Śląsk Wrocław - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Słowik - Dankowski, Tarasovs, Celeban (C.), Cholewiak - Augusto, Pałaszewski - Kosecki, Chrapek (56' Gąska), Ahmadzadeh (Radecki) - Piech (65' Robak).
Gostomski - Danek (23' Pestka), Helik (C.), Dytiatjew, Ferraresso - Covilo, Dimun - Zenjov (68' Piszczek), Hernandez, Budziński - Oliva (73' Culina).

'
Dziękujemy za udział w transmisji i zapraszamy na kolejne mecze.

'
Śląsk zasłużenie wygrał spotkanie. Choć były momenty, kiedy Cracovia dominowała, to właśnie WKS był konkretniejszy. Wrocław dobrze rozpoczyna sezon, a Cracovia musi szukać punktów w kolejnych spotkaniach. Śląsk Wrocław 3:1 Cracovia.

90+5'
Rzut rożny dla gospodarzy. Sędzia po wznowieniu zakończył spotkanie.

90+4'
Cracovia próbowała ostatniej akcji, ale przejął Pałaszewski. Śląsk wyszedł z kontrą 4 na 3. Robak z 16. metra uderzył, ale piłka kilka centymetrów nad bramką.

90+2'
Kolejna okazja Śląska. Zawodnicy z Wrocławia mają rzut wolny na 25. metrze od bramki gości. Gąska kapitalnie uderzył, ale Gostomski z problemami wybił piłkę.

90+1'
żółta kartka Hernandez dostał żółtą kartę za dyskusje.

90+1'
Co tu się wydarzyło! Robak wyszedł sam na sam i nie zdołał pokonać Gostomskiego. Powinno być 4:1.

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.

90'
Gol!!!! Kosecki podwyższa prowadzenie na 3:1!
Skrzydłowy dostał podanie przed polem karnym i precyzyjnym strzałem po ziemi pokonał Gostomskiego. Bramkarz gości był bez szans. Wydaje się, że już jest po meczu.

89'
Śląsk gra mądrze, Śląsk gra wyrachowanie. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego próbują jak najdłużej utrzymać się przy piłce.

87'
żółta kartka Nakładką wszedł Helik.

86'
Śląsk już przeszedł do defensywy. Zawodnicy WKS-u nie starają się nawet wyjść z własnej połowy.

84'
Najlepsza okazja Cracovii w tej połowie. Covilo wszedł w pole karne, zgrał do Pestki, a ten składał się do strzału. Pałaszewski mocnym wejściem wybił mu piłkę. Sędzia pokazał, że nie będzie z tego rzutu karnego.

83'
Radecki zastępuje kontuzjowanego Farshada. jest to debiut pomocnika gospodarzy.

82'
Pers leży na boisku. Skrzydłowy Śląska wymaga pomocy medycznej. Ahmadzadeh zostaje zniesiony na noszach.

81'
Farshad czaruje techniką. Pers najpierw kapitalnie przyjął piłkę, później zdołał się przy niej utrzymać, używając do tego efektownych zwodów. Kibice dostali wspomnienie Morioki.

79'
Szansa Robaka! Silny napastnik wdarł się ze skrzydła w pole karne, ale jego zapędy powstrzymał kapitalnie interweniujący Covilo.

79'
Okres spokojniejszej gry. Obie drużyny rozgrywają w środku pola.

77'
Rzut wolny z boku pola karnego Cracovii. Ahmadzadeh został faulowany. Kolejna szansa Śląska. Celeban zgrywał piętką, ale Tarasovs przegrał pojedynek z Gostomskim.

76'
Farshad dośrodkowuje w pole karne, ale Helik wybija na aut.

74'
Śląsk faktycznie postanowił rozgrywać drugą połowę tak samo, jak pierwszą. Najpierw przycisnęli, strzelili bramkę, a teraz cofają się i rozgrywają między obrońcami. Ciekawe, czy Cracovia zdoła powtórzyć wyczyn z pierwszej połowy i wyrównać rezultat spotkania.

73'
Antonini Culina zmienia na placu gry strzelca bramki Olivę.

72'
Tarasovs efektowną interwencją powstrzymuje kontratak gości. chwilę później faulowany zostaje Pałaszewski.

71'
Zamieszanie w polu karnym WKS-u. Pestka sygnalizował rzut rożny, arbiter pokazał piątkę.

70'
Gąska dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost w ręce golkipera zespołu z Krakowa.

69'
Kosecki po kapitalnym rajdzie leży na murawie. Cały stadion widział już rzut wolny, albo karny, bo zagranie miało miejsce na linii pola karnego, sędzia kazał jednak grać dalej.

68'
Zejnow schodzi. W jego miejsce Filip Piszczek.

66'
żółta kartka Przed momentem żółty kartonik obejrzał Diego Ferraresso za faul na Augusto.

66'
Robak był blisko wejścia smoka. Napastnik gospodarzy otarł jedynie piłkę głową. Cracovia odetchnęła z ulgą.

65'
Schodzi Arkadiusz Piech. W jego miejsce Marcin Robak.

64'
Śląsk znów zamknął gości na ich połowie. Dobrze współpracuje ze sobą trio Cholewiak- Ahmadzadeh - Gąska.

63'
Od bramki akcję wznawia Słowik.

63'
Gąska uderza na bramkę. Z trudem interweniuje Gostomski.

62'
Ładna akcja miejscowych. Cholewiak z Gąską rozgrywali na lewym skrzydle między sobą piłkę. Ostatecznie Śląsk ma rzut rożny.

61'
Druga połowa wygląda bardzo podobnie do pierwszej. Śląsk lepszy w pierwszych minutach i strzela bramka na prowadzenie w meczu.

60'
żółta kartka Farshad fauluje obrońcę gości i sędzia wyciąga żółty kartonik.

57'
GOL!!! Śląsk 2:1 Cracovia!!
Augusto precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał Gostomskiego. Śląsk znów na prowadzeniu.

56'
Damian Gąska wszedł za Michała Chrapka.

55'
Augusto wznawiał piłkę z rzutu wolnego. Dośrodkowanie okazało się za krótkie.

53'
Rzut z autu dla Cracovii. Zenjov skacze do piłki i spada na ziemię. Śląsk zażegnuje niebezpieczeństwo, a skrzydłowy Cracovii leży. Sędzia czeka na komunikat VAR-u, czy nie powinien odgwizdać karnego. Po konsultacji każe wznowić akcję gospodarzom.

52'
Hernandez indywidualnie poszedł z akcją. Wpadł w pole karne i posłał piłkę wzdłuż pola karnego. Nikt nie przeciął tego zagrania.

51'
To powinna być bramka! Pałaszewski ładnie wyszedł na wolne pole, zagrał po linii do Piecha, ten z trzech metrów nie trafił w bramkę. Piłka poszybowała wysooooko w trybuny.

49'
Cracovia konstruowała pierwszą akcję po przerwie. Wreszcie do akcji wkroczył Słowik i skończyło się klepanie Pasów.

48'
Cracovia popełnia błędy w rozegraniu. Śląsk ma rzut z autu na wysokości pola karnego.

47'
Śląsk miał pierwszy rzut wolny w drugiej połowie. Dośrodkowywał Augusto, ale piłka poszybowała wprost w ręce Gostomskiego.

46'
Zawodnicy wyszli już na boisko. Zaczynamy drugą połowę!

'
Ekstraklasa jest popularna na całym świecie!

'
Pierwsze kilkanaście minut należało do gospodarzy. Śląsk stwarzał sobie okazje i po stałym fragmencie gry zdobył gola. Od strzelenia bramki to Cracovia zaczęła dominować i po indywidualnym błędzie środkowego obrońcy zdołała wyrównać. Drużyny zeszły do szatni, by posłuchać, co mają zrobić, by wygrać. My wracamy za kilkanaście minut.

45+5'
Javi Hernandez miał jeszcze okazję. Wyskoczył do dośrodkowania, ale zabrakło mu centymetrów. Arbiter zakończył spotkanie.

45+5'
Choć arbiter techniczny wskazał 3 doliczone minuty, Tomasz Frankowski nie kończy tej połowy.

45+4'
Słowik wznawia od bramki. Ostatnia akcja Śląska, ale Pałaszewski dośrodkował zupełnie do nikogo. Jeszcze do piłki dopadł Kosecki, zagrał w pole karne, ale popełnił ten sam błąd, co Pałaszewski- zagrał do nikogo.

45+1'
Śląsk rozgrywa akcję na własnej połowie i czeka na gwizdek kończący pierwszą część.

45'
Sędzia dolicza 3 minuty.

45'
Cracovia miała swoją szansę, ale nie trafił w piłkę Budziński.

44'
Cholewiak długim wrzutem z autu. Śląsk na chwilę zamknął gości w hokejowym zamku, ale Cracovia wychodzi z opresji obronną ręką.

43'
Piłka w siatce Cracovii. Gola jednak nie ma, bo Chrapek wznowił akcję przed gwizdkiem. Tarasovs niemal odkupił swoje winy.

42'
Wydawało się z perspektywy trybun, że Kosecki był faulowany przy linii pola karnego, gwizdek sędziego jednak milczy.

41'
Farshad został faulowany na 35. metrze od bramki Gostomskiego. Szansa dla Śląska.

39'
Ferraresso faulował Cholewiaka. Sędzia upomina obrońcę z Krakowa.

37'
Kolejna kapitalna okazja Cracovii! Znów sytuację ratować musiał bramkarz gospodarzy. W pole karne wbiegał Budziński i uderzył mocno po ziemi. Cracovia dominuje.

36'
Tarasovs popełnił kolejny błąd. Pasy miały rzut wolny, Słowik wyszedł, by złapać piłkę, a środkowy obrońca wybił mu ją z rąk na rzut rożny.

35'
Cracovia zaczęła dominować w posiadaniu piłki. Miejscowi biegają za piłką, a goście zbliżają się z każdym podaniem do bramki Słowika.

34'
Cholewiak uderzył z dystansu. Piłka poszybowała w trybuny. To była ładna akcja gospodarzy.

32'
WKS ma rzut rożny. Tym razem Chrapek nie zdołał dośrodkować tak dobrze, jak w 14. minucie.

30'
Gol dla Cracovii!! Oliva strzela!
Środkowy napastnik pokonał Słowika strzałem w boczną siatkę. Błąd Tarasovsa, który przegrał pojedynek z Olivą. Mamy wyrównanie i mecz zaczyna się od początku.

29'
Kapitalna szansa Cracovii! Farshad zgubił krycie, Ferraresso na linii 16. metra zagrał w pole karne. Zenjov czekał na nią na 5. metrze, ale nie trafił w piłkę.

28'
Cracovia gra za wolno i zbyt schematycznie, a Śląsk bardzo sprawnie przesuwa się w obronie.

27'
Szybka dwójkowa akcja Cracovia nie przyniosła skutku i WKS miał kontrę. Kosecki nie zdołał opanować piłki i Gostomski zaczął od bramki.

25'
Śląsk spokojnie rozgrywa na własnej połowie. Ewidentnie podopiecznym Pawłowskiego nie śpieszy się z prowadzeniem akcji.

23'
Kamil Pestka wszedł za kontuzjowanego Danka.

21'
Danek leży na boisku. Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego. Wygląda na to, że będzie konieczna zmiana. Zawodnik gości jest znoszony na noszach.

19'
Chrapek zagrywa piłkę do Koseckiego. Szybki skrzydłowy nie miał szans do niej dobiec i futbolówka pada łupem Gostomskiego.

18'
Na boisku leży Ferraresso. Przerwa w spotkaniu.

16'
Cracovia wzięła się za odrabianie strat. Zawodnicy w czerwono-białych trykotach rzucili się do ataku, ale póki co nie byli w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

14'
GOL!!! Celeban pokonuje Gostomskiego!
Wojskowi mieli rzut rożny. Chrapek wrzucił piłkę na bliższy słupek, tam już był Piotr Celeban, który głową pokonał bramkarza Cracovii. Premierowe trafienie Śląska.

14'
Zdecydowana większość akcji przechodzi przez lewe skrzydło Śląska, na którym szaleje Cholewiak.

13'
Jaka szansa Śląska! Cholewiak dosrodkował w pole karne, Piech wyskoczył najwyżej, dobrze złożył się do strzału głową, ale nie trafił w światło bramki.

12'
Maciej Pałaszewski faulowany w kole środkowym.

11'
Najgroźniejsza akcja Śląska. Cholewiak, po ładnej kombinacyjnej akcji, wbiegł w pole karne i uderzył po ziemi. Piłka minęła bramkę Gostomskiego.

10'
Z tego autu wyszedł strzał. Oliva wyskoczył wysoko i uderzył na bramkę. Słowik bez problemów złapał futbolówkę.

9'
Hernandez dostał piłkę w polu karnym, ale znów na posterunku był niezawodny Celeban. Tylko rzut z autu dla gości.

8'
Michał Chrapek faulowany na połowie gospodarzy.

7'
Niebezpiecznie pod bramką Słowika. Piłka, po rykoszecie znalazła się wysoko w powietrzu. Próbował do niej dobiec Oliva, ale pierwszy był golkiper Śląska.

7'
Piech został faulowany. Cholewiak wbiegł w pole karne, do niego była adresowana piłka. Obrońca nie zdołał jednak do niej dobiec.

6'
Żadna drużyna nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce. Akcje są szarpane i zwykle kończą się w środkowej strefie boiska.

3'
Kosecki wpadł w pole karne, składał się już do uderzenia, ale piłkę sprzed nogi sprzątnął mu Helik.

2'
Kolejny faul Śląska. Cracovia stanie przed szansą. Rzut wolny z 35. metra. Covilo wygrał pojedynek główkowy, ale uderzył obok bramki.

2'
Ahmadzadeh fauluje w środkowej strefie Olivę.

1'
Cracovia szybko ruszyła do przodu, ale Celeban powstrzymał ich zapędy.

1'
Cracovia rozpoczyna ze środka. Zaczynamy!

'
Drużyny wychodzą na prezentację. Trwa przywitanie obu ekip.

'
Śląsk przed meczem pokazał kibicom swój film promocyjny, który został bardzo pochlebnie przyjęty w Polsce.

'
Ławka rezerwowych Cracovii: Pesković, Culina, Datković, Serafin, Piszczek, Pestka, Strózik.

'
Ławka rezerwowych Śląska: Wrąbel, Golla, Pich, Pawelec, Radecki, Gąska, Robak.

'
Obie drużyny mają za sobą słaby poprzedni sezon. Śląsk niemal do ostatniej kolejki drżał o utrzymanie i ostatecznie zajął 10. miejsce , a Cracovia uplasowała się na pozycję wyżej. W tym sezonie obie ekipy chcą znaleźć się w grupie mistrzowskiej. Michał Probierz, trener przyjezdnych uważa nawet, że Cracovia będzie walczyła o majstra. Zapowiada się wiec ciekawy mecz, w którym obie drużyny będą grały o pełną pulę.

'
Do rozpoczęcia meczu pozostało 30 minut.

'
Zawodnicy Śląska wyszli na rozgrzewkę.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Śląsk - Cracovia na żywo. Początek w sobotę o godzinie 15:30.

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online