Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
1 : 2

Kudła - Wrzesiński, Polczak, Jędrych, Puchacz - Cristovao (73' Banasiak) Milewski, Vokić (63' Rzonca), Nowak (81' torunarigha), Udovicić - Sanogo.
Szmatuła - Kirkeskov, Sedlar, Czerwiński, Pietrowski - Mak, Dziczek, Jodłowiec, Felix (56' Jagiełło) - Valencia (90+1' Sokołowski), Papadopulos (63 Parzyszek).

Sanogo (36.)
Sedlar (67., karny)
Jodłowiec (80.)

Mecze na żywo: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice

'
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne relacje :)

'
Piast wraca do Gliwic z trzema punktami. Zagłębie zaskakująco objęło prowadzenie w meczu. Piast wyszedł ofensywnie i atakował. Najwięcej zamieszania z przodu robił Valencia, który może być jedną z gwiazd naszej ligi. Piast w przekroju meczu był drużyną lepszą. Zagłębie nie stwarzało sobie okazji. Z taką grą piłkarzom z Sosnowca może być trudno z utrzymaniem.

90+4'
Puchacz zagrał za mocno do Udovicicia. Szmatuła rozpoczął od bramki. Sędzia Musiał zakończył spotkanie.

90+3'
Wrzesiński poszedł za akcją, dostał piłkę, ale spod nóg wybił mu ją Kirkeskov.

90+2'
Rzut rożny dla Zagłębia. Jędrych fauluje obrońcę.

90+1'
Arbiter doliczył 4 minuty.

90+1'
Ostatnia zmiana w zespole Piasta. Z boiska schodzi Valencia, w jego miejsce Sokołowski.

89'
Banasiak znów próbował uderzenia z 25 metra. Pomocnik nie trafił czysto w piłkę.

89'
Valencię też łapią skurcze.

87'
Jodłowiec czaruje dryblingiem i opanowaniem technicznym. Wydaje się, że nikt nigdy jeszcze nie widział Jodłowca tak dryblującego rywali.

85'
Banasiak próbował uderzać na bramkę gości. Strzał bardzo niecelny.

85'
Sanogo po starciu z obrońcami kładzie się na trawie. Sędzia Musiał przerywa spotkanie.Wygląda na to, że zawodników łapią skurcze.

82'
Piast próbuje dłużej utrzymać się przy piłce. Zagłębie nie kwapi się do odebrania futbolówki.

81'
Torunarigha zmienia Nowaka. Dariusz Dudek wykorzystał już wszystkie zmiany.

80'
Jodłowiec strzela bramkę!!! 2:1 prowadzi Piast!
Pomocnik po indywidualnej akcji zdołał na wykroku uderzyć na bramkę. Trafił w okienko. Kudła był bez szans. Piękna bramka.

78'
Mak podcinką zagrał do wychodzącego Jodłowca. Defensywny pomocnik wbiegł w pole karne i uderzył. Piłkę odbił Polczak na rzut rożny. Mało brakowało, a środkowy obrońca strzeliłby samobója.

77'
Mak próbował uderzenia na bramkę Kudły. Strzał był niecelny.

75'
Jagiełło poczarował obrońców, odegrał do Kirkeskova, ten wrzucił na zamykającego akcję Maka. Pomocnik uderzył w dogodnej sytuacji nad poprzeczką.

74'
Sanogo próbował zaskoczyć Szmatułę strzałem z bocznego sektora boiska. Golkiper gości był na posterunku.

73'
Na boisko wchodzi Banasiak. Zastępuje on Cristovao.

73'
Piast rozgrywa piłkę na własnej połowie, bo nikt nie biega i nikt nie wychodzi na wolne pola. Zagłębie nie pressuje i tak nam toczy się spotkanie.

71'
Jagiełło kapitalnie zagrał do wychodzącego Valencii, ale skrzydłowy zamotał się i stracił piłkę.

69'
Milewski kapitalnie uderzył z dystansu z okolic 30 metra. Uderzenie mocne, minimalnie nad bramką.

67'
Do jedenastki podchodzi Sedlar. Nikt inny nie chciał. Obrońca pewnie pokonał Kudłę. 1:1. Piast zdołał wyrównać.

65'
Arbiter przerwał akcję gości, by sprawdzić na VAR-ze, czy nie było karnego w poprzedniej akcji.Powtórki pokazują, że Polczak oparł się na Czerwińskim i do tego zagrał ręką. Rzut karny!!!

64'
Rzut rożny dla Piasta. Skakał Czerwiński, ale przegrał pojedynek z Polczakiem.

63'
Piotr Parzyszek wchodzi za Papadopulosa. Jest to debiut 24-latka.

Zmienia również Dudek. Schodzi Vokić, wchodzi Callum Rzonca.

62'
Valencia znów wyszedł do kontry. Osamotniony skrzydłowy nie zdołał przedryblować pięciu przeciwników i stracił piłkę.

61'
Zagłębie dłużej utrzymuje się przy piłce. Podopieczni Dariusza Dudka próbują zmusić zawodników Piasta do biegania za piłką.

58'
Jagiełło przyjął piłkę w polu karnym, wycofał do wbiegającego Dziczka, ale defensywny pomocnik uderzył niecelnie.

56'
Za Felixa na boisko wchodzi Aleksander Jagiełło.

56'
Udovicić dośrodkował do Cristovao. Kirkeskov ubiegł skrzydłowego i wybił na rzut rożny.

55'
Minuty kompletnej kopaniny, z której żadna drużyna nie jest w stanie nic stworzyć.

53'
Dośrodkowanie Valencii zostało zablokowane więc skrzydłowy odegrał do Pietrowskiego. Ten dośrodkował, ale Papadopulos nie sięgnął futbolówki.

51'
Kirkeskov dośrodkował w pole karne, ale wszystkich zainteresowanych ubiegł Kudła.

50'
Valencia znów dryblingiem uciekł dwóm obrońcom. Zagrał w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie przeciął podania.

48'
Dobry kontratak Zagłębia. Sanogo uderzał na bramkę Szmatuły, ale bramkarz uratował gości od straty drugiej bramki. Rzut rożny.

48'
Mak dostał piłkę na przedpolu, ale przepuścił ją zupełnie do nikogo.

46'
Valencia faulowany przez Milewskiego na 30 metrze od bramki Kudła.

46'
Goście rozpoczynają drugą połowę.

'
to nie było porywające 45 minut. Wystarczy nadmienić, że obie drużyny uderzały łącznie 14 razy, ale tylko dwa strzały Zagłębia były w światło bramki. Piast miał swoje sytuacje, które na potęgę marnował Papadopulos. Kiedy już Czech trafił do bramki, sędzia odgwizdał jego faul. Zagłębie stworzyło jedną groźną sytuację i strzeliło w niej gola. Obaj trenerzy mają wiele do powiedzenia swoim drużynom, a my tylko mamy nadzieję, że druga połowa będzie nieco lepsza. Wracamy za kilkanaście minut.

45+2'
Papadopulos na spalonym. Musiał kończy pierwszą połowę.

45+1'
Valencia miękko zagrał na zamykającego Felixa, ale pomocnik uderzył ponad bramką.

45'
Tomasz Musiał dolicza 2 minuty.

45'
Zagłębie próbowało wyjść z szybką kontrą, ale akcję przerwał Pietrowski.

42'
Papadopulos uderza do pustej bramki. Sędzia odgwizdał faul, choć powtórki pokazały, że to Polczak wpadł w Kudłę. Kontrowersja sędziowska. Wydaje się, że gol powinien być uznany.

41'
Sanogo leży na murawie. Napastnik starł się z Czerwińskim.

39'
Valecia obrócił się z piłką i uderzył na bramkę. Piłka prawie dwa metry od słupka.

38'
Cristovao próbował wrzucać piłkę, obrońcy wybili na przedpole, jeszcze dopadł do niej Wrzesiński, ale uderzył obok bramki.

36'
GOOOL!!! Sanogo zdobywa bramkę w kontrowersyjnej sytuacji!
Rosły napastnik po rzucie rożnym dostał piłkę pod nogę, uderzył na bramkę Szmatuły. Golkiper obronił strzał, a Jodłowiec, próbując wybić, zagrał wprost na nogę Sanogo. Ten skierował piłkę z metra do bramki. beniaminek prowadzi.

35'
Wrzesiński wbiegł w pole karne i wywalczył kolejny rzut rożny.

34'
Zagłębie wyszło do kontry 5 zawodników. Wywalczyli tylko rzut rożny.

33'
mak kolejny raz uciekł obrońcy, zagrał prostopadle w pole karne do Felixa, ale ubiegł go Vokić.

33'
Kolejny raz faulowany Valencia.

31'
Kolejny raz wyborną sytuację marnuje Papadopulos. Mak wrzucił piłkę wprost na głowę Czecha, ten uderzał głową, a że był 2 metry od bramki, trudniejszą sztuką było nie trafić w bramkę niż trafić. I jemu to się udało.

30'
Wiele o tym meczu mówi fakt, że obie drużyny oddały łącznie 8 strzałów. Ani jeden celny.

29'
Valencia uderzył nad bramką. Szósty strzał niecelny Piasta.

28'
Valencia ucieka każdemu. Skrzydłowy, bazujący na szybkości, jest utrapieniem dla obrony gospodarzy. Tym razem Wrzesiński musiał faulować uciekającego Valencię. Rzut wolny. piłka uderzona nad bramką.

27'
Wrzesiński w próbie szybkiego ataku przyjmował piłkę ręką.

26'
Valencia pognał lewym skrzydłem i zagrał do wychodzącego Maka. piłka nie doszła do skrzydłowego. Akcję przerwał Jędrych.

25'
piast przez dłuższą chwilę rozgrywał piłkę i postanowił ją wybić na aut. Piłka w posiadaniu Zagłębia.

23'
Valencia wszedł lewym skrzydłem i zagrał do Papadopulosa. Czeskiego napastnika ubiegł Polczak.

23'
Zbyt dużo niedokładności po jednej i drugiej stronie boiska. Obie drużyny dużo graja w powietrzu.

21'
Tym razem to Sanogo fauluje w indywidualnej akcji.

20'
Papadopulos faulowany przez Vokicia. Dzidzek wrzucił piłkę i znów najwyżej do niej wyskoczył Czech. Uderzenie obok bramki.

17'
Piast nie ma pomysłu na grę, więc gra długie piłki na Sanogo. Kolejny raz napastnik wygrywa pojedynek i jest faulowany. Rzut wolny z 25. metra. Tomasz Nowak uderza nad poprzeczką.

16'
Gra toczy się w środku pola, a żadna z drużyn nie jest w stanie dłużej utrzymać piłki.

13'
Czerwiński upada w starciu z Sanogo. Musiał pokazał, że to obrońca faulował rosłego napastnika. Czerwińskiemu krwawi nos. Zagłębie ma rzut wolny.

12'
Zagłębie wychodzi na wolną pozycję, ale boczny pokazuje, że był ofsajd.

11'
Sanogo wszedł nakładką i faulował Valencię. Sędzia Musiał upomniał zawodnika.

10'
Świetna akcja Maka! Valencia zagrał na skrzydło do Mateusza maka, ten wziął na zamach pierw jednego później drugiego obrońcę i dośrodkował wprost na głowę Papadopulosa. Najlepszy strzelec Piasta z poprzedniego sezonu powinien zmieścić piłkę w bramce. Uderzył nad poprzeczką.

8'
Sanogo przepycha się przed polem karnym i uderza. Strzał nieudany, ale Zagłębie notuje pierwszy strzał na bramkę w sezonie.

7'
Nowak dryblingiem oszukał kilku rywali, dośrodkował w pole karne, nikogo jednak tam nie było. Piłka w rękach Szmatuły.

6'
Czerwiński fauluje Sanogo.

5'
Mak podał do Felixa, ten zagrał wzdłuż pola karnego. Rzut rożny.

4'
Polczak zagrał do wychodzącego Sanogo, ale napastnika ubiegł Szmatuła.

3'
Wrześniewski zrobił rajd przez pół boiska. Obrońca dał się nabić i nie wywalczył nawet autu.

2'
Faulowany Jodłowiec w środkowej strefie boiska.

1'
Papadopulos zagrał na wolne pole do Valencii, ale piłka została uderzona za mocno.

1 '
Zaczynamy spotkanie. Od środka Zagłębie.

'
Mecz prowadzi Tomasz Musiał. Drużyny wyszły już na prezentację.