jeden z graczy gospodarzy, ale próba została zablokowana.

2'
Nunes wybił futbolówkę poza plac gry po dośrodkowaniu Augustyniaka. Rzut rożny dla Miedzi.

1'
Rozpoczęła Pogoń Szczecin.

*'
Za moment początek starcia.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza zawodników obu stron na boisko.

*'
Arbitrem potyczki będzie Pan Paweł Raczkowski (Warszawa).

*'
Rezerwowi gości: Budziłek, Malec, Stec, Matynia, Kozulj, Błanik, Benedyczak.

*'
Trener "Portowców" wystawił do gry w wyjściowym składzie wyżej wymienionych piłkarzy.

*'
Obsada ławki rezerwowych gospodarzy: Kanibołocki, Piasecki, Forsell, Purzycki, Pikk, Zieliński, Osyra.

*'
Poznaliśmy skład Miedzi Legnica.

*'
Szczecinianie podpisali umowy z trzema zawodnikami, m.in. z Radosławem Majewskim, który w poprzednich rozgrywkach występował w Lechu Poznań.

*'
Legnicka drużyna, po awansie z pierwszego miejsca w I lidze, dokonała kilku wzmocnień. Wśród nich znalazł się m.in. Henrik Ojaama, znany z występów w Legii Warszawa.

*'
Inauguracja nowego sezonu ekstraklasy będzie miała miejsce na stadionie beniaminka z Dolnego Śląska. Zapowiada się ciekawe spotkanie pomiędzy zwycięzcą rywalizacji zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce oraz solidnej klasy szczecińskiej Pogoni.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Miedź Legnica - Pogoń Szczecin na żywo. Początek w piątek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online