Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Cash Broker Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno
45 : 45

SKŁADY
9. Kasprzak (3,3,1,2,2,) 9
10. Walasek (2*,1,3,1,0,) 7+1
11. Vaculik (1,2,2,2,3,) 10
12. Woźniak (0,1*,0,1,) 1+1
13. Zmarzlik (3,3,2,3,1*) 12+1
14. Czerniawski (0,0,0,) 0
15. Karczmarz (1,2*,0,) 3+1
16. Szczotka (rez.) (-) -
1. Sajfutdinow (1,3,3,3,3) 13
2. Hampel (0,0,1,2,1*) 4+1
3. Kurtz (2*,2,0,0,) 4+1
4. Kołodziej (3,1*,2,3,0,) 9+1
5. Pawlicki (1,2,3,0,2,) 8
6. Smektała (3,0,1,) 4
7. Kubera (2*,0,1,) 3+1KARTKI
[ostrzeżenie]
Hampel (8.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

Zamów super niespodziankę dla dzieci. Personalizowany film lub list od Mikołaja dziś 15% taniej
'
Dziękujemy za transmisję i zapraszamy na kolejne :)

'
Mecz zakończył się remisem. Niemal przez cały wyścig obie drużyny szły łeb w łeb. Stal nie wykorzystała atutu własnego toru i zdołała zdobyć tylko jeden punkt meczowy. Unia wyjeżdża z Gorzowa z dwoma punktami i umacnia prowadzenie w tabeli. Kolejne mecze obu drużyn już w niedziele.

'
Najlepszy na Janczarzu był Emil Sjafutdinow. Tempa starał się jemu dotrzymywać Bartosz Zmarzlik.

15'


1. Emil Sajfutdinow 3
2. Krzysztof Kasprzak 2
3. Janusz Kołodziej 0
4. Bartosz Zmarzlik 1*


Co za wyścig!!! Ze startu razem wyszli Zmarzlik z Kasprzakiem. Kołodziej poszedł po zewnętrznej, a Emil po kredzie. Kasprzak jechał pierwszy, ale szybki po szerokiej był Emil. KK nie dał rady założyć Emila i przegrał z nim pozycję. To wszystko działo się podczas szalonego ataku Zmarzlika. Bartek wszedł po samej kredzie, nikt nie ma pojęcia, gdzie on tam znalazł miejsce. Kołodziej spadł na czwarte, ale wszyscy przyjechali na metę w bardzo niewielkich odstępach.

'
Przed nami ostatni bieg, który zadecyduje o wyniku meczu.

14'


1. Martin Vaculik 3
2. Jarosław Hampel 1*
3. Grzegorz Walasek 0
4. Piotr Pawlicki 2


Martin Vaculik wyszedł najlepiej z taśmy. Walasek został zamknięty, a po szerokiej wynosił się Piotr Pawlicki. Piter próbował dorwać Vaculika, ale nic z tego. Z tyłu niewiele się działo.

'
W biegu 14. pojadą Vaculik, Hampel, Walasek i Pawlicki.

W biegu 15. pojadą Sajfutdinow, Kasprzak, Kołodziej, Zmarzlik.

'
No właśnie: na kogo postawi Piotr Baron w 14. biegu??
'
Czas na biegi nominowane!

13'


1. Janusz Kołodziej 3
2. Szymon Woźniak 1*
3. Piotr Pawlicki 0
4. Krzysztof Kasprzak 2


Kołodziej wystartował i uciekł stawce. Gonił go Kasprzak, ale Janusz Kołodziej mądrze go blokował. Pawlicki przegrał start i jeszcze targnęło jego maszyną. Woźniak przez cały wyścig bronił się przed zakusami Pitera i dowiózł punkt.

12'
2:4

1. Hubert Czerniawski 0
2. Bartosz Smektała 1
3. Martin Vaculik 2
4. Emil Sajfutdinow 3


Vaculik najlepiej wystartował. Słowak prowadził przez dwa i pół okrążenia, ale pozwolił wejść po kredzie Emilowi. Z tyłu początkowo prowadził Czerniawski, ale już na drugim łuku wyprzedził go Smektała. Młodzieżowiec Unii próbował gonić jeszcze Vaculika, ale nie dał rady.

11'
4:2

1. Jarosław Hampel 2
2. Grzegorz Walasek 1
3. Brady Kurtz 0
4. Bartosz Zmarzlik 3


Hampel kapitalnie wystartował. Zmarzlik już na drugim łuku wynosił się po szerokiej i połknął Jarka. Walasek próbował gonić zawodnika Unii, ale nie zdołał pokonać Hampela. Kurtz od początku do końca na czwartej lokacie.

''
Kolejna seria za nami. Każdy pojedynek kończył się rezultatem 4:2. Czas na kosmetykę toru.

10'
2:4

1. Martin Vaculik 2
2. Dominik Kubera 1
3. Szymon Woźniak 0
4. Piotr Pawlicki 3


Vaculik wystartował bardzo dobrze i zamknął Kuberę. Pawlicki poszedł po szerokiej i gonił Słowaka. Na pierwszym łuku trzeciego okrążenia dogonił Vaculika. Kubera też próbował dogonić Martina, ale nie dał rady. Woźniak znów bez błysku.

9'
4:2

1. Grzegorz Walasek 3
2. Janusz Kołodziej 2
3. Krzysztof Kasprzak 1
4. Brady Kurtz 0


Walasek wystrzelił z taśmy, pognał za nim po kredzie Kołodziej. Kasprzak przegrał nawet z Kurtzem, ale już na przeciwległej wyprzedził Australijczyka. Próbował jeszcze kasać Kołodzieja, ale nie dał rady.

8'
2:4

1. Jarosław Hampel 1
2. Bartosz Zmarzlik 2
3. Emil Sajfutdinow 3
4. Rafał Karczmarz 0


Świetny na starcie Hampel, kapitalnie też Saifutdinow. Zmarzlik próbował wyprzedzić Jarka po trawie, ale przypomniał sobie, że tak chyba nie można. Hampel miał swoje problemy na prostej przeciwległej. Zmarzlik gonił Emila, a Karczmarz Hampela. Ani jeden, ani drugi nie dał rady.

'
Za nami druga seria startów. Trwa równanie toru. Póki co lepiej wygląda Stal i prowadzi dwoma punktami. Jeśli gospodarze chcą zdobyć punkt bonusowy, muszą wygrywać jednak wyżej. Świetnie jeździ Zmarzlik i Kasprzak.W Lesznie póki co trudno wytypować lidera.

7'
4:2

1. Piotr Pawlicki 2
2. Krzysztof Kasprzak 3
3. Bartosz Smektała 0
4. Grzegorz Walasek 1


Świetnie Kasprzak, dobrze Walasek, ale przyklejony do kredy uciekł Pawlicki. Na przeciwległej prostej po zewnętrznej KK wyprzedził Pitera. Walasek też chciał gonić Pawlickiego, ale nie dał rady. Zabrakło pół koła na mecie. Smektała nie liczył się wcale.

6'
3:3

1. Bartosz Zmarzlik
2. Brady Kurtz
3. Hubert Czerniawski
4. Janusz Kołodziej


Znów Zmarzlik królował na starcie. Za nim znalazł się Czerniawski. Na końcu stawki był Kołodziej. Młodzieżowiec Stali szybko spadł na ostatnią pozycję, a Zmarzlika próbował gonić Kołodziej. Bartek na mecie miał jednak niemal pół okrążenia przewagi. Brady drugi, Kołodziej trzeci. Remis.

5'
3:3

1. Emil Sajfutdinow 3
2. Szymon Woźniak 1
3. Jarosław Hampel 0
4. Martin Vaculik 2


Najlepiej ze startu wyszli Emil i Vaculik. Woźniak został zamknięty na pierwszym łuku przez leszczyńską parę. Sajfutdinow uciekł, a Hampel znów nie był w stanie nikogo dogonić.

'
Przerwa na równanie toru. Na razie obie drużyny stanęły do bokserskiego pojedynku i wymieniają ciosy. Czy wściekły byk pokona faceta ze stali? Zobaczymy. Póki co mamy kapitalne zawody, można by tylko życzyć sobie trochę więcej mijanek.

4'
5:1

1. Rafał Karczmarz 2
2. Piotr Pawlicki 1
3. Bartosz Zmarzlik 3
4. Dominik Kubera 0


Kapitalny start Zmarzlika. Drugi wyskoczył spod taśmy Karczmarz. Gonił go Kubera, a Pawlicki był czwarty. Na drugim okrążeniu Pawlicki próbował gonić młodzieżowca Stali, ale nie dał rady. Czwarty wyścig kończy się rezultatem 5:1.

3'
1:5

1. Brady Kurtz 2
2. Martin Vaculik 1
3. Janusz Kołodziej 3
4. Szymon Woźniak 0


Doskonale wyskoczyła para byków. Vaculik próbował jeszcze walczyć, ale został zamknięty w kleszcze. Kołodziej jechał po krawężniku i nie był w zasięgu Słowaka. Kurtz musiał walczyć z Vaculikiem, ale Martin nie dał rady. Woźniak od początku do końca czwarty.

2'
1:5

1. Bartosz Smektała 3
2. Rafał Karczmarz 1
3. Dominik Kubera 2
4. Hubert Czerniawski 0


Smektała wyskoczył spod taśmy, za nim znalazł się Kubera. Smyku uciekł wszystkim. Kubera musiał powalczyć z Karczmarzem. Po pierwszym okrążeniu niewiele się działo.

1'
5:1

1. Krzysztof Kasprzak 3
2. Emil Sajfutdinow 1
3. Grzegorz Walasek 2
4. Jarosław Hampel 0


Świetnie spod taśmy wyskoczył Kasprzak. Za nim podążał Emil. Walasek wynosił się po szerokiej. Hampel był przez cały czas na końcu. Walasek jeszcze na pierwszym okrążeniu zamknął Sajfutdinowa. Podwójne zwycięstwo gospodarzy już w pierwszym biegu.

'
Zawodnicy wyjeżdżają na tor. Ruszamy!

'
Jeszcze na równanie toru wyjeżdża ciągnik.

'
Zawodnicy wyjechali na próbę toru!
Najpierw goście: Emil Sajfutdinow i Piotr Pawlicki.
Teraz na torze Walasek i Zmarzlik.

'
Ciężarówka z piaskiem już zjechała do parkingu, na owalu pozostał jeszcze ciągnik. Linie zostały już odświeżone. Za chwilę zawodnicy powinni wyjechać na próbę.

'
Przypomnijmy tylko, że ten mecz może zmienić układ tabeli. Jeśli Stal wygra za 3 punkty, przynajmniej do niedzieli zasiądzie na pozycji lidera. W pierwszym meczu było jednak 48-42 dla Unii i miejscowym żużlowcom może być trudno o punkt bonusowy.

'
Spiker zapowiedział, że za 20 minut odbędzie się próba toru. Drużyny zrezygnują dzisiaj z prezentacji.

''
Niektórzy kibice są zawiedzeni...'
Sędzia poinformował, że mecz, o ile się odbędzie, rozpocznie się z minimum 45-minutowym opóźnieniem.

'
Nie wiadomo jednak, czy mecz w ogóle się rozpocznie, bo godzinę temu spadła ulewa Gorzowie.

'
Zapraszamy na rozgrywane awansem spotkanie Pomiędzy Stalą Gorzów, a Unią Leszno.


Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno, to zapraszamy do śledzenia meczu onlineDesign: D314.pl.Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.