Szachtior Soligorsk - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szachtior Soligorsk
1 : 1

Klimowicz - Burko, Rybak, Bordaczow, Matwiejczik - Kowalow, Szoke, Canas, Seliawa, Ebong (46' Balanowicz) - Bakaj (72' Łaptiew).
Burić - Janicki, Rogne, De Marco - Makuszewski, Cywka (90+2' Trałka), Tiba, Kostewycz - Radut (77' Gajos), Jevtić (70' Amaral) - Gytkjaer.

Bakaj(53.)
Amaral (89.)

Seliawa (90+2.) czerwona kartka
Tiba (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Szachtior Soligorsk - Lech Poznań

90+4'
Koniec meczu. Lech Poznań zremisował z Szachtiorem Soligorsk 1:1. Rewanż za tydzień w Poznaniu.

90+2'
Strzał Tiby z dystansu pewnie obronił bramkarz.

90+2'
Trałka zastąpił cywkę.

90+1'
żółta kartka Tiba i Seliawa ukarani żółtymi kartkami.

89'
Goool! Amaral 1:1! Co za kontra Lecha! Tym razem źel zachowała się defensywa gospodarzy. Tiba świetnie zagrał do Amarala, a ten w debiucie zdobył bramkę wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. .

88'
Bardzo niepewna jest obrona Lecha.

88'
Tiba dośrodkował w pole karne, ale Rogne nie sięgnął piłki.

86'
Tym razem Burić wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwa.

85'
Płaskie dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale dobrze interweniował Rogne.

82'
Lech stara się atakować, ale obrona Szachtiora spisuje się bardzo dobrze.

80'
Bezradny jest Lech. Cywka znów zebrał piłkę na 25 metrze i uderzył wysoko nad bramką.

77'
Gajos zastąpił Raduta.

75'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzać próbował Janicki, ale ucierpiał w tym starciu, a piłkę bez problemów złapał bramkarz.

74'
Groźna kontra Lecha, ale w ostatniej fazie zagrożenie zmalało. Ostatecznie strzał Tiby przyniósł jedynie rzut rożny.

72'
Łaptiew zastąpił Bakaja.

71'
Kolejne dośrodkowanie Kostewycza i znów skutecznie obrońca Szachtiora.

70'
Amaral zastąpił Jevticia.

68'
Do wejścia szykuje się Joao Amaral - nowy nabytek Lecha Poznań.

68'
Lech często dośrodkowuje w pole karne, ale nic z tego nie wynika.

63'
Sazchtior zyskał pewność siebie po strzelonej bramce.

62'
Groźnie pod bramką Lecha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Najpierw Burić wybił lekko piłkę, a strzał jednego z zawodników został zablokowany.

62'
Lech pokazuje, że gra z trójką obrońców nie wychodzi na dobre.

60'
Obraz gry się nie zmienia. Lech dłużej ma piłkę, ale brakuje pomysłu na zaskoczenie defensywy. A gospodarze starają się wyprowadzać groźne kontry.

57'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Jevtić.

53'
Goool! Szachtior na prowadzeniu. Bakaj otrzymał piłkę w polu karnym od Balanowicza, uderzył lewą nogą i słabo spisał się Burić, który skapitulował. Lech był lepszy, a przegrywa..

52'
Szachtior ma wysokich obrońców, którzy dobrze radzą sobie ze stałymi fragmentami gry w wykonaniu Lecha.

52'
Kostewycz dośrodkował do Gytkjaera, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

49'
Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy.

46'
Balanowicz zastąpił Ebonga.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Lech był zespołem lepszym, kontrolował przebieg meczu, ale stworzył za mało okazji.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

43'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale Rogne nie sięgnął piłki.

41'
Kolejny rzut rożny dla Lecha, ale nie przyniósł on żadnego zagrożenia.

39'
Lech ma przewagę optyczną, ale brakuje groźnych sytuacji strzeleckich.

34'

32'
Znów obrońcy wybili piłkę i znów prosto pod nogi lechitów. Makuszewski uderzył z osiemnastu metrów nad bramką.

32'
Kostewycz zdecydował się na strzał z dystansu. Nie była to najlepsza próba, ale obrońca wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

29'
Lech wyprowadził kontrę, ale obrońca zdołali powstrzymać Tibę.

28'
Lech kontroluje przebieg meczu.

25'
Po dośrodkowaniu Makuszewskiego bardzo niecelnie głową uderzał Kostewycz.

20'
Po chwili jeszcze groźny strzał z lewej strony boiska, ale dobrze interweniował bramkarz. Następnie indywidualna akcja Makuszewskiego zakończona zablokowanym uderzeniem.

20'
Powinno być 1:0 dla Lecha! Gytkjaer popisał się kapitalnym strzałem z woleja i Szachtiora uratował słupek!

17'
Spokojniejszy fragment meczu.

13'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę z rąk wypuścił Burić, ale sędzia przerwał grę. Mogło być groźnie.

12'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znów piłkę wybili obrońcy, a strzał z dystansu był niecelny.

12'
Dobre dośrodkowanie do Gytkjaera, ale uprzedził go obrońca i wybił piłkę na rzut rożny.

10'
Kontra Lecha. Dośrodkowanie Makuszewskiego trafiło prosto w ręce bramkarza.

9'
Mocne dośrodkowanie w pole karne, ale obrona Lecha nie popełniła błędu.

9'
Rogne dobrze asekurował De Marco i wybił piłkę na aut.

8'
"Poznań, Poznań, hej Kolejorz" - niesie się z trybun.

7'
Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Cywka, ale z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

7'
Mocne dośrodkowanie Kostewycza i bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

6'
Akcja Lecha lewą stroną boiska, ale obrońca zdołał wybić piłkę.

4'
Rzut wolny dla Szachtiora, ale za mocne dośrodkowanie i nikt nie sięgnął piłki.

3'
Ładna akcja Szachtiora. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska akcję zamknął jeden z rywali, ale sprzed pola karnego uderzył niecelnie.

2'
Ciekawostką jest fakt, że mecz rozpoczął się przed 19:30.

1'

'
Piłkarze wyszli już na boisko. Losowanie stron za nami. Za moment początek meczu.

'
Rewanż odbędzie się za tydzień w Poznaniu. Zwycięzca tego dwumeczu w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Europy zagra z belgijskim KRC Genk.

'
Ławka rezerwowych Szachtiora: Czesnowskij, Soiri, Łaptiew, Bałanowicz, Sibomana, Simunović, Szybun.

'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Putnocky, Trałka, Gajos, Sobol, Amaral, Orłowski, Tomasik.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie działać poprawnie.

Początek spotkania o godzinie 19:30. Żadna polska telewizja nie pokaże tego meczu w TV, dlatego zapraszamy do śledzenia spotkania Szachtior - Lech na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Szachtior Soligorsk - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online