Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Kelemen - Wójcicki (82' Bezjak), Runje, Mitrović, Guilherme - Romańczuk - Frankowski, Wlazło (61' Machaj), Pospisil (79' Kwiecień), Novikovas - Sheridan
Kuciak - Mladenović, Augustyn, Nalepa, Stolarski (46' Nunes) - Kubicki, Łukasik - Haraslin (81' Borysiuk), Lipski, Mak (61' Peszko) - Paixao.

'
Dziękujemy za udział w transmisji i zapraszamy na kolejne relacje.

'
Lechia wygrała z Jagiellonią 1:0 po bramce Paixao. Goście umiejętnie się bronili, a Jaga nie miała pomysłu na tworzenie akcji. W drugiej połowie zawodnicy z Białegostoku dominowali, nie potrafili jednak pokonać Kuciaka. Mecz był bardzo brzydki, a sędzia pokazał aż 9 kartek, w tym dwie czerwone. Lechia wraca do domu zwycięska, a Jagiellonia musi szukać punktów w następnych meczach.

'
Już po gwizdku doszło jeszcze do szarpaniny między zawodnikami obu ekip. Sędzia szybko rozdzielił krewkich zawodników.

90+9'
Machaj trafia w mur. Piłkę zbiera Novikovas, uderza, ale jego strzał został zablokowany i piłka wyleciała na rzut rożny. Arbiter nie pozwolił już wznowić gry i odgwizdał koniec spotkania.

90+7'
Mitrović faulowany. Ostatnia szansa Jagi. Mladenović z "żółtkiem".

90+7'
Nunes przeszkadzał w rozegraniu akcji. Sędzia pokazał żółtą kartkę.

90+4'
To powinna być bramka!!! Co za pudło Ivana Runje. Kapitalna kontra Jagi, Kwiecień zgrywał w pole karne i tam był osamotniony Runje. Środkowy obrońca z dwóch metrów nie trafił w bramkę.

90+3'
Jagiellonii pozostały tylko dwie minuty, by powalczyć o remis.

90+1'
Peszko dostaje czerwoną kartkę!!! Skrzydłowy Lechii prostą nogą postanowił kopnąć Novikovasa. Sędzia nie maił wątpliwości i wyciągnął "czerwo". Peszkę czeka kilka meczów wykluczenia za tę bezmyślność.

90'
Arbiter doliczył 5 minut.

89'
Zamieszanie na boisku. Kwiecień walczył z Mladenoviciem o piłkę. Sędzia odgwizdał przewinienie zawodnika Jagi. Obaj gracze spięli się ze sobą. Arbiter musiał ich rozdzielać.

88'
Sheridan zgrywał piłkę. Romańczuk wyskoczył w powietrze i zderzył się głowami z Augustynem.

87'
Kolejny rzut rożny. Peszko starł się z Mitroviciem. Skrzydłowy Lechii faulował i sędzia odgwizdał przewinienie.

86'
Nunes dośrodkował mocno w pole karne. Piłkę dostał Borysiuk, przyjął, ale nie zdołał uderzyć, bo na rożnego wybił Mitrović.

86'
Sheridan strącił piłkę w polu karnym, ale żadnego z jego kolegów nie było obok.

84'
Jagiellonia długo rozgrywa akcję, a Lechia liczy na kontry. Czyli...nic nowego.

82'
Ireneusz Mamrot postanowił zdjąć Wójcickiego i wprowadzić napastnika Bezjaka.

81'
Ariel Borysiuk wchodzi na boisko za Haraslina, który asystował przy bramce Paixao.

81'
Novikovas uderzał na wykroku. Nic z tego.

80'
Jagiellonia próbuje atakować i zapomina bronić. Znów mogła nadziać się na groźną kontrę przyjezdnych, ale Lipski źle przerzucił na lewe skrzydło.

79'
Kwiecień zastąpił Pospisila.

77'
Sheridan padł w polu karnym gości. Lechia wyszła z kontratakiem. Peszko zagrał do środka. Uderzał Haraslin, zablokował strzał Wójcicki. Dobijał jeszcze Kubicki i piłka znalazła się w siatce. Chwilę wcześniej jednak sędzia przerwał akcję gwizdkiem, bo leżał Wójcicki.

75'
Zrobił nam się brzydki mecz. Sędzia pokazał już 6 kartek, w tym jedną czerwoną.

74'
żółta kartka Romańczuk ratuje błąd Pospisila i zgarnia żółtą kartkę. Faulowany został Flavio Paixao.

73'
żółta kartka Kuciak czekał na wznowienie piłki zbyt długo. Arbiter spotkania pokazał bramkarzowi żółtą kartkę.

72'
Piłka otarła o rękę, ale sędzia nie odgwizdał karnego. Uznał, że zawodnik nie miał wpływu na ułożenie ręki.

71'
Haraslin wbiegł z pole karne. zamieszał, okiwał i próbował uderzyć. Obrońcy wybili. Sędzia czeka jeszcze na decyzję VAR, czy nie było czasem ręki obrońcy.

70'
Mladenović trafia w mur z rzutu wolnego.

69'
Po faulu obrońcy Jagi, Lechia ma rzut wolny na 17. metrze od bramki Kelemena.

68'
czerwona kartka Peszko dostał piłkę na środek i wychodził sam na sam. Spóźniony Guihlerme popychał Peszkę. Sędzia wyciągnął czerwony kartonik.

67'
Lipski groźnie wchodził w pole karne, ale został powstrzymany przez Runje. Od bramki rozpocznie Kelemen.

66'
Joao Nunes w prostej sytuacji nie zdołał opanować piłki w przyjęciu.

64'
Novikovas trafia w słupek! Frankowski uruchomił na skrzydle Wójcickiego, ten odegrał do popularnego "Franka". Skrzydłowy wrzucił w pole karne, tam piłkę dostał Novikovas, który oszukał obrońcę i uderzył w słupek. Zdecydowanie najładniejsza akcja meczu.

63'
Peszko uderzył sprzed pola karnego, ale jego strzał został zablokowany.

61'
Obaj trenerzy postanowili dokonać korekt w swoich drużynach. Za Wlazło wszedł Mateusz Machaj, który ma rozpędzić ofensywę. Za niewidocznego w drugiej połowie Maka wszedł Sławomir Peszko.

60'
Wójcicki sam wygonił się za linię końcową. Jaga dłuższy czas rozgrywała akcję, wreszcie boczny obrońca wrzucił w boku w pole karne. Był już jednak za linią.

58'
Kolejna sytuacja Sheridana! Frankowski zagrał do Wójcickiego, ten po ziemi zagrał w szesnastkę gości. Sheridan końcem buta uderzył, ale świetnie obronił to Kuciak. Chyba najgroźniejsza akcja gospodarzy w meczu.

57'
Romańczuk uruchomił na skrzydle Novikovasa. Litewski skrzydłowy obiegł Mladenovicia i dośrodkował w pole karne. Sherindan ledwie sięgnął piłkę głową, ale uderzenie było za słabe.

56'
Lechia wyszła czterema zawodnikami do kontry. Lipski zdecydował się na strzał z 20. metra. Kelemen nie miał problemów z obroną.

54'
Romańczuk przepuscił piłkę, która dostała się pod nogi Sheridana. Blokowany napastnik przepchnął Nalepę i uderzył. Piłka minimalnie nad bramką.

53'
Novikovas wrzucał piłkę w pole karne, ale mocno przerzucił.

52'
Patryk Lipski złapany na spalonym. Lechia dłuższy czas rozgrywała akcję, ale mądre wyjście obrony gospodarzy doprowadziło do ofsajdu pomocnika Lechii.

51'
Novikovas Kubickiemu i próbował środkiem przedrzeć się w pole karne. Augustyn łatwo rozczytał zamiary Litwina i zabrał mu piłkę.

49'
Lechia przejęła piłkę i próbuje się utrzymać w jej posiadaniu.

48'
Długie zagranie do Wójcickiego nie przyniosło skutku. Póki co niewiele się dzieje na murawie w Białymstoku.

46'
Wójcicki dośrodkował, a Romańczuk uderzył. Nie było z tego jednak żadnego zagrożenia.

46'
Jaga rozpoczęła. Wracamy!

46'
Na boisku w drugiej połowie nie wybiegnie już Paweł Stolarski. W jego miejsce Nunes.

'
Pierwsza połowa była wyrównana. Jagiellonia nie miała pomysłu, jak sforsować skuteczne bloki defensywne gości. Lechia głównie biegała za piłką, od czasu do czasu przeprowadzając kontry. Goście wykorzystali błąd obrony miejscowych i dzięki temu prowadzą. Jagiellonia, by odrobić straty, musi w drugiej połowie stwarzać jakiekolwiek okazje.
Wracamy za kilkanaście minut.

45+3'
Kolejny rzut wolny Lechii. Obrońcy Jagi zdołali wybić. Sędzia kończy pierwszą połowę.

45+1'
Guilherme faulował. Lechia ma ostatnią szansę. Nic jednak z tego.

45'
Sędzia doliczył 2 minuty.

44'
Sheridan dostał piłkę na dobieg. Wlazło przeszacował jednak możliwości biegowe swojego napastnika.

43'
Kuciak ucierpiał podczas interwencji i wymaga pomocy medycznej. Mamy przerwę w spotkaniu.

42'
Sheridan rozpoczął akcję. Novikovas zebrał, ale piłkę sprzed nogi sprzątnął mu Romańczuk. Defensywny pomocnik uderzył na bramkę Kuciaka. Bramkarz Lechii z problemami wybronił.

41'
Kolejne dośrodkowanie ze skrzydła. Tym razem Novikovas. Udało się wywalczyć jedynie rzut rożny.

40'
Lechia przejawia więcej chęci do gry, niż przegrywająca Jaga. Trener Mamrot będzie musiał poważnie porozmawiać ze swoimi podopiecznymi.

38'
Wójcicki właśnie wyrzucił piłkę z autu na...aut. Sędzia nakazał Jagiellonii ponowne wznowienie zza linii.

37'
Kolejny faul w środkowej strefie. Tym razem Romańczuk faulował Paixao.

35'
Tempo meczu wyraźnie opadło. Obie drużyny rozgrywają piłkę głównie środkowymi obrońcami i próbują długich przerzutów do skrzydłowych.

34'
Augustyn mocno wszedł w Sheridana. Środkowy obrońca chciał się chyba zrewanżować za swojego kolegę. Zrobił nam się brzydki mecz.

33'
żółta kartka Łukasik został skrobnięty po achillesie przez Sheridana.

32'
Sheridan złapany na spalonym. Wrzucał Pospisil.

31'
Jagiellonia kapitalnie wyszła klepką sprzed własnego pola karnego i miała kontrę. Novikovas dostał na skrzydle piłkę, próbował uderzać, ale jego strzał został zablokowany. Dobijał jeszcze Pospisil, ale piłka poszybowała w trybuny.

29'
żółta kartka Spóźniony Nalepa musiał ratować się faulem od tyłu w nogi zawodnika. Arbiter spotkania musiał wyjąć żółty kartonik.

28'
Łukasik faulowany w kole środkowym.

26'
Wójcicki został faulowany przez Haraslina. Jaga ma rzut wolny z 35. metra od bramki Kuciaka. Do dośrodkowania wyskoczył Runje, ale uderzył obok słupka.

25'
Jagiellonia stworzyła kolejną okazję. Novikovas dostał piłkę na lewej flance, w polu karnym czekało trzech jego partnerów. Litwin zagrał jednak do nikogo.

23'
Mak jest dzisiaj bardzo aktywny. Większość akcji przechodzi przez skrzydłowego Lechii. Tym razem został powstrzymany faulem przez Guilherme.

21'
Sheridan spadł z pierwszego piętra. Zawodnik gospodarzy został faulowany, gdy wyskoczył, by powalczyć o górną piłkę.

20'
Jagiellonia, choć prowadzi grę, nie ma pomysłu jak spenetrować twardą obronę gości. Sheridan nie pokazuje się na pozycje, a kolejne wrzutki nie przynoszą żadnych efektów.

19'
Frankowski zabrał się prawą stroną, próbował wrzucać na Sheridana, ale piłka po rykoszecie poleciała poza linię boczną.

18'
Mak ciągnie z piłką prawym skrzydłem. Zostaje powstrzymany jednak przez Mitrovicia.

17'
Jagiellonia dominuje. Zespół z Podlasia próbuje z każdej strony zaatakować bramkę gości. Tym razem Guilherme wrzucał w pole karne, ale Sherindan przegrał pojedynek w powietrzu.

16'
Mak nie trafia w piłkę, Novikovas przejął futbolówkę i wbiegał w szesnastkę gości. Mak naprawił swój błąd, wybijając na rzut rożny.

14'
Wszystko, co dobre w Jagiellonii, zaczyna się na Novikovasie. Tym razem skrzydłowy został sfaulowany na 30 metrze. Za mocno wrzucona piłka w pole karne z wolnego.

13'
Novikovas przebojowo wdarł się w pole karne. Rzut rożny, z którego nic jednak nie wyszło.

12'
Jagiellonia nie może się się pozbierać po szybko straconej bramce.

10'
Paixao i 1:0!!!! Mocna wrzutka Kubickiego do Haraslina, ten dogrywa do Flavio Paixao. Napastnik z dwóch metrów nie mógł się pomylić. Lechia wychodzi na prowadzenie.

9'
Lechia pierwszy raz dłużej utrzymuje się przy piłce.

7'
Mladenović balansem ciała minął Wójcickiego, wrzucił w pole karne, ale Mak przestrzelił. Pierwsze strzał gości.

6'
żółta kartka Już na początku meczu kartkę zgarnął Stolarski. Jagiellonia zaczynała konstruować akcję, ale niebezpiecznym wejściem "popisał się" obrońca Lechii.

5'
Na razie wszelkie próby miejscowych nie przynoszą efektu. Tym razem Jaga próbowała przedostać się prawą stroną, ale Stolarski powstrzymał ich zapędy.

4'
Jagiellonia prowadzi grę. Piłkarze w żółto-czerwonych strojach zamykają gości na ich połowie. Lechia czai się na kontry.

3'
Jagiellonia jest od początku bardzo aktywna. Novikovas pokazuje się do gry od początku.

2'
Jagiellonia odpowiada kontratakiem. Sheridan źle dograł do Frankowskiego i od bramki rozpocznie Kuciak.

1'
Lechia zaczęła z przytupem. Już w pierwszej akcji piłkarze z pomorza przedostali się pod pole karne gospodarzy.

1'
Zaczynamy! Ze środka rozpoczęła Lechia.

'
Minuta ciszy dla uczczenia pamięci Romana Korynta, legendy Lechii Gdańsk.

'
Drużyny wychodzą na boisko.

'
Aktualnie trwa rozgrzewka obu drużyn.

'
Ławka rezerwowych Lechii: Alomerović, Nunes, Borysiuk, Fila, Peszko, Lewandowski, Sopoćko.

'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Sandomierski, Klemenz, Burliga, Bezjak, Grzyb, Machaj, Kwiecień.

'
Jagiellonia Białystok zdecydowanie lepiej wspomina miniony sezon. Drużyna z Podlasia zajęła 2. miejsce w lidze, ustępując tylko Legii. Lechia niemal do końca walczyła o utrzymanie, a ostatecznie skończyła na 13. pozycji.

'
W pierwszym piątkowym spotkaniu Miedź Legnica pokonała Pogoń Szczecin 1:0.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Jagiellonia - Lechia na żywo. Początek w piątek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online