Wisła Płock - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 2

Dahne - Stefańczyk, Uryga, Dźwigała, Warcholak - Szymański, Furman - Szwoch, Stilić (58' Merebashvili), Calo (75' Łukowski) - Zawada (HT' Ricardinho).
Burić - Janicki, Rogne, Vujadinović - Makuszewski, Trałka, Radut (68' Gajos), Tomasik (65' Kostewycz) - Tiba, Jevtić (78' Cywka) - Gytkjaer.

*'
Poznaniacy wywożą trzy punkty z Płocka, choć bramkę o tym decydującą zdobyli tuż przed końcem meczu.

90+4'
żółta kartka Sędzia ukarał Buricia żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

90+2'
Równie efektownie, co Tiba, próbował zaskoczyć Buricia Ricardinho. Przewrotka Brazylijczyka nie była jednak wysokiej jakości.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
1:2! Fenomenalny gol Tiby!
Portugalczyk kapitalnie uderzył nożycami z powietrza! Dahne bez szans na obronę.

86'
Wiślacy w dalszym ciągu naciskają na lechitów. Goście wyglądają, jakby stracili motywację.

83'
Zbyt wysoko zawiesił piłkę Warcholak przy wrzutce z lewej flanki.

82'
Obrońcy gości oddalili potencjalne niebezpieczeństwo po dograniu Furmana.

81'
Gajos wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Łukowskim w pobliżu swojego pola karnego.

80'

78'
Trzecia korekta w zestawieniu Kolejorza: Cywka zastąpił Jevticia.

77'
1:1! Merebashvili wykorzystał fatalny błąd Buricia!
Golkiper Lecha minął się z wrzutką z prawej strony i gruziński gracz Nafciarzy miał przed sobą pustą bramkę, z czego skrzętnie skorzystał.

76'
8114 widzów ogląda to spotkanie na stadionie w Płocku.

75'
Intuicyjny strzał Dźwigały po dośrodkowaniu padł łupem bośniackiego bramkarza Lecha.

75'
Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: Łukowski zmienił Calo.

74'
Rzut rożny dla Wisły Płock po interwencji Kostewycza.

73'
Wolej Merebashviliego przeszedł daleko od bramki.

71'
Ricardinho podjął decyzję o uderzeniu z daleka. Próbę Brazylijczyka łatwo złapał Burić.

70'
Niedokładna wrzutka z prawej strony Merebashviliego.

68'
Roszada w Kolejorzu: Gajos za Raduta.

67'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał za faul taktyczny na Tibie Stefańczyk.

66'
żółta kartka Żółta kartka dla Raduta za utrudnianie wznowienia gry.

65'
Pierwsza zmiana w Lechu Poznań: Kostewycz zajął miejsce Tomasika.

65'
Na pozycji spalonej dał się złapać Calo.

64'
Tragikomiczne uderzenie Merebashviliego zza pola karnego.

63'
Szybka kontra przynieść zagrożenie, gdyby Tiba zdołał odegrać piłkę do Gytkjaera. Portugalczykowi ta sztuka się jednak nie udała.

60'
Przeciągnął centrę Jevtić. Szwajcar miał dużo czasu na dokładne zagranie w pole karne Wisły, a mimo to, futbolówka przeszła szesnastkę.

58'
Druga korekta w składzie Nafciarzy: Merebashvili zastąpił Stilicia.

57'
Gytkjaer chciał dwójkowo rozegrać piłkę z Jevticiem, ale podanie Duńczyka zostało wybite.

56'
Vujadinović skutecznie zablokował płaski strzał Szymańskiego.

55'
Nieszablonowe rozegranie rzutu wolnego, ostatecznie po interwencji Rogne będzie korner.

54'
Spóźnione wejście Trałki w starciu ze Stiliciem na połowie przyjezdnych.

53'
Fatalne dośrodkowanie Raduta wyszło poza boisko.

52'
Stilić bezpośrednio próbował zaskoczyć bramkarza Lecha Poznań, ale jego strzału był całkowicie nieudany.

51'
Kolejne przewinienie na Szwochu, tym razem Tomasik. Będzie rzut wolny blisko szesnastki Kolejorza.

50'
Główka Urygi zmierzała w światło bramki, ale Burić spokojnie wyłapał futbolówkę.

49'
Faul Vujadinovicia na swojej części placu gry na Szwochu. Stały fragment dla płocczan.

48'
Nieudane uderzenie Jevticia poszybowało wysoko nad poprzeczką.

47'
Zaskakująca szarża Vujadinovicia spod własnej połowy przyniosła Lechowi rzut wolny w okolicy trzydziestego metra od bramki Dahne.

46'

*'
Jest zmiana w Wiśle Płock: Ricardinho wszedł w miejsce Zawady.

*'
Zawodnicy powrócili na murawę.

*'

*'
Spokojne zawody w Płocku. Lechici zdają się kontrolować boiskowe wydarzenia. wiślacy naciskają, ale nie potrafią przedrzeć się przez obronę rywala.

45'
Dahne był bliski wpakowania sobie piłki do swojej siatki! Bramkarz popełnił błąd przy łapaniu futbolówki wrzuconej przez Tomasika, ale w ostatniej chwili zdążył ją złapać przed linią końcową.

43'
Dośrodkowanie Furmana w pole karne przeciwnika było zbyt mocne, dlatego żaden z jego kolegów nie mógł dojść do tego zagrania.

42'

40'
Radut sfaulowany przez Urygę w okolicy środka boiska.

39'
Wielkopolski zespół spokojnie rozgrywa futbolówkę.

37'

35'
Ofsajd Gytkjaera dostrzegł sędzia liniowy i uniósł chorągiewkę.

33'
Mogło być niebezpiecznie po strzale piętą Vujadinovicia, ale defensorzy płockiej ekipy udanie to zablokowali.

32'
Korner dla poznaniaków.

31'
Doskonałe zachowanie Buricia w sytuacji praktycznie "sam na sam" ze Szwoch uchroniło Lecha od straty gola! Bośniak zatrzymał strzał byłego pomocnika Arki Gdynia.

30'
Żaden z klubów nie forsuje tempa gry.

28'
Kontratak gości zakończył się niepowodzeniem.

27'
Vujadinović nie daje dzisiaj pograć Zawadzie. Czarnogórzec dość łatwo zatrzymał napastnika Wisły.

25'
Ponownie nie było niebezpieczeństwa po centrze, po chwili jednak dwóch piłkarzy zdołało posłać uderzenia. Obie próby zostały jednak zablokowane.

24'
Kolejne wznowienie gry z narożnika boiska dla gospodarzy.

23'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

22'
Rykoszet po strzale Warcholaka omal nie zaskoczył Buricia! Tylko rzut rożny dla miejscowych.

20'
Na spalonym złapany Calo.

19'
Nieudane podanie Tiby, portugalski gracz szukał Tomasika, ale zagrał wprost w ręce golkipera Nafciarzy.

18'
Groźne uderzenie Jevticia z dystansu przeszło tuż nad poprzeczką.

16'
0:1! Trałka pokonał Dahne!
Doświadczony pomocnik precyzyjną główką wykorzystał wrzutkę Jevticia. Kolejorz na prowadzeniu.

15'
Ostry wślizg Furmana w nogi Tiby przy linii końcowej w pobliżu szesnastki Wisły Płock. Będzie rzut wolny dla podopiecznych Ivana Djurdjevicia.

14'
Burić udanie interweniował po tym, jak Szwoch bardzo łatwo wbiegł z piłką w pole karne Lecha.

13'
Wyrównane spotkanie w Płocku.

11'
Bezpośredni strzał oddał poszkodowany przed chwilą Portugalczyk. Próba minęła cel.

10'
Tiba wywalczył stały fragment gry na połowie przeciwnika. Przewinił Szymański.

9'
Nikt z piłkarzy drużyny przyjezdnych nie zdołał uderzyć na bramkę rywala, choć było groźnie w szesnastce.

8'
Słabe górne zagranie Jevticia nie mogła dojść do Tomasika. Lechici wciąż utrzymują się w posiadaniu futbolówki.

6'
Centra Tomasika miała dojść do Jevticia, ale Szwajcara uprzedził Uryga.

5'
Świetne dośrodkowanie Furmana, jednak Szymański nie zdołał zamknąć akcji główką.

4'
Makuszewski sfaulował Calo na własnej połowie. Rzut wolny dla gospodarzy.

3'
Spokojny początek meczu, obie strony chcą przede wszystkim utrzymać się przy piłce.

1'
Zaczęli goście z Poznania!

*'
Za moment rozpocznie się rywalizacja.

*'
Sędziowie wyprowadzają graczy na płytę boiska.

*'
Rola rozjemcy nadchodzących zawodów przypadła Krzysztofowi Jakubikowi z Siedlec.

*'
Rezerwowi: Putnocky, De Marco, Gajos, Cywka, Sobol, Kostewycz, Orłowski.

*'
Zestawienie lechitów także zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych Wisły: Zapytowski, Łasicki, Stępiński, Rasak, Łukowski, Merebashvili, Ricardinho.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład płocczan!

*'
Z kolei w Lechu Poznań, po zmianach kadrowych, zmienił się również pierwszy szkoleniowiec klubu. Został nim Ivan Djurdjević, dotychczasowy trener rezerw Kolejorza i piłkarz tej drużyny w latach 2007-2013.

*'
W obydwu zespołach doszło do kilku przetasowań. Jeszcze przed zakończeniem mundialu, Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że dotychczasowy szkoleniowiec Wisły Płock, Jerzy Brzęczek, zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski. Jego miejsce zajął Dariusz Dźwigała.

*'
Na stadionie w Płocku dojdzie do bardzo ciekawego starcia pomiędzy piątą i trzecią drużyną ubiegłego sezonu ekstraklasy.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Wisła Płock - Lech Poznań na żywo. Początek o godzinie 18:00.

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online