Legia Warszawa - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Malarz - Astiz (72' Antolić), Remy (46' Carlitos), Żyro - Vesović, Philipps, Cafu, Szymanski, Hlousek - Hamalainen, Radović (64' Kante).
Hładun - Czerwiński, Guldan, Dąbrowski, Dziwniel - Jagiełło (64' Matuszczyk), Tosik - Janoszka (46' Kopacz), Starzyński (75' Sirotov), Pawłowski - Tuszyński.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już w niedzielę.

90+4'
Koniec meczu. Zagłębie Lubin pokonało Legię Warszawa 3:1.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Gramy dalej.

89'
Pawłowski padł w polu karnym. Sędzia nie podyktował rzutu karnego, ale czeka jeszcze na VAR.

88'
Goool! 3:1! Źle zachowała się defensywa Legii. Po podaniu z prawej strony boiska Tuszyński z bliska klatką piersiową umieścił piłkę w bramce.

87'
Cafu znakomicie zagrał do Żyro, który świetnie podłączył się do akcji, ale z siedmiu metrów uderzył nad bramką. To powinien być remis!

86'
Świetne podanie w pole karne do Hamalainena. Fin opanował piłkę, ale fatalnie przestrzelił.

83'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Legii z rzutu wolnego, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

81'
Legia stara się dążyć do wyrównania, co daje Zagłębie możliwość wyprowadzania kontrataków.

78'
żółta kartka Żyro ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

77'
16 637 kibiców pojawiło się na stadionie.

75'
Sirotov zastąpił Starzyńskiego.

74'
Mocny strzał Carlitosa z pola karnego. Piłka trafiła w boczną siatkę.

72'
Antolić zastąpił Astiza.

71'
Mogło być groźnie, ale Vesović nie opanował piłki.

71'
Posiadanie piłki: 60% - 40% na korzyść Legii.

69'
Ładna akcja Zagłębia, ale Tuszyński nie zdążył do zagrania wzdłuż bramki.

68'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelnie głową uderzał Kante.

66'
Carlitos otrzymał piłkę w polu karnym, ale miał zbyt mało miejsca, aby oddać strzał i górą z tego starcia wyszli obrońcy.

64'
Matuszczyk zastąpił Jagiełło.

64'
Kante zastąpił Radovicia.

62'
Starzyński z rzutu wolnego spod linii końcowej zagrał prosto w bramkę, ale Malarz wypiąstkował piłkę.

62'
żółta kartka Vesović ukarany żółtą kartką.

60'
Trochę lepiej ustawiają się po przerwie zawodnicy i nie ma już takich dziur w obronie.

59'
Szymański z rzutu wolnego z boku pola karnego zdecydował się na strzał. Trafił jednak prosto w mur.

58'
żółta kartka Dąbrowski ukarany żółtą kartką.

52'
Starzyński dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, jeden z zawodników zgrał piłkę głową, ale na rzut rożny wybił ją Philipps.

51'
Pawłowski wykazał się szybkością, wbiegł w pole karne, uderzył lewą nogą, ale Malarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

50'
Początek drugiej połowy spokojniejszy.

46'
Kopacz zastąpił Janoszkę.

46'
Remy opuścił boisko, a wszedł za niego Carlitos.

46'

45+5'
Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi z Legią 2:1.

45+3'
Pawłowski już na boisku, Remy poza nim.

45+1'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Remy zderzył się z Pawłowskim, który otrzymał jeszcze cios łokciem. Oba potrzebują pomocy sztabu medycznego.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

44'
Powinien być remis! Cafu znalazł się sam przed bramkarzem, miał sporo czasu. Minął Hładuna, ale jego strzał z linii bramkowej wybił Dziwniel.

42'
Bardzo nieudany strzał z dystansu Remy'ego.

41'
Mogło być 2:2. Po dośrodkowaniu Hlouska w znakomitej okazji znalazł się Hamalainen, który z bliska trafił jednak w Hłoduna.

39'

37'
Gool! 2:1! Hlousek znakomicie opanował piłkę w polu karnym, uderzył prawą nogą po ziemi i zaskoczył bramkarza, bo był jeszcze rykoszetem.

36'
Zablokowany strzał z pola karnego Szymańskiego.

34'
Hładun pewnie złapał piłkę po lekkim strzale głową Hamalainena.

33'
NIE MA GOLA! Po wideoweryfikacji okazało się, że Radović był na spalonym.

32'
Sędzia jeszcze czeka na potwierdzenie czy Radović nie był na spalonym.

31'
Sporo miejsca jest dziś na boisku. Radović z łatwością minął rywala, zagrał w pole karne, gdzie piłka dość szczęśliwie trafiła do Hamalainena, który pokonał Hładuna. Już tylko 2:1 dla gości..

29'
Znów sporo miejsca mieli goście. Janoszka wyłożył piłkę Tosikowi, który sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

25'
Fatalnie gra Legia w obronie.

24'
Mogło być 3:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od Tuszyńskiego, a potem szczęśliwie na rzut rożny wybił ją Hamalainen.

21'
Gool! Malarz wyczuł Starzyńskiego, ale nie zdołał złapać piłki. Jest 2:0!

20'
Jest rzut karny!

19'
Sędzia Jarosław Przybył już przy monitorze. To powinna być jedenastka, bo Hlousek faulował rywala.

18'
Padł w polu karnym Czerwiński. Wydawało się, że był faulowany, ale sędzia był innego zdania. Czekamy na VAR.

17'
Mogło być 2:0. Znakomita kontra Zagłębia. Znów podanie wzdłuż bramki, akcję zamknął Pawłowski, ale jego uderzenie zablokował Hlousek!

15'
Goool! 1:0 dla Zagłębia! Starzyński uniknął spalonego, zagrał wzdłuż bramki do Tuszyńskiego i wydawało się, że Cafu zdołał przejąć piłkę, ale uczynił to tak niefortunnie, że Tuszyński umieścił ją w pustej bramce.

13'
Sporo się dzieję od początku meczu.

12'
Odpowiedź Legii! Cafu zagrał do Hamalinena, a jego strzał z pola karnego trafił w słupek!

11'
Wydawało się, że Tuszyński znajdzie się sam na sam z Malarzem, ale próbował jeszcze mijać wracającego Żyro, który zdołał jednak wybić piłkę.

10'
Znów to Legia utrzymuje się przy piłce.

9'
Rzut rożny dla Legii. Górą obrońcy.

7'
Kolejna bardzo ładna akcja Zagłębia, ale zabrakło precyzji w ostatnim podaniu. Byłoby bardzo groźnie.

7'
Mogło być 1:0 dla Zagłębia. Po prostej stracie Radovicia goście dobrze rozegrali piłkę, ale strzał Tosika z pola karnego znakomicie odbił Malarz.

6'
Dośrodkowanie w pole karne Legii prosto na głowę Astiza, który wybił piłkę.

4'
Katastrofalne zagranie Radovicia i od bramki grę wznowi Hładun.

3'
Długie zagranie do Hlouska, ale dobrze interweniowali obrońcy. Legia jednak cały czas przy piłce.

2'
Legia stara się narzucić swój styl gry. Akcje konstruuje od własnej bramki.

1'
Rozpoczęła Legia.

'
Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork). W wozie VAR zasiadł Tomasz Musiał.

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Antolić, Mączyński, Michalak, Nagy, Carlitos, Kante.

'
Rezerwowi Zagłębia: Kuchta, Kopacz, Matuszczyk, Bohar, Mares, Sirotow, Woźniak.

'
Do meczu pozostało kilka minut. Na trybunach "Sen o Warszawie".

'
Dla Legii Warszawa będzie to czwarty mecz w tym sezonie. Wcześniej wygrała 1:0 i 3:0 z Cork City oraz przegrała 2:3 z Arką Gdynia w spotkaniu o Superpuchar Polski.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin na żywo. Początek w sobotę o godzinie 20:30.

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online