Legia Warszawa - Spartak Trnava online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Spartak Trnava
0 : 2

Malarz - Vesović, Astiz, Philipps (69' Hamalainen), Hlousek - Antolic, Maczynski, Cafu, Szymański (63' Radović) - Kante, Carlitos.
Chudy - Toth, Godal, Gressak - Kadlec, Sloboda (86' Hladik), Grendel (64' Miesenbock), Rada, Conka - Jirka, Egho (90+5' Vlasko)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Spartak Trnava

90+6'
Koniec meczu. Legia przegrała 0:2 i jest w bardzo ciężkiej sytuacji.

90+4'
Legię pogrążyli dziś byli zawodnicy z Lotto Ekstraklasy: Grendel i Vlasko.

90+3'
żółta kartka Radović ukarany żółtą kartką.

90+3'
Goolol! 2:0! Po wybiciu piłki przez bramkarza Vlasko znakomicie przyjął piłkę i przelobował wysuniętego Malarza. Warto przypomnieć, że Vlasko to były gracz Zagłębia Lubin.

90+2'
żółta kartka Żóła kartka dla Miesenbocka.

90+1'
Vlasko zastąpił Egho.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

87'
Cafu oddał mocny i płaski strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Chudy.

86'
Hladik zastąpił Slobodę.

84'
Kolejny niecelny strzał Wieteski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

83'
Nieprawdopodobne! Egho z łatwością ograł obrońców, minął Malarza, ale z pięciu metrów nie trafił w bramkę!! To musiało być 2:0!

82'
Jirka uderzył z bocznych sektorów boiska nad poprzeczką.

80'
żółta kartka Chudy ukarany żółtą kartką.

78'
Po dośrodkowaniu Radovicia niecelnie głową uderzył Kante.

76'
Spartak mógł mieć groźną okazję, ale Miesenbock podjął złą decyzję i jego strzał został zablokowany.

75'

73'
żółta kartka Vesović ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

72'
Groźnie pod bramką Spartaka. Carlitos minął kilku rywali, zagrał do Kante, którego strzał został zablokowany. Napastnik Legii próbował jeszcze upadając dobijać, ale nie udało mu się to.

70'
żółta kartka Godal ukarany żółtą kartką.

70'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wysoko nad bramką uderzał Wieteska.

69'
Hamalainen zastąpił Philippsa.

68'
Toth zdecydował się uderzyć z około 40 metrów i posłał piłkę tuż obok bramki.

67'
żółta kartka Philipps ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

64'
Grendel opuścił boisko, a zastąpił Miesenbock,

63'
Radović zastąpił Szymańskiego.

62'
Carlitos opanował piłkę w polu karnym, obrócił się, ale uderzył nad bramką.

62'
Posiadanie piłki: 59% - 41%

60'
żółta kartka Kante ukarany żółtą kartką.

57'
Choaotyczny fragment meczu.

52'
Bardzo nieudany strzał Grendela z dystansu. Było to uderzenie bardziej na uniknięcie kontrataku.

50'
Ależ błąd popełnił Philipps, który za lekko odegrał do Malarza. Bliski przejęcia piłki był Sloboda, ale ostatecznie bramkarz Legii wybił piłkę, a potem został sfaulowany.

50'
Niecelny strzał z dystansu Grendela.

49'
Carlitos uderzył precyzyjnie z rzutu wolnego, ale za lekko, aby zaskoczyć Chudego. To dopiero drugi celny strzał Legii.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Legia w pełni zasłużenie przegrywa 0:1, a wynik mógł być wyższy.

45+2'
Mogło być 2:0. Dobra akcja Spartaka, Jirka uderzył z pola karnego. Malarz skiksował, ale na jego szczęście piłka wyszła na rzut rożny.

45+1'
Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

44'
Rada bez namysłu uderzył z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

43'
Carlitos szukał w polu karnym miejsca do oddania strzału, ale ostatecznie trafił w obrońcę.

41'

40'

39'
Antolić dośrodkował z lewej strony pola karnego, ale nie było tam żadnego z legionistów.

38'
Kolejna groźna akcja Spartaka. Jirka przebiegł z piłką sporo metrów, uderzył z dystansu, ale tuż nad poprzeczką!

36'
Cafu uderzył z dystansu z woleja wysoko nad bramką.

35'

32'
Zablokowany strzał Carlitosa.

32'
żółta kartka Gressak sfaulował Carlitosa i obejrzał zasłużoną żółtą kartkę.

30'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Astiz głową uderzył prosto w Chudego, który zdołał odbić piłkę.

29'
Poderwała się publiczność. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w obronie interweniował Egho i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Niewiele brakowało, a byłby gol samobójczy.

28'
Świetnie do akcji ofensywnej włączył się Vesović, który przyjęciem minął lewego obrońcę, ale jego podanie zostało wybite na rzut rożny, który nie przyniósł zagrożenia.

24'
Słabo prezentuje się Legia. Widać, że do optymalnej formy bardzo daleko.

20'

18'
Carlitos dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę obrońcy.

16'
Wieteska wszedł w miejsce Mączyńskiego, który wcześniej został zniesiony do szatni. Spartak wykorzystał chwilę gry w przewadze.

16'
Goool! 1:0 dla Spartaka! Goście wyprowadzili akcję z przewagą, legioniści nie spieszyli się z powrotem i Grendel strzałem sprzed pola karnego zaskoczył Malarza.

14'
Mączyński mocno ucierpiał i na noszach opuszcza boisko. Konieczna będzie zmiana.

12'
żółta kartka Egho ukarany żółtą kartką za faul na Mączyńskim.

12'
Po dośrodkowaniu Szymańskiego z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Carlitos.

9'
Cafu umieścił piłkę w bramce Spartaka, ale wcześniej sędzia odgwizdał ewidentnego spalonego.

7'
NIESAMOWITA INTERWENCJA MALARZA! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzył Egho i bramkarz Legii jakimś cudem zdołał odbić piłkę. To znów powinien być gol!

5'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieudanie głową uderzał jeden z piłkarzy Spartaka.

5'
Mączyński faulował rywala i Spartak będzie miał rzut wolny spod linii końcowej.

3'
Powinno być 1:0 dla Spartaka. Fatalnie ustawiona była defensywa Legii i po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Jirka miał sporo miejsca, a przed sobą tylko bramkę. Fatalnie jednak spudłował!

2'
Cartlios efektownie krzyżakiem dośrodkował w pole karne, ale Kante nie opanował piłki.

1'
Rozpoczęła Legia Warszawa.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Ławka rezerwowych Legii: Cierzniak, Wieteska, Żyro, Michalak, Nagy, Hamalainen, Radović.

'
Ławka rezerwowych Spartaka: Rusov, Janso, Vlasko, Hladik, Miesenbock, Luptak, Jarović.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Spartak Trnava, to zapraszamy do śledzenia meczu online