Korona Kielce - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Cerniauskas - Golański, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak - Kiełb, Jovanović, Marković (75' Aankour), Janota, Kapo, Chiżniczenko (53' Trytko).
Gostomski - Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński (77' Arajuuri), Douglas - Tralka, Linetty - Lovrencsics (82' Formella), Jevtić, Pawłowski - Hamalainen (70' Sadajew).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+4'
Koniec meczu. Korona zremisowała z Lechem 2:2.

90+4'
GOOOL! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Trytko, a nadbiegający Sylwestrzak wepchnął piłkę do siatki.

90+4'
Jovanović uderzył z pola karnego i Gostomski z trudem wybił piłkę na rzut rożmny. Było groźnie.

90+3'
Żółta kartka dla Sadajewa.

90+2'
Leży na boisku Trałka. Możliwe, że odnowił mu się uraz.

90+1'
Żółta kartka dla Douglasa.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Groźnie pod bramką Korony. Sadajew ładnie ograł dwóch zawodników, podał do Formelli, ten do Pawłowskiego, który nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

87'
Sporo szczęścia miał Lech. Pogubili się w kryciu obrońcy Lecha. Wołąkiewicz miał przy sobie dwóch napastników, urwał się Trytko, ale nie trafił czysto głową w piłkę.

87'
Janota huknął z dystansu, ale uderzenie zablokował Wołąkiewicz.

83'
Niecelne uderzenie Malarczyka głową.

83'
Sporo rzutów rożnych ma w ostatnich minutach Korona.

82'
Zmiana w Lechu. Formella zastąpił Lovrencsicsa.

80'
Chwilowa przewaga Korony.

78'
7 401 widzów zasiadło dziś na stadionie.

77'
Zmiana w Lechu. Arajuuri zastąpił utykającego Kamińskiego.

75'
Zmiana w Koronie. Boisko opuścił Marković, a wszedł Aankour.

73'
Linetty znakomicie odebrał piłkę, zagrał do Sadajewa, ale ten fatalnie skiksował i futbolówka opuściła boisko. To mogła być groźna sytuacja.

70'
Zmiana w Lechu. Sadajew zastąpił Hamalainena.

69'
Sylwestrzak uderzał z ostrego kąta, ale prosto w ręce Gostomskiego.

68'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Linetty potrzebowął pomocy sztabu medycznego.

66'
Lech znów ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafi zagrozić bramce Korony.

64'
Pawłowski zagrał do Hamalainena, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

61'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

59'
Lech mógł wyprowadzić znakomitą kontrę, ale Lovrencsics fatalnie stracił piłkę.

58'
Zamieszanie pod bramką Lecha, ale ostatecznie piłka w rękach Gostomskiego.

55'
Jak na razie mało emocji w drugiej połowie.

53'
Trytko zastąpił Chiżniczenko.

52'
Lovrencsics uderzał z prawej strony pola karnego i niewiele brakowało, aby bramkarz Korony wypluł piłkę pod nogi Jevticia.

48'
Lovrencsics dośrodkował do Kędziory, ten próbował uderzać piętą, ale piłkę bez problemów złapał bramkarz Korony.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Koroną 2:1.

40'
Douglas dośrodkował z rzutu wolnego, Trałka urwał się obrońcom, ale uderzył głową nad bramką.

39'
Żółta kartka dla Jovanovicia.

35'
Dośrodkowanie Kiełba, ale dobrze piłkę wybijają obrońcy Lecha.

32'
Sylwestrzak uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nad bramką.

31'
Trałka źle wybijał piłkę. Ta trafiła do Jovanovicia, który uderzył z dystansu i Gostomski z trudem przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

28'
Goool! Piękna akcja Lecha. Kamiński zagrał do Linettego, ten zgrał piłkę do Pawłowskiego, który minął jednego z obrońców i wykorzystał sytuację sam na sam. Lech prowadzi 2:1.

28'
Początek meczu był znakomity, teraz wieje nudą.

26'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale nikt nie sięgnął piłki.

24'
Lech ma olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki.

23'
Uspokoiła się gra.

22'
Korona nieco poprawiła swoją grę.

20'
Lech stara się odzyskać prowadzenie.

16'
Goool! Zemściły się na Lechu nie wykorzystane sytuacje! Golański dośrodkował z rzutu rożnego i Kapo głową doprowadza do wyrównania.

15'
Zablokowany strzał Jevticia.

14'
Kolejna idealna okazja Lecha. Katastrofalny błąd obrony Korony, Lovrencsics znalazł się sam przed bramkarzem, lae posłał piłkę obok bramki.

13'
Korona jak na razie nie istnieje na boisku.

10'
Lech stłamsił Koronę. Dobry odbiór Lienttego. Lovrencsics uderzał z dystansu obok bramki.

10'
Powinno być 2:0! Kamiński ładnie uderzył z powietrza z pola karnego i Cerniauskas znów ratuje swój zespół.

9'
Kolejny strzał Pawłowskiego i Cerniauskas wybił piłkę na rzut rożny.

9'
Pawłowski uderzał zza pola karnego i z problemami piłkę odbił bramkarz Korony.

7'
Zablokowane dośrodkowanie Golańskiego i rzut rożny dla Korony.

5'
Goool! Jevtić znakomicie poradził sobie z trzema obrońcami, zagrał po ziemi w pole karne, tam źle piłkę wybijał Golański, który podał do Hamalainena, a ten bez problemów umieścił piłkę w siatce..

5'
Lovrencsics płasko dośrodkowywał w pole karne, ale prosto pod nogi obrońcy.

4'
Gra toczy się jak na razie w środkowej strefie boiska.

2'
Lech stara się narzucić swój styl gry.

1'

*'
Piłkarze wychodzą już na boisko.

*'
Sędzią meczu będzie Krzysztof Jakubik (Siedlce).

*'

*'
Ławka rezerwowych Lecha: Jasmin Burić, Szymon Drewniak, Paulus Arajuuri, Luis Henriquez, Dariusz Formella, Muhamed Keita, Zaur Sadajew.

*'
Ławka rezerwowych Korony: Wojciech Małecki, Siergiej Pilipczuk, Przemysław Trytko, Boliguibia Ouattara, Nabil Aankour, Leandro, Paweł Sobolewski.

*'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Korona Kielce - Lech Poznań. Początek spotkania o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online