Korona Kielce - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Hamrol - Rymaniak, Kovacević (75' Malarczyk), Diaw (70' Arweladze), Kosakiewicz - Gardawski, Petrak (63' Forbes), Żubrowski, Janjić, Jukić - Górski.
Malarz - Wieteska, Pazdan (69' Astiz), Żyro, Hlousek - Antolić, Mączyński - Michalak (HT' Kante), Nagy - Hamalainen (89' Szymański), Carlitos.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Legioniści, choć kiepsko zaprezentowali się w pierwszej części meczu, to w drugiej zagrali o niebo lepiej, zdołali odrobić straty i zdobyć komplet punktów.

90+3'
Hamrol na raty zatrzymał uderzenie z dystansu Antolicia.

90+2'
Bardzo niecelną główką "popisał się" Forbes.

90+2'
Korner dla gospodarzy.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Ostatnia zmiana w Legii: Szymański w miejsce Hamalainena.

87'
Centra Gardawskiego została wybita przez obrońców warszawskiego klubu.

85'
żółta kartka Mączyński obejrzał "żółtko" za faul na Forbesie.

84'
Koroniarze mają duże problemy ze stworzeniem zagrożenia na połowie przeciwnika.

82'
żółta kartka Kovacević, będąc już na ławce rezerwowych obejrzał żółtą kartkę.

80'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod kielecką bramką.

79'
Legioniści wznowią grę od rzutu rożnego.

78'
żółta kartka Kosakiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

77'
Całkowicie nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Carlitosa. Piłka poszybowała wysoko nad celem.

75'
Trzecia zmiana w Koronie Kielce: Malarczyk za Kovacevicia.

72'
Jukić strzelił głową nad poprzeczką bramki Malarza.

70'
Roszada w drużynie Korony: Arweladze za Diawa.

69'
Druga zmiana w zespole z Warszawy: Astiz wszedł w miejsce Pazdana.

68'
żółta kartka Rymaniak otrzymał kartkę w kolorze żółtym za przewinienie na Kante.

66'
2:1 dla gości! Kante celną główką pokonał Hamrola!
Hlousek dokładnie zacentrował na głowę niedawno wprowadzonego napastnika, a ten dał prowadzenie mistrzom Polski.

64'
żółta kartka Żyro z żółtym kartonikiem na koncie za spóźniony wślizg w nogi Forbesa.

63'
Pierwsza korekta w składzie Korony: Forbes zajął miejsce Petraka.

62'
Nagy płasko uderzył z pola karnego, udanie zatrzymał to bramkarz Korony Kielce.

60'
Gol wyrównując spowodował także zwolnienie gry obu drużyn.

57'
1:1! Co za gol Mączyńskiego!
Fenomenalne uderzenie z ponad trzydziestu metrów. Hamrol bez szans na obronę.

56'
Dośrodkowanie Antolicia wylądowało w rękawicach golkipera.

54'
Nagy miał niezłą okazję do wyrównania w polu karnym, jednak Hamrol zdołał sobie poradzić z tą próbą.

51'
Żyro nie doskoczył do centry ze stojącej piłki.

50'
Przewinienie Kosakiewicza na Wietesce oznacza, że goście rozpoczną grę od rzutu wolnego na połowie Korony.

49'

48'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

47'
Rzut rożny dla piłkarzy Gino Lettieriego.

46'

*'
W Legii Warszawa nastąpiła zmiana: Kante zastąpił Michalaka.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'

*'
Wyrównane starcie w Kielcach. Gospodarze po zdobyciu gola zaczęli stopniowo budować swoją przewagę. Jeżeli legioniści nie poprawią swojej gry, to po dwóch ligowych kolejkach będą mieli zero punktów.

45'
żółta kartka Petrak zobaczył żółtą kartkę za ostre wejście w nogi Mączyńskiego.

42'
Techniczne uderzenie Janjicia z dystansu nie zmusiło do większego wysiłku Malarza.

40'
Rośnie przewaga zawodników ze stolicy województwa świętokrzyskiego.

38'
Kosakiewicz nie wrzucił najlepiej w kierunku nieobstawionego Górskiego. Gdyby posłał dokładniejsze zagranie, to być może wynik dla gospodarzy byłby korzystniejszy.

37'
Finezyjny i zarazem efektowny strzał Kosakiewicza z narożnika pola karnego przeszedł tuż obok prawego słupka.

36'

35'
Potężną bombę z szesnastki Carlitosa udanie odbił bramkarz Korony.

34'
Nie było zagrożenia pod bramką Hamrola.

33'
Kolejny korner dla graczy ze stolicy.

32'
1:0! Jukić pokonał Malarza strzałem z woleja!
Chorwat dobrze opanował futbolówkę w polu karnym Legii Warszawa i z półobrotu huknął w dolny róg bramki Malarza.

31'
Carlitos dorzucił piłkę wprost w ręce Hamrola.

30'
Legioniści będą dośrodkowywać ze stałego fragmentu gry na wysokości szesnastki kielczan.

29'
Rykoszet po uderzeniu Kosakiewicza z dystansu nie zaskoczył Malarza, który pewnie złapał futbolówkę.

28'
Strzał Żubrowskiego zza pola karnego odbił się od Mączyńskiego.

27'
Dogranie Jukicia "w ciemno" nie doszło do żadnego z piłkarzy Korony.

25'

24'
Tragikomiczna próba z daleka w wykonaniu Mączyńskiego.

23'
Krótkie rozegranie, piłka trafiła do Mączyńskiego. Pomocnik Legii podjął decyzję o oddaniu strzału z dystansu, który został przyblokowany.

22'
Nagy sfaulowany na połowie gospodarzy. Będzie rzut wolny dla graczy Deana Klafuricia.

21'
Ładna akcja między Carlitosem i Mączyńskim zakończyła się uderzeniem tego pierwszego. Hamrol pewnie zatrzymał tę próbę.

20'
Spotkanie mocno się wyrównało.

18'
Fatalna wrzutka Gardawskiego z prawego skrzydła zakończyła atak pozycyjny Korony Kielce.

16'
Brzydkie wejście Nagy'ego w starciu z Diawem, obyło się jednak bez kartki dla Węgra.

15'
Potężny kocioł w polu karnym legionistów, z którego zdołali jednak wyjść z obronną ręką. Groźne uderzenie mógł jeszcze oddać Petrak, ale poślizgnął się przed kopnięciem piłki.

14'
Następny rzut rożny dla piłkarzy z Kielc.

13'
Niecelna główka Kovacevicia przeszła daleko od bramki. Wznowi grę golkiper gości.

12'
Korner dla miejscowych.

11'
Carlitos złapany na pozycji spalonej.

9'
Górski był bliski zamknięcia celnym strzałem dośrodkowanie Janjicia. Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

8'
Uderzenie Rymaniaka z dystansu udanie zablokował Hamalainen.

7'
Centrę głową zgrał na środek Żyro, ale żaden z jego kolegów nie doskoczył do tego zagrania.

6'
Warszawianie wywalczyli rzut rożny.

5'
Nieudane dośrodkowanie Michalaka padło łupem Diawa.

3'
Jukić walczył o futbolówkę z Wieteską w pobliżu pola karnego rywala. Ostatecznie górą z pojedynką okazał się defensor Legii.

2'
Dobry początek mistrzów Polski, koroniarze mają kłopot z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Zawodnicy mierzących się dzisiaj zespołów są już na płycie boiska.

*'
Arbitrem głównym w nadchodzącej rywalizacji będzie Piotr Lasyk z Bytomia.

*'
Rezerwowi Wojskowych: Cierzniak, Hołownia, Kante, Cafu, Szymański, Radović, Astiz.

*'
Trener Legii Warszawa wystawił do pierwszego składu wyżej wymienionych graczy!

*'
Ławka rezerwowych Korony Kielce: Sokół, Malarczyk, Możdżeń, Firlej, Kallaste, Arweladze, Forbes.

*'
Poznaliśmy piłkarzy, których do gry desygnował szkoleniowiec gospodarzy, Gino Lettieri!

*'
Poza porażką w pierwszej kolejce ligowej, warszawianie ulegli także Arce Gdynia w walce o Superpuchar Polski oraz polegli w meczu z Spartakiem Trnava 0:2. Można zatem powiedzieć, że podopieczni Deana Klafuricia zanotowali w obecnych rozgrywkach prawdziwy falstart.

*'
W sezon znacznie lepiej weszli kielczanie, gdyż na trudnym terenie w Zabrzu zdobyli jeden punkt. Natomiast legioniści przegrali na własnym boisku z Zagłębiem Lubin 1:3.

*'
Godzina, na którą zaplanowano inaugurację meczu, to 20:30.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Przed nami hit drugiej serii gier polskiej ekstraklasy - starcie pomiędzy Koroną Kielce i Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online