Wisła Kraków - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 0

Buchalik – Pietrzak, Sadlok, Bartkowski, Wasilewski – Kort, Boguski (80 Wojtkowski), Basha, Balleste – Małecki (68' Kostal), Ondrasek (89' Kolar(.
Steinbors – Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak – Nalepa, Bogdanov (80' Siemaszko), Zarandia (89' Danielak), Janota – Cvijanović (60' Aankour), Kolev.

Cvijanović (51.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Arka Gdynia

'
O 20:30 zapraszamy na mecz Legia - Zagłębie <- KLIKNIJ

90+4'
Koniec meczu. Nie doczekaliśmy się bramek. Wisła - Arka 0:0.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Kolar zastąpił Ondraska.

89'
Danielak zastąpił Zarandię.

87'
Wisłą znów próbowała zaskoczyć Steinborsa. Tym razem Imaz, ale również niecelnie.

87'
Kort uderzył z rzutu wolnego z bardzo dużej odległości. Po raz kolejny trafił w obrońcę.

84'
Imaz oddał techniczny strzał z 20 metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

83'

81'
Nieudany strzał z pola karnego Siemaszko. Piłka wyszła na aut.

80'
Wojtkowski zastąpił Boguskiego.

80'
Siemaszko zastąpił Bogdanova.

79'
Z dystansu nad poprzeczką uderzył Bogdanov.

75'
Z boiska wieje nudą.

70'
Groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wydawało się, że piłka zmierza do bramki, ale jednak wyszła na kolejny rzut rożny.

69'
Ale mógł się wprowadzić Kostal. Po jego strzale z dystansu piłka po rękach Steinborsa odbiła się od poprzeczki.

68'
Małecki opuścił boisko, a zastąpił go Kostal.

65'
Groźnie zaatakowała Arka. Marciniak dośrodkował do Koleva, ale ten nie zdołał oddać strzału.

64'
Nie ma gola! Strzał Boguskiego odbił Steinbors, a dobitka przeleciała nad poprzeczką!

63'
Rzut karny dla Wisły. Ondrasek padł w polu karnym i sędzia dopatrzył się przewinienia. Napastnik Wisły był popychany przez Helstrupa.

61'
Janota oddał strzał, ale posłał piłkę nad bramką Wisły.

60'
Aankour zastąpił Cvijanovicia.

59'
Po strzele Bogdanova piłka wyszła na rzut rożny.

55'
Brakuje emocji w tym spotkaniu.

51'
żółta kartka Cvijanović ukarany żółtą kartką.

50'
Po strzale z dystansu Sadloka piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

46'
Zarandia wycofał piłkę do Koleva, którego strzał został zablokowany.

46'

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Sędzia doliczył minutę.

42'
Ondrasek uderzył z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką. Wisła przeważa, ale brakuje jej precyzji. Do tej pory oddała tylko jeden celny strzał.

40'
Zupełnie bezradna w ofensywie jest dziś Arka.

36'
Janota dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę bez problemów złapał Buchalik.

34'
Niecelnie z dystansu uderzył Boguski.

33'
Arka nie oddała jeszcze żadnego strzału.

30'
Powinno być 1:0. Małecki odebrał piłkę na połowie rywala, znakomicie zagrał do Imaza, ale ten z kilku metrów fatalnie spudłował.

27'
Wisła cały czas kontroluje przebieg meczu.

23'
Fatalny błąd Steinborsa, który wybił piłkę prosto pod nogi Imaza. Ten uderzył z pola karnego nad poprzeczką. To powinno być 1:0!

19'
Zablokowany strzał Korta sprzed pola karnego.

18'
Brakuje groźnych sytuacji strzeleckich w tym meczu.

14'
Imaz chciał dojść do zgranej piłki, ale uprzedził go Stenibors. Obaj zawodnicy ucierpieli po zderzeniu ze sobą i potrzebują pomocy sztabu medycznego.

12'
Bardzo nieudane dośrodkowanie Bartkowskiego.

11'
Wisła ma przewagę i dłużej utrzymuje się przy piłce.

7'
Zablokowany strzał Korta z pola karnego.

7'
Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył Imaz, ale na raty piłkę złapał Steinbors.

5'
Za mocne dośrodkowanie Pietrzaka i nikt nie sięgnął piłki.

3'
Błąd Wisły w obronie. Pietrzak za lekko zagrywał do Buchalika i bliski przejęcia piłki Zarandia. Bramkarz Wisły wyszedł jednak poza pole karne i w ostatniej chwili wybił piłkę.

3'
Jak na razie gra toczy się w środkowej części boiska.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Arka Gdynia ma za sobą już jedno spotkanie. Tydzień temu wygrała 3:2 z Legią Warszawa i zdobyła Superpuchar Polski.

'
Rezerwowi Arki: Staniszewski, Socha, Maghoma, Sołdecki, Aankour, Danielak, Siemaszko.

'
Rezerwowi Wisły: Chorążka, Bartosz, Grabowski, Kolar, Wojtkowski, Kostal, Plewka.

'
Mecz Wisła - Arka odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online