Górnik Zabrze - AS Trencin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AS Trencin
0 : 1

Loska - Wolniewicz, Wiśniewski, Suarez, Gryszkiewicz - Liszka (78' Biedrzycki), Matuszek, Żurkowski, Smuga (61' Urynowicz) - Angulo, Jimenez
Semrinec - Yem, Sulek, Lawrence, Julien (89' Skovajsa) - Cataković (82' Ubbink), El Mahdioui, Zubairu - Sleegers (72' Bukari), Mance, Azango

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - AS Trencin

Dziękuję pięknie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Górnik Zabrze nie potrafił dzisiaj wykorzystać przewagi gry na własnym terytorium. Zabrakło wiele skuteczności pod bramką przeciwnika.
Przed rewanżową potyczką zabrzanie nie będą traktowani w roli faworyta.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+4'
Czas ucieka gospodarzom. Trencin sprytnie prowokuje swojego oponenta do fauli.

90+2'
Osman Bukari konkretnie wślizgiem zatrzymał akcję rywala. Bez kartki.

90+1'
Nieudany cross w kierunku napastników Górnika posłał Wiśniewski. Gospodarze stracili trochę czasu.

90'
Sędziowie zdecydowali się przedłużyć ten mecz o 4 minuty.

89'
Skovajsa wszedł na murawę. Julien nabawił się kontuzji.

87'
Goście skupieni na obronie. Marcin Urynowicz spróbował swojego szczęścia z dalszej odległości, ale piłka nie zechciała mu dobrze wejść na nogę.

86'
żółta kartka Igor Semrinec nadużył cierpliwości arbitra głównego. Niesportowe zachowanie zostało sklasyfikowane na żółty kartonik.

85'
Na vivat spróbował Sulek. Futbolówka powędrowała na wyższe sektory trybun stadionu.

83'
Groźnie zacentrowana piłka od rzutu wolnego. Dani Suarez zachował zimną krew we własnej szesnastce.

82'
I ta zmiana ma miejsce w rzeczywistości. Ubbink za Catakovicia.

81'
Cataković utyka. Najprawdopodobniej dojdzie do wymuszonej zmiany.

80'
Górnik Zabrze nie ma innego wyjścia, musi zaryzykować i grać śmielej w ofensywie.

78'
Wiktor Biedrzycki przywitał się z kibicami. Dawid Liszka zakończył swój udział w rozgrywanym pojedynku.

77'
Poprawił statystykę ilości strzałów Julien. Bocznemu obrońcy Trencin futbolówka koszmarnie zeszła ze stopy.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

74'
Rzut wolny dla Górnika. El Mahdioui nie potrafił opanować negatywnych emocji na placu gry.

72'
Ricardo Moniz zdecydował się na zmianę. Sleegers powędrował na ławkę, Bukari już na boisku.

71'

69'
Jeden z zawodników gości poza boiskiem. Korzysta z pomocy sztabu medycznego.

67'
Faul w polu karnym AS Trencin. Rzut wolny dla zespołu przyjezdnych. Coraz więcej nerwów po zabrzańskiej stronie.

66'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie kartkę obejrzał Angulo. Pretensje do arbitrów mieli również rezerwowi Górnika.

65'
Bardzo rozczarowany decyzją sędziego asystenta był Igor Angulo. Hiszpan nie mógł uwierzyć w to, że był na pozycji spalonej.

64'
Yem usiłował dobijać nieudanie wykonany korner przez swój zespół. Ogromnie silny strzał nie był dokładny. Nie było żadnego zagrożenia pod bramką Loski.

62'
Tomasz Loska genialnie na refleks! Instynktowna robinsonada po strzale głową Lawrence'a! Rzut wolny okazał się doskonale wykonany przez AS Trencin.

61'
Pierwsza zmiana w dzisiejszym boju. Marcin Urynowicz zastąpił na placu gry Daniela Smugę.

60'
Tomasz Loska udanie wyszedł do centry ze stałego fragmentu gry. Było groźnie w polu karnym Górnika Zabrze.

58'
żółta kartka Daniel Smuga otrzymał żółtą kartkę za bardzo nieprzyjemne nadepnięcie na stopę rywala. Arbiter musiał się skonsultować z innymi sędziami.

57'
Liszka urodziwie podkręcił wrzutkę od rzutu wolnego. Futbolówka nabrała ciekawej rotacji, ale finalnie powędrowała tuż obok lewego słupka bramki. Dalej wynik 0:1.

55'
Szymon Żurkowski wypracował dla swojej drużyny cenny stały fragment gry. Będzie rzut wolny pod polem karnym gości.

54'
Igor Angulo umieścił piłkę w bramce, ale gol nie mógł zostać uznany, ponieważ Hiszpan był na ewidentnym ofsajdzie.

52'
Gwizdek i reakcja sędziego liniowego. Igor Angulo nie wytrzymał nerwów.

51'
Takie sytuacje trzeba wykorzystywać! Jimenez, z kilku metrów, spudłował na pustą bramkę! Marne usprawiedliwienie, że piłka dostała kozła tuż przed strzałem.

50'
Tomasz Loska znakomicie zatrzymał ciekawą centrę z lewego skrzydła boiska.

49'
Efektowny wolej zza pola karnego zrealizował Cataković. Loska spokojnym wzrokiem odprowadził futbolówkę. Piłka poleciała na trybuny.

47'
Nie odnotowano żadnych zmian w obu składach.

46'
Parę sekund temu wystartowała II część spotkania!

Sędzia główny zakończył I odsłonę meczu!

44'
Po raz drugi w tym meczu na ofsajdzie złapany został Jimenez.

43'
Mance oddał zupełnie nieprzygotowany strzał z głębi szesnastki. Piłka poleciała daleko od światła bramki Górnika Zabrze.

42'
żółta kartka Adam Wolniewicz nie miał żadnego pomysłu na czysty odbiór piłki. Ostry faul został wyceniony na żółty kartonik.

40'
Gol stracony na własnym terytorium nie jest dobrym prognostykiem przed zbliżającym się rewanżem.

39'
Goooool! To nie jest miła informacja dla polskich kibiców! AS Trencin objął prowadzenie! Azango dobrym uderzeniem w prawy sektor bramki zaskoczył Tomasza Loskę.

37'
Smuga na ofsajdzie. Sędzia asystent okazał się bez litości dla młodego zawodnika.

35'
Igor Angulo nie zdołał się obrócić z piłką. Na hiszpańskim snajperze Górnika zostało wykonane przewinienie.

34'
Krótko rozegrany korner i strzał. Sleegers wykonał sygnalizowany, nieudany kop piłki. Ta powędrowała tuż obok prawego słupka bramki Loski, który w pełni kontrolował sytuację.

33'
Przyjezdni atakują skrzydłami. Boczni defensorzy zabrzan muszą być ciągle zmobilizowani.

30'
Minął już drugi kwadrans regulaminowego czasu gry. Ciężko mi wskazać ekipę, która by zrobiła na mnie lepsze wrażenie.

29'
Szymon Żurkowski faulowany w środkowej strefie boiska. Górnik nową akcję rozpocznie od stałego fragmentu gry.

28'
Wciąż brakuje precyzji i spokoju podopiecznym trenera Marcina Brosza. Głównie w okolicach pola karnego przeciwnika.

26'
Daniel Smuga został ewidentnie odepchnięty. Obyło się bez sankcji indywidualnych, czyli żółtej kartki.

25'
Sulek odebrał gratulacje od kolegów z defensywy. Bardzo udana interwencja, polegająca na zablokowaniu strzału Angulo.

23'
żółta kartka Pierwsza kara indywidualna. Yem wykonał wielce niebezpieczny wślizg na nogę rozpędzonego przeciwnika. Sędzia musiał podjąć odpowiednie kroki.

22'
43% - 57%. Statystyka, która odnosi się do posiadania piłki.

20'
Igor Angulo próbował uniknąć pozycji spalonej. Obrona przyjezdnych okazała się jednak lepiej zorganizowana.

18'
Ambitnie z dystansu próbują gracze Ricardo Moniza. Efektownie huknął Julien. Po jego próbie futbolówka niebezpiecznie powędrowała nad poprzeczką bramki gospodarzy.

17'
Kolejny stały fragment gry nie wyszedł ekipie gości. Zbyt silne dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

16'
Tylko na statystyki pójdzie strzał autorstwa Catakovicia. Próba oddana z ogromnie dalekiej odległości od bramki, poleciał obok lewego słupka bramki Loski.

14'
To mogła być sytuacja bramkowa! Górnik miał przewagę liczebną w pobliżu bramki AS Trencin! Nic jednak z tego nie wyszło, ponieważ podanie do Angulo od Żurkowskiego było kompletnie spóźnione. Odpowiedni powrót obrońców.

12'
Zabrzanie dobrze poradzili sobie z kornerem. Bardzo inteligentnie zorganizowali się w obronie gospodarze.

11'
Kolejny rzut rożny dla AS Trencin. Zablokowana wrzutka Azango.

10'
Jak na razie nie zobaczyliśmy dobrych okazji bramkowych.

8'
Kolejne przewinienie. Dani Suarez był nieprawidłowo blokowany w walce o futbolówkę.

7'
Gwizdek sędziego. W polu karnym Górnika Julien popełnił rażący faul. Przed chwilą goście wybijali korner.

5'
Próba odpowiedzi w wykonaniu gospodarzy. Liszka ładnie uderzył z głębi pola karnego. Sygnalizowany strzał pewnie zatrzymał i złapał Semrinec.

4'
Sleegers bardzo łatwo wypracował sobie przestrzeń do oddania strzału. I zrobił to. Efektowną próbę zdołał w porę zablokować stoper Górnika Zabrze.

3'
Chaotyczny początek spotkania. Bardzo zagęszczony środek pola.

1'
Sędzia liniowy otrzymał okazję do interwencji. Jimenez uchwycony został na pozycji spalonej.

*'
Górnik Zabrze rozpoczął dzisiejsze zawody!

*'
Górnik Zabrze, w odróżnieniu od swojego dzisiejszego przeciwnika, rozpoczął już zmagania w rodzimej lidze. Podopieczni Marcina Brosza w 1. kolejce ligowej podzielili się punktami z Koroną Kielce (1:1).

*'
Ławka rezerwowych rewelacji poprzedniego sezonu polskiej Ekstraklasy: Ambrosiewicz, Biedrzycki, Bielica, Koj, Michalski, Ryczkowski, Urynowicz.

*'
Odpowiedzialność za prawidłowe sędziowanie spoczywać dzisiaj będzie na Panu Mattiasie Gestranius.

*'
Obie ekipy mierzą się ze sobą w II rundzie el. Ligi Europy.

*'
Marcin Brosz zdecydował się przedstawić skład wyjściowy Górnika Zabrze. Zobaczą go Państwo u góry naszej relacji tekstowej.

*'
Początek spotkania zaplanowano na godz. 20:00.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Górnik Zabrze - AS Trencin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - AS Trencin, to zapraszamy do śledzenia meczu online