Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kuciak - Nunes (74' Fila), Nalepa, Augustyn, Mladenović - Łukasik - Haraslin (66' Stolarski), Lipski, Kubicki, Mak (65' Borysiuk) - Paixao (C.).
Słowik - Dankowski, Celeban (C.), Golla, Cholewiak - Augusto, Pałaszewski (76' Radecki) - Gąska (65' Robak), Chrapek (55' Pich), Ahmadzadeh - Piech.

'
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne relacje z najlepszej ligi świata.

'
Remis 1:1. Lechia prowadziła, ale później wycofała się do obrony i czekała na ruchy przeciwnika. Śląsk tworzył sobie kolejne akcje, znów pokazał jednak, że najmocniejsze ma stałe fragmenty gry. Wynik 1:1 wydaje się sprawiedliwym rezultatem. Był to faktyczny mecz przyjaźni.

90+5'
Słowik wykopał daleko piłkę, a Szymon Marciniak zagwizdał ostatni raz.

90+4'
Lechia stara się rozegrać ostatnią akcję, ale nie jest w stanie nic stworzyć.

90+3'
Świetne dośrodkowanie Farshada nie przełożyło się na strzał. Żaden z zawodników WKS-u nie zdołał trafić w piłkę.

90+2'
Kolejny rzut rożny dla Śląska.

90+1'
Świetna akcja gości. Piech dostał piłkę w polu karnym, nie zdołał jednak nic z nią zrobić i Łukasik wygarnął mu ją spod nogi.

90'
Arbiter dolicza 4 minuty.

90'
Borysiuk faulowany na 35. metrze od bramki Słowika.

89'
Śląsk chyba jednak szanuje jeden punkt i będzie próbował kraść pozostały czas.

87'
Mecz stał się bardzo szarpany. Obie drużyny grają z pominięciem drugiej linii i starają się przeważyć szalę spotkania na swoją stronę.

85'
Radecki przyjęciem piłki ominął Stolarskiego, zszedł do środka i położył się na ziemię. Marciniak pokazał, że karnego z tego nie będzie.

83'
GOOOOL!!! Celeban! Drugi mecz, drugi gol środkowego obrońcy WKS-u. Kolejny rzut rożny, tym razem doświadczony defensor idealnie znalazł się w polu karnym gospodarzy. Mamy remis.

82'
Pich wywalczył rzut rożny. Augusto wrzucił na Celebana, ten strącił, ale Robak nie sięgnął piłki.

80'
Na boisku leży Michał Nalepa, który ma problemy zdrowotne.

79'
Robak mógł zachować się lepiej. Dankowski zagrał mu piłkę "do nóżki" na 10. metrze, ale doświadczony napastnik miał problemy z przyjęciem i uderzał półwolejem. Obok bramki.

78'
Kapitalny kontratak. Młody Fila zagrał świetną piłkę do wychodzącego Paixao. Portugalczyk powinien zamienić to na bramkę. Doskonale na słupek futbolówkę strącił Słowik.

76'
Pałaszewski skończył spotkanie. W jego miejscu pojawia się Radecki. Obie drużyny wykorzystały już wszystkie zmiany personalne.

75'
Farshad wreszcie pokazał techniczne umiejętności. Pers wbiegł łatwo w pole karne i wycofał do Picha. Słowak uderzył na bramkę, ale Kuciak interweniował na raty.

74'
Nunes opuszcza boisko. W jego miejsce Karol Fila.

74'
Prosty błąd w przyjęcia Stolarskiego. Mogła być z tego akcja bramkowa.

72'
Kolejny rzut rożny Śląska. Golla zdołał uderzyć na bramkę, ale strzał był zbyt słaby, by Kuciak musiał się wysilać w interwencji.

71'
Dankowski z rzutu wolnego uderzył mocno, tylko jakby zdołał przesunąć piłkę o metr w prawo, byłby gol kolejki.

70'
żółta kartka Nunes ukarany "żółtkiem" za faul na szybkim Pichu. Okazja dla Śląska.

69'
Kolejne kapitalne dośrodkowanie Cholewiaka. Tym razem Pich nie sięgnął piłki w polu karnym.

66'
Haraslin schodzi z urazem. W jego miejsce defensor Paweł Stolarski.

65'
Gąska schodzi z murawy, w jego miejsce Marcin Robak.
W Lechii pojawia się Ariel Borysiuk. Swój udział w meczu zakończył już Michał Mak.

62'
Błąd Kuciaka przy wyprowadzaniu piłki. Sytuację dla miejscowych uratował Łukasik.

61'
Damian Gąska wszedł zwodem do środka, bez zastanowienia uderzył na bramkę Kuciaka. Śląsk coraz bliżej wyrównania.

60'
Patryk Lipski próbował strzału zza pola karnego. Piłka poszybowała do gdańskich kibiców.

57'
Przepiękne uderzenie Cholewiaka, ale chyba jeszcze lepsza interwencja Kuciaka!! Ależ nam się meczycho zrobiło. To była najdłuższa i najlepsza akcja Śląska w tym meczu. Najpierw Farshad czarował na skrzydle, wrzucił piłkę Dankowski, a przed polem karnym znalazł się Cholewiak.

55'
Kolejna okazja Lechii. I znów Haraslin minimalnie przestrzelił.

55'
W Śląsku zmiana. Na boisku pojawia się Robert Pich. Słowak zmienia Michała Chrapka.

54'
Wracający Augustyn uratował swoją drużynę. Piech dostał piłkę na wolne pole, pognał w szesnastkę, ale jego strzał ubiegł środkowy obrońca gospodarzy.

52'
Haraslin zmarnował wyborny kontratak. Skrzydłowy znalazł się w polu karnym, ale zamieszał się z piłką i wywalczył tylko rzut rożny. na bramkę uderzył Augustyn, futbolówka minęła bramkę Słowika.

50'
Mak ma za dużo miejsca. Cholewiak potrzebuje asekuracji, by poradzić sobie z szybkim skrzydłowym.

48'
Świetne zagranie na skrzydło do Cholewiaka, ten podaje do Piecha. Doświadczony napastnik nie trafił w bramkę.

48'
Rzut rożny dla Lechii. Celeban był faulowany.

47'
Augusto zagrał w szesnastkę Kuciaka, tylko nikt nie wbiegał na zagrywaną piłkę.

46'
Od razu rzut wolny dla Śląska.

46'
Wracamy na murawę stadionu Energa Areny.

'
Dotychczas mecz nie jest porywającym widowiskiem. Lechia wykorzystał jeden rzut karny (a miała dwa), poza tym nie stworzyła sobie żadnej konkretnej okazji. Śląsk podobnie nie był w stanie wyprodukować czystej okazji na wyrównanie. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie stała na nieco wyższym poziomie. Wracamy po przerwie.

45+3'
Faul Pałaszewskiego w środkowym kole. Szymon Marciniak zagwizdał ostatni raz w tej połowie.

45+2'
Obie drużyny czekają już na gwizdek kończący pierwszą połowę.

45'
Marciniak doliczył 2 minuty.

45'
Farshad starł się z Mladenoviciem. Tylko rzut z autu.

43'
Mak znów miał pełno wolnego miejsca. Zbiegł do środka i oddał strzał. Daleko, daleeeko...

42'
Rzut rożny Śląska. Augusto wrzucił dokładnie na Kuciaka, ale bramkarz gości nie chciał pomóc przeciwnikom i wrzucić sobie piłkę do siatki.

41'
Kolejna groźna kontra Lechii. Najpierw Mak miał całą wolną stronę i pognał w pole karne Słowika, później ten sam skrzydłowy dostał piłkę w szesnastce gości. Mak źle uderzył.

40'
Śląsk jest blisko pola karnego gospodarzy, ale nie mogą sforsować defensywy miejscowych.

39'
Lipski zagrywał wysoko w pole karne. Niebezpieczeństwo zażegnał Cholewiak.

37'
żółta kartka Patryk Lipski też dostaje kartonik.

37'
Śląsk próbuje konstruować akcje, ale niewiele z nich wychodzi. Najwięcej zagrożenia WKS stwarza ze stałych fragmentów gry.

35'
żółta kartka Kartka dla Łukasika. Defensywny pomocnik faulował wychodzącego z kontrą Piecha.

32'
Nie ma bramki!!! Paixao próbował oszukać Słowika, ale bramkarz gości był na posterunku. Świetna interwencja Słowika.

32'
KOLEJNY RZUT KARNY!!! Znów Mak ze skrzydła i znów Cholewiak faulował. Marciniak jeszcze sprawdza sytuację na wozie.

31'
Mak dostał piłkę na skrzydle, zagrał prostopadle. Celeban na posterunku.

30'
Lechia przez dłuższy czas utrzymuje się przy piłce.

28'
żółta kartka Mladenović dostaje kartkę za poprzednią akcję.

28'
Kolejny rzut rożny Lechii Gdańsk. Łatwe wybicie Śląska, kontra, ale nic z tego nie wyszło.

25'
Piłka w siatce! Arbiter sygnalizuje spalonego. Celeban zagrał do środka, tam odnalazł się Augusto i uderzył z metra na bramkę. Marciniak sprawdzał jeszcze sytuację z VAR-em, ale Kuciak zaczyna we własnym polu karnym.

24'
Kolejny faul Błażeja Augustyna. Marciniak póki co wstrzymuje się z kartką.

24'
Celeban kolejny raz uratował swój zespół. Tym razem defensor wybił piłkę po dośrodkowaniu Haraslina.

22'
Dobra akcja Michała Chrapka lewą stroną. Pomocnik dograł w szesnastkę gospodarzy, tam o piłkę walczył Piech z Augustynem. Marciniak odgwizdał faul zawodnika Śląska.

20'
Kolejna kontra Lechii. Tym razem Dankowski wybija na rzut rożny.

19'
Lechia próbuje grać z kontry i stara się wciągać rywali na własną połowę.

17'
Farshad faulowany przez Augustyna. Gąska dostał sprytną piłkę od Augusto. Skrzydłowy dośrodkował w pole karne, ale piłki nie sięgnął Golla.

15'
Piech uderzył po dalszym słupku. Kuciak ledwie wyciągnął piłkę i sparował na rzut rożny. Spalony Piecha.

15'
Śląsk próbuje szybko wyrównać rezultat spotkania. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rzucili się na gospodarzy.

12'
Goool!! Paixao pewnie wykonuje karnego! 1:0 dla Lechii.
Marciniak wskazał jednak na wapno, a Jakub Słowik nie miał szans. Śląsk musi odrabiać straty

11'
Marciniak pierwotnie nie chciał sprawdzać sytuacji przy monitorze. Teraz jednak zmienił decyzję i podchodzi do monitora.

9'
KARNY!!! Haraslin dostał piłkę i przewrócił się w polu karnym. Cholewiak interweniował. Rzut karny dla Lechii. Wszystko zaczęło się od tego, że Cholewiak dał się oszukać Makowi, skrzydłowy pognał w pole karne i dograł do Haraslina.

7'
Lechia ciągle w ofensywie. Śląsk nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.

5'
Golla popełnia błąd i z piłką zabiera się Paixao. Portugalczyk dograł po ziemi w pole karne, ale Patryk Lipski nie sięgnął piłki.

4'
Chrapek zagrywał w pole karne, ale dośrodkowanie było za krótkie.

3'
Lechia próbuje spokojnie rozgrywać od tyłu atak pozycyjny.

2'
faulowany Arkadiusz Piech.

1'
WKS od razu przechodzi do ataku.

1'