Lech Poznań - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Burić – Janicki, Rogne, De Marco – Makuszewski (90' Klupś), Gajos, Trałka, Kostewycz – Tiba (61' Radut), Jevtić (69' Amaral) - Gytkjaer.
Gostomski – Pestka (70' Kanach), Dytiatjew, Helik, Ferraresso – Hernandez, Serafin, Dimun, Budziński (65' Strózik), Culina (46' Elady) – Oliva.

Jevtić (20.)
Gytkjaer (87.)

Radut (84.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Cracovia

90+3'
Koniec spotkania. Lech Poznań - Cracovia 2:0. Bramki zdobyli Jevtić i Gytkjaer.

90+3'
Helik niecelnie uderzał głową po rzucie rożnym.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Klupś zastąpił Makuszewskiego.

87'
Gool! Po dośrodkowaniu Gajosa sprzed pola karnego gola głową zdobył Gytkjaer!.

85'
żółta kartka Dytiatjew ukarany żółtą kartką.

84'
żółta kartka Radut ukarany żółtą kartką.

81'
Dimun oddał bardzo niecelny strzał z pola karnego.

75'
Amaral znalazł się w sytuacji sam na sam z Gostomskim, ale bramkarz Cracovii zdołał odbić piłkę!

73'
Lech musi uważać, bo czasami Cracovia potrafi groźnie dośrodkować, ale brakuje zawodnika, który by to wykorzystał.

70'
Kanach zastąpił Pestkę.

69'
Amaral zastąpił Jevticia.

67'
Bardzo niecelny strzał z dystansu De Marco.

66'
Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi zagrozić rywalowi.

65'
Strózik zastąpił Budzińskiego.

61'
Radut zastąpił Tibę.

60'
Lech ma przewagę. Kilka razy w tym meczu gospodarze przeprowadzi ładne i składne akcje.

58'
Mało ciekawy fragment meczu.

54'
Lech jest zespołem przeważającym.

51'
Helik zablokował groźny strzał Gytkjaera z pola karnego.

46'

46'
Elady zastąpił Culina.

'
Statystyki pierwszej połowy meczu Lech - Cracovia.

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech zasłużenie prowadzi z Cracovią 1:0.

45'
Oliva domagał się podyktowania rzutu karnego za faul na nim, ale sędzia nie dał się nabrać.

44'
Nie ma gola! Helik uderzył mocno, ale nad bramką!!!

43'
Rzut karny dla Cracovii za zagranie ręką!

40'
Znów spokojniejszy fragment meczu, gdzie gra toczy się w środku pola.

37'
Po dośrodkowaniu Makuszewskiego do piłki nie doszedł Tiba. Mogło być groźnie.

34'
Co za pudło Gytkjaera! Z dziesięciu metrów, mając przed sobą tylko Gostomskiego, uderzył obok bramki. Sędzia odgwizdał spalonego.

'

30'
Po uderzeniu Makuszewskiego sprzed pola karnego piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

26'
Mecz nie toczy się w najszybszym tempie.

20'
Goool! Ładna akcja Lecha. Tiba uwolnił Kostewycza, ten idealnie wyłożył piłkę Gytkjaerowi, którego strzał z czterech metrów odbił Gostomski. Wobec dobitki Jevticia bramkarz Cracovii był bezradny!

17'
Groźnie z pola karnego z półobrotu uderzył Helik, ale obrońca zdołał zablokować ten strzał.

15'
Po obiecującym początku z boiska wieje nudą.

11'
Po kilku minutach przewagi Lecha gra toczy się w środku pola.

7'
Rogne po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył głową nad bramką.

5'
Mogło być 1:0 dla Lecha! po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobry strzał głową oddał Trałka, ale Gostomski zdołał odbić piłkę!

4'
Pierwsza groźna akcja Lecha, ale zagranie Tiby na rzut rożny wybili obrońcy.

1'

'
Na dzisiejszy mecz nie mogli wejść kibice.

'
Obie drużyny już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Mecz poprowadzi Mariusz Złotek.

'
Rezerwowi Cracovii: Pesković, Kajpust, Lusiusz, Kanach, Piszczek, Strózik, Elady.

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky, Radut, Cywka, Amaral, Klupś, Tomasik, Orłowski

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek spotkania o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online