Zaria - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zaria
1 : 1

Livsit - Guillermo, Lucas Silva, Dumbravanu, Jermak - Burlacu, Ruben Gomez, Bostan (73' Dros) - Gulceac (85' Gulceac), Ovseannicov, Conrado.
Loska - Wolniewicz, Wiśniewski, Suarez, Gryszkiewicz - Ambrosiewicz (59' Liszka), Biedrzycki (73' Koj), Matuszek, Ryczkowski (54' Smuga) - Angulo, Jimenez.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live, a już jutro zapraszamy na mecze Lotto Ekstraklasy.

90+4'
Koniec meczu. Było to słabe widowisko, ale najważniejsze, że Górnik Zabrze awansował do II rundy eliminacji Ligi Europy.

90+3'
Górnik mógł objąć prowadzenie, ale bramkarz znakomicie obronił strzał Liszki.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

88'
Gulceac opuścił bosiko, a zastąpił go Alexeev.

86'
Górnik jest więc bliski awansu do kolejnej rundy.

85'
Goool! Górnik doprowadza do remisu! Jimenez zagrał do Smugi, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza.

85'
Mecz stoi na niskim poziomie. Wszystko wskazuje na to, że będzie dogrywka.

83'
Conrado znów próbował uderzyć z rzutu wolnego, ale tym razem trafił w mur.

79'
żółta kartka Guillermo ukarany żółtą kartką.

78'
Dobra akcja Górnika zakończona niecelnym strzałem Angulo, który i tak znajdował się na spalonym.

75'
Górnik nie bardzo ma pomysł jak zagrozić bramce i decyduje się na strzały z dystansu. Tym razem próbował Koj, znów niecelnie.

73'
Koj zastąpił Biedrzyckiego.

73'
Dros zastąpił Bostana.

68'
Piłkarze Zarii mogli wyręczyć Górnika. Jermak zagrywał do bramkarza tak niefortunnie, że mógł zdobyć bramkę samobójczą. Niestety tak się jednak nie stało.

65'
żółta kartka Jermak ukarany żółtą kartką.

64'
Nie rozpieszczają dziś kibiców polskie zespoły. Najpierw męczył się Lech, a teraz Górnik. Oby zakończenie było równie szczęśliwe jak w przypadku poznaniaków.

61'
Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Smugi.

59'
Liszka zastąpił Ambrosiewicza.

58'
Rzut wolny dla Zarii i mogło być 2:0. Conrado uderzył z ok. 25 metrów i Górnika uratował słupek!

57'
Słabo prezentuje się Górnik, który nie ma pomysłu jak poważnie zagrozić bramce.

54'
Smuga zastąpił Ryczkowskiego.

50'
Odpowiedź Zarii. Po dośrodkowaniu z lewej strony niecelnie uderzał Conrado. Było groźnie.

48'
Znów Górnik. Tym razem minimalnie niecelnie uderzał Angulo, który był bliski sfinalizowania kontry.

47'
Ryczkowski zdecydował się na strzał z dystansu. Nie trafił jednak w bramkę.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Górnik przegrywa z Zarią 0:1.

45+2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Ovseannicov, ale z pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

45'
Nie jest to wielkie widowisko.

42'
Bostan uderzył bardzo niecelnie.

41'
Akcja gospodarzy, ale płaskie dośrodkowanie z prawej strony wybili obrońcy.

37'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Wiśniewski, ale piłkę wybił jeden z obrońców

33'
Dośrodkowanie w pole karne Zarii, ale piłkę wybili obrońcy.

30'
żółta kartka Ambrosiewicz przerwał kontrę faulem i obejrzał żółtą kartkę.

28'
Kombinacyjna akcja Zarii. Bostan zagrywał wzdłuż bramki do Conrado, ale za mocno i nic z tej akcji nie wyszło.

26'
Na stadionie pojawiają się kibice Górnika, którzy mieli problemy z wejściem na czas.

26'
Ucierpiał Ambrosiewicz i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

23'
Mógł być remis! Po zagraniu Wolniewicza w poprzeczkę trafił Angulo.

21'
Tym razem niecelnie uderzał Ambrosiewicz. Piłka przeleciała nad bramką.

19'
Loska pewnie obronił strzał Gulceaca.

19'
Pewnie na przedpolu interweniuje dziś Livsit, który wyłapuje prawie wszystkie dośrodkowania Górnika.

17'
Angulo oddał lekki i niecelny strzał.

15'
Górnik często stara się dośrodkowywać w pole karne, ale póki co brakuje precyzji.

11'

10'
Mogło być 2:0, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie niecelnie uderzał Silva.

9'
Ambrosiewicz oddał strzał, który nie mógł sprawić problemów bramkarzowi gospodarzy.

7'
Gool! Górnik przegrywa. Guillermo zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i zaskoczył Loskę. W dwumeczu remis 1:1.

3'
Ryszkowski dośrodkował do Angulo, ale będzie tylko rzut rożny.

1'
Mamy nadzieję, że Górnik nie zawiedzie i zapewni sobie awans do kolejnej rundy. Przed chwilową zakończył się mecz Lecha Poznań, który w ostatniej akcji zdobył gola i uniknął dogrywki w meczu z Gandzasarem Kapan.

1'

'
Ławka rezerwowych Górnika: Bielica, Liszka, Michalski, Koj, Urynowicz, Smuga, R. Wolsztyński.

'
Ławka rezerwowych Zarii: Chiaburu, Rogac, Cemschi, Dros, Alexeev, Jean Patric.

'
Składy:

Zaria: Livsit - Guillermo, Lucas Silva, Dumbravanu, Jermak - Burlacu, Ruben Gomez, Bostan - Gulceac, Ovseannicov, Conrado.

Górnik: Loska - Wolniewicz, Wiśniewski, Suarez, Gryszkiewicz - Ambrosiewicz, Biedrzycki, Matuszek, Ryczkowski - Angulo, Jimenez.

'
Pierwszy mecz Górnik wygrał 1:0.

'
Początek meczu o godzinie 19:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zaria - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online