Wisła Kraków - Miedź Legnica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
2 : 1

Buchalik - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Kort (88' Wojtkowski) - Boguski (83' Kostal), Imaz (73' Plewka), Małecki - Ondrasek.
Sapela - Bartczak, Bozić, De Amo, Kwame - Augustyniak (59' Marquitos) - Santana, Forsell (59' Garguła) - Łobodziński, Ojaama (64' Piasecki) - Piątkowski.

*'
Wiślacy zdobyli trzy punkty, choć w ostatnich minutach z pewnością mogli stracić drugiego gola, co oznaczałoby remis. Legniczanie przez spory okres czasu nie byli równorzędnym rywalem dla krakowian, ale pod koniec niewiele im zabrakło do wywiezienia jednego oczka z Małopolski.

Obyło się bez zagrożenia i sędzia zakończył zawody!

90+3'
Korner dla Miedzi Legnica. Będzie to prawdopodobnie ostatnia akcja tego spotkania.

90+1'
Buchalik uchronił swój zespół przed stratą gola wyrównującego stan meczu! Golkiper zdołał odbić silny strzał Piaseckiego z pięciu metrów!

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Tragikomiczne uderzenie Santany z okolicy dwudziestego metra. Piłka poszybowała prawie dziesięć metrów nad celem.

88'
Ostatnia zmiana w klubie z Małopolski: Wojtkowski wszedł w miejsce Korta.

85'
żółta kartka Marquitos obejrzał żółty kartonik za taktyczny faul.

84'
Bardzo lekki strzał Marquitosa z obrębu szesnastki nie mógł zmusić golkipera do skapitulowania po raz drugi.

83'
Druga zmiana w drużynie z Krakowa: Kostal za Boguskiego.

82'
Sapela z kłopotami odbił uderzenie Małeckiego, po chwili Boguski padł w polu karnym po uprzedzeniu go w dojściu do piłki. Arbiter nie podyktował karnego, co wydaje się być słuszną decyzją.

81'

79'
Dośrodkowanie Łobodzińskiego wprost w ręce Buchalika.

78'
Łobodziński chciał zaskoczyć bramkarza poprzez skontrowanie dogranej piłki. Próba okazała się niecelna.

75'
9517 widzów ogląda to spotkanie na stadionie w Krakowie.

74'
Boguski próbował zakończył kontratak Białej Gwiazdy strzałem, ale dał się przyblokować.

73'
Pierwsza roszada w Wiśle: Plewka zastąpił Imaza.

71'
Łobodziński zdecydował o oddaniu strzału zza szesnastki przeciwnika. Buchalik pewnie zatrzymał tę próbę.

70'
Zdobyty gol wyraźnie dodał legniczanom skrzydeł.

69'
Pewne wykonanie Marquitosa! Precyzyjne uderzenie w prawy róg bramki.

68'
żółta kartka Rzut karny dla przyjezdnych!
Sadlok sfaulował Piaseckiego w polu karnym Wisły. Arbiter po krótkim zawahaniu wskazał na jedenasty metr.

66'
Sapela skutecznie wypiąstkował dorzuconą piłkę.

65'
Od rzutu wolnego wznowią grę krakowianie.

64'
Trzecia korekta w składzie gości: Piasecki zajął miejsce Ojaamy.

63'
Zbyt wysoko zawieszone dośrodkowanie posłał Garguła, a to uniemożliwiło Bartczakowi sięgnięcie futbolówki głową.

62'
Zawodnicy spod Wawelu kontrolują sytuację na placu gry.

60'

59'
Podwójna zmiana w Miedzi Legnica: Forsell i Augustyniak opuścili boisko, ich miejsce zajęli Garguła i Marquitos.

57'
Wasilewski fatalnie skiksował przy próbie uderzenia z woleja w polu karnym rywala.

56'
Niedokładne zagranie w kierunku Piątkowskiego z głębi pola padło łupem Buchalika.

54'
żółta kartka Po żółtej kartce obejrzeli zarówno Augustyniak, jak i Imaz.

52'
Ondrasek trafił w słupek! Czeski napastnik chciał zamknąć dogranie Pietrzaka uderzenie do siatki. Obił jednak "tylko" obramowanie bramki.

49'
2:0! Kort udanie wykończył znakomitą kontrę Wisły!
Były pomocnik Pogoni Szczecin wykorzystał precyzyjną wrzutkę z lewej flanki.

49'
Ponownie Augustyniak nie sięgnął piłki.

48'
Następny korner dla przyjezdnych z Legnicy.

47'
Augustyniakowi nie udało się dojść do dośrodkowania z narożnika.

46'
Rzut rożny dla gości po zablokowanej centrze Łobodzińskiego.

46'

*'
Dużo walki w stolicy województwa małopolskiego. Gospodarze w pełni zasłużenie prowadzą do przerwy jedną bramką. Wszelkie zagrożenie ze strony gości pochodzi z kontrataków.

45'
Odważny strzał Korta z bardzo dużej odległości nie mógł zaskoczyć golkipera.

43'
1:0! Ondrasek pokonał Sapelę z bliskiej odległości!
Najpierw Wasilewski celnie główkował na bramkę Miedzi, bramkarz zdołał to odbić, ale wobec dobitki Czecha był już bezradny.

42'
Ondrasek chciał strzałem z powietrza wykończyć centrę Boguskiego. Ta sztuka mu się jednak nie udała.

39'
żółta kartka "Żółtko" dla Bashy za przewinienie taktyczne w okolicy środka placu gry.

38'
Piątkowski popełnił faul w ofensywie, co zakończyło akcję Miedzi Legnica.

37'
Przesadził z siłą uderzenia Ojaama i próba przeszła wysoko nad poprzeczką.

36'
Piłkarze prowadzeni przez Dominika Nowaka powoli budują swoje ataki.

35'
Ojaama nieskutecznie wrzucał z lewego skrzydła.

32'
Źle wykonany rzut rożny umożliwił przyjezdnym przeprowadzenie kontrataku. Znakomitą piłkę otrzymał Forsell, ale Buchalik wygrał z nim pojedynek "sam na sam".

31'
Po interwencji De Amo będzie korner dla miejscowych.

30'
Małecki nie zdołał zamknąć wrzutki Bartkowskiego główką.

28'
Strzał Imaza z daleka udanie zablokował Bozić.

27'
żółta kartka Przewinienie taktyczne Santany skończyło się dla niego żółtym kartonikiem.

26'
Bez zagrożenia pod bramką trzynastokrotnego mistrza Polski.

25'
Rzut rożny dla gości.

24'
żółta kartka Żółta kartka dla Bartkowskiego za faul na Ojaamie.

22'
Podopieczni Macieja Stolarczyka mają przewagę, ale nie potrafią tego udokumentować golem.

20'
Uderzenie Santany z dystansu trafiło w jednego z jego kolegów.

19'
Przewinienie Wasilewskiego na Boziciu, arbiter przerwał grę.

18'
Korner dla miejscowych.

17'
Kontra beniaminka z Legnicy, Piątkowski stracił jednak piłkę.

16'
Kiks Małeckiego w polu karnym uniemożliwił mu oddania strzału. Sympatycy krakowskiej Wisły domagali się rzutu karnego, z czym nie zgodził się sędzia główny. Powtórki potwierdziły słuszność jego decyzji.

15'
Po krótkim rozegraniu Korta, futbolówka dotarła do Pietrzaka, który podjął decyzję o centrze. Ta jednak nie odnalazła drogi do któregokolwiek z zawodników Wisły.

14'
Łobodziński był wyraźnie spóźniony i sfaulował Pietrzaka na swojej części boiska. Kolejny w tym spotkaniu rzut wolny.

12'
Wiślacy nie dopuścili do niebezpieczeństwa we własnej szesnastce po kornerze.

11'
Bardzo groźne uderzenie Ojaamy omal nie dało gościom prowadzenia. Duże kłopoty z obroną miał Buchalik, piłka przyszła centymetry obok słupka. Rzut rożny dla graczy z Dolnego Śląska.

10'
Ładna akcja Białej Gwiazdy mogła stworzyć im okazję na zmianę rezultatu, gdyby Boguski nie zepsuł podania na Bartkowskiego.

9'
Nieudane dośrodkowanie Małeckiego z lewej flanki. Futbolówka wylądowała na górnej siatce.

8'
Strzał bezpośredni Pietrzaka trafił w mur.

7'
Ewidentne przewinienie Bozicia na Imazie w pobliżu szesnastki Miedzi nie umknęło uwadze arbitra. Stały fragment gry w miejscu, z którego można spróbować zaskoczyć golkipera.

6'
Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Sapeli.

5'
Ostre wejście De Amo w nogi Ondraska na połowie legniczan. Będzie rzut wolny dla krakowian.

4'
Kolejna szarża czeskiego snajpera, jednak i tym razem powstrzymali go obrońcy przeciwnika.

3'
Ondrasek starał się dojść do piłki i rozpocząć rajd na bramkę rywala, ale uprzedzili go defensorzy Miedzi.

1'
Uderzenie zza pola karnego Małeckiego z lewej nogi zostało zablokowane przez De Amo.

1'
Od środka zaczęli gospodarze!

*'
Piłkarze obydwu klubów wychodzą na plac gry. Po odśpiewaniu hymnu krakowskiej drużyny przez kibiców i rozlosowaniu stron, rozpocznie się pojedynek.

*'
W roli sędziego głównego wystąpi dzisiaj Wojciech Myć (Lublin).

*'
Rezerwowi Miedzi: Kanibołocki, Piasecki, Marquitos, Purzycki, Pikk, Zieliński, Garguła.

*'
Taktyczne zestawienie przyjezdnych zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych Białej Gwiazdy: Chorążka, Bartosz, Grabowski, Kolar, Wojtkowski, Kostal, Plewka.

*'
Poznaliśmy skład, w jakim gospodarze rozpoczną starcie.

*'

*'
W ligowy sezon lepiej wszedł zespół z Dolnego Śląska. Legniczanie wygrali starcie z Pogonią Szczecin 1:0 po przepięknym trafieniu Pettiriego Forsella. Wiślacy natomiast zremisowali bezbramkowo z Arką Gdynia.

*'
Początek meczu o godzinie 20:30.

*'
Drugie spotkanie 2. kolejki Lotto Ekstraklasy zostanie rozegrane w stolicy Małopolski. Na krakowskiej ziemi miejscowa Wisła podejmie beniaminka - Miedź Legnica. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z tych zawodów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Miedź Legnica, to zapraszamy do śledzenia meczu online