Jagiellonia Białystok - Rio Ave online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rio Ave
1 : 0

Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Romańczuk, Kwiecień (75' Grzyb) - Frankowski, Machaj (71' Pospisil), Novikovas (84' Klimala) - Sheridan.
Makaridze - Borevković, Monte, Mananga - Gabrielzinho, Leandrinho, Tarantini (76' Schmidt), Reis de Lima - Lopes (18' Moreira) - Gelson, Galeno (81' Furtado).

Machaj (9.)

Kwieceiń (30.) żółta kartka
Romańczuk (76.) żółta kartka
Gabrielzinho (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Rio Ave

'
Dziękujemy za obecność podczas transmisji i zapraszamy na kolejne :)

'
Zespół ze stolicy Podlasia może być zadowolony z wyniku spotkania. Przez większość meczu zawodnicy w czerwono-żółtych strojach głównie przeszkadzali rywalom. Przeciwnicy byli natomiast nieskuteczni. Jaga na wyjeździe musi zagrać lepiej, by awansować do kolejnej rundy. Za tydzień rewanż w Porto.

90+3'
Koniec spotkania. Jagiellonia wygrywa 1:0 nad Rio Ave.

90+3'
Na stadionie już chóralne śpiewy, a Sheridan nabija na aut przeciwnika.

90+2'
Gabrielzinho fauluje Runje.

90+1'
Klimala dostał dośrodkowanie na głowę, ale piłkę w ostatniej chwili przeciął Makaridze.

90+1'
Jaga stara się kraść czas. Podopieczni Mamrota starają się nabijać przeciwników na auty.

90'
Arbiter doliczył 3 minuty.

89'
Frankowski dośrodkował w pole karne, ale podanie było zupełnie do nikogo.

88'
W jednej akcji zostało faulowanych dwóch zawodników Jagiellonii. Najpierw ucierpiał Klimala, po chwili po kostkach dostał Grzyb.

87'
Gospodarze świetnie organizują się w obronie i nie myślą w ogóle o ofensywie. Goście nie mają pomysłu na atak.

85'
Romańczuk faulowany w narożniku boiska.

85'
kolejne zamieszanie w polu karnym miejscowych. Piłkę na rzut rożny wybił Mitrović.

84'
Patryk Klimala wchodzi na murawę. Zmienia Novikovasa.

82'
Zespół z Białegostoku przez dłuższą chwilę utrzymywał się na połowie gości, ale Guilherme stracił piłkę.

81'
Na boisko wchodzi Furtado. Boisko opuszcza Galeno.

80'
żółta kartka Gabrielzinho dostaje żółtą kartkę za agresywny faul na Pospisilu.

79'
Jeśli tylko Jaga wyłuska piłkę, od razu ją straci. Tym razem Mitrović ratował się wybiciem na rzut rożny.

78'
Schmidt zagrał nad obrońcami do Moreiry podcinką. Napastnik zdołał jeszcze strącić piłkę, natomiast nie skierował jej w światło bramki.

76'
Na boisko wchodzi Jao Schmidt. Zmienia on Tarantiniego.

76'
żółta kartka Romańczuk złapał w pas Leandrinho. Sędzia musiał pokazał żółty kartonik.

75'
Na boisko wchodzi Rafał Grzyb. Doświadczony pomocnik zmienia Bartosza Kwietnia.

73'
Trwa oblężenie bramki Dumy Podlasia. Najpierw Moreira znalazł się z piłką przy nodze w polu karnym, ale jego uderzenie zablokował Runje. Po chwili piłkę dostał Galeno i uderzył na dalszy słupek. Kapitalną paradą popisał się znów Kelemen.

72'
Akcja oskrzydlająca Portugalczyków kończy się dla nich rzutem rożnym.

71'
Zmiana w Jadze. Martin Pospisil wchodzi na boisko za strzelca jedynej bramki Mateusza Machaja.

70'
Kwiecień próbował grać do Novikovasa, ale podanie przeciął Reis de Lima.

68'
Kelemen niemal dostał "Kuszczaka". Ze środka boiska próbował go zaskoczyć Tarantini.

67'
Frankowski zagrał płasko na 16. metr, ale nie było nikogo, kto mógłby uderzyć na bramkę.

67'
Jagiellonia wycofuje się jeszcze bliżej bramki Kelemena i ogranicza się głównie do wybijania piłki.

65'
Kolejna niebezpieczna wrzutka w pole karne miejscowych. Tym razem akcję uratował Novikovas.

'

63'
Świetna akcja Novikovasa lewą stroną. Skrzydłowy zrobił wszystko, co można było zrobić z tej akcji: oszukał dwóch obrońców, wbiegł w pole karne i zagrał na nogę Kwietnia. Pomocnik gospodarzy fatalnie przestrzelił z czterech metrów.

'

61'
Romańczuk faulował Monte.

59'
Galeno robi dużo, by zostać bohaterem portugalskiego klubu. Napastnik rozegrał koronkową akcję z Gabrielzinho, ale ten drugi ostatecznie był na spalonym.

57'
Guilherme dostał piłkę z prawej strony, zagrał w pole karne i nabił rękę obrońcy. Sędzia nie wskazał jednak na wapno. Wydaje się, że była to słuszna decyzja.

56'
Jagiellonia ma rzut wolny z 35. metra. Nic jednak z tego.Dośrodkowanie okazało się za mocne.

54'
Kolejne prostopadłe podanie do Gelsona Dali. Tym razem piłka odskoczyła napastnikowi gości i stracił ją w polu karnym. Portugalczycy pokazywali jeszcze, że powinien być karny, ale sędzia nie dał się na to nakłonić. Po starciu z Mitroviciem, obaj zawodnicy leżą.

52'
Romańczuk mocno uderzył z przedpola. Makaridze ten strzał nie sprawił żadnych problemów.

51'
Gelson zagrał prostopadle do wychodzącego Moreiry. Napastnika ubiegł Kelemen.

50'
Novikovas zagrał na wolne pole do Kwietnia. Defensywny pomocnik nie zdołał nawet dośrodkować.

49'
Jagiellonia póki co nie jest w stanie stworzyć jakiejkolwiek akcji. Tym razem Kwiecień faulował Borevkovicia.

47'
Kolejna akcja lewym skrzydłem gości. Galeno starł się przy linii z Mitroviciem i obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

46'
pierwsza akcja Rio Ave. Gelson zagrał do Moreiry, ale podanie przeciął Runje.

46'
Wracamy na boisko!

'
Rio Ave pokazuje więcej jakości. Jagiellonia miała jedną okazję na zdobycie bramki i ją wykorzystała. Po tym cofnęła się bardzo głęboko i próbowała kontrować. Na szybszą grę jednych i drugich nie możemy jednak liczyć, bo na zamoczonym boisku piłka nie chce się toczyć. Do przerwy Jaga prowadzi 1:0 i jest w połowie drogi do zrealizowania zakładanego planu. Wracamy za kilkanaście minut na drugą połowę.

45+1'
Jagiellonia przeprowadziła jeszcze akcję, ale Frankowski nie zrozumiał się z Burligą i podopieczni Ireneusza Mamrota stracili piłkę. Arbiter zakończył pierwszą połowę.

45'
Sędzia dolicza minutę.

45'
Machaj leży na boisku. Galeno wybił piłkę na aut.

44'
Gelson wrzucił następną groźną piłkę. I tym razem jednak nikt tego nie przeciął.

42'
Gabrielzinho został faulowany na 22. metrze przez Bartosza Kwietnia. Szansa na wyrównanie dla gości. Galeno uderzył w okno bramki, ale przestrzelił minimalnie.

40'
Cała jedenastka rywali Jagi znajduje się na połowie gospodarzy.

38'
Znakomita okazja Rio Ave! Mitrović pomylił się podczas interwencji, piłkę dostał Gabrielzinho i wbiegł w pole karne. Wahadłowy uderzył na bramkę, Kelemen się rzucił, ale piłka trąciła o nogi wracającego Mitrovicia i odbiła się od słupka. Na rzut rożny wybił przytomnie Guilherme.

37'
Jagiellonia ciągle biega za piłką. Zespół z Podlasia nie jest w stanie wymienić 4-5 podań.

35'
Runje faulował Gelsona na 30. metrze od bramki Mariana Kelemena. Akcja przerwana, bo jeden z zawodników gości był na pozycji spalonej.

34'
Piłka co chwilę zatrzymuje się w kałużach i trudno grać w takich warunkach. Deszcz na pewno nie pomógł widowisku.

33'
kolejny raz Galeno próbował rozgrywać akcję, ale nie dogadał się z Gabrielzinho.

32'
Galeno dośrodkował z głębi, niebezpiecznie z 11. metra uderzał Gelson. Kelemen nie miał żadnych problemów z umieszczeniem futbolówki w koszyczku.

30'
Leandrinho próbował uderzenia zza pola karnego, ale całkowicie nie wyszło ten strzał.

30'
żółta kartka Kwiecień faulował Tarantiniego i arbiter spotkania pokazał mu żółtą kartkę.

28'
Jaga zbyt łatwo traci bramkę. Znów było groźno, ale Rio Ave też nie jest najlepsze w ataku pozycyjnym.

28'
Machaj zagrał do Sheridana, ale napastnik w czerwono-żółtym trykocie nie dysponuje mocnym przyśpieszeniem i przegrał pojedynek biegowy ze środkowym obrońcą.

27'
Reis de Lima dośrodkował w pole karne, ale kolejny raz na posterunku był Mitrović.

24'
To powinna być bramka dla Jagi. Novikovas dośrodkował znów w pole karne, Sheridan miał piłkę na głowie, ale pięścią wybił mu ją Makaridze. Portugalczycy mieli swoją kontrę, ale czysto wygarnął piłkę Mitrović.

23'
Sheridan faulował Borovkovicia.

22'
Jagiellonia jest zamykana na własnej połowie.

19'
Najgroźniejsza akcja Ave. Romańczuk stracił piłkę w środkowej strefie. Pod nogi dostał ją Galeno, wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę Kelemena. Golkiper gospodarzy świetnie obronił groźną sytuację.

18'
Kontuzjowanego Lopesa zmienił Moreira.

18'
Dotychczas przyjezdni nie mają pomysłu jak sforsować obronę miejscowych. Jagiellonia natomiast nie stara się robić za wiele z przodu.

17'
Długa piłka na zamykającego Galeno, ale wszystko przerwał wybiciem Mitrović.

15'
Na boisku leży jeden z zawodników gości. Konieczna będzie interwencja sztabu medycznego.Lopes został zniesiony na noszach. Szykuje się zmiana.

13'
Rio Ave próbuje dojść do sytuacji prostymi środkami. Tym razem daleka piłka była grana na Gelsona, ale napastnik gości nie zdołał wygrać pojedynku z Runje.

12'
Portugalczycy mieli swoją szansę z rzutu wolnego. Piłkę z pola karnego wybił Mitrović i oddalił niebezpieczeństwo.

9'
GOL!!! Zabójcza kontra Jagiellonii! Bramkę strzela Mateusz Machaj!
Zawodnicy Jagi wyszli w czterech do kontry. Machaj wybiegał na wolne pole, dostał piłkę z głębi od Frankowskiego i w sytuacji sam na sam pewnie umieścił piłkę w siatce

8'
Po dośrodkowaniu z kornera na bramkę Makaridze uderzył Runje, ale piłka poleciała nad poprzeczką

7'
Sheridan dostał piłkę od Novikovasa, uderzył głową na bramkę, ale obrońcy Rio wybili na rzut rożny.

3'
Rio Ave prowadziło akcję, ale Guilherme przerwał zapędy gości.

2'
Jagiellonia stara się wychodzić wysoko do przeciwnika.

1'
Zaczynamy spotkanie!

'

'

'
Obie drużyny wybiegły już na rozgrzewkę.

'
Ławka rezerwowych Rio Ave: Cesar, Furtado, Jambor, Moreira, Figueiredo, Rodrigues, Schmidt.

'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Sandomierski, Klemenz, Wójcicki, Grzyb, Pospisil, Świderski, Klimala.

'
Mecz rozpocznie się za 30 minut.

'
Zapraszamy na transmisję z meczu Jagiellonia Białystok - Rio Ave w ramach drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Rewanż za tydzień w Portugalii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Rio Ave, to zapraszamy do śledzenia meczu online